bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Şadiye TURAMAN
Veteriner Hekim-Kamu Çalışanı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
1 yaşında kızımız ile tam zamanlı ilgilenecek bakıcı ihtiyacımız vardı. Samsunda ikamet ettiğimizden dolayı bulabilme çekincemiz oldu. Müşteri temsilcim bizlere destek oldu ve ilan yayınladık. Başvurularımın hepsi ile görüştüm. İlk görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Adayın referansları ile görüşme sağladım. Ailece çok mutluyuz. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim. İlginiz ve desteğiniz bizi çok mutlu etti.

Tülay Soydan
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
Bakıcı ve ev yardımcısı arayışım vardı. Araştırırken bakiciburada.com sitesini keşfettim. Arayışıma oradan devam etmeye başladım. Bu zamana kadar bir çok kişi ile çalıştım ve süreçten oldukça memnun kaldım. Her arayışımda 2-3 gün gibi kısa sürede istediğim şekilde adaylar buldum. Şuanda da çalıştığım kişiden çok memnunum. Sitenizden, vermiş olduğunuz hizmetten ve ek olarak ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Neslihan Kaval
Makina Mühendisi
Toker Asansör
Çocuğumuz için bir bakıcı ihtiyacımız oldu. Bu arayışımız hakkında fikir edinirken kız kardeşim sizin sitenizi önerdi. Girip inceledik ve üye olduk. Sonrasında aile danışmanlarının desteği ile sürecimiz başlamış oldu. Yaklaşık 1,5 ay kadar bir sürede aradığımız gibi bir bakıcı bulduk. Süreçten memnunuz ve hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Elçin Yazan
Proje Yöneticisi
Teleperformance
İkiz çocuklarımız için bir bakıcı arayışımız oldu. Bu arayışa başladığımızda internette sitenizi keşfettik. İnceledik, üye olduk. Sonrasında aile danışmanları tarafından arama sağlandı ve bilgilendirme yapıldı. Bir süre düşünüp siteyi iyice tanıdıktan sonra görüşmelere başlamak için sürecimizi başlattık. Gelen başvuruları inceledik aynı zamanda özgeçmiş görüntüledik. Şuan çalışmakta olduğumuz bakıcımızı özgeçmiş görüntüleyerek yaklaşık olarak 1 ay içerisinde bakıcı bulduk. Süreçten oldukça memnunuz hizmetten ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Ünal Adıgüzel
Satın Alma
Net Satış
Çocuğumuz için bir oyun ablası arayışımız oldu. Araştırma yaparken internette siteniz ile karşılaştık. Aile danışmanı tarafından bilgi alıp bir süre siteyi inceledikten sonra ilan yayınladık. Arama sürecimiz kısa sürede sonuç verdi. İlan yayınladık ve oldukça fazla başvuru oldu. Yaklaşık 1,5 hafta kadar sonra aradığımız kriterlerde oyun ablamızı bulduk. Kendisi ile çalışıyoruz oldukça memnunuz ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz.

Sabit Ilık
Müteahhit
Özel Sektör
Bakıcı arayışımız vardı ve araştırma yaparken siteniz ile karşılaştım. Üyelik gerçekleştirdim. Aile danışmanları tarafıma dönüş sağladı ve birlikte süreç ilerletmeye başladık. Bakıcı Havuzunu kullanarak bir kaç bakıcı ile görüştük, elemeler yaptık ve 2-3 gün gibi kısa bir sürede bakıcımızı bulduk. Oldukça memnunuz. Hizmetinizden dolayı teşekkür ederiz.

Nejla Eraslan
Satış
Polimer Kauçuk
Bakıcı arayışımız oldu ve araştırma yaparken siteniz ile karşılaştım. Üye oldum ve bana atanan aile danışmanım tarafından arandım. Bilgilendirmeler sonucunda ilan yayınladık ve arama süremiz tam anlamıyla sitenizden başlamış oldu. Gelen başvuruları değerlendirdik belli elemeler yaptık ve 3 hafta gibi bir sürede aradığımız kriterlere uygun bir bakıcı ile anlaştık. Vermiş olduğunuz hizmetten oldukça memnunuz. Sitenize ve aile danışmanlarınıza teşekkür ederiz.

Fatih
Memur
Devlet
Bir çocuk bakıcısı ihtiyacımız oldu. Araştırma yaparken siteniz ile karşılaştık. Akabinde üyelik işlemlerini gerçekleştirdik ve aile danışmanları tarafından bize dönüş sağlandı. Bilgilendirmeler sonucunda ilan yayınladık ve sürecimiz başladı. Bir kaç bakıcı denedik, elemeler yaptık ve sonucunda 1-2 ay gibi bir sürede aradığımız gibi bir bakıcı ile anlaşma sağladık. Şuan çalışıyoruz kendisiyle ve sitenize böyle bir hizmet sunduğu için teşekkür ediyoruz.

Sinem Erdoğan Durgutlu
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
Eşime dostlarıma sorarak karşılayamadığım ev ödevlerine ve küçük ev işlerine yardımcı abla ihtiyacımı siteniz üzerinden karşıladım. Hizmetinizin en güzel yanı, ilan bilgilerimin girilmesiyle, aradığım özelliklerdeki yüzlerce adaya ulaşabiliyor olmam..Yakın çevremize haber verdiğimizde, hem bu kadar fazla adayla görüşme imkanı bulamadık hem de herkese nasıl özelliklerde bir kişi aradığımızı tek tek anlatmak zorunda kaldık. İlanımıza gelen çok sayıda başvuru arasından önce bir kişiyle 1 hafta çalıştık. Olmayınca 2. Bir ablayla anlaştık ,şu an sürecimiz oldukça olumlu ilerliyor. Ablamız bizimle aynı ilçede oturuyor. Ulaşım sorunu yok. İlkokul çağındaki iki çocuğumu okula getirip götürmenin yanında, ev ödevlerini yaptırıyor ve çocuk gelişimci olduğundan onlara eğitici etkinlikler de yaptırabiliyor. İşten eve döndüğümde çocuklarımı tatminkâr ve çok mutlu buluyorum. Çocuklar mutluysa aileler de mutludur. Bu hizmeti almam da aracı olan sitenize çok teşekkür ediyor ve ailelere tavsiye ediyorum.

Ayfer Fener
Muhasebe
Özel Sektör
Bir bakıcı/ev yardımcısı arayışımız oldu. Arkadaşımın önerisi ile siteniz ile tanıştım. Üye olduk ve aile danışmanlarınız tarafıma dönüş sağladı. Birlikte yaptıkları bilgilendirmeler ile ilerleme sağladık ve ilan yayınladık. Sürecimiz böylece tam olarak başlamış oldu. Gelen başvuruları değerlendirdik ve 2-3 hafta gibi bir sürede aradığımız gibi birini bulduk. Çalışmaya başladık. Sitenizden ve vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Nurgül Taşgöz
Hekim
Devlet Hastanesi
Bir ev yardımcısı arayışımız oldu. Araştırma yaparken siteniz ile karşılaştım. Üye oldum ve aile danışmanlarınız tarafından arandım. Arama sürecimiz ilan yayınlamamız ile birlikte başladı. Yaklaşık 1 hafta 10 gün gibi kısa bir sürede siteniz üzerinden aradığımız gibi bir yardımcı bulduk. Çalışmaya başladık. Süreçten oldukça memnunuz, verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Sebahattin Erten
Doktor
Sağlık Sektörü
Bir ev yardımcısı arayışımız oldu. İnternette araştırma yaparken sitenizi gördük. Sitenizi inceledik ve üye olduk. Sonrasında tarafımıza yapılan arama ile bilgi sahibi olduk ve ilan girişi sağladık. Bu sayede gelen başvurulardan elemeler yaparak kriterlerimize uygun bir aday bulduk. Çalışmaya başladık oldukça memnunuz. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Tebessüm Uzunova
Pazarlama Müdürü
Özel Sektör
Ev yardımcısı arayışımız vardı. Bir öneri sayesinde siteniz ile tanıştık ve üye olduk. Daha sonra aile danışmanları ile görüşmeler sonucunda ilan yayınladık. Yaklaşık 1 ay içinde aradığım kriterlerde bir ev yardımcısı buldum. Sağlamış olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Serdar Gündoğdu
Üretim Yöneticisi
Özel Sektör
Kızımız için bakıcı arayışımız vardı ve siteniz ile karşılaştık. Üyelik işlemlerini yaptıktan sonra aile danışmanlarınız ile iletişim halinde olarak ilan yayınladık. Yaklaşık 15 gün gibi bir sürede aradığımız kriterlerde bakıcı bulduk ve çalışmaya başladık.Sitenizden ve vermiş olduğunuz hizmetten oldukça memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Mustafa Üzümcü
Mali İşler Direktörü
Özel Sektör
Bakiciburada.com'u internette araştırırken gördüm ve üye oldum. Sonrasında aile danışmanları tarafından arandım. İşleyiş ile alakalı bilgilendirildim. Sürecime sitenizden devam etmeye karar verdim ve paketlerinizden yararlandım. Sürecimiz başladı daha adaylarla görüşmelere başladıktan sonra yaklaşık olarak 10-15 gün içerisinde istediğim kriterlerde bir aday buldum. Anlaşma sağladık ve birlikte çalışmaya başladık. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ederiz.

Dilber Karademir
Yurtdışı Satın Alma
Özel Sektör
İkiz bebeklerim var. Onlar için bir bakıcı arayışımız oldu. O sırada sitenizi keşfettim ve üye oldum. Aile danışmanları tarafından bilgilendirmek için hızlı bir dönüş sağlandı. Bilgilendirme üzerine arayışımıza sitenizden başlamaya karar verdik. Güvenilir ve aradığımız kriterlerde birini bulmak için süreç başladı. Yaklaşık 1-1,5 ay içerisinde bakıcımızı sitenizden bulduk ve çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz. Sitenize ve aile danışmanlarınıza, vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederiz.

Nermin Tarakcı
Muhasebe
A İletişim
Oğlum için yardımcı bir abla arayışımız vardı. Sitenizi keşfettim ve üye oldum. Sonrasında aile danışmanlarının bilgilendirmeleri ile ilan yayınlamaya karar verdim. Oldukça ilgililer süreçle alakalı arandım, güzel bir hizmet sağlanıyor. Haziran ayı gibi arayışıma başladım sonrasında kısa bir sürede istediğimiz gibi birini bulduk ve çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz bulduğumuz kişiden ve sitenizden. Böyle bir hizmet sağladığınız için teşekkür ederiz.

Özlem Gündoğan
Satış Yönetimi
Özel Sektör
İnternet üzerinden çocuklarım için araştırma yaparken siteniz ile karşılaştım. İlan yayınlayarak sitenizden bakıcı bulmaya karar verdim. İyi ki böyle bir karar almışım. Yaklaşık 1 hafta 10 gün içerisinde istediğim gibi bir bakıcı buldum ve çalışmaya başladık. Çok memnun kaldım sitenizden ve bakıcımdan. Hizmetinizi oldukça beğendim. Bu geniş aday portföyü sayesinde kısa süre içerisinde aradığım adayı bulduğum için mutluyum. Sizlere desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Derya Güngör
Bankacı
İng Bankası
Sitenizi ilk keşfettiğimizde bakıcımızı sizden bulmuştuk.Tekrardan aciliyetimiz olunca yine sizi tercih ettik ve 2-3 gün içerisinde adayımızla anlaştık. Siteden adayların bilgilerine, referanslarına ulaşmak ve fotoğraflarını görmek gerçekten işimizi çok kolaylaştırıyor. Kullanım olarak basit ve zaman kaybettirmiyor. Özellikle iş yoğunluğundan ilana gelen başvurulara bakamadığımız da mail yoluyla bilgi gelmesi çok güzel bir özellik. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sitenizi bakıcı ihtiyacı olan herkese öneriyoruz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :