bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Şadiye TURAMAN
Veteriner Hekim-Kamu Çalışanı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
1 yaşında kızımız ile tam zamanlı ilgilenecek bakıcı ihtiyacımız vardı. Samsunda ikamet ettiğimizden dolayı bulabilme çekincemiz oldu. Müşteri temsilcim bizlere destek oldu ve ilan yayınladık. Başvurularımın hepsi ile görüştüm. İlk görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Adayın referansları ile görüşme sağladım. Ailece çok mutluyuz. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim. İlginiz ve desteğiniz bizi çok mutlu etti.

Dilek Zorlu
Göz Doktoru
Özel Bir Hastane
Sitenizin çok çeşitli özelliği olmakla beraber oldukça geniş aday portföyünüzle oldukça iyi başvuru aldım. Kısa sürede aradığım bakıcıyı buldum ve zamandan tasarruf sağladım. Doktor olduğum için çok yoğun çalışıyorum, bakiciburada.com bana zaman kazandırdı. Bu nedenle ekibinize ve sitenize teşekkür ederim.

Yasemin Tekebaş
İç mimar
Firma Sahibi
Sitenizle çalışmamın bana en büyük avantajı zamandan tasarruf sağlamam oldu ve süreç çok hızlı ilerledi . Kısa sürede aradığım bakıcıya ulaştım .Şuanda da her şey yolunda . Teşekkür ederim.

Tolga Aça
Firma Sahibi
Show Organizasyon
Aradığımız bakıcıyı çok kısa sürede bulduk .Sitenizde çalışmış olduğum özel müşteri temsilcimin ilgisi ve satış sonrasında gösterilen alakadan dolayı da çok memnunum . Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Rıdvan Karahasanoğlu
Radyoloji Uzmanı
Özel Hastane
Siteniz bakıcıburada.com dan aradığım bakıcıyı kısa sürede buldum . Şuan için memnunum , her şey yolunda gidiyor .Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederim.

Nur Tiftikçi
Endüstri Mühendisi
-
Siteniz gayet kullanışlı ,aday portföyünüz oldukça geniş , başvurularım bayağı iyiydi aralarından bir kişiyle anlaştım şuan için her şey çok iyi gitmekte. Özellikle müşteri temsilcilerinin ilgisi ve yardımı oldukça iyi. En önemlisi ise az zaman harcayarak hızlıca işlemleri gerçekleştirerek yol kat etmekti. Sitenin bazı özellikleri de çok dikkatimi çekti örneğin adayların kimlik bilgisinin doğrulanması telefonlarının doğrulanması gibi özellikler benim için önemli ayrıntılardı .Bakıcıburada.com ekibine çok teşekkür ederim.

Nevin Özbel
Tekstil Modelisti
Mutlukids
En az 2 yıldır sizlerle çalışıyorum . Şuana kadar 3 oyun ablasıyla çalıştık ve hepsinden çok memnun kaldık .Sıradan bakıcılar gibi değillerdi. Çocuklarımın gelişimi açısından çok olumlu oldu .Çocuklarıma gerek rol model olma açısından gerek kaliteli zaman geçirmeleri açısından çok verimli oldu .Ayrıca sitenizden ve müşteri temsilcilerinden de çok memnunum .İlanı sattık deyip bırakmıyorlar , işin başından sonuca ulaşmasına kadar adım adım ilgileniyorlar.İlk başta internetten böyle bir konu için mesafeliydim ama bakıcıburada.com la tanıştıktan sonra bu fikrim değişti .Teşekkürler.

Çiğdem ÖMÜR
Edebiyat Öğretmeni
----
Siteniz sayesinde arasamda bulamayacağım gölge öğretmeni buldum , gerçekten çok memnunum herşey yolunda gidiyor . İlgi ve alakanızdan ötürü hem siz çalışanlarınıza hem sitenize çok teşekkür ediyorum .

Alin YARDIM
Firma Sahibi
----
5.sınıfa giden kızım için ön ergen psikolojisinden anlayan, sabırlı,sevgi dolu,öğretme aşkı olan idealist bir ablaya ihtiyacımız vardı.Sitenize kayıt olup ilan verdikten kısa süre sonra bu ihtiyacımızı karşıladık . Hem sitenizden hem de çalışanlarınızdan gördüğüm ilgi ve alakadan çok memnun kaldım .Gerçekten herkes elinden geleni yaptı .Bakıcıburada ekibine çok teşekkür ederim.

Pınar Bakan
İK Yöneticisi
----
5 aylık bebeğime kaliteli ve eğlenceli vakit geçirecek bakıcı arayışı içerisindeydim. Sitenizi keşfettikten sonra ilanları ve bakıcıları inceledim .İlan verdikten kısa süre sonra ihtiyacımı karşıladım .Şuan çok memnunum. Sizelere çok teşekkür ederim.

Banu Keskin
Ev Hanımı
----
Çok kısa bir süre içinde aradığım bakıcıyı siteniz sayesinde buldum .Şuan için gayet memnunum dedi. Teşekkürler.

İrfan AY
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
MEDİ GRUP
5 aylık bebeğimiz için uzun bakıcı arayışımız bulunmakta idi. Sitenizde ilan yayınladıktan kısa süre sonra kriterlerimize uygun bakıcıyı bularak ihtiyacımızı karşıladık .Hizmetinizden oldukça memnun kaldık . Teşekkürler.

Mustafa Kemal Atabey
Elektrik Mühendisi
Şirket Sahibi
Aradığım kriterlere uygun adayı bakıcıburada.com dan kısa sürede buldum .Siteden ve almış olduğum hizmetten memnunum. Bakıcı arayan ailelere tavsiye ederim.

Sultan Kılıç
Muhasebe
Avşaroğlu
Sitenizden ilan aldıktan hemen sonra aradığım oyun ablasını buldum . Çalışanlarınızdan ve anlaştığım oyun ablasından oldukça memnunum .İlginize çok teşekkür ederim.

Özgü Metinpek
Muhasebe
Özel Sağlık Kuruşu
Uzun zamandır aradığım kriterlere uygun bakıcıyı hızlı bir şekilde bakıcıburada.com sayesinde buldum şuan çok memnunum . Böyle bir hizmet için teşekkür ederim.

Özlem Kara
Anestezi Teknisyeni
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Merhabalar İlkokula başlayacak bir oğlum var. Eve geldiğimizde sadece onunla ilgilenmek için bir yardımcı arıyordum. Bakiciburada.com benim şansım oldu. İlk görüşmemizde aradığım kişiyi buldum. Bakiciburada.com ve ekibine çok teşekkur ediyorum. İyiki varsınız.

Enis ERYAMAN
Kimya Öğretmeni
Uğur Okulları
6 yaşında ki oğlum ile ilgilenecek bir abla ihtiyacımız vardı. İnternetten buldum sizi. İlanları ve aday cvlerini inceledim. Bana çok samimi geldi. Cv paketi almaya karar verdim. İlk görüştüğüm kişi ile anlaşma sağladım. Sizi herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi.

Betül ÖZDEMİR
Devlet Memuru
Maliye Bakanlığı
1 yaşında ki kızımız ile programlar dahilinde ilgilenecek bir abla ihtiyacımız vardı. İlan yayınlamaya karar verdik. Çok fazla başvurumuz oldu. 1 hafta içinde bir abla ile anlaşma sağladık. Eşim doktor; evimize yabancı birinin gelmesini kızımız ile ilgilenmesine sıcak bakmıyordu ama ablamız o kadar iyi nitelikte ki eşimde çok memnun kaldı. Sürecimizin olumlu olarak sonuçlanmasına destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim.

Hacer Yılmaz Ünal
Çocuk Doktoru
Tubitak
9,5 yaşında ki oğlum ile hafta içi her gün keyifli zaman geçirecek abla ihtiyacımız vardı. Sizi internetten buldum ve güvenilir geldiniz arayışım için. İlan yayınlandıktan 1-2 gün içinde başvurularımdan bir abla anlaşma sağladım. 2 aydır devam ediyoruz memnun kaldık. Sizden çok memnun kaldım ve her aileye tavsiye ediyorum.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :