Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Rukiye s.
Reklamcı
Vison
Daha önce ev yardımcısı ve oyun ablası gibi arayışlarımda kullandığım bakiciburada.com sitesini bu defa gölge öğretmen arayışımda kullandım.
Sürecim daha önce de olumlu geçmişti, yine memnun kaldım.
İlan verdim ve hızlıca dönüşler aldım. 
Aile danışmanımda desteklerini sürekli hissettirdi.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.


Duygu K.
Memur
Kamu
7 yaşındaki çocuğumuz için gerekli durumlarda gelebilecek oyun ablası ihtiyacımız vardı. Kendi içimizde bunu ihtiyaç haline getirmeden, çözmeye çalıştık, fakat destek almanın çocuğumuz için daha faydalı olacağını düşündük. 
Bir yakınımızla bu konuyu konuştuğumuzda bize sitenin varlığından bahsetti. Siteyi inceleyip, Ankara Çankaya bölgesi için demo ilan girip, danışmanımızla görüşmelere başladık. Sürekli bir ihtiyacımız olmadığı için çocuğumuzla kalite vakit geçirecek ve eğitimi olan adaylara öncelik verdik. Sürecimiz toplam 10 gün sürdü ve çok güler yüzlü olan oyun ablamızla çalışmaya başladık. Sitenin çalışma şeklinden kişisel olarak çok memnun kaldık. Her şey yasal ve güvenli. Adayların Referansları ve kimlik bilgileri kontrol ediliyor. Ayrıca adayları bizler de olumlu veya olumsuz olarak puanlayıp, değerlendirebiliyoruz. Sistemin çok açık, anlaşılır ve net olması süreç içerisinde bizleri de memnun etti. Saatlik abla fikrini daha önce uygun görmememize rağmen, Bakıburada.com bu konuda tabularımızı kırmamıza vesile oldu. Hem çocuğumuz hem de biz sonuçtan dolayı çok mutluyuz. 
Siteyi tüm çevremize sürekli tavsiye ediyoruz. İyi ki varsınız. 
Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 


Kaan Ş.
Broker
---
Çeşme''de lokasyon olarak zor konumda oturuyorduk. Haftada 3 gün çalışacak ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. 
Komşularımızdan, yakın akrabalarımızdan birkaç kişiyle görüşüp, içimize sinen kimse olmamıştı. İnternetten araştırma yapmaya karar verdiğimizde, güvenilir site arayışına girdik. 
Çok fazla aile memnuniyeti olan ve geniş datasıyla dikkatimizi çeken Bakıcıburada.com''a şans vermek istedik. Aldığımız paketle ev yardımcısı, gündelik temizlikçi veya bakıcı olarak farklı pozisyonlarda ilan haklarımız oldu. 
1.5 ayda 3 bakıcı denedik ve yollarımızı ayırdık. Tekrar ilan girdiğimizde evimize yakın, sorumluluk sahibi ve tecrübeli yardımcımızla anlaştık. Kısa sürede ailemizden biri gibi oldu. 
Uzun arayışlarımız sonucunda, iyi bir yardımcıya kavuşmamıza vesile olduğu için çok memnun kaldık. 
Bu süreçte her türlü desteği sağlayıp, sürekli arama yaparak, ilgilendiğiniz için  ayrıca çok teşekkür ederiz. Bizlerde çok olumlu izler bıraktığı için ihtiyacımız halinde tekrar siteye kayıt olacağız. 
Başarılarınız daim olsun. Herkese tavsiye ediyoruz. 


Hayriye Y.
Emekli
Özel
Kendimiz araştırıp siteyi bulduk. İlk bakıcı ihtiyacımızı da buradan bulup, memnun kalmıştık. Mersin''de 90 yaşındaki annemiz için gündüzlü gelecek bakıcı ararken, site üzerinden yeniden üyelik gerçekleştirdik. 
Aile danışmanımızın desteğiyle ilan yayınladık. Kendi evi gibi ilgilenecek, yaşlılarla iletişimi kuvvetli ve öz bakım yapabilecek birini arıyorduk. 
Sitede hem Türk hem de yabancı uyruklu birçok aday vardı. Gündüzlü bir aday tercih ettiğimiz için bizim yöremizden anlayan, orta yaşlarda olan adaylara öncelik verdik.
1 ay görüşme ve elemeler yaparak, karşılıklı çok memnun olduğumuz bakıcımızı bulduk. Siteden her anlamda çok memnunuz.
Ayrıca dizlerimde protez olduğu için kendi evim içinde kalan haklarımızdan ev yardımcısı aramaya devam ediyorum. Üyelik yapmadan önce tek seferlik adlığımız paketle bu kadar kapsamlı hizmet alacağımızı düşünmemiştik. 
Aklımıza takılan her soruda da bizlere hem mail, hem de telefon aracılığı ile sürekli destek olundu. 
Aciliyetimizi en iyi şekilde karşılayan ve bu hizmeti iyi bir şekilde bizlere sunup, yardımcı olan  Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. 
Herkese tavsiye ediyoruz. 


Fatma B.
Hemşire
Kamu
Rize''de 3 yaşındaki çocuğumuz için acil  bir şekilde bakıcı arıyorduk. Çevremizden uygun gördüğümüz kimse olmayınca, internet üzerinden araştırıp siteyle tanıştık. İlan yayınlayıp, bakıcı havuzundan da uygun gördüğümüz birkaç kişiyi aramaya başladık. Çoğu adayın referanslarının olması ve doğrulanması, kimlik kontrollerinin yapılması çok hoşumuza gitti. Bu süreçte araştırdığımız diğer firmalara göre Bakıcıburada.com daha güvenilir, düzenli geldi. Adaya havuzunda filtreleme özelliği sayesinde tüm kriterlerimizi seçip, sadece bize uyan kişilerle görüşmemiz işimizi çok kolaylaştırdı. Sitede her şey çok açık ve net. Yaşadığımız olumlu veya olumsuz tüm durumları değerlendirebiliyoruz. Seçici davrandığımız için eleme yaparak, 1.5 ayda konum olarak bize çok yakın bir bakıcıyla anlaştık. Danışmanımız da önce ve sonrası olarak sürekli arayarak hem destek oldu, hem de süreç takibi sağladı. Adayımız deneme süresinde olmasına rağmen, elimizde birçok farklı adayların iletişim bilgileri bulunuyor. Bu sektörde bu kadar pahalılık varken, tek bir üyelikle bize kapsamlı bir hizmet sağladığı için sitenin farkı fazlasıyla ortaya çıkıyor. Ulaşamadığımız, aradığımızda iş arayışı sonlanan kişiler olduğu taktirde, raporlama yapıp giden hakkımızın iadesini alıyoruz. Teknoloji olarak çok güzel gelişmiş, başarılı bir platform. Çevremizde de sıklıkla bahsediyoruz. İhtiyacı olan herkesin tanıyıp, bir şans vermesini öneririz. Emeğin geçen tüm ekibe teşekkür ederiz.  


Haluk Ö.
Televizyoncu
---
90''lı yaşlardaki annem için bakıcı, kendi evim için  yardımcı ihtiyacımız vardı. Televizyoncu olduğum için yoğun çalışma döneminde, haftada 3 gün gelebilecek, ev işleri ve yemek konusunda yardımcı olacak birine ihtiyaç duymaya başladım. Annem içinde yaşlı psikolojisinden anlayan, merhametli ve vicdanlı birine bakıyordum. Öncelik olarak kriterlerimizi belirleyip, ilan yayınlamayı ve başvuruları toplamayı tercih ettim. Danışmanım da ilk andan itibaren destek olmaya başladı. Siteye çok fazla vakit ayırmamama rağmen, 2 gün içinde anneme bakıcı buldum. Sürekli gidip ilgilenemediğim için güvenilir birini bulup, gözümü arkada bırakmadığından dolayı çok mutlu oldum. Adayın mahallemizden biri olması ve evimize bu kadar yakın oturan adayları sitenin bir data olarak bize listelemesi harika. Sitem çok güzel kurulmuş, kullanımı kolay ve her şekilde aradığımızı bulabiliyoruz. Tek bir paketle farklı pozisyonlarda ihtiyaçlarımızı giderebilmek, uzun süreli kullanmak ve süreç takibinin sürekli yapılması çok güzel düşünülmüş. Bakıcı arayan kişilerin mutlaka öncelik olarak Bakıcıburada.com''u deneyimlemesini öneririm. Çevremde herkese tavsiye edeceğim. Kaliteli hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. 

Fatma S.
Mühendis
Kamu
Yakın komşumuzun tavsiyesi üzerine siteyi tanıdık. Çevremizden sıklıkla duyuyorduk ama internet durumu olduğu için güvenip kayıt olamamıştık. Bakıcı ihtiyacımız netleşince, siteyi detaylı inceleme fırsatı bulduk. Aday referanslarının ve kimlik bilgilerinin doğrulanıyor olmasını çok güvenilir bulduk. Üyelik oluşturmamızla birlikte beğendiğimiz 3-4 aday favorilerimize ekledik. Danışmanımızla da sürekli görüşmeler yaparak, adayları inceledik ve  ilanımıza da birçok başvuru gelmeye başladı. Evimize yakın oturan, siteye yeni kayıt oluşturan bir bakıcı adayını görüp, hemen  görüşme sağladık. Kendisiyle her konuda çok iyi anlaştık, 2 hafta içinde çalışmaya başladık. Uzun zamandır devam ediyoruz ve kendisinden, çocuğumuza olan sıcak kanlı yaklaşımından dolayı çok memnunuz. Çocuğumuzu emanet ettiğimiz için vicdanlı, merhametli ve güvenilir birini bulmamıza vesile olan siteden fazlasıyla memnun kaldık. Çok fazla dolandırıcıların olduğu bu sektörde Bakıcıburada.com kendi kalitesini ve farkını çok güzel gösteriyor. Bir kere çalışma fırsatı bulunca ne kadar doğru yerde olduğumuzu düşünüyoruz. Artık bizde çevremizde ihtiyacı olan tüm yakın dostlarımıza sitenin varlığından, işleyişinden bahsediyoruz. Kayıt olan yakınlarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler bizleri de çok mutlu ediyor. Başarılarınızın katlanarak devam etmesini diliyoruz. Tüm emekleriniz, ilginiz ve bizimle kurduğunuz sıcak bağ için çok teşekkür ederiz. 

Berfu Y.
Mimar
Şirket Sahibi
Bakıcı ihtiyacımız için aday bilgilerinin doğrulandığı, güvenilir bir site arıyorduk. İzmir''de 1.5 yaşındaki çocuğumuz için gelişiminde katkısı olan, çocuk bakımı konusunda tecrübeli ve ev işlerinde yardımcı olacak, sigara kullanmayan birine ihtiyacımız vardı .Eski usule uyarak, eş dost yardımı ve çevreden bakarak çok fazla vakit kaybetmek yerine, profesyonel destek almak istedik. Bakıcıburada.com''u araştırıp, çok fazla opsiyonu olduğunu gördük. Danışmanımıza kriterlerimizi iletip, ilan yayınladık. 1 hafta 10 günde içinde birini bulduk ve anlaşamayınca yollarımızı ayırdık. Beğendiğimiz diğer adaylar arasından tekrar birisiyle görüşüp, sürece başladık. 1 hafta deneme sürecimiz oldu ve şuanda gayet iyi gidiyoruz. Kendisi çok pozitif ve çocuk konusunda oldukça deneyim sahibi. Hem kullanıcı kolaylığı, hem sürecin sürekli takibinin yapılması, hem de aday bilgilerinin doğrulanması oldukça yararlı. Gerçekten süreçten çok memnun kaldık. Sonuç istediğimiz gibi oldu ve kısa sürede hallettik. Bakıcıburada.com bizim için çok olumlu bir deneyim oldu. Tekrar ihtiyaçlarımız halinde site üzerinden ilerlemeye devam edeceğiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

B. Ş.
Kamu Görevlisi
Kamu
3 yaşındaki çocuğumuz için güvenilir bir bakıcı aramaya başladık. İnternette biraz araştırma yapıp, tesadüf eseri Bakıcıburada.com''u tanıdık. Tunceli bölgesinde, gündüzlü çalışacak birini arıyorduk. Çevremizden bakmanın vakit kaybı olduğunu düşündüğümüz için profesyonel destek almaya karar verdik. İlan yayınlayıp, bakıcı havuzundan da konumumuza yakın olan adayları favorilerimize aldık. Siteye öncesinde de kayıt olup, danışmanımızla görüştüğümüz için süreçte zorlanmadık. Kullanımı da çok kolay, pratik ve net. Görüşmelere başladıktan sonra, 1 hafta, 10 gün içinde bakıcımızı bulduk. Bakıcımız çok pozitif ve güler yüzü sayesinde çocuğumuzla çok iyi anlaştı. Süreçten ve ilgiden çok memnun kaldık. Tek bir paketle bu imkanı sağlamanız ve uzun süreli yararlanmamız çok güzel. Sürecimiz başarılı sonlandığı için çok mutluyuz. Yeniden arayışımız olduğunda, mutlaka siteyi tekrar  değerlendirmeye alacağız. Hem bakıcımızdan, hem de sitenin ilgisinden ve süreç takibinden çok memnun kaldık. Çevremizde herkese tavsiye ediyoruz. Tüm emekleriniz ve destekleriniz için çok teşekkürler. 


Derya K.
Doktor
Özel Sektör
2019 yılında siteye kayıt oluşturup, hem oyun abisi hem de belli bir süre sonra ev yardımcısı ihtiyacımızı site üzerinden bulmuştuk. İstanbul Şişli''de 9 yaşındaki oğlumuz için tekrar oyun ablası bakmaya karar verdik. Doktor olup, çok yoğun çalıştığımız için fırsat buldukça öncelik olarak adayları inceledik. Sorumluluk sahibi, güler yüzlü, ev ödevlerine yardım edecek ve eğitimli adayları öncelik olarak seçtik. Danışmanımız da sürekli arayarak, sık sık takip etmeye çalıştı. İlan girmemize ve güncel adaylara nasıl ulaşabiliriz konusunda bizlere destek oldu. İlanımızda cep numaramızı aktif bıraktığımız için adaylardan çok fazla talep geldi. 10 gün içinde hem evimize yakın olan, hem de iletişimi kuvvetli ve yabancı dil bilgisi olan oyun ablamızı bulduk. Adayımızdan memnun kalmayıp, yollarımızı ayırma durumu olduğunda, farklı alternatiflerinde elimizde olması bize  çok güven verdi. Geçmiş yıllarda da sürecimiz çok uzamadan kısa sürede ihtiyacımızı gidermiştik. Aday bulduktan sonra da sürecimizi merak ediyor olmanız ve bu takibi sürekli sağlamanız bizleri çok mutlu ediyor. Anlıyoruz ki burada bağlarımız çok kuvvetli ve gerçekten bir aile oluyoruz. Bakıcı arayışı olan farklı aileleri de siteye sürekli yönlendiriyoruz. İhtiyacımız olan her pozisyonda, bulunduğumuz tüm illerde, bize bu muhteşem imkanı sağlayıp, hep destek olduğunuz için emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Türkan K.
Ev Hanımı
---
Çekmeköy''de 12 yaşındaki Atipik otizmli oğlumuz için yanında destek olacak gölge öğretmen arayışına girdik. İnternet üzerinden Bakıcıburada.com''u görüp, çok güvenilir bulduk ve üyelik oluşturduk. Aile danışmanımız bizi hemen arayarak çok ilgili davrandı ve bilgileri aktardı. Öncelik olarak ilanımıza gelen başvurulara bakmaya karar verdik. Bilgiler gerçek, gayet açık ve güvenilirdi. Haklarımızın hepsini kullanmamıza gerek kalmadan 1 ay içinde gölge öğretmenimizi bulduk. Çevremizden de talep oluyordu ama eğitimli birini bulmak en büyük önceliğimizdi. İyi ki profesyonel destek alıp, siteyle tanışma fırsatı bulduk. Sitenin kullanımı da gayet açık, anlaşılır ve çok kolaydı. Sürekli süreçlerinin çok hızlı sonlandığını belirten ailelerin yorumlarını da okuyorduk, fakat bu kadar hızlı bir süreç olacağını açıkçası beklemiyorduk. Bu süreçte destek olup, ihtiyacımızı yakından takip ettiğiniz ve çözüme ulaştırıp, yakından ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Çok büyük emek veren, müşteri memnuniyeti odaklı bir firma. Kesinlikle herkese deneyimlemesi için tavsiye ediyoruz.

Hümeyra K.
Ev Hanımı
---
İnternette tesadüf eseri Bakıcıburada.com ile tanıştık. Sitede çok fazla iş arayan adayların olduğunu görüp, giriş yapmak istedik. Danışmanımızın yönlendirmesiyle, ev yardımcısı ihtiyacımız için 1 aylık demo ilan yayınladık, 15 günde içinde de çok fazla başvurular gelmeye başladı. Aday profillerini çok güvenilir, eğitimli ve tecrübeli kişilerin oluşturduğunu görünce, daha fazla vakit kaybetmeden ücretli üyeliğe geçiş sağladık. Görüşmelere başladıktan sonra işimiz daha da zorlaştı, çok fazla iletişimi kuvvetli olup, içimize sinen, kendinden emin olan adaylar vardı. Bu kadar geniş bir data ve mükemmel bir site işleyişini hiç beklemiyorduk. Bu tarz ihtiyaçlarımız için görüştüğümüz yerler oluyordu ama Bakıcıburada.com bu konuda kendisini kesinlikle kanıtlayan bir platform. Bir kere buraya  kayıt olan ailelerin tekrar ihtiyaçları halinde farklı yerlere gidebileceğini hiç düşünmüyoruz. Kısa sürede çok fazla talep aldığımız ve verimli geçen bir süreç yaşadık. Sitenin hizmeti ve durum takibi sağlaması da çok güzeldi. Sistemden çok memnun kaldığımız için çevremizde ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Desteğiniz için çok teşekkürler. 


Merve G.
Akademisyen
Kamu
Instagram üzerinden site ile tanışıp, kayıt oluşturduk. Başvuranları ve kullanıcı yorumlarını inceleyip, değerlendirmeye aldık. İstanbul bölgesinde ev yardımcısı ihtiyacımız olduğu için site tarafından arayan danışmanımıza ihtiyacımıza yönelik bilgiler verdik. İlan yayınlayıp, hem havuzdaki hem de ilanımıza gelen başvuranlar arasından uygun gördüklerimizle görüşmeye başladık. Oturup kalkmasını bilen, çok düzgün bir insan olan yardımcımızla ilk görüşmede anlaştık. Çok kısa ve sonuç odaklı bir süreç yaşadık. Sitenin süreç yönetimi ilk günden itibaren çok güzeldi. Danışmanımız tarafından da  sık sık arama sağlanarak yardımcı olundu ve her konuda yanımızda oldu. Kayıt olan ailelerin ihtiyacı son bulana kadar gerçek anlamda yanlarında olup ve her konuda, sorunda destek olan bir platform. Sitenin ilgisinden ve hatırlatma süreçlerinden çok memnun kaldık. Daha önce çalıştığımız hiçbir firmadan görmediğimiz ilgi ve  kalitenin olduğunu çok net söyleyebiliriz. Tüm emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

Şeyda E.
Akademisyen
Kamu
Malatya''da 1 yaşındaki çocuğumuza bakıcı ihtiyacımız için internet üzerinden araştırmalara başladık. Çevremizden sıklıkla duyup, olumlu geri dönüşler aldığımız Bakıcıburada.com''u incelemeye karar verdik. Ücretli üyelik yapmadan önce danışmanımızdan bilgi alarak demo ilan yayınladık ve gelen adayları inceledik. Kısa sürede yakın çevremizde bulunan birçok adaydan geri dönüşler aldık. Tecrübeli, eğitimli, referansı yüksek ve yabancı dil bilgisi olan çok fazla adayın olduğunu görmek bizi çok mutlu etti. Başvurular gelince daha fazla vakit kaybetmeden ücretli paket satın aldık.  Aldığımız üyelik 1 aylık olmasına rağmen, 2 gün içinde bakıcımızı bulduk. Gelen başvurulardan ilk görüştüğümüz adayla anlaştık. Çok pozitif, iletişimi düzgün ve çocuğumuzla da çok güzel uyum sağlayan bir insan. Kendisini şimdiden çok sevdik. Site gerçekten çok güzel tasarlanmış, çok düzgün portföyü olan ve süreç takibinin çok güzel yapıldığı bir platform. Bundan sonraki ihtiyaçlarımız için geleceğimiz tek yer burası, kesinlikle farklı yerlerde zaman kaybetmeyi artık düşünmüyoruz. İhtiyacı olan tüm dostlarımıza siteyi tavsiye ediyoruz. Emeğiniz, ilginiz ve desteğiniz için herkese çok teşekkürler. 

Murat Ç.
Danışman
Özel Sektör
2021 tarihinden itibaren site üyesiyiz. Farklı pozisyonlarda oluşan ihtiyaçlarımız için araştırma sırasında Bakıcıburada.com ile tanışmıştık. Öncelikli ihtiyacımız 3 yaşındaki ikiz erkek çocuklarımız için öz bakımlarında destek olacak, yemeklerini hazırlayacak, güvenilir, pozitif enerjili ve pratik bir bakıcı bulmaktı. Farklı yerlerden görüşüp, bulduğumuz birçok aday deneyimledik, fakat çocuklara tam olarak içimize sinip, bakan kimseyi bulamamıştık. Siteyi tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri hem güvenilir  hem de aday havuzunun çok fazla olup, eğitimli kişilerin oluşturması. Danışmanımızla görüşme yapıp, süreç hakkında aklımıza takılanları sorduk ve kendisi de sık sık aradı. Hem geçmiş yıllarda, hem de şuan aktif ihtiyacımız için site bizi hiç yanıltmadı. 4 farklı ilan girip, ince eleyip sık dokuyup, kriterlerimize uygun bir bakıcı bulduk. Tek bir ücretli üyelik paketiyle hem birden fazla ilan girip hem de aday havuzundaki adaylarla iletişime geçmek çok büyük avantaj. Yıllardır memnun kaldığımız Bakıcıburada.com artık bizden biri gibi. Ayrıca kullanım kolaylığı, sitede her şeyin açıkça belirtilmesi de zamandan oldukça tasarruf sağlıyor. İlk üyeliğimizden beri çevremizden herkese sürekli bahsediyoruz ve memnun kaldıklarının geribildirimlerini alıyoruz. Vermiş olduğunuz profesyonel hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılarınızdan dolayı tebrik ederiz. Herkese tavsiye ediyoruz. 

Aslı Ö.
Denetmen
Orfin Finansman
Siteye ilk kaydımızı 2015 yılında gerçekleştirdik. İnternetten araştırma yaptığımızda çok güvenilir bulup, giriş sağlamıştık. Kadıköy''de belli zamanlarda oyun ablası ihtiyacımız olduğu için hem çevreden bakıp, hem de site datasını sıklıkla kontrol ediyorduk. Çevremizde yeterince eğitimi olup, tecrübeli birini bulamayınca 2017 yılında siteye ilk ücretli üyeliğimizi gerçekleştirdik. Evimizde evcil hayvanımız olduğu için hayvan sevgisi olan adaylar önceliklerimiz arasındaydı. Danışmanımızın sık sık araması ve ilanımızla yakından ilgilenip, düzenlemeler yapması sayesinde kısa sürede evimize yakın bir oyun ablası bulduk. Uzun süre kendisiyle çalışıp, yollarımızı ayırdık. Tekrar ihtiyacımız oluşmaya başladığında hemen danışmanımızı arayıp, üyelik işlemlerini gerçekleştirdik. Tekrar çok kolay bir süreç geçirip, 2 hafta içinde oyun ablamızı bulduk. Kalitesinden yıllar geçse de asla vazgeçmeyen ve başarılı bir platform olarak yükselen Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. Her zaman ilgi ve desteğinizle yanımızda olduğunuzu bilmek çok güzel. Geniş aday datası sayesinde, her pozisyonda aradığımızı rahat bir şekilde buluyoruz. İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yeliz Ç.
Tesis Yöneticisi
Sodexo
İstanbul Maltepe''de ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Bakıcı sitelerini inceleyip, araştırmaya başladık. Bakıcıburada.com''u arkadaşımdan da daha önce duymuştum, kendim de biraz araştırmak istedim. Hem Kariyer.net''in iştirakı olması hem de adayların referanslarının doğrulanıyor olmasını çok güvenilir bulduk. Kayıt olup, adayları incelemeye başladığımızda çok düzgün insanların olduğunu gördük. Danışmanımızla da irtibat halinde kalarak, ücretli üyelik satın aldık. Çok şanslı bir süreç geçirip, ilk haftada yardımcımızı bulduk. Yardımcımızın sorumluluk sahibi, titiz ve güler yüzlü olması bizleri de çok mutlu ediyor. Uzun zamandır birlikte çalışıyoruz ve oldukça memnunuz. Site için çok fazla aile memnuniyetinin olması asla tesadüf değil. Kendimiz çok kısa sürede ne kadar faydalı bir platform olduğunu deneyimlemiş olduk. Verdiğiniz hizmet ve kalitesinden dolayı emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Çevremizde ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Tüm Türkiye genelinde böyle bir imkan sağlayıp, ekonomik anlamda da daha uygun olduğunuz için ayrıca hem teşekkür hem de tebrik ediyoruz sizleri. İyi ki Bakıcıburada.com var. 


Çağla T.
Makina Mühendisi
Özel
Uzun zamandır ev yardımcısı için bir arayış içerisindeydik. İstanbul Suadiye''de gündüzlü çalışacak, referansı kuvvetli ve gerekli durumlarda 11 aylık bebeğimizle ilgilenecek birini arıyorduk. İnternet araştırması yaparken , reklamlarda ilgimizi çeken Bakıcıburada.com''a kayıt oluşturduk. Biraz araştırma yapıp, incelemelere başladık. Sitenin çok zengin bakıcı havuzu sayesinde 10 gün içinde yardımcımızı bulduk. Kendisi hem çok iyi bir insan hem de oldukça tecrübeli. Siteyi çok rahat kullandık ve müşteri temsilcimiz süreçle sürekli ilgilendi. İşlerini iyi yapan, sistem takibini çok güzel kuran bir platform. Diğer sitelere oranla güven veren ve şeffaflık sağlayan bir site olduğu için herkese gönülden tavsiye ederiz. Verdiğiniz özel ve güzel hizmetiniz için başta site kurucularına ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Etrafımızda herkese önereceğim bir site. ihtiyaç doğrultusunda tekrar kullanmaya devam edeceğiz.

Selin Ç.
Öğretmen
Kamu
Mardin Merkez''de 10 aylık bebeğimiz için uzun süredir bakıcı arıyorduk. İnternette araştırma sırasında Bakıcıburada.com ile tanıştık ve sitenin güvenilir olması çok dikkatimizi çekti, kayıt olmaya karar verdik. Öğretmen olduğum için ders programı saatlerime uyum sağlayabilecek, şefkatli, vicdanlı bir bakıcı arıyordum. Aile danışmanımızla görüşme yapıp hem ilan hakkında hem de siteyle ilgili, kullanım hakkında bilgiler aldık. Kendisi çok samimi davranıp, yakından ilgilendi. Detaylı araştırma yapmaya gerek kalmadan, çok kısa süre içinde evimize yakın bir bakıcı bulduk. Hem bebeğimiz hem biz kısa sürede kendisini çok sevdik. Görevimiz gereği, belli zamanlarda sürekli şehir değişikliği yapabiliyoruz. Doğu-Batı fark etmeden, Türkiye''nin her yerinde, farklı pozisyonlarda, bir telefonla bile bize bu imkana sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu konuda daha önce çok sorun yaşamış bir aile olarak, böyle bir platformla tanışmak elimiz, kolumuz oldu diyebiliriz. İlginize ve desteğinize çok teşekkür ederiz. Siteyi herkese sürekli tavsiye ediyoruz.  

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :