bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Nergiz Ulusan
Mali Koordinatör
İktidar Medya
Bakiciburada.com'u internetten kuzenim bulmuş. Bu süreci aslında kendisi yürüttü. Ofisimizde temizlik yapıp 3 çeşit yemek yapabilecek yardımcı arayışımızla ilgili bir ilan verdik. İlanımıza çok sayıda başvuru geldi. Sürecimiz çok hızlı ilerledi ve içlerinden bir adayla anlaştık. 20 gündür biriyle çalışıyoruz ve kendisinden oldukça memnunuz. Sitenize teşekkür ederiz.

Nazan Yücel
Bankacı
Yapı Kredi
İlk bakıcıya ihtiyaç duyduğumuz da 2015 yılında siteniz aracılığıyla bakıcımızı bulmuştuk. Şehir değiştirince tekrardan bir bakıcı ihtiyacımız oldu ve işleyişinizi beğendiğimiz için tekrardan ilan yayınlamaya karar verdik. Yaklaşık 1 hafta içinde bakıcımızı bulduk ve bakıcımız evimize yürüme mesafesinde. Siz olmasaydınız bakıcımızı bulamazdık. Sitenizi çok destekliyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz. İlginiz ve alakanız için ayrıca teşekkür ederiz.

Aysun Sun
Endüstri Mühendisi
Özel Sektör
Sitenizden annem ile ilgilenecek tecrübeli bir bakıcıyla anlaşmıştık. Yeni bir arayışa geçince ev yardımcısı ihtiyacımızı da sizden bulmak istedik. İlanımızı yayına aldıktan sonra başvuruları değerlendirmeye aldık.Bu sürede gelen başvurulardan deneme süreçleri yaptık ve bir adayla anlaştık. Adayımızı bulmak yaklaşık 2 haftamızı aldı. Sürecin bu kadar hızlı ve verimli ilerlemesi bizi bir kez daha memnun bıraktı. Her şey için teşekkür ederiz.

Esra Boztepe
Ev Hanımı
Ev Hanımı
10 yıllık ev yardımcımız işten ayrılacağı için ev yardımcısı arayışına başladık. Ajanslar da aday çeşitliliği olmadığı için sitenizi tercih ettik. 3 hafa görüşmeler yaptık ve çok iyi insanlarla tanıştık. Sonunda içimize sinen yardımcımızı bulduk. Çevremizde ihtiyacı olan herkese sitenizi öneriyoruz. Ailelere böyle bir platform sağladığınız için teşekkür ederiz.

Ebru Taşer
Finans
Özel Sektör
2014 yılından beri sitenizi takip ediyor ve kullanıyordum. Çocuğumun bakıcı ihtiyacını karşılamak için sizden destek almıştım. Ev yardımcısı ihtiyacımız olunca da sizi tercih ettim. İlanı yayınladıktan itibaren 10 gün içinde yardımcımızı buldum ve çok memnun kaldım. Aciliyetimin olduğu ve yoğun çalıştığım bir dönemde özellikle adayların dönüş yapması ve istekli olmaları zaman tasarrufu yaptırdı. Her şey için teşekkür ederim.

Kevser Çankaya
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Güvenilir bir ev yardımcısı arayışımız vardı. Sitenizi bulduktan sonra denemeye karar verdim ve paket satın aldım. Süreci başlattığımda tanıdık vasıtasıyla birisiyle anlaştık ve denemeye başladık. Deneme sürecinden sonra olmayınca siteniz üzerinden adayları incelemeye başladım ve 1 gecede yardımcımızı buldum. Yardımcımızla görüştüğümüzde aynı mahallede oturduğumuzu ve evlerimizin karşılıklı olduğunu fark ettik. Bizim için çok güzel bir sürpriz oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

Hüseyin Sözen
Robotik Kodlama Öğretmeni
Freelance
Anne ve babamın yaşamını kolaylaştıracak bir ev yardımcısına ihtiyacımız vardı. Yaptığım araştırmalar ve aile danışmanımın bilgilendirmesi üzerine siteniz ile çalışmaya karar verdim. İlanımızı yayınladıktan sonra nitelikli başvurular aldım. Yaptığım görüşmeler sonrasında 3 hafta içinde yardımcımızla anlaştık. Şuan her şey çok güzel ilerliyor özellikle anne ve babamı güvenle emanet edeceğim birisini bulduğum için mutluyum. Teşekkür ederim.

Fatih Okutan
Öğretmen
Devlet
Çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcı ihtiyacımız vardı. Önceliğimiz çevreden araştırmaktı. Çevremizden bir bakıcı aramak bizim için zaman kaybı olduğu için sitenizle çalışmaya karar verdik. Sitenizde ki aday çeşitliliği ve bakıcı bulma süresinin bu kadar hızlı ilerlemesi zaman tasarrufu yaptırdı. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Gözde Sönmez
Yönetici
Ustaş Yapı İnşaat
2016 yılından beri sitenizi takip ediyordum. İş yoğunluğundan vakit bulamadığım için danışmanlık firmalarından hizmet almaya karar vermiştim. Fakat sitenizi de çok beğendiğim için sizin aracılığınızla bulmak istedim. Son arayışımda 1 ay içinde yardımcımızla anlaştık ve şuan da hiç bir sorun yok. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Hayriye Seda Aydın
Doktor
Bayrampaşa Devlet Hastanesi
Evimizin düzenini sağlayacak bir ev yardımcısı arayışımız vardı. Arayışlarım sonrasında siteniz ile çalışmaya karar verdik ve sürecimizi başlattık. İlanımızı yayınladıktan 1 hafta sonra yardımcımızla anlaştık. Gelen başvurular gerçekten çok kaliteli ve başvuru yapan adaylar kriterlere uygundu. Sitenizi ihtiyacı olan herkese tavsiye ettim. Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Ufuk Aslan
Bilgisayar Mühendisi
Özel Sektör
Yaz tatilimizde çocuğumuza eşlik edecek bir oyun ablası arayışımız vardı. Başta ajanslardan destek almayı düşündük ama Türk bir abla bulmakta çok zorlandık. Sitenizde ilan yayınladığımız da gelen başvurulardan memnun kaldık. Aday çeşitliliği çok fazla ve nitelikli adaylar başvuru yapıyor. Görüşmelerimiz sonrasında öğretmen bir oyun ablasıyla anlaştık. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Efil Erbaş
Uzman Satış Danışmanı
Eczacıbaşı
Sitenizi 3 senedir takip ediyordum ama sürece başlama noktasında kararsız kalmıştık. Sürecimize başlama kararı verdiğimiz de sitenizi tercih ettik. Destek ihtiyacı duyduğumuz noktalarda gerekli ilgiyi ve yardımı sağladınız. Bu kolay ve başarılı sistemi ailelere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Duygu Özşahin
Pazarlama
Freelance
Bakıcıburada.com'u 2016 yılında arkadaşlarımın tavsiyesiyle keşfetmiştim. İlk bakıcı ihtiyacımızı sitenizden karşılamıştım ve sürecimden memnun kalmıştım. Tekrar bir bakıcı arayışına geçince biliyordum ki sitenizden en hızlı şekilde yararlanabilecektim. İş ilanımızı yayınladıktan 5 gün sonra bakıcımızla anlaştık ve her şey güzel bir şekilde ilerliyor. İki sürecimde de gösterdiğiniz destek ve ilgi için çok teşekkür ederim.

Yeşim Koçak
İnsan Kaynakları Uzmanı
Alarko Elektrik
Kariyer.net kullandığım için sitenizi oradan keşfetmiştim. İlk bakıcımızı da sizin aracılığınızla bulmuştum son bakıcı arayışımızı da sayenizde hızlı bir şekilde sonlandırdık. Sitenizi tercih etme sebebimiz süreç çok hızlı ilerliyor. Yeni bakıcımızı 3 gün içinde bulduk ve memnun kaldık. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Özer B.
Üst Düzey Yönetici
Özel Sektör
2,5 yaşındaki çocuğumuzla okuldan sonra keyifli vakit geçirebileceği bir oyun ablası arayışımız vardı. Daha öncesinde farklı bir siteden destek almıştık ama memnun kalmamıştık. İlan yayınladığımız da çok güzel başvurular aldık ve çok kişiyle deneme tanışma fırsatımız oldu. Siteniz gerçekten çok kaliteli ve hızlı bir işleyişe sahip. Çevremde de arkadaşlarıma öneride bulundum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aslıgül Kurt
Biyolog
Şuan da çalışmıyorum.
Ev işlerinde destek sağlayacak part time bir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizi 2017'den beri eşim ile beraber takip ediyorduk. Ev yardımcısı ihtiyacımızı da karşılamak için yine sizi tercih ettik. Süreci yavaş bir şekilde yönetmemize rağmen 2 hafta gibi bir sürede yardımcımızla anlaştık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Sinan Öztürk
Kamu Personeli
Devlet
Annemizi güvenle emanet edebileceğimiz bakıcı ihtiyacımız vardı. Siteniz hakkında bilgi almak için kayıt oluşturdum ve aile danışmanımız süreç hakkında yardımcı oldu. Kriterlerimizi belirttiğimiz ilan yayınladıktan sonra 1 gün içinde bakıcımızı bulduk. Siteniz ihtiyacı olan ailelere büyük ölçüde zaman tasarrufu yaptırıyor. Gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Ceren Kozer
Bankacı
Vakıfbank
Güvenilir bir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. İnternet üzerinde araştırmalar yaparken sitenizi buldum ve aday profillerini incelemeye başladım. Aile danışmanımızın da desteğiyle ilan yayınlamaya karar verdik. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir süre zarfında aradığımız yardımcıyı bulduk. Sürecimizin bu kadar hızlı ve sizin tarafınızdan ilgiyle ilerlenmesi bizi çok memnun etti. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aysun Dandan
Bankacı
Özel Sektör
Yaklaşık 1 senedir sitenizi kullanıyoruz ve bakıcı ihtiyaçlarımızı siteniz aracılığıyla karşılıyoruz. Tekrar bir bakıcı ihtiyacımız olduğu için ilan yayınlamaya karar verdik. Gelen başvuruları değerlendirirken tesadüfen görüşmeye gelen bakıcımızın arkadaşımın annesi olduğunu öğrendik. Çocuğumuzu güvenilir ve tanıdık birisine emanet edebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Ailelere bu olanağı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :