Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

İbrahim G.
Yabancı Dil Kitap Çevirmeni
Kendi Firması
Çocuğumuz için bir bakıcı arıyordum ve çevrem yerine daha profesyonel hizmet almak istedim. İnternet araştırmalarım sonucunda Bakıcıburada.com ile karşılaştım ve kayıt oldum, bir danışman tarafından aranıldım ve gayet ilgili bir şekilde ilanımı yayınladılar. Sitenin kullanımı kolay ve rahat, çalışanları da ilgili. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim. Sayenizde bakıcımı buldum.

Hüseyin A.
Bankacı
Halkbank
Kızımız için iyi ve eğitimli bir bakıcı ihtiyacımız vardı ve araştırmalarımız sonucunda bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdik. İlanımıza çok iyi başvurular geldi ve öncesinde hepsi ile görüşme sağlayarak değerlendirmek istedik. Site sayesinde en doğru şekilde istediğimiz gibi bir bakıcı bulduk ve anlaşma sağladık. Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz.

Ahmed C.
Şube Müdürü
Bursa Beton Sanayi
Sitede hasta bakıcısı arıyordum, başta işlem yapmak istemedim ancak adayların ve sitenin profesyonelliği nedeni ile denemek istedim. Çok kısa bir süre içerisinde ilanıma gelen başvurular sayesinde iyi bir hasta bakıcısı ile anlaştım ve çok olumlu bir şekilde sürecim sonlandı. Bütün destekleri için sitede ilgilenen aile danışmanıma teşekkür ederim.

Pakize Y.
Ev Hanımı
Ben evimize destek olacak karı-koca olarak çalışacak yardımcılar arıyordum ve çevreme sorarken kuzenimin tavsiyesi ile bakıcıburada'yı buldum. Sürecin bu kadar hızlı gelişmesi ben çok memnun etti çünkü istediğimiz gibi eş olarak çalışabilecek yardımcılar bulduk. Tüm destekleri için aile danışmanıma ve sitede emeği bulunan herkese teşekkür ederim.

Hande İ.
Ürün Müdürü
Defacto
Siteye çok eskiden merakımdan üye olmuştum, çocuğum olduğu zaman yeniden girmeye ve incelemeye karar verdim ve aile danışmanım bana dönüş sağlayarak arayışımla ilgili konuyu netleştirdik. Bakıcı ve oyun ablası arasındaydım ama detaylı bilgi alarak oyun ablası aradığımı fark edip ilan verdim. Çok kısa bir süre içinde ablamızı bulduk sayenizde. İlgisinden dolayı aile danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

Belma G.
Ev Hanımı
Kendi evim için bir ev yardımcısı arayışım vardı ve internetten araştırmalarım ile bakıcıburada.com'u buldum. Önerilen paketlerden ikili olanı seçtim ve kendim için verdiğim ilanlardan iyi bir aday buldum. Şimdi de oğlumun evi için kalan haklarımla farklı bir aday arayışındayım. Sitenin bu avantajlı kullanım hakları için ve destekleri için emekleri geçen herkese teşekkür ederim.

Enis D.
Satış ve Pazarlama Müdürü
Klas Gıda
Oyun ablası arayışım için bakıcıburada.com üzerinden bir abla ile anlaştım ve 2-3 hafta çalıştım, sonrasında taşınma durumundan işi bırakacağını iletti ve arayışım yeniden başladı. Neyse ki adayımız işi bıraktığında hemen yeni bir adayla anlaşabildik. Sitede bu hızlı işleyiş olduğu için ve anlaşılır bir şekilde kullanılabildiği için sürecim çok iyi geçti. Teşekkür ederim :)

Burcu Y.
Sigortacı
Kendi İşi
Ben çalışırken çocuğuma göz kulak olabilecek iyi bir bakıcı arıyorduk. Bakıcıburada.com sayesinde istediğim kriterlerde iyi bir bakıcı buldum. 2 hafta gibi kısa bir sürede başvurular birikti ve hepsi ile görüşerek aralarında en uygunu ile anlaştım. Çok memnun kaldım hizmetinizden.

Müslim G.
Doktor
Van Muradiye Devlet Hastanesi
Çocuğumuza eğitimli bir bakıcı aramak için çevre yerine internetten araştırmaya girdim. Araştırmalarım sonucunda site ile tanıştım ve ilan vermeye karar verdim. Site gerçekten yararlı ve benim işim çok kısa sürede görüldü. Bütün destekleriniz için teşekkür ediyorum. Çevremdeki tüm arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

Irmak K.
Moda Tasarımcısı
Roteks Tekstil
Yaz dönemi için gideceğim bölgede tatil zamanı bakıcı bulmak istediğim için öncesinde bakmaya başladım. Bakıcıburada.com sayesinde gitmeden bakıcımızı bulduk ve geldiğimiz zaman işe başladı. Başta tedirgin de olsam adayla başlayınca tüm sıkıntım geçti. Bütün desteklerinize çok teşekkür ederim :)

Murat A.
Kendi İşi
Tekstil
Oğlumuzla ilgilenecek iyi bir gölge öğretmen arıyorduk, siteyi daha önceden de tecrübe ettiğimiz için yine bildiğimiz yerden devam etmek istedim ve ilan verdik. Sürecim her zaman olduğu gibi yine olumlu olarak sonuçlandı ve sayenizde iyi bir gölge öğretmen bulduk. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz :)

Sinem T.
Diş Hekimi
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Evim için iyi bir yardımcı arayışım vardı, tavsiyeler üzerine ilan vermeye karar verdim. İlk bulduğum aday ile anlaşamadım ve yollarımı ayırdım, ancak umudumu kaybetmedim çünkü sitedeki danışmanım ilgiliydi ve sürecimi takip etti. Kısa süre içinde yeni ve istediğim gibi bir adayla anlaşarak çalışmaya başladık. Aracılık eden ve sitede emeği geçenlere teşekkür ederim.

Fatma Ö.
Ev Hanımı
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bakıcıburada.com ile tanıştım ve onların deneyiminden çok etkilenmiştim. İyi ki tecrübe etme şansım oldu çünkü çocuğum için iyi bir bakıcı ihtiyacım vardı ve site sayesinde bende istediğim gibi bir bakıcıya kavuştum. Şimdi bende tecrübelerimi herkese anlatıyorum ve tavsiye ediyorum. İlginiz için teşekkür ederim bakıcımızdan çok memnunuz ve sayenizde buldum..:)

Emine Ç.
Öğretmen
Devlet Okulu
Sitede çocuk bakıcısı aramak istedim ve araştırarak kayıt oldum, danışmanım beni aradı ve süreçle ilgili bilgi verdi. Kendisinin de yardımları ile siteden ilan verdik ve çok hızlı bir zaman diliminde çocuklarımıza iyi bir bakıcı bulduk. Destekleri ve emekleri geçen herkese bize aracılık ettiği için çok teşekkür ederim.

Mustafa S.
Genel Müdür
Draft PS
Evimiz için yardımcı birini arıyorduk ve eskiden olan deneyimimize istinaden bakıcıburada.com'u tercih ettik. Sitenin filtreleme ve favorilere alma özelliği çok güzel ve işime çok yaradı. Gerçekten kullanımı kolay bir site ve işimize yaradı. Çevreme de tavsiye ediyorum. İlginize çok teşekkür ederim.

Süleyman E.
Emekli Polis
Yaşlı annem için bakabilecek ve yatılı olarak yanında kalacak yardımcı arıyorduk. Araştırdım ve referansları ile güvenilirliği ile site benim ilgimi çekti. Denemeye karar verince siteden danışmanımla görüşüp onun da desteği ile bir ilan girdik ve başvurulardan 2 aday ile anlaşma sağladık. Annemde çok memnun adaylardan. Bize bu şekilde aracılık eden bakıcıburada.com'a teşekkür ederim.

Çağrı A.
Kimyacı
Düzen Laboratuvar
Kızım için profesyonel anlamda ona kendinden değer katabilecek bir bakıcı arıyordum ve siteyi araştırmam sonucunda site üzerinden işlem yapmaya karar verdim. Aldığım hizmetten gerçekten çok memnun kaldım çünkü hiç zaman kaybetmeden istediğim gibi bir çocuk bakıcısı buldum. Verdiğim paraya değer bir hizmet aldım çok teşekkür ediyorum.

Elis K.
Satış Müdürü
Nestle Türkiye
Ev işlerine destek olacak ve küçük çocuğumuzun bakımına destek olabilecek bir yardımcı arayışım vardı. Bununla ilgili araştırmalarım ve çevremdeki insanların tavsiyesi üzerine bakıcıburada.com'u kullanmaya karar verdim ve ilan girdim. Çok kısa bir zamanda hem yakın bölgemde oturan hem de istediğim kriterlerde bir aday buldum. Bize aracılık eden bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederim.

Çiğdem A.
Çalışan
Koç Sistem
Dil bilgisi konusunda iyi birine ihtiyacım vardı çünkü çocuğumun dil gelişimi konusunda gelişmesini istiyordum. Oyun ablası arayışım için araştırmalarım sonucu bakıcıburada.com'u buldum ve kaydolup danışmanımla görüştüm. Kendisinin de desteği ile site üzerinden istediğim kriterlerde bir aday ile anlaşarak çalışmaya başladım. Tüm desteklerinize teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :