bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Mustafa Ali BOZ
Aviyonik Bakım Müdürlüğü
THY Teknik A.Ş.
15 ve 9 yaşlarındaki çocuklarıma etüt ablası arıyordum. Kayıt gerçekleştirdikten sonra yetkililer benimle iletişime geçtiler. İhtiyaçlarım parelelinde bir ilan metni yayınlayarak arayışa başladık. Aradığım özelliklerde bir çok başvuru oldu, kısa sürede Üniversiteli bir ablamızla görüştük ve çocuklarımın eğitimine yardımcı olmaya başladı. Hem biz ailelere hem de okuyup ülkesine faydalı olmak isteyen kardeşlerimize yardımcı oldugunuz için Bakiciburada.com sitesine teşekkür ederim.

Değer Özçelik
Emekli Finans Uzmanı
Yaklaşık iki ay önce yaşlı annemin hastalığı nedeniyle hastanede refakatçiyken bakıcı ve ev işlerine yardımcı eleman arayışım sırasında sitenizi internette araştırma yaparken tesadüfen gördüm. Müşteri temsilcimin ilgi ve desteğiyle yaklaşık iki hafta gibi kısa bir sürede uygun bir adayla anlaştım. Bir aydır beraber çalışmaya devam ediyoruz. İnternet ortamında Türkiye genelinde böyle bir platform oluşturulması cok güzel. İlginize çok teşekkürler.

Hüseyin Öncül
Yönetici
Domino's Pizza
Uzun süren uğraşlardan sonra iki çocuğumuza en uygun bakıcıyı birden fazla aday arasından seçme şansını bu sitede bulduk. Herkese tavsiye ederim.

Fatih Alagöz
Sistem ve Ağ Uzmanı
Türkiye Noterler Birliği
İnternetten araştırırken sitenizle karşılaştım. Yakın çevremde tanıdığım biri yoktu. Zaten birileri aracı olmadan kendim birini bulmak istiyordum. Kariyernet ortağı olmanızdan ötürü de tereddütsüz güven verdi ve kullanmaya başladım. Şuan ev yardımcımızdan çok memnunum. Birkaç adayla görüşme sağladım fakat ilk görüştüğüm adaylarla olmadı . İlanıma çok sayıda başvuru almıştım ve içlerinden hemen başka adayları aramaya başladım ve sonuç çok olumlu geçti. Seçeneklerin fazla olması oldukça güzel. Sitenize çok teşekkür ederim.

Selin Bayram
Kurucu Müdür
American Life Dil Kursu -Ümraniye Şubesi
Kuzenimin eşi kariyernette muhasebe bölümünde çalışıyor. Kendisi ihtiyacım olduğunu duyunca sitenizi önerdi. Yaklaşık 6. görüşmemde bir personelle anlaştık ve 1.5 aya yakın kendisiyle devam ediyoruz. Oyun ablamızdan oldukça memnunuz. Sitenize gelecek olursam defalarca takip sürecim ile arandım. Bu oldukça güzel bir yaklaşım. İlanımın süreden dolayı kapanacağını ve adayların iletişim bilgilerini excel olarak almam yönünde de hatırlatma yapmanız çok hoşuma gitti. Her şey için teşekkür ederim.

Ceren Tüysüz
Avukat
-
Fransızca bilen bir bakıcı arıyordum .Bu yüzden çevremden ihtiyacımı karşılayamadım. Arama motoruna yazdığımda ilk karşıma çıkan site siz oldunuz ve denemek istedim. İlk deneyimimdi ve sürecim çok elverişli ve faydalı geçti. Kısa sürede aradığım adayı buldum. Müşteri temsilcimde oldukça ilgi ve alakalıydı . Teşekkür ederim .

Hülya Kirman
Reklamcı
Emekli
Yarı zamanlı veya saatlik gelerek yaşlı köpeğimle ilgilenecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bulamadığım için internette araştırma yaptım ve sitenizle karşılaştım. Çok kısa sürede aradığım adayı buldum. Siteniz bu konuda çok verimli oldu. Teşekkür ederim.

BERNA OZDEMIR
Customer Servist Specialist
Yabanci Firma

Tum teknik ekibinize tesekkur ederim...Ilk ilanimda istedigim oyun ablasini bulamadim fakat 2. ilanimda gorustugum oyun ablamiz sakin, guvenilir ,sabirli ve deneyimli...

3 yasindaki oglum ile bizimle oldugu surece ingilizce konusmasiydi tek istegim..Suan yasina bagli yabanci gelen ablasi , oglum kendine adapte olsun diye tum cabasini vermekte,

Size onerim istediginizi verebileceginiz olanaklari ilaninizda acikca yazmaniz... Hem zaman kaybetmemis olursunuz hem de sizin istediginiz ozelliklerde basvurulara sahip olursunuz...

Cok tesekkur ederim... Iyi ki varsiniz...


Simge Işık
Mühendis
Firma İsmi Gizli
İş yerinde arkadaşlarım vasıtası ile sitenizi keşfettim. Eş zamanlı olarak çevremden de bir arayış içerisindeydim. Fakat sitenizden çok kısa sürede aradığım bakıcı adayımı buldum. Üstelik tanıdığım biri çıktı. Şuanda kendisinden memnunum ve bir deneme sürecindeyiz. Sitenize ilgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

Gamze Ongun
Sigorta Danışmanı
Tütüncü Sigorta
İnternetten tesadüf eseri yaşlı bakıcısı yazdığımda ilk sitenizle karşılaştım ve üye oldum. Müşteri temsilcim üye olduktan hemen sonra beni aradı gerçekten çok şaşırdım. Temsilcim ile birlikte bir ilan girdik. Kendisinin ilgi ve alakası beni oldukça şaşırtmıştı. Sitenizden müthiş verim aldım ve 100 küsüre yakın bir çok başvuru aldım. Bu kadar başvuru alabileceğimi açıkçası düşünmüyordum. Temsilcimin ilgisi beni hiç rahatsız edici tarzda olmadı aksine beni çok memnun etti. Her konuda bana destek oldu. Çevreme de tüm samimiyetimle bakiciburada.com'u öneriyorum.

Deniz Gençoğlu
Hemşire
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Sitenizi eşim internet üzerinden bulmuş . Aslında mevcutta bir bakıcımız vardı fakat sorunlar yaşıyorduk. Sitenize ön bir deneme ilanı vermiştik. Bakıcımızla yine aynı sorunları yaşayınca Cuma günü ücret ödeyerek ücretli ilan vermeye karar verdik. Pazar günü bir adayla görüşerek anlaştık. Fikirlerimiz , çocuğumuza vereceğimizin eğitimin ve ne katmak istediğimiz konusunda bütün düşüncelerimiz uyuştu. Kafamdaki kişi işte bu dedim. Zaten bu süre zarfında 4 kişi ile görüşme sağlamıştım. Gerçekten çok kısa süre içerisinde ihtiyacımızı karşıladık. Çalışan bir bayan olarak tüm çevreme sitenizi öneriyorum.

Vedat Salik
Pasta Ustası
Yusuf Unlu Mamülleri
İnternet üzerinden tesadüf eseri bakiciburada.com ile karşılaştım. Ve bir ilan vererek hasta bakıcısı arayışımı başlattım. Gelen bir çok başvuruyu inceleme fırsatı bile bulmadan ilanımı görüp beni arayan biriyle anlaşma sağladım. Müşteri temsilcimiz bu süreçte sürekli arayarak destek olmaya çalıştı. Sitenizden gerçekten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olsa sitenizi tercih ederim. 

Tuğba Koyun
Ev Hanımı
-
Bakiciburada.com'u annem çevresinden duymuş ve bana önerdi. Bende çevremden bulamayınca sitenizi tercih etmek ve şansımı denemek istedim. Ev işlerim için bir yardımcı arıyordum. 4 gün gibi çok kısa bir sürede aradığım adayı sitenizden buldum. Kendisinden çok memnunum. Sessiz , sakin , işini yapan ve tam bir hanımefendi.. Müşteri temsilcimde bu süreçte destek oldu ve ilgilendi. Sitenizi çok beğendim , teşekkür ederim. 

Fatma Mehtioğlu
Ev Hanımı
-
Bakiciburada.com'u tesadüf eseri internette araştırma yaparken keşfettim. Daha öncesinde başka yerleri hiç tercih edip aday bakmamıştım. Günlük ev işlerime yardımcı olup ihtiyaç halinde de çocuğumun bakımına destek olabilecek birini arıyordum. Üye olup cv satın aldım ve aradığım adayı kısa süre içerisinde sitenizden buldum. Anlaştığım yardımcımdan oldukça memnunum. Sitenize çok teşekkür ederim.

Bilge Akkaya
Yazılım Danışmanı
Yazılım Firması
Sancaktepe'de çocuğumuz için bakıcı ve ev işlerine de yardım edebilecek birini arıyordum. İnternetten araştırma yaparken tesadüf eseri sitenizle karşılaştım. Sitenizden genel anlamda memnun kaldım. Pratik ve aldığınız hizmet için ödenen rakamın uygun olduğunu düşündüğüm için bakiciburada.com u tercih ettim. Aracı firmaları düşünmedim. Her şey için teşekkür ederim.

Şenay Şentürk
Genel Müdür / Şirket sahibi
Oley Tıbbi Ürünler
Çevremden bakıcımı bulamayınca internette araştırma yapıyordum ve ilk sırada sizin sitenizi gördüm, denemek istedim. Kariyer.net iştirakı olmanız bana güven verdi . Çünkü ben yıllardır kariyernet ile çalışan biriyim. Çok kısa bir sürede 9 adayla görüşme sağladım ve hemen içlerinden bir adayla anlaşma sağladım. Siteniz benim için güvenilir, kullanışlı ve güzel bir site. Çok teşekkür ederim.

Ayşegül Yordam
Portföy Yönetimi
Yapıkredi
İnternette araştırma yaparken bakiciburada.com'u gördüm. Sitenizi incelediğimde açıkçası çok hoşuma gitti . Adayların tüm bilgilerinin yazıyor olması ve arama yapabiliyor olmamız sitenizi kullanmam için beni teşvik etti. Gördüğüm ilgi ve alaka da oldukça güzeldi. Sürecimle alakalı gerek aranarak gerek mesaj atılarak destek olunması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.

Evrim Bozoklu Acar
Hakediş Müdürü
Teleservice Onarım Tic. Aş.
İnternetten tesadüf eseri sitenizle karşılaştım. Çocuklarımızı okul dönüşü karşılayıp ev işlerine yardımcı olabilecek birini arıyordum. Çok kısa süre içerisinde müşteri temsilcimizin de desteği ve yardımlarıyla aradığımız özellikteki adayı bulduk. İhtiyacım duyduğum anda yine tercih edeceğim yer sizin siteniz. Çok teşekkür ederim.

Lütfi Şahin
Serbest Meslek
Firma İsmi Gizli
Bir arkadaşım vasıtasıyla bakiciburada.com'u keşfettim . Öncesinde çevremden bulmaya çalıştım elbette fakat bulamadım. Siteniz sayesinde çok kısa süre içerisinde adayımızı bulduk. Her şey yolunda gidiyor. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakası da bizi çok memnun etti. Sürekli mail atarak ve arayarak sürecimize dahil oldu. Sitenize çok teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olsa yine sizin sitenizi tercih ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :