Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Göksel A.
Proje Yöneticisi
Özel Sektör
Gölge öğretmen arayışımı çevreden sağlanacak bir durum olmadığından bakıcıburada.com üzerinden aramaya karar verdim. Gerçekten çok fazla başvuru aldı ilanımız, bu kadar fazla olacağını tahmin etmemiştik açıkçası hepsi ile görüşme şansımızda olmadı. İlk görüştüğümüz kişilerden biri ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Desteklerinize çok teşekkür ederim.

Merve D.
Satış Lojistik Uzmanı
Siemed Tıbbi Sistemler
Ben bakıcıburada.com'u internet üzerindeki yoğun araştırmalarım sonucunda keşfettim. Sürecin bu kadar olumlu olacağını başta beklememiştim aslında ama ilk başvuranlardan bir bakıcı ile anlaştık hemen. İkiz olduğu için bebeklerim tedirgindim başlarda ancak bakıcımız üstesinden gelebildi. Gerçekten siteden çok memnun kaldım, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Atakan K.
Komite Üyesi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
Bana siteyi abim tavsiye etti ve onun olumlu deneyimi ile evimize bakıcıburada.com aracılığı ile yardımcı aramaya karar verdim. Siteye kayıt olduğum ve ilanı verdiğim gün yardımcımızı bulduk. Sürecin uzun sürmeden sonuçlanacağını biliyordum ama bu kadar hızlı ilerleyeceğini bilmiyordum. Şimdi bende çevreme tavsiye ediyorum.

Semra Ö.
Şube Sorumlusu
Telcom
Sertifikası olan bir çocuk bakıcısı aradığım için biraz tedirgindim. Ancak ilan verdiğim anda gelen başvurularda istediğim kriterlerde bir aday buldum ve anlaşma sağladım. Bu kadar hızlı ve olumlu bir sonuç almak beni çok memnun etti. Müşteri odaklı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Ayşe G.
Ev Hanımı
Bizim arayışımız ev işlerine destek sağlayabilecek aynı zamanda ilaç takibi gibi işleri yapabilecek biriydi. Olup olmayacağı için tedirgindim başta ama danışmanımın özverisi ile çok başarılı geçti sürecim. 1-2 görüşme sonrası tam da istediğim gibi bir adayla anlaşma sağladım ve haklarımın çoğunu kullanmama gerek bile kalmadı. Şimdi kalan haklarımı farklı bir şehirde olan kardeşimin temizlikçi arayışı için kullanacak. Sitenin bunun gibi bir çok güzel özelliği var. Bütün desteklerinize teşekkür ederim.

Handan A.
Satış Yöneticisi
Bt Global Bilgi Teknolojileri
Sürecim çok güzel geçti. Aile danışmanımın etkili takibi ve sitenin kullanım kolaylığı sayesinde çocuğum için çok iyi bir bakıcı buldum. Evimizden, ailemizden biri gibi oldu adayımız. Siteye girerken tedirgindim ve başta farklı bir bölge için arayışım vardı. Deneme ilanı girdik ve iyi başvuru aldım ama taşınınca yeni geldiğim yerde aramaya başladım. Çok hızlı şekilde destek olundu ve bakıcımız bulundu. Teşekkür ediyorum, çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Timur G.
Yönetici
CFA Reklam
Bakıcıburada.com'u çok eskiden biliyordum ve incelediğim bir siteydi. Evime bir yardımcı ihtiyacım vardı ve bu nedenle siteyi kullanmaya karar verdim. Sürecim çok uzamadı ve kendi seçtiğim adaylardan biri ile hızlı bir şekilde anlaşma yaparak çalışmaya başladık. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım, bütün destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Ayşenur Ö.
Ev Hanımı
Bakıcıburada.com'u internetten araştırarak buldum ve bu şekilde bir hizmet görmek beni mutlu etti. Alzheimer olan yaşlımız için iyi bir bakıcı aradım siteden. Aramaya başladığım an itibari ile tam kriterlerime uygun istediğim gibi bir yaşlı bakıcısı buldum ve adayımızdan da çok memnun kaldım. Bizlere bu desteği sağlayan bakıcıburada.com ailesine teşekkür ederim.

Ercan E.
İMDB
Çok hızlı bir şekilde kızımıza sayenizde oyun ablasını bulduk, Süreçten geçekten çok memnun kaldım bu kadar hızlı sonuçlanacağını tahmin etmemiştim. Destekleriniz için çok teşekkür ederim sizlere.

Bekir A.
Doktor
Ersoy Hastanesi
Evimde rutin işleri yapacak bir yardımcı arayışım vardı ve bu nedenle siteye başvurdum. Süreç gerçekten benim tahmin ettiğimden daha olumlu oldu, çünkü kriterlerime uygun bir çok adayla görüşme şansım oldu ve en uygun aday ile çalışmaya başladık. Aracılığı sağlayıp bize güzel bir hizmet sunan bakıcıburada.com'a teşekkür ederim.

Özlem K.
Finans Uzmanı
Koç Fiat Kredi
Çocuğum için yatılı bir bakıcı ihtiyacımız vardı. İhtiyacımız doğrultusunda bakıcıburada.com üzerinden ilan verdik. Daha önceden de farklı bir ihtiyacımız için kullandığımızdan ve memnun kaldığımızdan aynı şekilde tercih ettiğim ilk site burası oldu ve olumlu da oldu. Yeniden olumlu bir şekilde sürecimizi sonlandırdık. Teşekkür ederiz.

Leman G.
Uçuş Görevlisi
Duha Havacılık
Ben süreçten memnun kaldım, danışmanım gayet ilgiliydi ve kendisinin de yardımı ile anneme iyi bir yaşlı bakıcısı buldum. Hem hızlı oldu sürecim hem de olumlu oldu. Yeniden bir arayışım olacak bir kaç içinde ve bakacağım tek site bakıcıburada.com olacak. Her anlamda destek olan profesyonel anlamda hizmet veren kaliteli bir firma.

Zeynep Y.
Planlama Uzmanı
Özel Sektör
Hasta bakıcısı arayışım için bakıcıburada.com sitesinden destek almaya karar verdim. Başlarda tereddütlüydüm ama sonra aile danışmanımın dönüşleri ve destekleri ile olumlu olarak sürecimizi sonlandırdık. Hasta bakıcımızı sayenizde buldum ve çok memnunum. Bütün desteklerinize teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ederim.

Mustafa K.
Kuyumcu
Kendi İşi
Sitenin işleyişinden ve danışmanımın olumlu yaklaşımından çok memnun kaldım. Desteği ile bir ilan girişi sağladık ve ev yardımcımızı bulduk. Yatılı olduğu için şehir içi ya da dışı olmasının bir değişkenliği olmadı bizim için aralarında en iyi ve kriterimize uyanı seçtik ve görüştük. Bulunduğumuz şehire geldi adayımız ve deneme süresi sonrası anlaştık. Bütün destekleriniz ve olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim.

Nesli U.
Kendi İşi
Yonca Tuhafiye
Çocuklarımın eğitimi konusunda destek olabilecek bir gölge öğretmen arayışım vardı ve bakıcıburada.com üzerinden aramaya karar verdim. Daha önceden oyun ablası olarak arayışımı olumlu şekilde tamamladığım için deneyimlerime dayanarak yeniden çalışmak istedim ve aynı şekilde sürecim gayet başarılı bir şekilde son buldu. Kriterlerimize uygun, aile yapımız ile uyumlu, iyi bir aday ile anlaştık sayenizde. Herhangi bir arayışta yine bakacağım ilk site burası.. Çok teşekkür ederim her şey için :)

Kaan K.
Çalışmıyor
Kızım için gelişim sürecine destek sağlayacak iyi ve evime yakın bir oyun ablası arıyordum. Bakıcıburada.com üzerinden sürecimi ilerletmeye karar verdim ve iyi ki işlem sağlamışım. Çok sürmeden arası istediğim kriterlere uygun, düzgün bir abla ile anlaştık. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Fahriye Ö.
Özel Banka
Özel Banka
Ben siteden çok memnun kaldım, iznim bitecek diye bebeğim için bakıcı arıyordum ve siteniz sayesinde istediğim gibi bir aday ile başladım. Öncesinde benim gözetimimde olmaları için işe başlamadan önce birini almak istedim. Çok sürmeden ilanıma gelen başvurulardan istediğim kriterlerde bir aday ile anlaştım. Bize aracılık eden bakıcıburada.com ailesine destekleri için teşekkür ederim.

İrfan Ş.
Direktör
Odeabank
İngilizce'yi akıcı şekilde konuşabilen bir abla aradığımız için başta bulamama çekincesi oldu bende. Ancak korktuğum gibi olmadı, sitede verdiğim ilanda çocuğum için çok iyi bir İngilizce oyun ablası buldum. Danışmanımın ilgisi ve sitenin kolay kullanımı sayesinde sürecim hızlı bir şekilde sonuçlanmış oldu. Çok teşekkür ederim, tavsiye ederim :)

Ahmet Cüneyt H.
Genel Müdür
Altera Gayrimenkul Ltd.
Annem için iyi bir bakıcı arıyordum ve bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdim. Sürecimin bu kadar olumlu olacağını çok tahmin etmezdim ama gerçekten hızlı ve güzel sonuçlar aldım. Bir çok iyi aday geldi ve aralarında görüştüğüm iyi bir aday ile aynı hafta başladık çalışmaya. Danışmanımın desteğinden kaynaklı çok teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :