Hemen Kayıt Ol!

Eğitimli Bakıcılar

Günlük hayatımızı düzenli ve daha rahat bir şekilde devam ettirmek için yardımcılara ihtiyaç duyarız. Kimi zaman bebeğimize, kimi zaman yaşlı anne babamıza bakacak bakıcılar çalıştırırız. Çocuğumuz hastalanır, çalışıyoruzdur, yanında duracak refakatçi arıyor olabiliriz.

Tüm bu bakıcı arayışlarınız için bakiciburada.com olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bakiciburada.com, geniş bakıcı havuzundan eğitimli bakıcılarla sizleri buluşturur. Yeni doğan çocuğunuz için bakımını ( alt değiştirme, mama verme, eğlendirme) üstlenecek eğitimli biri arıyor olabilirsiniz. Ya da hasta yakınınız için ilaçlarını takip edecek, iğnesini yapacak hemşirelik eğitimi almış bakıcı da olabilir. Tüm bu ihtiyaçlarınız için sizleri bakiciburada.com ‘a bekliyoruz.

Bakiciburada.com, Türkiye’nin en büyük iş arama sitesi kariyer.net iştirakı olan yine Türkiye’nin üniversite öğrencisi ve yeni mezunlara özel part-time iş ve eleman arama sitesi Unisbul.com kariyer sitesinin bir markasıdır. Ayrıca bakiciburada.com Türkiye iş kurumu izniyle hizmet vermektedir.

Bakiciburada.com, iş arayan bakıcıların kimlik, referans, eğitim belgesini doğrulamalarını sağlayarak, sizleri daha güvenilir ve nitelikli bakıcılarla da buluşturmaktadır.

Türkiye’nin eğitimli bakıcısı burada sloganıyla çıktığımız bu yolda, sizlere de bakıcı desteği vermek en büyük arzumuzdur. Beklemeyin, hemen kayıt olun!

Part time

 

Hemen Kayıt Ol!

Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.