www.bakiciburada.com, 2008 yılından beri büyük bir hassasiyetle ailelerin çocuklarına yardımcı olabilecek en uygun adayları bulmasına olanak sağlayarak alanında bir ilki gerçekleştirmiş ve Türkiye’yi üniversiteli oyun ablası/abisi kavramıyla tanıştırarak alanında öncü ve güçlü bir kuruluş olmuştur.

     Bu doğrultuda çocuklu ailelerin "oyun ablası-abisi", "saatlik bakıcı", "etüt sorumlusu" (ev ödevlerine-okul derslerine yardımcı), "gölge öğretmen" ihtiyaçlarını aday veritabanımızda bulunan 180.000 üniversiteli gençle karşılamasına yardımcı olduk.

     2008 yılında üniversiteli 2 genç olarak kurduğumuz www.bakiciburada.com’a, 2012 yılında kariyer.net ortaklığıyla gücümüze güç kattık. Türkiye iş kurumundan aldığımız bakıcı bulmaya aracılık izni ve üniversiteli iş arayan adaylardan aldığımız öğrenci belgesi/mezuniyet diplomasını doğrulayarak hizmet verdiğimiz ailelerimizin güvenini kazandık.

     6 yıldır ailerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çalışmayı yaptık. Binlerce ailemizi ve onların çocuklarını buluşturduğumuz akademik eğitim almış oyun ablaları ve abileriyle mutlu ettik. Ailelerimizin bize verdiği referanslar bize güç verdi. Onların teveccühü ile Türkiye’de bir ihtiyaç olan çocuk, hasta, yaşlı bakıcısı, temizlikçi bulmaya aracılık etme hizmetini de vermeye karar verdik.

     Kimlikleri, referansları, akademik eğitimleri doğrulanmış binlerce iş arayan bakıcı ile artık hizmetinizdeyiz.

     Aradığınız bakıcının özelliklerini oluşturacağınız iş ilanında yazın, binlerce güvenilir bakıcının size ulaşmasını sağlayın. Ya da bakıcı havuzumuzdan aradığınız niteliklere uygun adayları siz seçin. Eğitimine, bildiği yabancı dile, oturduğu semte göre bakıcınızı arayın ve bulun, zaman kaybetmeyin!

Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.