Eğitimli Gündüz Bakıcısı Arıyoruz!

İş Tanımı

Eğitimli bakıcı teşvik programından faydalanılmak üzere tahmini en az 2 yıl boyunca düzenli olarak sabah 08:00 akşam 17.00 arasında Maltepe Cevizli'deki evimizde çalışacak bakıcı aramaktayız. Bebeğimiz şu an 6,5 aylıktır.

Pandemi nedeniyle evden çalışma sürecinde olduğumuz için muhtemelen yaz başına kadar eşim ve ben evde olacağız; bu şekilde çalışmayı kabul edecek birini aramaktayız. Çalışma sigortalı olacak ancak mutlaka eğitimli bakıcı aramaktayız. Evden çalışma sürecimiz sona erdiğinde (virüsün durumuna bağlı olarak tarih değişiklik gösterebilir) evde kamera sistemi ile çalışmayı uygun bulacak kişilerin aramasını rica ederiz.

Eşim ve ben beyaz yakalı olarak çalışmaktayız. Avukatım ve hukuk fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. Güvenilirlik konusunda kafanızda soru işareti olmasın. Tercihen genç, enerjik, kreş veya bebek bakımı tecrübesi olan, bebeğimize ek gıdalar hazırlayabileceki çağdaş bakım bilgilerine sahip arkadaşlar ile çalışmak istiyoruz. Çalışanımızla aramızda karşılıklı sınırlar korunmak kaydıyla aile ilişkisi kurulsun isteriz. Sonuçta bebeğimizi emanet edebileceğimiz, tam alıştığımızda bizi yarı yolda bırakmayacak güvenilir birini aramaktayız. Çok şartımız var gibi görünse de aslında bu özellikler eğitimli bakıcıların tümünde mevcut.

Bana cep telefonumdan arayarak veya duymadığım takdirde whatsapp'tan yazarak ulaşabilirsiniz. Maaş konusunu çalışma şartlarının detaylarına göre netleştirebiliriz.

Not: Evimiz lokasyon olarak Maltepe ilçesinin Cevizli bölgesinde, Minibüs Caddesi üzerinde yer almaktadır. İlana başvurmadan önce ulaşım bilgilerinin kontrol edilmesini ve buna göre başvuru yapılmasını rica ederiz. 


Genel Nitelikler

  • Çocuk Gelişimi Eğitimi Olmalı
  • Özbakımını Yapabilmeli(Alt değiştirme vs.)
  • Sigara Kullanmamalı
Çalışma Şekli
Gündüzlü
Cinsiyet
Bayan
Eğitim Durumu
Lise, Üniversite
Maaş
2500-3000 TL
Güncelleme
Bugün
Yayınlama
19.11.2020
İlan No
197498
Şehir
Maltepe / İstanbul(Anadolu)
Mahalle
Cevizli
İstanbul(Anadolu) 'da oturan ailemizin Bebek - Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek - Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Kayıt Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Bakiciburada.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir.
Bakiciburada.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan  "Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bakıcı Girişi

veya

Üye değil misiniz?

Bakıcı olarak iş mi arıyorsunuz? Öyle ise hemen üye olabilirsiniz. Üye iseniz giriş yapın.

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Başvurunuz Tamamlandı Başvurunuz Tamamlandı

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...

Yükleniyor
Facebook Loading