Özge Ö. adlı üyenin tam profilini görüntüleyin! Tam Profilini Gör
Ansayfa > Bakıcı Bul > Özge Ö.
Özge Ö.
Özge Ö.
27 yaşında
5 yıl 2 ay Tecrübeli
Merkez, Denizli Türkiye

(2 değerlendirme)

Onaylı Referanslı BakıcıReferansı Var ve Doğrulandı.
Tc Kimlik Bilgisi Onaylı BakıcıKimlik Bilgileri Doğrulanmıştır.
Sigara Kullanım BilgisiSigara Kullanmıyor.
Cv Güncelleme Tarihi: 18.09.2020
Son Giriş Tarihi: 18.09.2020

Özge Ö. Hakkında

Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum.Üniversite yıllarımda aktif olarak ana okulları, özel eğitim kurumu ve gönüllü vakıflarda (Ankara-Tegv) yarı zamanlı çalıştım. 5 yıllık gölge ablalık ve oyun ablalığı( hafta içi her gün 2şer saat olmak üzere ) yaptım. Oyun terapisi eğitimi uzmanlığını aldım ve bugüne kadar bireysel ve grup eğitimlerinde 18 çocukla çalıştım.Genel gelişim dönemlerine mesleğim gereği hakim olduğumdan çocukların bilişsel gelişimlerine destek olabileceğimi düşünüyorum.Çocuklarla karşılıklı iletişim becerilerim güçlüdür. O anda neye ihtiyaç duyabileceklerini ön görebilirim.Çocuklar mesleğimin her döneminde olacak ve ben onları saygı duyarak hayatıma katacağım.

Değerlendirmeler (2)

Profil Resmi

Ezgi M. (Aile)

Ankara Universitesi Psikoloji bolumunden mezun olan Ozge Ogmen, okulu suresince Hiperaktivite tanili ve Disleksi tanili 2 ayri cocuga haftaici her gun golge ablalik yapmistir. Haftasonu Performans Spor Klubunun ozel gereksinimli cocuklarla yuruttugu egitimlerde yer almis ve Otizm Spektrum Bozuklugu tanili cocuklarla birebir egitimler yapmis ve grup calismalarina katilmistir. 2015 yilinda mezun oldugu yil Ankarada Arti Kalite Ozel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezinde 2 yil ozel gereksinimli cocuklarla calismis ve merkeze gelen ailelere danismanlik vermistir. Ayrica Balikesir/Burhaniye ozel egitim kurumunda kaynastirma birimindeki cocuklarla calisip ailelere yonelik danismanlik hizmeti vermistir.

Profil Resmi

Necmettin Ö. (Aile)

İnsanlar ile diyalogu ve kurduğu iletişimle takdir gören, çevresinde sevilen, bilgi ve donanımına değer verilen aynı zaman da eşim olan Özge ÖGMEN Psikoloji bölümü öğrenciliği ve mezuniyeti sonrasında özel gereksinimli ( otizm, down sendromu, hiperaktivite, disleksi,zihinsel engelli) ve normal gelişim gösteren çocuklar ile birebir ve grup çalışmaları yapmıştır. Çocukların sağlıklı gelişimi, yaş gruplarına uygun davranışlar edinebilmesi ve bilinç kazanımları için 5 yıllık gölge ablalığı ve mesleki tecrübesi ile profesyonel olarak destek verebilecektir.

Çocuk / Bebek Bakım Tecrübesi

  • İkiz Çocuk Bakım Tecrübesi
  • Bebeğin Özel Bakımıyla İlgili Tecrübe
  • Bebek Bakım Tecrübesi
  • 1-3 Anaokul Öncesi
  • 4-6 İlkokul Öncesi
  • 7-13 İlköğretim
  • 14 +

Eğitim Bilgileri

Ankara Üniversitesi

Psikoloji, Lisans, Örgün öğretim

2011 - 2015

Gönen Anadolu lisesi

Anadolu Lisesi

2007 - 2011

Zeynep E-
Merkez / Denizli
Referansı Var
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı
Ferihan H-
Merkez / Denizli
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı
Ayşe D-
Merkez / Denizli
Sigara Bilgisi Bakıcı
Ümmü Habibe K-
Merkez / Denizli
Sigara Bilgisi Bakıcı
Bilge U-
Merkez / Denizli
Sigara Bilgisi Bakıcı
Ayşen E-
Merkez / Denizli
Kimlik Bilgileri Onaylandı
Sigara Bilgisi Bakıcı