bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Neslin Canpolat
El Sanatları Öğretmeni
Kartal Halk Eğitim Merkezi
Bir sosyal ağda reklamlarınızla karşılaşmıştım. Sitenize üye oldum ve müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından memnun kalmıştım. İstanbul Kartal'da 2.sınıfa giden oğlumla ilgilenecek, günlük derslerini yapmasına yardım edecek, İngilizce eğitimine destek verecek ve ders yapmayı eğlenceli hale getirebilecek ders ablası arıyorduk. İlanımı verdikten sonra kısa sürede aradığım adayı buldum.1 haftadır beraber çalışıyoruz. Ben çocuğuma eğitimi konusunda yeterli desteği sağlayamıyordum. Anlaştığımız kişi bu ihtiyacımızı karşılıyor. Bu yüzden kendisinden memnunuz. Sitenizin güvenlik aşamaları da oldukça iyi. Bakiciburada.com'a teşekkür ederim.

Erdal Divriklioğlu
Reklamcı
Firma İsmi Gizli
Sitenizden oldukça memnun kaldık. Bir iki gün içerisinde aradığımız adayı bulmamızı yardımcı oldunuz. Çevremizde araştırma yapmıştık fakat pek ilgilenen olmamıştı. İhtiyacımıza yönelik anahtar kelimelere arattığımızda karşımıza sizin siteniz çıkıyordu. Annem için gündüzlü bir bakıcı bulduk , şimdi ise siteniz üzerinden gece kendisiyle yatılı kalabilecek birini arıyoruz. Sizin sayenizde adayımızı çok kısa bir sürede bulduk , çok teşekkür ederiz.

Gamze Atalar Ergi
Finans Müdürü
VFS Global
Bağlarbaşı'nda ki evimize bakıcı arayışı içerisindeydik. Çevremizden ihtiyacımızı karşılayamadığımız için internete yönelmiştik. Sitenizi tesadüf eseri gördük ve kariyer.net iştirakı oluşunuzdan ötürü güvenle üye olduk. 2 hafta içerisinde aradığım niteliklerdeki bakıcımızı bulduk. Her şey yolunda gidiyor. Tekrar ihtiyacım olsa bakiciburada.com u tercih ederim. Teşekkürler.

Kemal Ersoy
Şirket Sahibi
Fidaş Seracılık Fidancılık Anonim Şirketi
İsviçrede'ki evimize ev işlerimize yardımcı olabilecek , gerekli durumlarda çocuğumuzla da ilgilenebilecek bir yardımcı arıyorduk. Bakiciburada.com'u internetten tesadüf eseri gördük. Kariyer.net ortağı olmanız ve sitenizde ki ilk intiba olumlu olduğu için sizinle çalışmak istedik. Yaklaşık 1 ay içerisinde bir adayla anlaştık. Şuanda her şey yolunda ve siteden buluşturma noktasındaki hizmetinizden memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Aslıhan Kale
Teknik Bölümü
Ulla Popken
Sitenizden çok memnun kaldım. Bakiciburada.com'da aday seçenekleri oldukça fazla olduğu için benim kriterlerime uyan adayı rahatlıkla seçebiliyorum. Çevremden veya başka yerden aday bulmak istediğimde böyle bir alternatifim yoktu. Güvenle sitenizdeki adaylardan birini işe başlattık. Hem kısa sürede olması hem de seçeneklerin fazlalığı beni oldukça memnun etti. Sitenize teşekkür ederim.

Ahmet Çevirme
Genel Koordinatör
Özel Tek Çözüm Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
Üsküdar Selimiye'de ki evimize bebeğimiz için bakıcı arayışı içerisindeydik. Sitenize üye olup ödeme yaptıktan sonra 3 gün içerisinde biriyle anlaşma sağladık. Çok şükür iyi gidiyor ve kendisi bize güven veriyor. Adayların öz geçmişlerinin sizin süzgecinizden geçiyor olması bize çok güven verdi. Profesyonel bir platformda ilerlediğimizi hissettim. Yardımlarınız ve ilgi alakanız için çok teşekkür ederim. Tüm ihtiyacı olan arkadaşlarımıza sizi öneriyorum.

Gosha Tekgöz
İşletme Müdürü
Amerika'da GreenHeart International
Eskişehir'de çocuklarımızın bakımından sorumlu olacak aynı zamanda ev işlerine yardımcı olacak bir bakıcı arıyorduk . Çevremizden uygun bir aday bulamadık. Tesadüfen sitenizde gezerken eski çalışanımızla karşılaştım ve kendisini arayıp yeniden iş teklifinde bulundum. Şimdi eski çalışanımızla beraber çalışıyoruz. Siteniz sayesinde tekrar karşılaşma fırsatımız oldu. Sitenize teşekkür ederim.

Zeynep Salcı
Ev Hanımı
-
Özel eğitime giden 5 yaşındaki çocuğumun öğretmenleri sitenizi önerdi. Bende internete girerek sitenizi araştırma fırsatım oldu. Üye olup para ödedikten sonra 1 hafta sonra adayımızı bulduk. İlk başlarda internet üzerinden bir adayla anlaşabileceğimizi düşünmüyordum ve tedirgindim. Fakat bu ön yargılarımı kırdım. Tekrar ihtiyacım olsa kesinlikle sitenizi tercih ederim. 1 aydır beraber çalışıyoruz ve kendisinden çok çok memnunuz. Çocuğumuzun gelişimine kısa sürede katkısı çok büyük oldu. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Ahmet Eftelioğlu
Genel Müdür
Herfurth Lojistik
İzmir Karşıyaka'da ki evimizde ev işlerinde yardımcı olacak aynı zamanda çocuğumuza okuldan karşılayacak birini arıyorduk. Siteniz sayesinde ilk görüştüğümüz aday ile anlaşma sağladık. Profesyonel anlamda bu işi yaptığınız ve doğru adaylarla buluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Sitenizi tekrar ihtiyacım olsa yine kullanırım. Bakiciburada.com'a çok teşekkür ederim.

Sevaara Yalı
Ev Hanımı
-
Fuarda sizin standınızla karşılaşmıştım. İhtiyacım olduğu için hemen sitenizi denemek istedim. 5 aylık bebeğimle ilgilenecek aynı zamanda evin genel işlerinden sorumlu olacak birini arıyordum. Çok kısa bir sürede aradığım adayı buldum. Sitenizi gerçekten güvenerek ve memnun kalarak kullandım. Tüm ihtiyacı olan arkadaşlarıma da sitenizi öneriyorum. Teşekkürler.

Özgür Işık
Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı
IO Atölye
Hastanede yatan babam için refakatçi arıyordum. Çevremden bir sonuç alamayınca internette sitenizi gördüm. Sisteminizi açıkcası gayet kullanışlı ve güzel buldum. Bakıcı bulma platformu olarak en güvenilir site burasıydı. Burası gibi diğer farklı siteler bana güven vermedi. Çalışma modeli olarak bakiciburada.com'u çok beğendim. Sitenize teşekkür ederim.

Şöhret Ergin
Bilgi İşlem Müdürü
Karşıyaka Belediyesi

İş yerindeki arkadaşım bakıcısını 3 yıl önce sizin sitenizden bulmuş ve bana sitenizi önerdi. Buna istinaden bende üye olarak cv satın aldım. Ve aradığım bakıcı adayını sitenizden buldum. Kendisinden oldukça memnunum. Tekrar ihtiyacım olması durumunda güvendiğim bir platform olduğunuz için bakiciburada.com'u tercih ederim. Sitenize çok teşekkür ederim.

Fikret Bey
Emekli
Sitenizden çok çok memnun kaldım. Etrafıma Almanca bilen refakatçi birini soruşturduğumda faydalı olmadığını gördüm. İnternette araştırma yaparken sitenizle tesadüfen karşılaştım. Üye olup paket satın aldım ve arayışımı 2-3 haftada tamamladım. Müşteri temsilcimizden ve sitenizden çok mutlu ve memnun kaldım. İhtiyacım tekrar olması durumunda yine sizi tercih ederim. 

Mehmet Strong
Firma Sahibi
Mefa Enerji Anonim Şirketi
Bir arkadaş tavsiyesi ile sitenize üye olduk ve cv satın aldık. Eleman bulma noktasında bize uygun profilleri inceleyerek ilerledik. Çok kısa bir süre içerisinde aradığımız adayı bulduk. Verimli bir platform. İlgi ve alakanız da gayet güzel ve mutlu edici. Sitenize çok teşekkür ederim , ihtiyaç olması durumunda yine tercih edeceğim yer sizin siteniz.

Ayhan Er
Mühendis
Devlet Memuru
7-8 aydır sitenize üyeydim ve takip ediyordum. İhtiyacım olduğunda ise sitenizi tercih ettim. Geri dönüşler çok hızlı oldu. 1 hafta içerisinde aradığım adayı buldum. Anlaştığımız aday ailemizden biri oldu. Bu kadarını beklemiyordum. İyi ki böyle bir site var. Biz çok memnun kaldık. Cv çokluğundan ötürü, sitenizi tanıdıktan sonra başka bir site düşünmüyorum, aklıma bile gelmiyor.

Hayrettin Demiröz
Şirket Yöneticisi
Demiröz Emlak Turizm İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Yaşlı annemin ilaç takibini yapacak , yemeğini , temizliğini yapabilecek ve en önemlisi annem ile birlikte şehir dışına çıkabilecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bu ihtiyacımı karşılamak istediğimde şehir dışına çıkmak isteyen aday olmamıştı. İnternette sayfaları gezerken bakiciburada.com'u gördüm. Siteniz sayesinde ilk görüştüğüm aday ile anlaştım. Şuanda gayet her şey yolunda gidiyor. Sürecin çok hızlı olduğu ve kaliteli insanların bulunduğu güzel bir platform. Sitenizi bana kimse önererek bulmadım ama ben sizi herkese öneriyorum. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Raziye Duruk
Doktor
Kayseri Şehir Hastanesi
Çevremde ihtiyacımı karşılayamadığım için internetten bakıcı ararken sitenizi gördüm. 1 gün içerisinde istediğim kriterleri taşıyan bir sürü aday buldum. Kayseri'de çevremden bir tane aday bulamaz iken sitenizde 300 tane adaya ulaşma imkanı sunuyorsunuz. Çok avantajlı bir platform olduğunu söyleyebilirim. Bütün çevreme sitenizi öneriyorum. Bakiciburada.com'dan ve müşteri temsilcimden çok memnun kaldım. İyi ki varsınız.

Sıraç Erbek
Kamu Çalışanı
Devlet Memuru
Ben görme engelli bir vatandaşım. Sitenizi googleda arattığım da karşıma çıktı. Kariyernet ve işkur onaylı olduğunuz için güvenle kullanma imkanım oldu. İkizlerimiz için bakıcı arayışımızı kısa sürede sizler sayesinde karşıladık. Çevremden bu tür ihtiyacımı karşılayamamıştım. Tekrardan ihtiyacım olduğunda kesinlikle sitenizi kullanacağım. Yalnız sizlere önerim ve ricam , ben ve benim gibi görme engelli olan vatandaşlarınıza yönelik bir çalışma yapmanız olacak. Çünkü güzel bir platformunuz var ve ihtiyacımız olduğunda kolaylıkla erişim sağlayabilmek isteriz.

Tuğba Gölcük
Operasyon
Akbank
Bakiciburada.com'dan çok memnun kaldım. Daha önceden de sitenizi internette görmüştüm. İhtiyacım olduğunda sitenizi tercih ettim. İzmir Torbalı'da oturuyorum ve buralı olmadığım için ihtiyacım olduğu zaman birini bulmak çok zordu. Sizin sayenizde hızlı ve kolay bir şekilde cvlere ulaşabildim. Şehir dışındaki tüm ihtiyacı olan arkadaşlarıma öneriyorum. Benim işimi çok kolaylaştıran bir platform oldu. Çok mutluyum. Sürücüm çok olumlu geçti . Sitenize çok teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :