Atipik Otizmli Oğlumuz için Gölge Öğretmen Arıyoruz

İş Tanımı

Merhaba,
Altı yaşında A tipik otizm teşhisli Bora adında bir oğlum var. Yaklaşık 3 yıldır özel eğitim alıyor. Aynı zamanda 2 gün toplam 3 saat bireysel spor eğitimi alıyor. Henüz tam olarak dilsel iletişim gerçekleşmedi. Ancak çok yol aldı. Bir yıldan uzun bir süredir evde de aldığı eğitimler hızımızı oldukça artırdı. Çok sevgili ev öğretmenimiz özel hayatındaki değişiklikler sebebiyle ayrılıyor. Bu nedenle bir gölge öğretmen arayışımız doğdu. 
Sistematik şöyle; 
- Hafta içi her sabah 09.30 gibi F.Altay-Esentepe- Mim Kent sitesindeki evimizde olmanız bizim iş için çıkmamız sebebiyle iyi olacaktır.
- Evde aynı zamanda bir yardımcımız olduğu için öğle yemeği hazır olacak. Bora'nın öğle yemeği ritüellerini kırmak için pişirilen yemekten öğlen öğretmeniyle birlikte yemesinin yararlı olacağını düşünüyoruz. 
-Hafta içi her akşam 17:00 de Narlıdere'de Özel Eğitim Merkezinde dersi başlıyor. Öğretmenimiz Bora'yı derse bıraktıktan sonra mesaisi bitecektir. 
-Özel eğitim merkezinde iki psikolog ve iki öğretmenden oluşan harika bir takımımız var. Onlarla sürekli iletişimde olarak haftalık programlara riayet edilmesi bizim için hayati önem arz ediyor. Çünkü orada gerçekleşen adımların kalıcı olması ve daha hızlı sonuç alınması bakımından evdeki çalışma sistematiğinin onlarla eşgüdüm halinde yürümesi hayli önemli.
Bu koşullarda bizimle çalışmak isteyen oğlumuzun gelişimine eşlik edecek ve takımımıza, ailemize katılacak yeni bir meleği heyecanla bekliyoruz.

Genel Nitelikler

  • Güvenilir ve Dürüst
  • Referans verebilen
  • İşini ciddiye alan
  • Sigara kullanmayan
  • Ailenin koyduğu kurallara saygı duyan
  • Güler yüzlü
  • Pozitif
  • Enerjisi yüksek
  • Sevecen
Çalışma Şekli
Tam Zamanlı
Cinsiyet
Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite
Güncelleme
02.01.2020
Yayınlama
28.10.2019
İlan No
174611
Şehir
İzmir
İzmir 'de oturan ailemizin Ev Yardımcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Ev Yardımcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Kayıt Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Bakiciburada.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir.
Bakiciburada.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan  "Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bakıcı Girişi

veya

Üye değil misiniz?

Bakıcı olarak iş mi arıyorsunuz? Öyle ise hemen üye olabilirsiniz. Üye iseniz giriş yapın.

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Bu ilan yayından kaldırılmış ya da ilanın süresi geçmiş olabilir.

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...