bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Umut İşcan
Bilgisayar Mühendisi
CALİGO
5 yaşında ki kızım ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacım vardı. İnternetten tesadüfen buldum sizi. İlan yayınlamaya karar verdim. Çok yakın davrandınız sürecimde. Başvurularım arasından bize yakın olan çok aday vardı. İlan yayınlandıktan sonra 2-3 gün içinde bir abla ile anlaşma sağladım. Devam ediyoruz ve çok memnun kaldık. Teşekkürler bakiciburada.com ekibi.

Ceyda/Tuna Eyiusta
Akademisyen
Kadir Has Üniversitesi
İstanbul 4.Levent'te yarı zamanlı ev yardımcısı arayışımı bir web reklamlarınızın yayınlanması üzerine bakiciburada.com ile karşılaştım. Sitenizi tercih etme sebebim ilk irtibata geçtiğim müşteri temsilcimin tamamı ile güven vermesiyle alakalıydı. Benim için sitedeki sürecim çok olumlu geçti. Adayımdan şuan için memnunum ve kendisiyle deneme sürecindeyiz. Sitenizin ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Abdullah Bey
Yönetici / Firma Sahibi
Firma ismi Gizli
Ankara Etlik'te ihtiyaç halinde akşam saatlerinde gelip gece geç saate kadar durabilecek, çocuğumuz uyurken yanında durabilecek oyun ablası arıyorduk. Aradığım adayı bulabilmek için önce internetten araştırma yaptım. Sitenizle karşılaştım ve inceledim. Ciddi bir kurum olduğunuzu gözlemledim. Kariyer.net iştirakı olmanız da bende güven oluşturdu. 1 hafta içerisinde ilan verdikten sonra adayımı buldum. Kendisinden oldukça memnunuz. İhtiyacımızı kısa süre içerisinde giderdiğimiz için mutluyuz. Her şey yolunda gidiyor. Sitenize teşekkür ederiz.

Mehtap Çivi
Yönetici
Boğaziçi Üniversitesi Superdorm Yurdu
Sitenizi çoğu kişiden duyduk. Kayıt olmadan adayları inceleme fırsatımız oldu. Bakiciburada.com'a güvendiğimiz için, orada beğendiğim bir aday için ilan satın aldım ve kendisiyle iletişim kurdum. Şuan öz geçmişini beğendiğim o adayla çalışıyoruz. Ve kendisinden çok memnunuz. Müşteri temsilcimin ilgisinden de oldukça memnun kaldık. Çünkü ilanımızı bizden daha çok takip ediyor ve sürekli bizi bilgilendiriyordu. Bu arada ilanımıza başvuran diğer adaylara yine ulaşabiliyor olmak çok memnun edici bir uygulama. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Senem Demir
Makine Mühendisi Enspektörü
Firma ismi Gizli
İnternette karşıma çıkan ilk siteydiniz. Üye olduktan sonra müşteri temsilcimin sürekli ilgilenmesi ve alakalı olmasından çok memnun kaldım. Bakiciburada.com sayesinde verdiğim oyun ablası ilanıma çok sayıda başvuru geldi. Bunların içinden bir adayla anlaştık. Kendisinin eğitimli oluşu, çocuk gelişimi öğrencisi olması, yaş aralığının benim kriterlerime uygun olması ve referansının olması benim ilgimi çekti. Görüştüğümüzde çalışma saatlerinde de hem fikir oluşumuzdan dolayı adayımızla anlaştık. Adayın mesafeli, bir öğretmen gibi disiplinli oluşu çok hoşumuza gidiyor. Siteniz sayesinde bu süreci çok hızlı dönüşler elde ettiğim ve adayımı bulduğum için çok teşekkür ederim.

Filiz Nalbantoğlu
İngilizce Öğretmeni
Maçka Lisesi
Sitenizin varlığını kız kardeşimden öğrendim ve benim de ihtiyacım olduğu için siteye üye olarak kaydetti. Çekmeköy'de ki evime yatılı ev yardımcısı arayışımı bulmak için siteye ilan verdik. Sitenizden kız kardeşim gibi bende çok memnun kaldım. Bu kadar ciddi çalıştığınız için kurumunuza çok teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olduğunda sitenizi tercih edeceğim. Böyle güzel ve ihtiyaçlarımıza yönelik güvenilir bir site kurduğunuz için çok mutluyuz.

Berat Polat
Yönetim Kurulu Başkanı
Vatan Plastik
Bakiciburada.com'u internetten buldum. İlginizden öncelikle çok memnun kaldım. Müşteri temsilcim ile devamlı iletişim içindeydik. Evimin günlük düzenini sağlayacak, günlük rutin ev işlerini yapabilecek bir yardımcı arıyorduk. Siteniz sayesinde bu süreç çok hızlı oldu ve 20 gün içerisinde bir adayla anlaştım. Yardımcımın bana yakın oturması tercih sebebimdi. Bakiciburada.com'a teşekkür ederim.

Çiler Özyurt
İthalat Müdür Yardımcısı
Metal Market Dış Ticaret Aş.
Ümraniye Şerifali'de yarı zamanlı bir ev yardımcısı arayışımız vardı. İnternette nasıl bulabilirim diye ararken tesadüfen sitenizle karşılaştım. İlanımıza başvuran kişiler arasından evimize çok yakın aynı sokakta yaşadığımız bir adayla anlaştık. Bakiciburada.com sayesinde çok kısa sürede adayımızı bulduk. Başka şekilde arasaydım bulamazdım veya bu kadar kısa sürede olmazdı. Anlaştığımız adaydan çok memnunuz. Bizimle aynı sokakta oturması ve enerjilerimizin bu kadar uyması benim için büyük artı oldu. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Tufan Otlu
Firma Sahibi
Sistem Dizayn Yapı İnşaat
İnternet üzerinden bakiciburada.com'la karşılaştım ve üye oldum. Üye olduktan sonra müşteri temsilcim beni arayarak site hakkında bilgi verdi. Sitenin işleyişinden ve sürecinden memnun kaldığım için beraber bir ilan hazırladık. Malatya Yeşilyurt'ta hem 1.5 yaşındaki çocuğumuzla ilgilenecek hem de evimizin genel düzenini sağlayacak birini arıyorduk. Bu süreçte hediye cv haklarımı kullanarak da adaylara da bakma fırsatım oldu. Fakat o esnada bize başvuran bir aday daha çok ilgimizi çekti. Çünkü çocuk gelişimi mezunu olması bizim için bir artıydı. Kendisiyle görüştük ve anlaştık. Adayımızdan çok memnunuz ve kendisi temizliğe gerçekten önem veren biri olması bizi çok mutlu ediyor. Sitenize ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Şerife Özdoğan
Firma sahibi
----
İnternet üzerinden reklamlarınıza rastlamıştım. Cv satın alarak bir deneme ilanı girdim. Ev yardımcısı arayışımı çok kısa bir sürede bakiciburada.com'dan karşıladım. Bir çok arkadaşımın bu yönde ihtiyaçları var ve bütün arkadaşlarıma sitenizi öneriyorum. Gerçekten kendi imkanlarınızla bir yardımcı bulmak çok zor. Fakat bakiciburada.com sayesinde hem hızlı hem güvenilir yardımcı bulmak oldukça kolay bir süreç oldu. Sitenize çok teşekkür ederim.

Günseli Güven Polat
Öğretim Üyesi
Devlet Memuru
Bir ev yardımcısına ihtiyacımız vardı ve internette araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Bakiciburada.com sayesinde ihtiyacımızı karşıladık. Kısa sürede bir çok aday başvurdu ilanımıza ve bunların içinden bir adayla anlaştık. Deneme sürecinde olduğumuz için diğer beğendiğim adayları da olumsuz olması durumunda değerlendireceğiz. Sitenizin işleyişini ve müşteri temsilcimizin ilgisini çok beğendim. Kısa bir sürede aradığımız adayı bulduğumuz için sitenize çok teşekkür ederiz.

Ferhan Şerifler
Firma sahibi
Firma İsmi Gizli(Elektronik üzerine)
Bahçelievler'de evin genel düzenini sağlayabilecek, aynı zamanda oğlumu okuldan alarak gerektiğinde ödevlerine yardımcı olacak, çocuklarla iletişimi iyi olan ve yabancı dil bilen yardımcı arıyorduk. Aradığım adayı 2 hafta içerisinde buldum ve 1 haftadır bizimle çalışıyor. Kendisinden şuan için memnunuz. İlk defa bu tarz bir uygulamayı kullandım ve memnun kaldım. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Meltem Verim
Dijital Reklam Grup Koordinatörü
Hürriyet Gazetesi
Zekeriyeköy'de 2.5 yaşındaki çocuğumun tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek aynı zamanda evin genel düzenini sağlayıp, günlük rutin ev işlerini yapabilecek , hayvanları seven yarı zamanlı bir bakıcı arıyordum. Siteye internette gördüğüm bir forum sayfasında ki tavsiyeyle üye oldum. Üye olduktan sonra çok iyi destek aldım. Beni arayıp neler yapabileceğimle alakalı müşteri temsilcisi bilgilendirdi. Paketi satın aldıktan sonra çok fazla ilanıma başvuru geldi. Bana başvuranlar arasından içime sinen biriyle anlaştık. 1-2 gün içerisinde aradığım adayı bulabildim. Çalışmaya başlayalı 3 hafta oldu. Eğitimli ve üniversiteli oluşu bizim için ekstra bir avantaj. Çocuğuma şarkılar söyletip, oyunlar oynuyorlar ve aynı zamanda Türk yemeklerini çok güzel yapıyor. Şimdi yatılı bir bakıcı arayışım var ve kısa zamanda sitenizden bulabileceğimi düşünüyorum. Sitenize çok teşekkür ederim.

Özlem Turhan
Yönetici
Workcube A.Ş.
Ev temizliği ve bakıcı konusundaki arayışımda Bakiciburada.com'un büyük yardımı oldu. İnternet ortamı diye öncelikle tedirgin yaklaştım ancak referansları okuduğumda sisteme daha çok inandım. Ve bir ilan vererek arayış sürecimi başlattım. Benim durumumda olabilecek anneler için bu referansı yazmak benim için bir borç. Evinizi çocuklarını teslim edeceğiniz kişiyi seçmek şirketinize eleman seçmekten çok daha zor ve kritik. Bakıcıburada.com ilk günden doğru yönlendirmeleri ile size yardımcı oluyor ve çok ilgileniyorlar. İlanıma onlarca başvuru geldi. Belirttiğiniz kriterlere uygun adaylar başvurduğu ve tüm adaylarla ilgili ön bilgiler çok net verildiği için sistem zamandan tasarruf sağlıyor sadece size uyanlarla görüşüyorsunuz. Bu yoğun çalışanlar için çok kritik. Özetle bu kadar kısa sürede aradığımız doğru kişiyi bulabileceğimizi ben de düşünmüyordum. Tüm annelerin aradığı en doğru kişiye ulaşması dileğiyle. Bakıcıburada.com ekibine çok teşekkürler.

Hülya Akköse
Yönetici
D-Smart
İnternetten oyun ablası arayışımı bulmak için bir kaç siteye üye oldum. Üye olduktan hemen sonra ilk siz beni aradınız ve süreçle alakalı müşteri temsilcim bilgi verdi. Diğer üye olduğum site sizden sonra beni aradığında geç kaldığını, bakiciburada.com'un çok hızlı olduğunu ve beni ikna ettiğini kendilerine ilettim. Ve sizin sitenizde bir ilan verdim. 2.5 yaşındaki oğlumla ilgilenebilecek, pedegoğumuzun verdiği günlük plan dahilinde oğlumuzla keyifli vakit geçirecek, oyunlar oynayabilecek, güler yüzlü ve üniversiteli bir oyun ablası arıyorduk. İlanıma çok fazla sayıda başvuru geldiği için bizi ilk arayanları sıraya koyarak aramaya karar vermiştim. Bana başvuran ilk kişi ile, telefonda görüşme sağladım. Telefonla görüştüğümde bana başvuran kişi benim aradığım kriterlere pek uygun değildi. Yine bakıcıydı fakat benim aradığım üniversiteli biri olduğu için, bana kızını önerdi. Aynı zamanda bizim evin yakınlarında bir üniversitede okuyormuş ve özel ders veriyormuş. Kendileriyle bir görüşme sağladım ve kızıyla çalışmaya başladım. Şuan için gayet güzel gidiyor ve memnunuz. Bakiciburada.com'a hızlı oluşundan dolayı zaman kaybı yaşamadan adayımızı bulduğumuz için çok teşekkür ederiz.

Nur Aksoy
İngilizce Öğretmeni
Şuan Çalışmıyormuş
Bakiciburada.com'u internet üzerinden araştırırken buldum. İhtiyacıma yönelik bir site olduğu için üye oldum. Hem 2 yaşındaki çocuğumla ilgilenecek hem de evin genel rutin işlerini yapıp evin genel düzenini sağlayabilecek bir yardımcı arıyorduk. 1 hafta içerisinde aradığım kriterdeki adayı bulmama yardımcı oldu siteniz. 2 haftadır anlaştığım adayla çalışıyorum. Kendisinden şuan için memnunum. Çocuğumla şimdi alışma dönemindeler. Bu süreçte daha çok evin genel işlerini yapıyor. Genel anlamda memnun kaldım sitenizden. Çok teşekkür ederim.

Duygu Yüksel
İngilizce Öğretmeni
Kocaeli Odtü Geliştirme Vakfı Okulları
Kocaeli Körfez'de oğlumla oyun oynayacak ve kaliteli vakit geçirebilecek birini arıyorduk. İnternette araştırırken ilk karşıma çıkan site bakiciburada.com oldu ve üye oldum. Ve adayları incelerken tanıdığım birine rastladım. Tabi kendisinin haricinde bir çok adayla da görüşme sağladım. Fakat en içime sinen tanıdığım aday oldu. Benim isteğim bu meslek üzerinde akademi eğitim almış olmasıydı. Fakat anlaştığım aday bu kriterimi karşılamasa bile, kendini geliştirmeyi seven ve yüksek lisans yapan biri. Bu yüzden kendisini çok takdir ediyorum. Çocuğum ablasını çok seviyor ve her gördüğünde gülümsüyor. Bu beni çok mutlu ediyor. İleride başka bir ihtiyacım olması durumunda yine sitenizle çalışacağım. Bakiciburada.com'a çok teşekkür ederim.

Aydan Bağcı
Denetçi Müfettiş
Banka Sektörü
İstanbul Esenyurt'ta 24 aylık ikiz bebeklerimizin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek, oyun kurabilen ve çocukları seven bir bakıcı arıyorduk. Bu konuda çok acil bir arayışımız vardı. İşten belli aralıklarda eşimle ben izin alıp sırayla çocuklara bakıyorduk. İnternetten araştırırken bakiciburada.com'la karşılaştık. Ve 2 hafta içerisinde kriterlerimize uygun bir adayla anlaştık. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Sitenize bu acil arayışımızda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Hazal Gündoğdu
Firma Sahibi
İnşaat Danışmanlık
İzmir'de haftanın 5 günü çocuğumla ilgilenebilecek referanslı bakıcı arıyorduk. İhtiyaçlarımıza uygun ve ihtiyaçlarımıza göre adaylarla kolay erişim sağlayabileceğimiz bir site. Çok hızlı oldu bizim için bu süreç. 10 gün içerisinde aradığımız adayı cv havuzunuzdan bulduk. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından da son derece memnun kaldık. Sitenize teşekkür ederiz..

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :