bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Erman Yılmaz
Firma Sahibi
Betay İnşaat
Kocaeli İzmit'te 1 yaşındaki erkek çocuğumuzun tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek, aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayabilecek tecrübeli bir bakıcı arıyorduk. 1 hafta içerisinde 10 kişiyle görüşme sağladık. İlk görüştüğümüz adayla anlaştık. Sitenizle geçen seneden beri çalışıyoruz. Kariyer.netle ortak oluşu güven arttırıyor. Sitenizde aradığımız adayı hemen bulabildiğimiz için çok memnunuz. Bu anlamda süreci hızlandırmış oluyoruz. Başka bir yerden bu kadar hızlı ve güvenilir birini bulmak gerçekten zor olurdu. Adayımızla 1 aydır çalışıyoruz. Kendisinden de oldukça memnunuz. Sitenize teşekkür ederiz.

Baran COŞKUN
Mühendis
Türk Telekom
Biri 5 yaşında diğeri 5 aylık olan çocuğum için bakıcıya ihtiyacımız vardı. Daha önce sitenizi kullanmış olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenizi inceledim.Kendisi çok memnun kalmıştı bende denemek istedim.Çocuklarımı ve evimi emanet edeceğim için güven çok önemliydi benim için , referansları inceledim çok sayıda aday olduğunu görüntüledim bu siteyi kullanmaya karar verdim. 1 Hafta gibi çok kısa bir sürede bakıcımızı bulduk. Kendisinden de siteden de çok memnun kaldım .Sürecimde müşteri temsilcileri bana çok yardımcı oldular ilgilendiler. Sitenizi çevremde bulunan herkese önereceğim ve ihtiyaç doğrultusunda tekrar kullanacağım.

Ayşe BİLGE
Dekrulman
Muhasebe
20 Aylık olan bebeğim için bakıcı ihtiyacımız vardı.Sitenizi çok fazla duymuştum açık söylemek gerekirse başka sitelere bile bakma gereği duymadım. İncelemeler yaptım adaylar ve verilen ilanları ayrıntılı bir şekilde inceledim.Bir ilan oluşturmaya karar verdim. Çok ilginç bir şekilde birbirimizde habersiz bir tanıdığımı buldum sitenizden bakıcı olarak , yakın değildik ama birbirimiz ile karşılaşıyorduk, anlaştık ve çalışmaya başladık.İlanıma çok başvuru geldi, bu beni mutlu etti. Sürecim de müşteri temsilcilerim çok yardımcı oldular, onlardan her zaman destek aldım sürecimi birlikte yönettik. Bu siteyi kullanmış olmaktan mutlu oldum aradığımı buldum ve ilgilendiler.Siteniz gerçekten çok başarılı.Kızım büyüdüğünde kreşe başladığında tekrar bir ihtiyacım olursa sizin sitenizi kullanacağım. Sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.

İlknur aytekin ÇELİK
Doktor
Şehir Hastanesi
Bir bakıcıya ihtiyacımız vardı.İnternet üzerinden araştırmalarıma başladım, siteniz dikkatimi çekti. Bir süre inceledim diğer sitelere oranla çok fazla aday olduğunu her şehir ve hatta ülke bazında hizmet verdiğinizi gördüm. Sitenizi kullanmaya karar verdim ve çok rahat bir şekilde sitenizi kullanabildim.Sürecimin bu kadar kısa süreceğini tahmin etmiyordum 24 saat yani 1 gün gibi çok kısa bir sürede aday ile anlaştım çalışmaya başladık. Sürecimde müşteri temsilcilerim de çok ilgilendiler, onlara her aradığımda ulaştım.Bu durum beni mutlu etti.Çok olumlu çok güzel referans yazılarınız görüntüledim bende sunduğunuz bu güzel hizmetinizden dolayı referans yazmaya karar verdim.Sunduğunuz hizmet çok özel ve güzeldi teşekkür ederim.

Arife Sobacı
Ev hanımı
İki çocuğum için bakıcı ihtiyacımız vardı. Çocuklarımdan biri otizm hastası.Eşim de yurt dışında olduğu için acil bir desteğe ihtiyacım vardı sitenizi buldum güven çok önemli benim için sonuçta bir yatılı bakıcı arıyorum ve evimde iki çocuğum var ve bir süre araştırdım.Çok fazla aday portföyüne sahip bir siteniz var , bu da bizler yani aileler olarak tatmin edici. Referanslarınızı da okudum ve bir ilan vermeye karar verdim. İlanıma çok sayıda başvuru geldi bir aday ile anlaştım çalışmaya karar verdik . Sürecim den çok memnun kaldım müşteri temsilcilerim bana her zaman yardımcı oldular çok kullanışlı bir site ihtiyacım olduğunda tekrar kullanacağım bu siteyi. Sürecimde bana yardımcı olduğunuz ve destek sağladığınız için teşekkür ederim.

Hakan BULU
Kalite Operasyonlar Müdürü
Merhaba,

Ev işlerine destek amaçlı 2. bakıcı arayışımızı 3 hafta gibi bir sürede bulduk.  Bakıcı havuzunuz var, özgeçmişleri indirip arşivleyebiliyorsnuz. Doğal olarak çoğu yerde olduğu gibi başvuru yapıp sonrasında yanlışlıkla oldu, fiyat bu muydu gibi geri dönüşler olmadı değil. Bu duurmlar kişi kaynaklı sıkıntılar, bu şahıslar hakkında sistem üzerinden şikayette bulunabiliyorsunuz ve mevcut görüntüleme haklarınız bu şekilde yanması durumunda gerekli iadeleri de sağlıyorlar. Şunu net olarak belirtebilirim ki Bakıcıburada destek ekibi fazlası ile yardımda bulunuyor, yönlendiriyor, 2-3 güne bir arayarak mevcut durumu sorguluyorlar. İşlerini iyi yapıp sistem takibini kurgulamışlar. Bu şekilde çalışılabilmesi için iyi bir sistemsel altyapı gereklidir ki bunun kurulmuş olduğunu net olarak söyleyebilirim. Temsilcim çok ilgliydi, destek ve yardımları için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. İleride bu şekilde bir arayışım olması durumunda mutlaka kullanıyor olurum. 
Teşekkürlerimi sunuyorum.

Merve TOPALOĞU
Memur
memur
5 Yaşında ve kreşe giden oğlum için bakıcı ihtiyacım vardı. Arayışlarım üzerine sitenizi buldum.1 Hafta gibi kısa bir sürede bakıcımızı bulduk.Kendisinden çok memnunuz.Sitenizi rahat ve kullanışlı buldum.Sitenizde her şehirden her ülkeden her dilden adaylar olduğunu gördüm , diğer sitelere oranla çok daha fazla aday var ve kapsamlı. İlanıma çok sayıda başvuru geldi.Sürecim için müşteri temsilcilerim çok yardımcı oldular.Her konuda destek sağladılar. İhtiyaç doğrultusunda kullanacağım ve önereceğim bu siteyi.Sunduğunuz hizmet güzel ve özenliydi işini ciddiye alarak yapan bir firma bakıcıburada.com teşekkür ederim.

Erden YILMAZ
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
Öğretim üyesi
9 Aylık bebeğimiz için bakıcı ihtiyacımız vardı.Siteler arasında araştırma yaparken Bakıcıburada.com u buldum diğer sitelere oranla daha fazla aday daha fazla hizmet daha güzel referans yazıları ile karşılaştım.Araştırmalarım doğrultusunda sitenizi kullanmaya karar verdim. Evimi çocuğumu emanet edeceğim için ekstra bir güven gerekliydi bu güveni siteniz karşılıyor. Sitenizi çok rahat kullandım bakıcı ihtiyacımızı 10 günde bulduk ilanıma çok sayıda başvuru geldi . Müşteri temsilcileriniz sürecim boyunca çok destek oldular her aradığımda temsilcime ulaştım.Bu beni mutlu etti.Sitenizi çevremde herkese önereceğim hizmetiniz için teşekkür ederim.

Güldür NEVAL
Ev hanımı
Ev hanımı
Ev yardımcısı ihtiyacım üzerine internet sitenizi ile karşılaştım benim için hijyen temizlik titizlik güvenilirlik çok önemlidir.Sitenizi araştırdım güvenilirlik anlamında sizleri tebrik ederim yaptığınız işin arkasında duruyor her aradığımda bana destek sağladınız.Yardımcımı 10-15 gün gibi kısa bir sürede buldum şuan için memnunum çalıştığım kişiden. Sitenizi çok rahat ve kolay kullandım, müşteri temsilcileriniz çok yardımcı oldular.Tekrar kullanabileceğim ve önerebileceğim bir site.

Ayşe Sasa
EKİNDOĞAN LİMİTED SİRKETİ
MUHASEBE
Mersinden İzmir-Çiğiliye taşındım.İşe başlamam gerektiği için çok acil bir şekilde bakıcı ihtiyacım vardı. Yeni taşındığım için tanıdığım destek alabileceğim kimse yoktu.Güven problemi ve aklımda bir sürü soru işaretlerim vardı. Daha önce bu siteye üye olmuştum fakat kullanmamıştım.Denemeye karar verdim.Farklı bir şehirde olmak ve bakıcı arıyor olmak gözümü korkutuyordu. 2 tane gelişim sürecinde kızlarım var bu siteyi kullanmaya karar verdim.İlan oluşturdum 1 gün gibi inanılmaz kısa bir sürede öğretmen çıkışlı olan kızlarımı doğru güzel bir şekilde eğitimine katkı sağlayacak bir aday ile anlaştım.Bu sitenin kullanımı olsun işleyişi olsun desteği olsun her şey harika ilerliyor bana çok yardımcı oldular.ilanıma çok fazla başvuru geldi.Diğer sitelere oranla güven veren ve inanılmaz kolay rahat kullandığım bir site herkese öneririm.Sunduğunuz hizmet her şey mükemmel teşekkür ederim.

Mustafa Cenk
Makine Mühendisi
Kamu Personeli
Sitenizi internet aracılığı ile bulmuştum ve bu ikinci kullanışım. Ev işlerinde yardımcı olacak ve çocuklarımın bakımında destek olacak ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Oluşturduğum ilanıma çok sayıda başvuru geldi. Çok çabuk bir sürede bir bayan ile anlaşıp çalışmaya başladık. Sitenizden ve bulduğum adaydan çok memnunum. Müşteri temsilcileri çok yardımcı oldular. Siteyi rahat bir şekilde kullandım. Bu siteyi ihtiyaç duyduğumda tekrar kullanacağım. Hizmetiniz için teşekkür ederim.

Hakan
international
Kalite müdürü
İki bebeğimiz ile ilgilenecek ve ev işlerinde destek olacak bir oyun ablası-bakıcıya ihtiyacımız vardı.İhtiyacımız doğrultusunda siteler arasında gezinirken bakıcıburada.com u buldum .Sosyal medya internet sitesi araştırmaya başladım. İnstagram, Facebook, inernet sitesi olsun bir çok ilan bir çok paylaşım dikkatimi çekti, ilk süreçte biraz tedirgindim. Acaba aradığımı bulabilecek miyim? Acaba güvenilir mi? Benimle ne kadar ilgilenecekler? Bulduğum aday ile anlaşabilecek miyim? kafamda oluşan soru işaretlerine istinaden yorumları ve refenasları okudum olumlu ve güzel yorumlar üzerine bu siteyi kullanmaya karar verdim.Sürecimde müşteri temsilcileri her konuda benimle ilgilendiler. Bu siteyi kullanan adaylar ve işçi arayan kişiler adına her kolaylık düşünülmüş.Çok rahat bir şekilde kullandım sitenizi. İlanıma çok sayıda başvuru geldi ve bu beni çok mutlu etti.Bir aday ile görüşüp anlaştım kendisiyle severek çalışıyoruz.Kafamda soru işaretleri kalmadı.Etrafımda herkese önereceğim bir site. ihtiyaç doğrultusunda tekrar kullanacağım. Hizmetiniz için teşekkür ederim. 

Yeşim ığnak koçak
İnsan Kaynakları Müdürü
MEDAŞ
Hamileliğim boyunca en büyük korkum, yalnız olduğum bu şehirde bebeğimi emanet edebileceğim birini bulabilmekti. (bakiciburada.com ) buldum. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Bu süreçte beni yalnız bırakmadılar. Çok kısa bir sürede aradığım adaya ulaştım. Yaklaşık 8 aydır çalışıyoruz. ve çok memnunum. Gözüm hiç arkada değil.
 Aileden birine teslim etsem bu kadar rahat olurdum.  :) Siteyi şiddetle tavsiye ediyorum. 

Coşkun Temiz
Harita Mühendisi
Kendi işi-şirketi
Çok acil ev yardımcısına ihtiyacımız vardı. Tesadüfen siteniz ile karsılaştım. Sitenizi bir süre inceledim diğer siteler ile karşılaştırdığım zaman daha fazla adayın olduğunu her şehir e ve ülkeye hizmet verdiğinizi görüntüledim referansları da okuduğumda bu siteyi kullanmaya karar verdim.Siteyi çok rahat bir şekilde kullandım ve aradığım kişiyi çok kısa bir sürede  buldum.Güvenle kullanabileceğim bir site.Sürecimde satış ekibiniz bana çok destek oldular süreç hakkında yönlendirmeler yaptılar ve  bilgiler verdiler.Bu siteyi çevremde arkadaşlarıma komşularıma herkese önerebilirim.Tekrar ihtiyacım olduğunda bu siteyi rahatlıkla kullanacağım.Sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.

Selinay öztürk
Dış hatlar- Duty free
İkiz çocuklarıma ve 1 aylık bebeğimiz için bakıcı ihtiyacımız vardı.Uzun süren aramalardan sonra tesadüfen bakıcıburada.com u buldum. Çocuk bakımı benim için gerçekten önemli bir olaydır. Güven konusunda endişelerim vardı. İlk defa kullanacağım bir siteydi. Yorumlar ve referansları inceledim , güzel yorumları gördüm ilan verip denemeye karar verdim. 1 hafta gibi kısa bir sürede bakıcımızı bulduk kendisinden çok memnunum ve siteyi çok rahat ve kolay bir şekilde kullandım. Müşteri temsilcileri bu süreçte benimle çok ilgilendiler. İhtiyaç doğrultusunda bu siteyi her zaman kullanacağım. Verdiğiniz hizmet çok özel ve güzeldi. İlginiz için teşekkür ediyorum. 

Akça Şirin
İnsan Kaynakları İşe Alım Sorumlusu
Özel Banka
Ücretsiz iznim bitmeden oğluma bakıcı arayışında çok zorlanıyordum.Eş/Dost/Tanıdık aracılığıyla bir sonuç alamadım. Birde oğlumu evimi emanet edeceğim kişinin güvenilirliği benim için çok önemliydi. İnternette bu işi yapan profesyonel firma var mı diye araştırırken, sizi buldum.Kısa zamanda istediğim gibi bir ablayı sitenizdeki ilanıma başvuranlar arasından buldum. Siteniz tüm ihtiyaçlarımı, kafamdaki bütün soruları cevaplayarak bizim için en uygun çalışanı bulmamıza yardımcı oldu. Çok teşekkürler...

Esma Ulya Aşık
Doktor
Sivas Numune Devlet Hastanesi
Sivas'ta Doktor olarak çalışıyorum. Sitenize başvurduktan 1 hafta sonra bakıcımızı buldum. Bakiciburada.com'da çok fazla adayla karşılaşma şansımız oldu. Yaklaşık 15 kişiyle birebir görüştüm ve sonunda aradığım bakıcıyı buldum. Çok memnunum, sizi herkese tavsiye ederim.

Serap Bolat
Ev Hanım
-
Cocuk icin degil ama yaslim icin,bu siteden buldum,cok memnunum

Bahar Aslan
Mimar
Simurg Mimarlık
Kısa bir zamanda uygun adayı buldum, tekrar sizi tercih ederim çünkü aday tarafını çok beğendim, sizi bir arkadaşımın vasıtasıyla bulmuştum, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :