Özel Ders

Türkiye geneli 200.000’i aşkın üniversite öğrencisi çocuğunuza özel ders vermek için bakiciburada.com ‘da. Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinde okuyan öğrenciler çocuğunuza Matematik, Fen, Sosyal Bilgiler gibi bir çok konuda özel ders vererek, çocuğunuzun okul derslerinde yapamadığı konulara rahatça anlamalarını sağlarlar. Evinize gelip, çocuğunuza birebir özel ders veren öğrenciler uygun ücretle çalışırlar.

Çünkü üniversite öğrencisinin ev geçindirme gibi bir derdi olmayıp, harçlık ve deneyim kazanmak için özel ders verdiğinden sizler için daha ekonomik olur. Üstelik üniversite öğrencisinin yaşı çocuğunuzun yaşına yakın olduğundan daha rahat iletişim kurabilirler. Çocuğunuzla aralarında oluşan sevgi dolu etüt ablası abisi modeliyle çocuğunuzun derslere olan ilgisi artar.


Çocuğunuza özel ders aldırmak için, buraya tıklayarak kayıt olabilir veya 0216 330 0028 numaradan Uzman Temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.


özel ders öğretmeni

Hemen Kayıt Ol!

Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.