Hemen Kayıt Ol!

Yaşlı Bakıcısı

Bizi büyüten, yemeyip yediren, giymeyip giydiren anne ve babalarımıza yaşlandıklarında en iyi hayatı sunmak hepimizin asli görevlerindendir. Onlara kendi ellerimizle bakmak en güzelidir. Fakat yaşlı anne babamızın gerek bize yakın oturmamaları, günlük iş hayatında istediğimiz gibi zaman ayıramamak veya hasta olmaları durumunda bize destek olacak yaşlı bakıcılara ihtiyaç duyarız.

Yaşlı yakınlarımızı çocuklarımız gibi en güvendiğimiz kişilere emanet ederek, gözümüzün arkada kalmasını istemeyiz. Hastaysa ilaç takiplerinin yapılması, serum takılması, kişisel ihtiyaçlarının giderilmesi, ev temizliğinin yapılması gibi hizmetler için Bakiciburada.com, ailelerimize deneyimli bakıcı hizmeti sunmaktadır. Yaşı bakımında sağlıklı iletişim kurulması çok önemlidir. Çünkü yaşlı insanlar sinirli ya da kuralcı olabilir. Onlarla iyi diyalog kuracak, doktor kontrolünde yemesi gerekenleri takip edecek, yemeklerini hazırlayacak eğitimli, tecrübeli yaşlı bakıcıları bakiciburada.com dan bulmak çok kolay.

Bakiciburada.com, adayların kimlik, referans ve eğitim belgelerini doğrulamakta, ailelerimize güvenilir hizmet sunmaktadır.Hemen Kayıt Ol!

Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.