Bahçelievler'de Hasta Bakıcısı Arıyoruz

İş Tanımı

Yaşlı anne için hasta bakımından anlayan, genel ev işleri, temizlik, günlük toz almak ve mutfak işleri için evde yatılı olarak kalabilecek 25 - 35 yaşları arasında bir kadın yardımcı veya hemşire arıyoruz.Annemiz yatalak değildir. Ancak yakından ilgilenilmesi gereken bakımları, ilaçları, kullandığı oksijen, vb. makineleri vardır.Kadın hastamız (annemiz); yatalak olmamasına rağmen, ayakta zor durduğu, denge problemi ve her an düşme tehlikesi yaşadığı için kendisini tekerlekli sandalye veya yürüteçle tuvalete götürüyoruz.Not 1: İzinler 15 günde bir kullandırılacaktır.Not 2: Çıkılmayan her izin için ek olarak ücret verilecektir.Not 3: Sıcak bir aile ortamında uzun vadeli olarak çalışacak yardımcı veya hemşire aramaktayız. Kısa vadeli iş olarak düşünen veya gelip geçici bir iş olarak görenler lütfen aramasın.Not 4: Kısa süre içinde işten çıkmak isteyenlere; çalıştıkları günün karşılığı maalesef verilmeyecektir. Eğer çalışan kişiyi, işten çıkaran taraf biz olursak; çalıştıkları günün karşılığı verilecektir.Not 5: İş başvurusu yapacak olanlar, eğer yabancı uyruklu ise; kimliği ve oturma izni olanların başvurması beklenmektedir.Not 6: İş başvurusu yapacak olanların; önceden yatılı olarak çalışmış oldukları yerlerden referans göstermeleri önemle rica olunur.Not 7: İstikrarlı, samimi, işini iyi yapmaya çalışan ve uzun vadeli çalışmak istediğini gösteren çalışanların maaşları zaman içinde arttırılacaktır.Not 8: İletişim için vermiş olduğum telefon numarası yakınımız Ayhan Beye aittir. Bakıcı adayları ile ön görüşmeleri telefonda kendisi yapacak. Yüz yüze görüşmeye karar verdiğimiz adaylarla ben ve annem görüşeceğiz.

Genel Nitelikler

  • Banyo Yaptırabilmeli
  • Hafif Ev Temizliği Yapabilmeli
  • İlaç Takiplerini Yapabilmeli
  • Özbakımını Yapabilmeli(Alt değiştirme vs.)
  • Tansiyon Ölçebilmeli
  • Ütü Yapabilmeli
  • Yatalak Hasta Bakımı Yapabilmeli
  • Yemek Hazırlayabilmeli
Çalışma Şekli
Yatılı
Cinsiyet
Bayan
Maaş
7500-8000 TL
Güncelleme
12.05.2022
Yayınlama
10.05.2022
İlan No
266899
Şehir
Bahçelievler / İstanbul(Avrupa)
Mahalle
Bahçelievler
İstanbul(Avrupa) 'da oturan ailemizin Yaşlı Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Yaşlı Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Kayıt Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Bakiciburada.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir.
Bakiciburada.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan  "Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bakıcı Girişi

veya
Üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Üye değil misiniz?

Bakıcı olarak iş mi arıyorsunuz? Öyle ise hemen üye olabilirsiniz. Üye iseniz giriş yapın.

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Başvurunuz Tamamlandı Başvurunuz Tamamlandı

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...

Yükleniyor
Facebook Loading