bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Gülfem Tepecik
İş Analizi Grup Müdürü
SmartSoft
Anasınıfına giden çocuğum için oyun ablası arayışımı, Bakiciburada.com üzerinden buldum. Üniversiteli bir gencin bizim yokluğumuzu hissettirmeyecek şekilde çocuğumla ilgilenmesi, birlikte kaliteli vakit geçirmeleri benim için çok büyük bir mutluluk. Oyun ablamız evimizden biri gibi oldu. Çocuğumla müthiş bir bağ oluşturdu. Ayrıca oyun ablamız müzik eğitimi aldığı için, oğlumun müziğe olan ilgisini arttırdı. Oyun ablamızın ingilizcesi de iyi olduğu için, dil eğitimi konusunda da oğluma destek oluyor. Oyun ablamızı bulmada vesile olan Bakiciburada.com yetkililerine sonsuz teşekkürler.

Aydan Alboğa Uslu
Pazarlama Yöneticisi
İstanbul Su Altı Dünyası
Sitenizi ihtiyacım yokken de takip ediyordum. 2017 yılında bakıcı ihtiyacımız olduğunda sizi tercih ettik ve sürecimizi başlattık. Başvuruları değerlendirdiğimiz de 1 ay içinde bakıcımızı bulduk. Aracılığınızla bulduğumuz bakıcıyla 1,5 senedir çalışıyoruz. Sürecimizden çok memnun kaldık. Süreç boyunca ve hala gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Gamze Uysal
Kimya Mühendisi
Flormar
Sitenizi sitenizden memnun kalan bir arkadaşım aracılığıyla kullanmaya başladım. Bizim için önemli detaylar adayımızın güvenilir olması ve istediğimiz saatte gelebilmesiydi. Sürecimizi başlattığımız andan itibaren her şey çok hızlı ilerledi ve tam istediğimiz gibi bir bakıcıyla anlaştık. Sitenizden çok memnun kaldım ve bu kadar hızlı ilerleyeceğini tahmin etmiyordum. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Mübeccel Hanım
Eczacı
Eczane
Yalnız yaşayan anneme can yoldaşlığı yapacak bir yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizi kendim buldum ve aile danışmanım sürecim ile ilgili hemen destek sağladı. 4 gün içinde aradığımız gibi bir bakıcıyı bulduk. Sitenizden gerçekten çok memnun kaldım. Çok bilinçlisiniz ve insanları kırmadan sürecinizi yönetiyorsunuz. Bakıcı ihtiyacı olduğunda komşunuza gidip sormaktansa elinizin altındaki yüzlerce profili değerlendirme fırsatı sunup, bizim gibi ihtiyacı olan ailelere seçme şansı tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.

Nursel Karan Duman
Bankacı-Müdür Yardımcısı
Vakıfbank

Öncelikle sizin gibi personelleri bünyesinde çalıştıran şirketinize hem kendi adıma hem de eşim adına teşekkür ediyorum. Bakıcı arama sürecimizde başından sonuna kadar desteklerinizi esirgemediniz. Bu bizi fazlasıyla memnun etti. Sitenize ve diğer tüm personelinize en içten saygılarımızı sunarız.


Artun Cansalar
Mühendis
Özel Sektör
Bakıcımız işten ayrılacağı için yeni bir bakıcı arama sürecine başladık. Arkadaşımın tavsiyesiyle sitenize kayıt oldum ve adayları incelemeye başladım. Aile danışmanımız süreç hakkında bilgilendirdi daha sonra deneme ilanı çıkarak başvuruları beklemeye başladık. Beğendiğimiz adayları favori listemize ekleyip sürecimizi ağırdan ilerlettik. Bakıcı sürecimiz netleştiğinde bir adayla anlaştık ve şuan sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Yavuz Şimşek
Doktor
Devlet
1 yaşındaki çocuğumuza bakacak profesyonel bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Sitenizi 2 senedir kullanıyoruz ve yine bakıcı ihtiyacımızı karşılamak için sizi tercih ettik. Süreci başlattığımız andan itibaren 1 gün içinde bakıcımızı bulduk ve sürecimizden çok memnun kaldık. Çevremizdeki ihtiyacı olan ailelere sitenizi öneriyoruz.

Buket Uygur
Bilgisayar Mühendisi
Özel Sektör
Çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcıya ihtiyacımız vardı.Kendimde bilgisayar mühendisi olduğum için sitenizin kullanımını çok beğendim. Anında adaylardan geri dönüş alabiliyoruz ve süreç kolay bir şekilde ilerliyor. Ara ara arayıp süreç takibi yapmanız ve bu ilgiyi bize hissetirmeniz çok hoşumuza gitti. Sizin aracılığınızla çocuklarımızı seven ve iyi anlaşan düzgün bir bakıcıyla anlaştık. Her şey için teşekkür ederiz.

Selma Bursalıoğlu
Editör
Pegasus Yayınları
Kızıma bakıcı-abla ararken tesadüfen sitenizin reklamını görünce hemen kaydoldum ve tam kızıma göre bir abla buldum. Süreci takip etmeniz ve bizimle sürekli iletişimde bulunmanız da takdire şayan. Çok teşekkürler.

Selin Önder
Reklamcı
Teşkilat Reklam Ajansı
Evimizin genel düzenini sağlayacak yardımcı ihtiyacımız vardı. Özellikle doğuma kadar ihtiyacımızı sonlandırmamız gerektiği için araştırmalar yapmaya başladık. Sitenizi arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım ve gelen başvurulardan memnun kalınca süreci başlattım. Kısa bir sürede kriterlerimize uygun yardımcımızı bulduk ve süreçten memnun kaldık. Aile danışmanımızın süreç boyunca ilgilenmesi ve mail aracılığıyla sağladığınız destek için çok teşekkür ederiz.

Özge Mutlu
Öğretmen
Devlet
2 tane çocuğumuzu güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Yaptığımız araştırmalar sonrasında sitenizi bulduk ve kayıt işlemlerini gerçekleştirdik. Aile danışmanımızla beraber siteyi denemek için bir ilan oluşturduk ve beklemeye başladık. Gelen başvurulardan memnun kalınca paket satın aldık 10 gün gibi kısa bir sürede de bakıcımız ile anlaştık. Şuan da sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor,süreç boyunca ve süreç bittikten sonra gösterdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederiz.

Tülin Balçık
Doktor
Şuan da çalışmıyorum.
Kız kardeşimize iş yerinde destek olacak gölge abla ihtiyacımız vardı. Doktorumuzun önerisiyle sitenize kayıt olduk ve profilleri incelemeye başladık Bu alanda kendini geliştirmiş hareketleriyle örnek olabilecek sosyalleşmesini sağlayacak bir adayla anlaştık. Sürecimiz güzel bir şekilde ilerliyor. Sitenizin kullanımından,sürecimizin hızlı ve olumlu ilerleyişinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Özgür Kaya
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Kültür ve Turizm Uzmanı
Bakıcı firmalarının yetersizliği bizi burada arayışa itti.19 aylık oğlumuza bakıcı arayışına girdiğimizde açıkçası umutsuzduk.Ancak paket alıp ilanımızı yayınladıktan sonra başvuruların adeta "yağdığını" gördük.Seçme şansımızın çok olması, istediğimiz kriterlere göre bakıcıyı belirleyebilmemiz çok önemliydi.İletişim bilgilerine ulaştığımız tüm adaylarla konuştuk ve bir bakıcıyla anlaştık.Oyun ablası / bakıcı olarak kendisinden çok memnunuz. O da bizden memnun kaldı.Çocuğumuzun gelişimine katlısı beklediğimizden de iyi çıktı,sevindik açıkçası.Umarız mümkün olan en uzun süre birlikte çalışırız. İyi ki böyle bir platform var.Çok teşekkür ediyoruz.

Şenda Aydın
Ev Hanımı
Sitenizi internet üzerinden bulmuştum. 2016 yılından itibaren kullanıyorum ve her sürecimi hızlı bir şekilde sonlandırıyorum. 3 senedir bakıcıburada.com ailesiyle çalışmak bizim için keyif vericiydi. Yeni bakıcı ihtiyacımızı da ilk alo dediğimiz bakıcıyla karşıladık. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek bakıcı bulduktan sonra bile aramalarınızı kesmemeniz sürecimiz ile ilgili bilgi almanız yaptığınız işin kalitesini gösteriyor. Her şey için teşekkür ederiz.

Neslin Canpolat
El Sanatları Öğretmeni
Kartal Halk Eğitim Merkezi
Sitenizi bir reklamda görmüştüm ve 2 senedir sitenizi kullanıyorum. Çocuğumun derslerinde destek olacak bilgili ve destekleyici onu motive ederek çalıştıran özel ders öğretmeni ihtiyacımız oluyor. Böyle süreçlerde çevreden bulamayınca sitenizden yardım alıyorum ve 1 hafta gibi kısa sürelerde öğretmen arayışımızı sonlandırıyoruz. Özellikle çevremizden gelen başvurular ulaşım sorunu olmaması sizi tercih etmemizi sağlıyor. 2 senedir gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

ELA ESER
MEMUR
DEVLET KURUMU
Doğum izninde olduğum süre içerisinde yarı zamanlı ev işlerine yardımcı olabilecek bir kişi arayışımız vardı. Birkaç kişi ile de anlaştık fakat kişilerin yapısını tespit etmek gerçekten zor oluyor. Bazı sebeplerden dolayı anlaşamadık. Sonunda bebeğim 6 aylık olduğunda işe başlamam gerekti. Yine Bakiciburada.com'dan tanıştığımız bir ablamızla anlaştık. Şu an çok memnunum. Ablamız kendi çocuklarına gösterdiği sevgi ve şevkati kızımdan da hiç esirgemiyor. Bakiciburada.com ekibine de ilgileri için ayrıca teşekkür ederiz. Tereddütle başladığımız bakıcı bulma sürecini, internet gibi sanal pek de güven vermeyen ortamda güzel bir site ile karşılaşıp sonlandırabildiğimiz için gerçekten çok şaşkınız ve mutluyuz. Sevgiler.

Mukaddes Tarı
Öğretmen
Emekli Öğretmen
Aile büyüklerimizin bakımı için sürekli bakıcı ihtiyacımız oluyor,16 senedir de bakıcı bulma süreci içerisindeyiz.Özellikle Malatya'da istediğiniz gibi yatılı kalabilecek aday bulmak çok zordu.Sitenizi tesadüfen buldum ve incelemeye başladım.Aile danışmanımız süreç boyunca bire bir ilgi gösterip bizi çok memnun bıraktı.Siteniz ile geç tanıştığımız için üzgün hissettim kendimi.Biz ailelere özellikle yaşlılarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.Sizi ve gösterdiğiniz ilgiyi asla kaybetmek istemeyiz,artık ailemizin tüm bakıcı ihtiyaçlarını aracılığınızla karşılayacağız.

Emine Ercan İnal
Ev Hanımı
Sitenizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum ve kayıt oldum.Aile danışmanımız ile yaptığımız görüşme sonrasın da ev yardımcımı sizin aracılığınızla bulmaya karar verdim.Gelen başvurulardan 1 hafta içinde ilk yardımcımızı buldum ve deneme sürecinden sonra 2. yardımcımızla anlaşma sağladık ve bizim açımızdan her şey olumlu geçti.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

Yeliz Tellal
Memur
Devlet
Acil bir bakıcı arayışımız vardı.Yaptığımız araştırmalar sonunda sitenizi bulduk ve adayları incelemeye başladık.Aile danışmanımızın da bilgilendirmesi üzerinde sürecimize başlama kadarı verdik.Kısa bir sürede bakıcımızı bulduk.İlana gelen başvuruları sınırsız incelemek ve bakıcıyla deneme sürecinden sonra anlaşamama durumun da başka bir bakıcı adayıyla hızlı bir şekilde sürece başlamak aileleri mağdur etmiyor.Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :