bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Elif ÖZTÜRK
Yönetici
Sur Yapı
Hafta içi 5 gün evin genel düzenini sağlayacak temizlik ve yemek yapacak evin günlük işlerinden sorumlu olacak ve 8 yaşındaki çocuğumun günlük ödevlerine destek verecek yardımcı ihtiyacımız vardı. Facebookda gördüm sizi ve aday havuzunu kullanmaya karar verdim. 3.günde 3 kişi ile görüştüm. 2. görüştüğümüz aday ile anlaşma sağladım. 1 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Tecrübeli ve işini iyi bilen biri ile tanışmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

Bige Özmutlu
Tekstil Mühendisi
Firma İsmi Gizli
Üç çocuk büyütmüş ben ve 90 yaşında ablasıyla ilgilenmiş annemin geçmişte ne çok İK danışmanlık firması, aracı kişi ve internet sitesiyle çalışmış olabileceğimiz tahmin edilebilir. Hizmet aldığım iki sefer için de profesyonel, hızlı ve güvenilir hizmet ve destek anlayışı, para odaklı olmayışı ve çözümcül yaklaşımları için bakiciburada.com’ a teşekkür ediyorum. 


Duygu Kökten
Öğretmen
Devlet Kurumu
Sizi interenetten buldum, bakıcım bırakıp gitti ve iki çocukla tek başıma çok zordu aciliyetim vardı ilanı verdim 2-3 gün sonra ve 3 adayımla görüşmem sonrasında anlaştık hatta evimin arka sokağında oturuyor evlerimiz çok yakın çalışmaya başladık çok memnunum, sizi arkadaşlarıma da öneriyorum ve yine ihtiyacım olsa tercih ederim, satış temsilcim de süreci çok güzel yönetti teşekkürler, 

Gamze Ongun
Sağlık Sigorta danışmanı
Tütüncü Sigorta
83 yaşındaki anneme, refakat edip, hayatı paylaşacak, her türlü ev işinde yardımcı olacak, Türk hanım bir arkadaş arıyordum.
Büyük bir tesadüf eseri, Bakıcı Burada sitesini buldum ve sonrası çorap söküğü gibi geldi. Son derece profesyonel ve ilgili arkadaşlar, özellikle nasıl ilan vereceğim konusuna kadar, her türlü yardımı yaptılar. İlanımı vermemle, 5 dakika sonra aranmam bir oldu. bu kadar çok Türk eleman olacağı aklıma gelmezdi. İlanın daha 3. gününde, görüşmeler yapıp kararımı vermiştim bile. Diğer yardımcı bulan şirket/acentalardan farkı ve iyi yanı, başvurular bana geliyor, aralarından kendim seçip, istediğim kadarı ile konuşup, görüşüp, deneme yapıp, karar verebiliyorum. Bakıcı Burada ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Gülden Aktaş
Ev Hanımı
Rastgele internette dolaşırken buldum üye oldum, nasıl kullanacağımı bilmiyordum tam da o sıra temsilcim aradı süreç hakkında bilgi verdi çok yardımcı oldu sağ olsun. Adayımı bulmadan önce bir kaç görüştüğüm kişiler oldu son olarak şuan ki adayımla çalışmaya başladık 3 haftada buldum, yardımlarınız için teşekkür ederim, sizi tekrar tercih ederim.

Serkan Keskin
Yönetici
Firma İsmi Gizli
Siteniz sayesinde cocuklarimiz icin istedigimiz gibi bir oyun ablasi bulduk. 1 aydir bizimle calisiyor. Kendisinden oldukca memnunuz. Sizlere tesekkur ediyorum. Sayenizde evimizin yakininda oyuran iyi egitimli biriyle calisma firsati bulduk. 

Sitenizin en onemli avantaji ilce bazinda adaylari gorebiliyor olmaniz. Cok onemli bir arti bu. Bu sayede evimize yakin birini bulabildik. 

Nihat Bulut
Gizli
Firma İsmi Gizli
Uzun uğraşlar sonucunda bulamadığımız bakıcıyı bakiciburada.com ile tanıştığımız ilk gün arayaşımızı sonlandırdık.Teşekkürler

Hilal Gök
Ev Hanımı
Sürecimle ilgili müşteri temsilcim çok yardımcı oldu kısa bir zaman 1 hafta gibi bir zamanda adayımı buldum kendisinden de çok memnunum sizin de ilginize teşekkür ederim. Tekrar sizi tercih ederim.

Erkan Borucu
Müdür
Özsar Sigorta
İnternet üzerinden araştırma yaparken sizin sitenizi buldum, daha sonra temsilcim bana ulaştı. Süreç hakkında bilgi verdi ve ilgisi desteği çok güzeldi. 10 gün gibi kısa bir zamanda adayımızı bulduk ve kendisinden de çok memnunum. Tekrar sizi tercih ederim, aday profilinizi beğendim. Teşekkür ederim, ilginize.

Sibel Çakır
Ev Hanım
İnternet üzerinden buldum, önceki adayımdan memnun kalmamıştım sonrasında tekrar aradığımın ertesi günü yeni bir adayla başladık ve gayet memnunum.
Müşteri temsilcim sürecimle çok ilgiliydi, yardımcı oldu bana. İlanıma çok sayıda başvuru oldu bunların hepsinin iletişim bilgilerini ulaşıyor olmam çok güzel benim için. Adayımla olumsuz bir süreç geçirirsem eğer diğer adaylara bakma şansım da var. Teşekkürler.

Belgin Taşlıca
Yönetici Asistanı
Türkiye Finans Katılım Bankası
Kartal'da çocuğum için bakıcı arayışım vardı. İhtiyacımı etrafımdan karşılayamayınca internette araştırma yapmaya başladım. Ve tesadüf eseri karşıma ilk çıkan siteniz ile şansımı denemek istedim. Sitenizden bir aday bulabileceğimi en başta düşünmemiştim. Fakat yanıldığımı gördüm. 2 haftadır bizimle çalışan bakıcımızdan çok çok memnunum. Gerçekten çok düzgün bir insan. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakası da beni çok memnun etti. İhtiyacım tekrar olması halinde sitenizi tercih ederim. Çok teşekkür ederim.

Hatice Hanım
Memur
Milli Eğitim Bakanlığı
Çevremden birkaç aday buldum fakat istediğim kriterlere uygun bir aday bulamadım. Acil bir arayışım olduğu için internetten ihtiyacımı aratarak şansımı denemek istedim. Ve bakiciburada.com ile karşılaştım. 2 hafta içerisinde çocuğuma bakacak bakıcımızı ve ev işlerimize yardımcı birini bulduk. Aday havuzunuzun geniş olması ve beğendiğimiz kişiyle iletişime geçiyor olmamız oldukça güzel. Sizler sayesinde acil bir ihtiyacımızı karşıladık. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakası da beni memnun etti. Yine ihtiyacımız olsa sizi tercih ederim. Teşekkür ederim.

Osman Şahin
Uzman
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı
Tesadüf eseri internette bakiciburada.com u keşfettim. Öncesinde çevremden bulmaya çalıştım fakat bir sonuç elde edemedim. Sitenizdeki aday portföyünüz oldukça fazlaydı. Bu yüzden sitenizden çok kısa bir sürede ilk görüştüğüm oyun ablası ile çalışmaya başladım. Kendisiyle 1.5 aydır çalışmaya devam ediyoruz. Çocuğumla da arası gayet iyi. Tekrar bir ihtiyacım olursa kesinlikle sitenizi tercih ederim.

Değer Özçelik
Emekli Finans Uzmanı
Yaklaşık iki ay önce yaşlı annemin hastalığı nedeniyle hastanede refakatçiyken bakıcı ve ev işlerine yardımcı eleman arayışım sırasında sitenizi internette araştırma yaparken tesadüfen gördüm. Müşteri temsilcimin ilgi ve desteğiyle yaklaşık iki hafta gibi kısa bir sürede uygun bir adayla anlaştım. Bir aydır beraber çalışmaya devam ediyoruz. İnternet ortamında Türkiye genelinde böyle bir platform oluşturulması cok güzel. İlginize çok teşekkürler.

Hüseyin Öncül
Yönetici
Domino's Pizza
Uzun süren uğraşlardan sonra iki çocuğumuza en uygun bakıcıyı birden fazla aday arasından seçme şansını bu sitede bulduk. Herkese tavsiye ederim.

Fatih Alagöz
Sistem ve Ağ Uzmanı
Türkiye Noterler Birliği
İnternetten araştırırken sitenizle karşılaştım. Yakın çevremde tanıdığım biri yoktu. Zaten birileri aracı olmadan kendim birini bulmak istiyordum. Kariyernet ortağı olmanızdan ötürü de tereddütsüz güven verdi ve kullanmaya başladım. Şuan ev yardımcımızdan çok memnunum. Birkaç adayla görüşme sağladım fakat ilk görüştüğüm adaylarla olmadı . İlanıma çok sayıda başvuru almıştım ve içlerinden hemen başka adayları aramaya başladım ve sonuç çok olumlu geçti. Seçeneklerin fazla olması oldukça güzel. Sitenize çok teşekkür ederim.

Selin Bayram
Kurucu Müdür
American Life Dil Kursu -Ümraniye Şubesi
Kuzenimin eşi kariyernette muhasebe bölümünde çalışıyor. Kendisi ihtiyacım olduğunu duyunca sitenizi önerdi. Yaklaşık 6. görüşmemde bir personelle anlaştık ve 1.5 aya yakın kendisiyle devam ediyoruz. Oyun ablamızdan oldukça memnunuz. Sitenize gelecek olursam defalarca takip sürecim ile arandım. Bu oldukça güzel bir yaklaşım. İlanımın süreden dolayı kapanacağını ve adayların iletişim bilgilerini excel olarak almam yönünde de hatırlatma yapmanız çok hoşuma gitti. Her şey için teşekkür ederim.

Ceren Tüysüz
Avukat
-
Fransızca bilen bir bakıcı arıyordum .Bu yüzden çevremden ihtiyacımı karşılayamadım. Arama motoruna yazdığımda ilk karşıma çıkan site siz oldunuz ve denemek istedim. İlk deneyimimdi ve sürecim çok elverişli ve faydalı geçti. Kısa sürede aradığım adayı buldum. Müşteri temsilcimde oldukça ilgi ve alakalıydı . Teşekkür ederim .

Hülya Kirman
Reklamcı
Emekli
Yarı zamanlı veya saatlik gelerek yaşlı köpeğimle ilgilenecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bulamadığım için internette araştırma yaptım ve sitenizle karşılaştım. Çok kısa sürede aradığım adayı buldum. Siteniz bu konuda çok verimli oldu. Teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :