Kadıköy'de Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

İş Tanımı

14 aylık oğlum için gündüzlü (çalışma saatleri esnek) bakıcı aramaktayım. Yemek ve evin temizlik işleri de beklenmektedir. - Meslek lisesi veya üniversitede önlisans "çocuk gelişimi" mezunu olması gerekmektedir (diploma aslı gerekecektir) - Yukarıda belirtilen diploması olmayanlar için MEB, İŞKUR, MYK veya üniversitelerden "0-36 aylık çocuk bakımını kapsayan bir eğitim aldığını gösteren onaylı sertifikası olması gerekmektedir - Sigara içmeyen  - Güler yüzlü, enerjik  - Daha önce bebek bakmış - 30-45 yaş aralığında - Kendi çocuğu gibi özenle bakacak bakıcı aranmaktadır Sigortası tam gün üzerinden yapılacaktır. Maaş, tecrübe durumuna bağlı olarak 3000-3400? arası olacaktır. Ev, Kadıköy’de Dumlupınar Mah’de ve 3+1’dir. Yakın adreste oturanlar önceliklidir. Evcil hayvan beslenmemektedir. Kamera mevcuttur.

 Sertifikası veya diploması olmayıp almak isteyenler için; uzaktan eğitim yoluyla çok kısa sürede temin edebilirsiniz. Sertifika temin etmek için üniversitelerle (Sakarya, Afyon Kocatepe, Düzce, Atatürk, İstinye, Yalova, Dokuz Eylül, Biruni ...) iletişime geçilebilir.

Genel Nitelikler

  • Çocuk Gelişimi Eğitimi Olmalı
  • Gün içinde Dışarı Çıkıp Dolaştıracak
  • Hafif Ev Temizliği Yapabilmeli
  • Özbakımını Yapabilmeli(Alt değiştirme vs.)
  • Sigara Kullanmamalı
  • Yemek Hazırlayabilmeli
Çalışma Şekli
Gündüzlü
Cinsiyet
Bayan
Maaş
3250-4000 TL
Güncelleme
25.10.2021
Yayınlama
14.10.2021
İlan No
239735
Şehir
Kadıköy / İstanbul(Anadolu)
Mahalle
Merdivenköy
İstanbul(Anadolu) 'da oturan ailemizin Bebek - Çocuk Bakıcısı arayışı bulunmaktadır. Eğer Bebek - Çocuk Bakıcısı pozisyonunda iş arıyorsanız ücretsiz olarak "Kayıt Ol" sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz.
Bu ilana başvuru yapabilmeniz için Bakiciburada.com’da özgeçmişinizin bulunması gerekmektedir.
Bakiciburada.com’da özgeçmişiniz varsa, kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yine bu sayfada bulunan  "Başvur" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bakıcı Girişi

veya

Üye değil misiniz?

Bakıcı olarak iş mi arıyorsunuz? Öyle ise hemen üye olabilirsiniz. Üye iseniz giriş yapın.

Bilgilerini Güncelle

Seni daha iyi tanıyabilmemiz için bize yardımcı olur musun?

İşveren, ilanına başvuran adayları aşağıdaki mülakata tabi tutmaktadır.

Başvurunuz Tamamlandı Başvurunuz Tamamlandı

İşlem Gerçekleştiriliyor.

Lütfen bekleyin...

Yükleniyor
Facebook Loading