Hemen Kayıt Ol!

Referanslı Bebek Bakıcısı

Günümüzde anne, baba çalıştığı için bebek bakıcısına ihtiyaç duyuluyor. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde bakıcı bulmak uzun bir süreç ve oldukça zor bir deneyim gerektiriyor. Referanslı, güvenilir bakıcı bulmak ise, altın değerinde. Zamanımız çok kıymetli.

Kısa zamanda, uygun maliyetle, çok seçenekli, referanslı, güvenilir bakıcıları ailelerimize nasıl sunarız diye başladığımız hizmet serüvenimizde bu günlere geldik. Kimlikleri, referansları doğrulanmış, üniversiteliyse öğrenci/mezun olduğu teyit edilmiş, evinize en yakın civarda oturan bakıcıları size sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Rakiplerimizden bir adım daha öne çıkıyor, sizleri satranç oynamasını bilen, keman çalabilen, yüzme bilen bakıcı adaylarıyla buluşturuyoruz. üstelik içlerinde üniversitelerden mezun olmuş olanlar da var. Üniversite okumuş birisi neden çocuğuma baksın demeyin. İş bulamadığı için, evinize yakın oturduğu için, hobi olarak bakıcılık yapabilecek o kadar çok aday var ki.

Bebek Bakıcısı
Hayalimiz olan 7 den 70 e hizmet vermenin mutluluğundayız. Çocuğunuz doğduğunda bebek bakıcısını, oyun çağına geldiğinde oyun ablasını, okul çağına geldiğinde etüt sorumlusunu sizlerle buluşturuyoruz.

Çocuğunuz üniversiteli olduğunda oyun ablası-abisi havuzumuza dahil oluyor, anne, baba olduğunda bakıcı buluyor. Yaşlandığınızda yaşlı bakıcınızı bizden seçiyor, hastalandığınızda hasta bakcınızı bizden buluyorsunuz.

Geleceğimizin teminatı olan, biricik yavrulamızı en iyi bakıcılara emanet etme vakti.

Hemen Kayıt Ol!