Lütfen bu sayfayı görmek için İnternet Explorer Sürümünü 10 veya üstüne çıkarınız.
Anasayfa Dön
İnternet Explorer Güncelle


Hemen Kayıt Ol

Kayıt olmak için sadece çok kısa bir zamanınızı ayırabilirsiniz.

Lütfen Seçim Yapınız.

Referanslar

www.bakiciburada.com sitesini internet üzerinde gezinirken buldum. Arayıp telefonla bilgi aldıktan sonra izleyeceğimiz yol hakkında kafamdaki bütün soru işaretleri giderildi ve hemen bir ilan yayınlamaya karar verdim. Kısa sürede hiç beklemediğim kadar çok başvuru geldi ve yönlendirmeleri sayesinde birkaç gün içerisinde bir abla ile anlaştık. Anlaştığımız abladan çok memnunuz, çocuğum ile diyaloğu harika ve gelişimindeki olumlu etkileri gözlemleyebiliyorum. Çevremde ihtiyacı olan herkese www.bakiciburada.com sitesini ve Oyun Ablalarını öneriyorum.Teşekkürler Unisbul.
Mehtap Türksoy
Agito - Mali ve İdari İşler Yönetmeni
İlkokul 1.sınıfa başlayacak kızım için benim eve geliş saatime kadar ödevlerinde yardımcı olacak, oyun oynayacak, ihtiyaçlarıyla ilgilenecek bir ablaya ihtiyacımız vardı. Internetten yaptığım araştırmada www.bakiciburada.com karşıma çıktı. Üyeliğimi gerçekleştirip ilan yayınladıktan sonra, site üzerinden gelen birçok başvuruyu değerlendirdim ve içlerinden bir adayla görüşerek anlaştım. Kızım ablayı çok sevdi ve gayet güzel anlaşıyorlar .
DİLEK OKTAY
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.- Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
Borsa İstanbul A.Ş. www.bakiciburada.com ile tesadüfen tanıştım. 2 oğlum var. Çocuklarımla yaz döneminde keyifli vakit geçirecek, aynı zamanda ingilizce öğrenmeleri konusunda destek olabilecek birine ihtiyacım vardı. Ancak özel öğretmen yöntemi çocuklarımda ters tepkiye neden oluyordu. Sitenize verdiğim ilan ile bir çok adayın CV’sine ulaşma imkanım oldu. Bu adayları oturdukları yer, öğrenim gördükleri okul, yaş, cinsiyet olarak değerlendirmeye aldım. çlerinden Serdar adında bir üniversiteli genç arkadaşımızla çalışmaya başladık. Çocuklarım abilerine hayran. Serdar ailemizden biri gibi oldu. Özellikle küçük çocuğumda zorluklar yaşıyorduk, benden ders öğrenmek istemiyordu. Ama şimdi Serdar abim ne zaman gelecek, ders çalışacağız diye soruyor. Birlikte sadece ders konusunda destek almıyoruz, oturup maç ta izliyorlar, sohbet te ediyorlar. Ben çok memnunum, arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum zaten. Teşekkürler.
Müfide Gülsün
Borsa İstanbul A.Ş. - Şirket Yetkilisi
Oyun ablası ihtiyacım olduğunda bu ihtiyacımı nasıl karşılayabileceğim konusunda bir fikrim yoktu. İnternet üzerinden araştırmak yaparken 2-3 şirketle karşılaştım. Telefona sarılıp hepsini aradığımda bana güven veren ve ihtiyaçlarıma profesyonelce yaklaşan unisbul ile anlaştım hemen. Çok kısa süre içerisinde benimle çalışmak isteyen onlarca nitelikli üniversiteli gencin özgeçmişleri ulaştı elime. Ve ingiliz edebiyatı bölümünde okuyan bir üniversiteli gençle anlaştık. Özellikle çalışan bizim gibi kişilerin çok önemli bir sorununa çözüm bulan ve profesyonel çalışan bir şirketin olması harika. Arkadaş çevremde de bu şekilde ihtiyaçlar çok oluyor ve burayı tüm arkadaşlarıma referans vereceğim. Çok ama çok mutlu kaldım. Teşekkürler.
Menekşe Usta
Garanti Bankası - Şube Müdürü
Bu siteyle tanışmam, 5,5 yaşındaki kızımla kaliteli ve keyifli vakit geçirebilecek üniversiteli abla arayışımız olduğunda başladı. Unisbul vasıtasıyla Boğaziçi Üniversitesinde okuyan cici, neşeli bir üniversiteli abla ile tanıştık. Ve zaman içerisinde aramızda müthiş bir sinerji oluştu. Kızım ablasını o kadar sevdi ve ondan o kadar çok şey öğrendi ki, oyun ablamız ailemizden biri gibi oldu. Ben de bir ebeveyn olarak bu durumdan son derece mutluyum. Ayrıca www.bakiciburada.comdan firmamız nezdinde hizmet almaya başladık. Firmamızın üniversiteli eleman arayışında da www.bakiciburada.comu kullanıyoruz. Bu süreçte bana desteğini kesintisiz sürdüren www.bakiciburada.com ekibine çok teşekkür ederim.
Didem Tulgan
Rafinera A.Ş. - Yönetici Ortak
Çocuğumun derslerine yardımcı olması ve evde verimli zaman geçirmesi için bir üniversiteli bir abla arayışına giriştiğimde tanıştım bu siteyle. Çok acil birini bulmamız gerekiyordu ve ortalama 2 günde www.bakiciburada.com dan aldığımız destekle aradığımız üniversiteliyi bulmuştuk. Hatta her aşamasında telefonla ve maille en uygun adayı bulmamda yol gösterici oldular. Bu kadar kısa sürede bize uygun üniversiteli ablayı bulmak benim için hem şaşırtıcıydı hem de mutluluk vericiydi. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen www.bakiciburada.com yetkililerine teşekkür ediyorum.
Serdar Çağlarer
FinansBank - Akreditif ve Harici Garantiler Grubu Yetkilisi
Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.