Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Işıl T.
Genel Müdür
Kendi Şirketi
Başlarda ilanıma çok fazla başvuru aldım ama kriterimle uygun bulduğum çok kişi olmadığı için 1 hafta kadar beklemeye karar verdim. Bölgemde aday çok fazla yoktu istediğim gibi buda beni biraz umutsuzlandırdı aslında ama sonrasında gelen başvurulara baktığımda önyargılarım kayboldu ve yardımcımla anlaştım. Evimde elim ayağım gibi oldu her şeyime koşuyor. Bizi buluşturan ve bu işlere vesile olan bakıcıburada.com ailesine teşekkür ederim.

Burcu T.
Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusu
Özel Sektör
Bakıcı ihtiyacımız için siteye kayıt olduk, bir çok aday başvuru yapmıştı ve neredeyse hepsi ile görüştük. 2 hafta gibi kısa bir sürede kendi seçtiğimiz ve istediğimiz gibi bir aday ile başladık çalışmaya. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ali P.
Doç. Doktor
İstanbul Üniversitesi
Çocuğumun derslerine destek olacak birini arıyordum. Sitede tahmin ettiğimden de fazla başvuru aldım ve şaşırdım da. Adaylarla gerek yüz yüze gerek telefon ile görüşmeler sağladım ve sürecimi olumlu şekilde sonuçlandırdım. Sitenin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Seçkin A.
Şirket Sahibi
Pierre Loti Tepesi Turistik Tesisleri
Evimize yardımcı arıyorduk ve süreç gerçekten çok güzel geçti. İlan verdikten sonra biraz bekledim ve açıkçası ince eleyip sık dokuduğum için 1 ay kadar bekledim ve 1 ayın sonunda çok iyi bir aday ile başlamış bulundum. İyi ki tanıdım sizi destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ender K.
Danışman
Penta Teknoloji
Arayışımız ile ilgili sürecimiz dışarıdan olumsuz sonuçlandı ancak bakıcıburada.com sayesinde yatılı bir ev yardımcısı bulabildik. Süreç başta olmayacak gibi korkutsa da 2 - 3 gün içinde başvurulardan biri ile görüştük ve anlaşmamız oldu. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Nur A.
Satış Uzmanı
Özel Sektör
Bakıcıburada.com sitesinde aldığım hizmeti çok beğendim ve çok memnun kaldım. Sertifikalı bir bebek bakıcısı arıyordum. Açıkçası çokta umudum yoktu fakat aile danışmanımın desteği ile bir ilan girişi sağladık. Başvurular yeterince geldi ve beğendiğimiz adayları evimize çağırarak görüşme sağladık. Aralarında çok kararsız kalsakta en uygun olanla başladık. Herkese tavsiye ederim güzel dönüşler aldım destekleriniz ile.

Sibel A.
İnsan Kaynakları
Timaş Yapı
Annemin yanında ev işlerine destek olacak bir yaşlı bakıcısı arayışım vardı ve çevremde bulamayınca internette aramaya karar verdim. Siteye kayıt olduktan sonra adayları değerlendirmeye başladım ve 3 gün sonra kriterimize uygun, tecrübeli ve istediğimiz gibi referanslı bir yardımcı ile başladık. Kendisinden çok memnunuz ve bizim arayışımıza destek olan bakıcıburada.com ailesine de çok teşekkür ederim.

Filiz P.
Veteriner Hekim
Kendi İşyeri
Siteye babam için kayıt oldum ben çünkü babam yaşlı olduğu için evde kendisine destek olacak, temizlik gibi işlerini yapabilecek güvenilir biri gerekliydi. Bu arayışımın da vesilesiyle sitede çok iyi adaylarla da görüşmeler sağladım ve tanıştım. Sayenizde de sürecim olumlu geçti ve yardımcımızı bulduk. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz size.

Hüseyin E.
Bilgisayar Mühendisi
Özel Sektör
Çocuklarıma bakıcı aramak için bakabileceğim en kaliteli site bakıcıburada.com'du. Daha önceden de tecrübem olduğu için site ile ilgili hiç bir önyargım olmadı bile. Yüzlerce başvuru alan ilanımda tam da istediğimiz gibi bir aday buldum ve çok memnun kaldım. Verdiğiniz profesyonel hizmet ve ilgili danışmanlarınız için çok teşekkür ederim.

Gülçin K.
Ev Hanımı
Siteye kayıt olduğumda bu kadar hızlı bakıcı bulacağımı tahmin etmezdim. Giriş yaptığım zaman hemen çocuğumuza bir bakıcı bulduk ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim gerçekten çok iyi bir site :)

Emre K.
Pazarlama Müdürü
Özel Sektör
Ben siteye kayıt olmadan önce beğendiğim adayları filtrelemiştim. Paket aldığım zaman kendileri ile görüşmeye başladım. İlanıma gelen başvurular ile ilgilenmeme gerek kalmadan kendi filtrelediğim adaylardan biri anlaştım ve kızımıza bakıcımızı bulmuş oldum. Çok başarılı bir süreç geçirdim. Her şey için teşekkürler.

Esra B.
Ev Hanımı
Ben açıkça söylemek gerekirse sürecin bu kadar hızlı gelişeceğini hiç düşünmedim. Hem ev işlerinde bana destek olacak, hem de çocuğum ile ilgilenecek birini arıyordum ve aynı gün içinde bir adayla anlaştım. Kendisi iyi biriydi ancak iş açısından çok umduğum gibi olmadığından yolları ayırdık ve yeniden baktım. Sürecim yine hızlıca sonuçlandı bakmaya aşladığım gün buldum adayımı. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Gürel A.
Emtia Alıcısı
Vaillant Group Türkiye
Sürecimiz gerçekten olumlu geçti, adaylar yeterince dürüst şekilde yaklaşıp kendileri ile ilgili bilgileri bize aktardılar. Bakıcı arayışımız mevcuttu çünkü çocuğumuz çok küçüktü ve siteniz sayesinde ilanımıza gelen başvurulardan bir adayla anlaştık. Çok teşekkür ederiz hizmetiniz için.

Özge Ü.
İngilizce Öğretmeni
Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi
Aile danışmanımız her aşamada ilgiliydi ve sürecimizin takibini çok güzel sağladı. Bakıcı arayışımız ile aldığımız dönüşlerde gayet olumlu geçti. Adaylar güvenilirdi ve bilgileri gerçekti. Bir adayla başladım ve çok memnundum ancak mesafe nedeni ile ayrılmak zorunda kaldı üzüldüm ancak gelen başvurulardan farklı bir adayla anlaştık ve ondan da çok memnunum. Desteklerini için çok teşekkür ederim çok güzel bir site.

Miraç A.
Maden Mühendisi
Özel Sektör
Ben çok memnun kaldım ilginizden ve süreçten. Destekleriniz sayesinde ikizlerimiz için gerçekten her konuda destek olan bir bakıcı bulduk. Sitenin insanlar için anlaşılır ve rahat kullanılması içinde çok emek harcanmış. Bütün destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Didem T.
Finans Direktörü
Özel Sektör
Evimizde temizlik için destek olacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı. Siteye araştırarak kayıt oldum ve memnun kaldım. Gerçekten anlatıldığı kadar varmış dedim :) İlanı verdiğim andan itibaren başvurular gelmeye başladı ve aralarından biri ile başladık çalışmaya. Sürecim gerçekten başarılı sonuçlandı. Çok teşekkür ederim.

Merve D.
Mimar
Gaziantep Üniversitesi
Sürecim danışmanımın desteği ve ilgisi sayesinde başarılı geçti. Çocuklarım için bakıcı arıyordum bu nedenle kayıt oldum siteye daha önceden de site ile ilgili tecrübem vardı. Yine olumlu şekilde sonuçlandı ve istediğim gibi bir aday buldum. Teşekkür ederim.

Dicle Ş.
Kurumsal ve Ticari Yönetmen
Denizbank
Oyun ablası arayışım için profesyonel bir hizmet almak istedim. Bu nedenle site ile çalışamaya karar verdim ve paket aldım. Açıkça söylemek gerekirse ben sürecin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Hem haklarımın hepsini kullanmama gerek kalmadı hem de birçok başvuru aldım. Çok memnun kaldım siteden ve herkese tavsiye ederim.

İrem U.
Diyetisyen
Sarıyer Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Pedoloji formasyonu olan bir bakıcı aradığım için çevremizden bulmak pek kolay olmayacaktı. Bu nedenle araştırmalara başladım ve siteyi buldum. Başta profilleri inceledim sadece ve sonrasında kayıt olmaya karar verdim. Sitenin filtreleme özelliği sayesinde kendimize uygun adayları filtreleyip aradım. 2-3 gün içinde de adayımı buldum. Başarılı süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim :)

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :