bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Nahit Keresteci
Firma Sahibi
Telebalık Deniz Mahsülleri
İzmir Karşıyaka'da evin genel düzenini sağlayacak, günlük rutin ev işlerini yapabilecek, hayvanları seven bir ev yardımcısı arıyorduk. 15 gün içerisinde bir kaç kişiyle görüştük ve bize en uygun olan bir adayla anlaştık. Anlaştığımız aday ailemizden biri oldu. Kendisinden çok memnunuz. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından dolayı da mutlu olduk. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Abdurrahman Şener
Bankacı
Özel Sektör
Yaklaşık 1 yıldır ev yardımcısı ihtiyacımı siteniz aracılığıyla buluyorum ve sürecimden de her zaman memnun ayrılıyorum.Böyle bir hizmetin bu kadar kolay ve hızlı sunulması çok tatmin edici.Sürekli yeni adaylarla çalışma imkanımızın olması da süreçten ayrı bir memnun bırakıyor.Ben bakıcıburada.com'u herkese tavsiye ediyorum.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum.

Esra Değirmenci
Öğretmen
Devlet
Annemizi emanet edecek güvenilir bir bakıcıya ihtiyacımız vardı.Sitenizi uzun zamandır takip ediyorduk ama sürece başlamak konusunda bir kararsızlığımız vardı.Denemeye karar verdiğimizde 1 gün içerisinde adayımız ile anlaştık ve bu kadar hızlı bir şekilde ilerlemesi bizi aşırı rahatlattı.Annemizi güvenilir ve tecrübeli birisinin yanına bıraktığımızı bilmek güven verici.Aile danışmanımızın ilgisine ve süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Neşe Bikbay
Halkla İlişkiler
Nice Teknoloji
Datça'da oturuyoruz.Yatılı bir bakıcı ihtiyacımız vardı sitenizi 2 senedir kullandığım için bu bakıcı ihtiyacımı da sizden karşılamak istedim.Yaşadığımız yer konum olarak uzak olduğu için bakıcı bulmakta zorlanıyorduk.15-20 gün içinde gelen başvurulardan bakıcımız ile anlaştık ve sürecimiz çok güzel ilerliyor.Sitenizden ve aile danışmanımdan çok memnun kaldım.Özellikle her sene aday potansiyelinizin artması yeni adaylar ile çalışmamıza imkan sunuyor.Her şey için çok teşekkür ederim.

Dilcen koçyiğit
Özel Sektör
Özel Sektör

Anneannemin yanına bir yardımcı bulmak istiyorduk.Defalarca farklı kişilerden rica etmemize rağmen maalesef kimseyi bulamamıştık.İnternetten alışveriş yaparken bakiciburada.com ‘u buldum.Profil oluşturup aramaya başladım. Mükemmel bir yardımcı bulduk.Anneannem’e arkadaşlık ediyor, onunla yemek yapıyor, pazara yada markete gidiyor ve ev işlerinde yardımcı oluyor.Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Anneanne’mi çok düzgün birine emanet ettiğim için huzur doluyum.Gözüm arkada değil ve bu rahatlık paha biçilemez. 


Derya Sezer
Finans Uzmanı
Kendi işi-şirketi
Sitenizi uzun zamandır kullanıyoruz.2. yardımcımızı da siteniz aracılığı ile bulduk.10 gün gibi kısa bir sürede yatılı yardımcı bulmak normal şartlarda çok zor ama siteniz bizlere bu kolaylığı sunuyor.İlan yayınladığımız da iş yoğunluğundan başvurulara bakmayı unutabiliyoruz ama sistem tarafından ya da aile danışmanımızdan aldığımız geri bildirimlerle inceleme fırsatı buluyoruz.Özellikle aile danışmanımızın enerjisi ve pozitifliği çok hoşumuza gitti.Bakıcı ihtiyacı olan arkadaşıma da sitenizi önerdim oda şimdiden adaylarınızı incelemeye başladı.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Mert Genç
Ekonomist
Özel Sektör
Sitenizi uzun zamandır kullanıyoruz.Sisteminizden çocuk bakıcısı ve ev yardımcısı bulduk.Çalıştığımız bakıcılardan memnun kaldık sürecimiz güzel ilerledi.Aile danışmanımız ilgiliydi ve genele baktığımız da başarılı bir sitesiniz.Adaylarınızın arasında geçekten işe ihtiyacı olan ve güvenilir insanlar var.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Pelil Tek
Özel Sektör
Özel Sektör
Bodrum'da ev yardımcısı arayışımız vardı.Çevremizden birisini bulamadığımız için sitenizi kullanmaya karar verdik.Referanslı ve özellikle yeni doğacak olan ikizlerimizin bakımında da destek olacak tecrübeli birisine ihtiyacımız vardı.Gelen başvuruları değerlendirdikten sonra 1 ay içinde aradığımız yardımcıyı bulduk.Özellikle aile danışmanımızın ilgisi ve desteği bizi çok memnun bıraktı.Sitenizin kullanımı çok kolay ve aday sayınız fazla olduğu için de süreç hızlı ilerliyor.Tekrar bir ihtiyacımız olduğunda sitenizi kullanmak isteriz.

Kazım Yılmaz
Makine Mühendisi
Özel Sektör
Çocuğumuz için bakıcı ihtiyacımız vardı.Sitenizi biliyorduk ama öncesinde başka bir kanaldan bakıcımızı bulmuştuk ve uzun süreli bir çalışma olmamıştı bizim için.Tekrar bir ihtiyaç doğunca aile danışmanımızın samimiyetine güvenerek sürece başlama kararı verdik.10-15 dakika içinde adayımızı bulduk ve süreçten çok memnun kaldık.Özellikle bizim gibi çalışan aileler bakıcı bulma sürecine fazla vakit ayıramıyor ve çevreden de bu kadar aday potansiyelini bulmak imkansız.Siteniz sayesinde zaman tasarrufu yaptık ve bizim için verimli bir çalışma oldu.İlginiz için teşekkür ederiz.

Gizem Deniz Bayhan
Avukat
Özel Sektör
2 yaşındaki çocuğumuz için bakıcı ihtiyacımız vardı.Sitenizi uzun zamandır takip ediyordum ama önce çevremden bulmaya yönelmiştim.Çevremden ararken zaman kaybettiğim için sürece başlama kararı verdim ve aile danışmanım ile görüştüm.Beraber ilan yayınladık ve bir iki gün içinde çok yüksek başvurular aldık.Bakıcımızı da iki üç gün içinde bulduk.Deneyimli ve referanslı olması bizim için çok önemliydi.Sürecimizin bu kadar hızlı ilerlemesi bizi çok mutlu etti.Şuan çevremdeki arkadaşlarıma da sitenizi öneriyorum.

Şeyda Dinç
Ev Hanımı
Ev Hanımı
3 yaşındaki kızımıza ingilizce öğretecek bir bakıcı ihtiyacımız vardı.İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar da sitenizin daha üst seviyelerde olduğunu gördüm.Aile danışmanım süreç boyunca çok yardımcı oldu ve sistemi güzel bir şekilde anlattı.3 günde kriterlerimizi karşılayan adayımızı bulduk ve kendisinden çok memnunuz.Sürecin bu kadar olumlu ve hızlı ilerlemesi verdiğimiz kararın doğru olduğunu gösterdi.Bu kadar kısa sürede bu hizmeti bize sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Nezih Topaloğlu
Mühendis
Özel Sektör
3 yaşındaki kızımız ile oyunlar oynayabilecek yarı zamanlı bakıcı ihtiyacımız vardı.Sitenizi daha önceden de araştırıp adaylarınızı incelemiştik ama süreci ertelemek zorunda kalmıştık.Sürecimize başlama kararı verdikten sonra kriterlerimizi belirttiğimiz bir ilan oluşturduk ve gelen başvurulardan görüşmeler yapmaya başladık.3 hafta gibi bir sürede adayımızı bulduk ve şuan sürecimiz güzel gidiyor.İlan bitiminde gelen başvuruların excell'e aktarılması tekrar bir ihtiyaç olduğunda iletişime geçilebilmesi bizim için bir artı oldu.Sitenizden ve sürecimizden memnun kaldık teşekkür ederiz.

Yelda Kaya
Akademisyen
Üniversite
6,5 aylık bebeğimizle ilgilenecek bakıcı ihtiyacımız vardı.Diğer sitelerle karşılaştırdığım da sitenizde ki aday profilleri daha iyi olduğu için sürecime başlama kararı verdim.1 hafta gibi kısa bir sürede bakıcımız ile anlaştık ve arayışımızı sonlandırdık.Verdiğiniz destek hizmeti aileler için çok önemli.Bir ihtiyacımız olursa tekrardan sitenizi kullanmak isteriz,teşekkür ederiz.

Müge Arıtürk
Görsel Tasarımcı
Özel Sektör
7 aylık kızımız için bakıcı ihtiyacımız vardı.Sitenizi 1 yıldır takip ediyordum ve en sonunda sürecime başlamaya karar verdim.Aile danışmanımızın yardımı ile bakıcımı aramaya başladım ve ilk görüştüğüm adayla anlaştık.Sürecimizin bu kadar hızlı ve net bir şekilde ilerlemesi bizim için zaman tasarrufu sağladı.Temmuz ayında tekrar bir ihtiyacım olacak ve siteniz üzerinden devam edeceğim.Her şey için teşekkür ederim.

Sema Demircioğlu
Devlet Memuru
Devlet
Ev yardımcısı arayışımız vardı. Yaptığım araştırmalar sonrasın da sitenizi gördüm ve kayıt olmaya karar verdim. Uzun bir süre adaylarınızı inceledim ama internet üzerinden daha önce böyle bir arayış yapmadığım için sürecimi erteledim. Bu arada çevremden de araştırmalar yapıyordum ama bir sonuç alamıyordum. Aile danışmanımla yaptığım görüşmeden sonra sitenizi denemeye karar verdim ve sürece başladım. 2 gün içinde adayımı buldum. Güvenimi boşa çıkarmadığınız için ve süreci bu kadar hızlı yönettiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi çevremdeki herkese sizi öneriyorum.

Rafet Gazvani
Doktor
İngiltere Manchester
Ingiltere Manchester'da yaşayan doktor ailesiyiz.Evimize yardımcı arayışımız vardı.Araştırmalarımız sonucun da sitenizi bulduk ve kayıt olduk.İletişime geçemediğimiz için aile danışmanız ile mail yoluyla haberleştik ve sitenizi kullanmaya başladık.Süreç boyunca gösterilen ilgi ve destek çok iyiydi.Türkiye'de yaşayan kardeşim de zaman zaman aile danışmanımız ile görüşüp sorularımızı yanıtladı.Şuan da sitenizden anlaştığımız aday ile devam ediyoruz.Yurt Dışına'da hizmet verdiğiniz ve her mailimize dönüş yapıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Zeynep Elgiz
Öğretmen
Devlet
1,5 yaşındaki kızımız için bakıcı ihtiyacımız vardı.Eşim ile beraber araştırma yaparken sitenizi gördük ve incelemeye başladık.Kayıt olduktan sora aile danışmanımız sistem hakkında detaylı bilgi verdi ve sitenizi denemeye karar verdik.Gelen başvurulardan memnun kaldık ve bakıcılarla görüşme yapmaya başladık.Yaptığımız görüşmeler sonucun da 1 ay gibi bir sürede bakıcımız ile anlaştık.Şuan sürecimiz güzel ilerliyor ve danışmanımızın ara ara sürecimizi takip etmesi verdiğiniz hizmetin kalitesini gösteriyor.Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Duygu Mumcu
Yönetici
Kendi işi-şirketi
Çocuğumuz için gündüzlü bakıcı ihtiyacımız vardı. Eşim ile birlikte araştırma yaparken sitenize kayıt olduk. Aday potansiyelinizin çok olması ve neredeyse tüm adaylarınızın referanslı olması güvenimizi kazandı.Sitenizden bakıcımızı aramaya başladık. 3 gün içinde bakıcımızı bulduk ve şuan sürecimiz güzel ilerliyor. Sitenizin doğruluğu ve verdiğiniz hizmetin kalitesi için çok teşekkür ederiz.

Esra Uçar
Mimar
Özel Sektör
Hastanede olacağım ameliyat için 1 günlük refakatçı arayışım vardı. Yaptığım araştırmalar sonucunda sitenizi buldum ve kayıt olmaya karar verdim. Aile danışmanım ile yaptığım görüşme sonrasın da sürece başladım. Adaylardan birisiyle iletişime geçtim ve gün içinde refakatçımı buldum. Kısa süreli bir ihtiyaçtı ama hala adayım ile görüşmeye devam ediyorum. Aciliyetimin bu kadar hızlı karşılanması ve adayım ile aramızda bir bağ oluşması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :