Yatılı Bakıcı

Çocuğunuzla birlikte tüm gününü geçirecek, akşam da sizinle kalacak yatılı bakıcı arayışlarınızda bakiciburada.com sizlere hizmet vermektedir. Yoğun mesai saatlerinde eve geç geldiğiniz saatlerde çocuğunuzu okuldan karşılamış, üzerini değiştirmiş, ödevini yaptırmış, yemeğini yedirmiş, bir de uyutmuş bir bakıcı ne güzel olur değil mi? Siz de kendinize zaman ayırabilir, kafanız rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Bakiciburada.com eğitimli bakıcı havuzundan evinize en yakın, aradığınız niteliklerde bir yatılı bakıcıya ulaşabilirsiniz. Üstelik yatılı bakıcıların eğitimi ve güvenirliği bizim için çok önemli. Bu yüzden bakıcılardan kimlik, referans ve eğitim belgelerini istiyor, bu bilgileri doğruladığımız bakıcıları sizlerle buluşturuyoruz.

Yatılı bakıcınızın ailenizden bir birey gibi olması çok önemli. Sizlerle uyum sağlayabilecek yüzlerce başvuru arasından en iyisini seçmek sizin elinizde.

Eğitimli yüzlerce yatılı bakıcı arasından en iyisini bulmak için şimdi bakiciburada.com ’a kayıt olun!

Part time

 

Hemen Kayıt Ol!

Partnerimiz:  Jooble Global  |  Bakıcı iş ilanları
facebook icons twitter icons google plus icons
Unisbul Kariyer Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi Türkiye İş Kurumu nun 31.03.2012 tarih ve 525 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.