bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

İsmail Erimez
Şirket Sahibi
Net Elektronik Tasarım
İnternette dolaşırken bakiciburada.com ile karşılaştım. Sitedeki adaylara bakarken beğendiğim bir aday oldu. Beğendiğim adayla iletişime geçebilmek adına cv satın aldım ve o kişiyle görüşme sağladım. Görüşmemiz olumlu geçti. Siteniz sayesinde 2 günde beğendiğim adayla anlaşıp çalışma fırsatı buldum. Benim için çok hızlı bir süreç oldu. Sitenize teşekkür ederim.

Besim Şahinler
Danışman
Firma İsmi Gizli
Akciğer kanseri 55 yaşındaki erkek hastamızla ilgilenecek , ilaç takibini yapabilecek, aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayabilecek uzun soluklu bir yatılı hasta bakıcı arıyorduk. İlan verdikten hemen sonra aradığımız adayı 1 hafta gibi çok kısa bir sürede bulduk. Kendisiyle 1 aydır çalışıyoruz ve oldukça memnunuz. Hastamızla gayet güzel ilgileniyor. Bakiciburada.com'u internetten görüp üye olmuştuk. Müşteri temsilcimizin bizi arayarak bilgilendirmesi ve ilgilenmesi bizi çok memnun etmişti. Sitenizi tanıdıkça ne kadar güvenilir bir site olduğunu gördüm. Bir ihtiyacım olması durumunda tekrar sizi tercih edeceğim.

Çağla Solakel
Şirket Sahibi
Luce Cabana Aydınlatma
2 yıl önce de bakiciburada.com'a ihtiyacımı karşılaması adına bir ilan vermiştim. Memnun kaldığım için aynı ihtiyacıma kısa sürede destek alabilmek için yine sitenizi tercih ettim. Çekmeköy Taşdelen'de ki evimizin temizlik, ütü, çamaşır, etrafın toparlanması ve yemek gibi işlerinden sorumlu olacak kısacası bir evin neye ihtiyacı varsa o işleri yapabilecek bir ev yardımcısına ihtiyacım vardı. Çok kısa bir sürede aradığım adayı bulmama yine yardımcı oldunuz. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından ötürü de kendisine çok teşekkür ederiz. Tekrar ihtiyacım olması durumunda yine bakiciburada.com'u tercih edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

Emrah Saraç
Marketing Manager
Sigortam.net
2 senedir bizimle birlikte olan bakıcımız ayrılacağını söyledikten sonra arayışa geçtik. Offline’da olan neredeyse her işin online’a kaymasıyla birlikte bakıcı arama işini de online’da yapabilir miyiz diye araştırmaya başladık. Bu aşamada yaptığım Google aramalarında birkaç online alternatif gördük ve detaylı incelemeye başladık. Bunların içerisinden en çok bakıcıburada.com’u beğendik. Beğenmemizin en önemli sebebi geniş bir veri tabanı olmasıydı. Özellikle bakıcı adaylarının bizim için uygun olup olamayacağını üyelikten önce anlama imkanı sağladı bize bu platform. Bu da üyelik yapacağım zaman vereceğim paranın boşa gitmeyeceğine ikna etti bizi. Ajans mantığıyla çalışan yerler maliyet olarak hem daha yüksek hem de daha kısıtlı alternatifler sunabiliyor. Bakıcıburada.com’un avantajı burada öne çıktı bizim için. Sonrasında, bir üyelik paketi satın aldık ve bakıcı adaylarıyla görüşmelere başladık. Bir hafta içinde bir bakıcıyla anlaştık. Geleneksel yöntemlerle ilerleseydik bu süreç çok daha uzun ve zaman alıcı olacaktı. Biz edindiğimiz deneyimden, bakıcıburada.com’un ihtiyaç sahibiyle hizmet vereni buluşturan çok güzel bir platform olduğunu düşünüyor ve bakıcı arayanların mutlaka denemelerini tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

Esra Hashemi
Şirket Sahibi
Esra Hashemi-Shirazi Eğitim ve Danışmanlık Şirketi
Ablamda bakiciburada.com üzerinden aradığı adayı bulmuştu. Bende ablamın tavsiyesi üzerine sitenizle çalışmaya karar verdim. Kadıköy Göztepe'de 5.5 yaşındaki özel eğitim desteği alan oğlumla sevgiyle ilgilenebilecek, ilgi alanlarına göre aktiviteler yaptırıp, keyifli zaman geçirecek, aynı zamanda özel eğitim aldığımız zamanlarda beraber gelip uzman doktorumuzun verdiği ve önerdiği metotları uygulayabilecek gölge abi arıyorduk. İlan verdikten sonra 2-3 gün içerisinde bana site üzerinden not bırakan bir adayla anlaştım. İşlerimin yoğunluğundan ötürü siteyi pek aktif kullanamadım fakat ilanımı müşteri temsilcimiz detaylı ve özenli bir şekilde çok güzel girmiş. Çocuğumuzu emanet edeceğimiz kişiyi sitenizden bulduğumuz için gerçek anlamda kıymetli bir site. Bakiciburada.com'a teşekkür ederiz.

Ufuk Büyük Korkmaz
Dijital Reklam Grup Bşk.Yrd.
Doğan Gazetecilik / Posta.com.tr
Part-Time bir oyun Ablası arayışında olduğumuzdan kolay bulamayacağımızı düşünmüştüm. Bakıcıburada.com’ un zengin portföyü sayesinde kriterlerimize uygun bir çok alternatif ile görüşme şansımız oldu ve kısa sürede aradığımızı bulduk. Müşteri temsilcimizin de siteyi etkin kullanabilmem adına destekleri için de ayrıca teşekkür ederim.

Ece Okcur
Ev Hanımı
--------------
Ataşehir'de haftanın beş günü gelip, 1 yaşındaki kızımın öz bakım ve temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda bana destek olabilecek, 8 yaşındaki oğlum okuldan geldiğinde onunla da sevgiyle ilgilenebilecek, yaşına ve ilgi alanlarına göre kaliteli vakit geçirip, günlük ödevlerini yaptırabilecek, aynı zamanda evin genel düzenini sağlayacak, İngilizce veya İtalyanca bilen , ihtiyaç halinde yatılı kalabilecek yardımcı abla arıyorduk. Kısa bir sürede bana ulaşan bir adayla anlaştık. Kendisi eğitimli ve 4 dil biliyor. Aynı zamanda kendini bilen, yetenekli, üniversite sınavına hazırlanan, hayatın değerini bilen ve işini düzgün yapan biri. Bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Anlaştığımız ücret konusunda da gerçekten uygun bir fiyata bizlerle çalışıyor. Müşteri temsilcimizin ilgili ve ne istediğimizi dinleyerek gözlemleyip bize yönlendirmesinden ötürü de kendimi şanslı görüyorum. Sitenizden gerçekten memnun kaldım ve çok teşekkür ederim.

Murat Topdağ
Doktor
Muayenehanesi Var
Kocaeli'nde yatılı olarak bizimle kalabilecek ve 2 çocuğumuzla ilgilenip , aynı zamanda ev işlerine de destek sağlayabilecek bir bakıcı arıyordum. İnternete bakıcı olarak yazdığımda ilk sizin sitenizle karşılaştım ve cv satın aldım. Genelde bu tür bakıcı arayışları eş, dost, çevreden bulunuyordu. Fakat şimdi bakiciburada.com sayesinde hızlı ve birçok aday içerisinden kendimiz beğendiğimiz adayla çalışma imkanı sağlıyor. Siteniz gerçekten güzel bir uygulama. 5 yada 6. adayımızdan sonra beğendiğimiz bir adayla anlaştık. Şuan için kendisinden memnunuz. Sitenize teşekkür ederim.

Özge Akan Ay
Avukat
Merkez Bankası
Ablamda bakiciburada.com üzerinden aradığı adayı bulmuştu. Kendisinin referansıyla bende sitenize üye oldum ve müşteri temsilciniz üye olduktan sonra beni aradı. Önerilerde bulunarak bana yardımcı oldu. İlan mı yoksa cv mi satın almalıyım konusunda kendisinden destek aldım. Arayışımın ilana daha uygun olduğunu söyledi ve bir ilan verdim. Ankara'da 40 günlük bebeğim için , evime yakın oturan, çocuk uyuduğunda da evin genel düzenini sağlayabilecek bakıcı arıyordum. Bir hafta içerisinde yüz yüze görüştüğüm ilk adayla anlaştım. Kendisini tercih etme sebebim, kreş öğretmeni emeklisi olması, yaşının büyük ve evime yakın oturması oldu. Şuan için her şey yolunda gidiyor ve kendisinden oldukça memnunum. Bebeğime şefkatle ve sevgiyle bakıyor. Zamanında kendi çocuklarını büyütmüş fakat üzerinden uzun zaman geçtiği için pek tecrübeli değil bebek bakımı konusunda kendisi. Fakat bebeğime karşı olan sıcaklığı ve şefkati bunu dengeliyor. Ve bebeğime de olukça iyi bakıyor. Sitenize çok teşekkür ederim.

Duygu Yıldız
Elektrik Mühendisi
3.Havalimanı İnşaatı
Bakiciburada.com'u sosyal medyalardaki reklam sayfalarında görmüştüm.Kariyer.net iştirakı oluşunuzdan dolayı diğer sitelere göre daha güven verici geldi ve siteye ilan verdim. Çünkü kendimde kariyer.net ile devamlı çalışıyorum. Bilinir ve güvenilir site olduğundan ötürü kesinlikle bakiciburada'yı tercih ettim. Ataşehir'de günlük ev işlerimizi yapabilecek aynı zamanda 3.5 yaşındaki kızımızı okuldan karşılayabilecek , onun yemeğini hazırlayıp biz gelene kadar ilgilenebilecek , ihtiyaç olması durumunda ise yatılı kalabilecek birini arıyorduk. İlan verdikten 1 hafta sonra bir adayla anlaştık. Çok kısa bir sürede aradığımız adayı bulabildik. Sitenize çok teşekkür ederim.

Rabia Erdinç
Hemşire
Doğanşehir Devlet Hastanesi
Malatya'da 3 aylık bebeğimiz için bakıcı arayışımız vardı. İnternetten bakıcı diye yazdığımızda sitenizle karşılaştık ve bir ilan vermeye karar verdik. İlan verdikten sonra birkaç kişiyle görüştük. Görüştüğümüz kişiler arasında tecrübesi olan ve anne olan adaylarda vardı fakat biz bunların aksine hiç tecrübesi olmayan bir adayla anlaştık. Çünkü daha çok istekli ve öğrenmeye açık gördük kendisini. Şuan için gayet memnunuz. Çocuğumla uyumu çok güzel. Bizim kendisini tercih etme sebebimiz azimli ve çocuğumuza olan yaklaşımıydı. Sitenize teşekkür ediyoruz.

Orhan Bey
İşletmeci
-----------
Sitenizi internetten görerek cv satın aldım. Annem için ilaç takibini yapabilecek, refakat edebilecek ve ev işlerini yapabilecek yatılı bir bayan arıyordum. Farklı diğer seçenekleri hiç düşünmedim. Zaten acil bir arayışım olduğu için sitenize hemen yöneldim. 2 gün içerisinde bir adayla anlaştık. Kendisiyle 1 aya yakın çalışıyoruz. Sitenizin uygulamasından gayet memnun kaldım. Aday havuzunuza girip, yandaki filtrelemelerden işaretleyerek istediğim kriterlere seçtim ve bu sayede çok kolay ve hızlı bir şekilde aradığım adayı buldum. Müşteri temsilcinizin ilgi ve alakalı olması da beni çok memnun etti. Sitenize çok teşekkür ederim.

Murat Soysal
Şirket Sahibi
Emlak Ofisi Var.
Haftanın 3 günü Rusça ders alıyorum. Rusça konusunda bana birkaç saatlik gelip destek verebilecek, anadili Rusça olan, yabancı uyruklu bir bayan arıyordum. Bu konuda nereden destek alabilirim diye internetten araştırma yaparken sitenizle karşılaştım ve ilan verdim. Çok kısa bir süre içerisinde Özbek bir bayan anlaştım. Kendisi haftanın iki günü gelip bana Rusça öğretiyor. Sitenizden gayet memnun kaldım. Tekrar bir ihtiyacım olursa yine sizi tercih edeceğim. İlginiz içinde çok teşekkür ederim.

Deniz
Üretim Müdürü
Otomotiv Sektörü
3 aylık bebeğimiz için bakıcı ve ev işlerinde yardım olması için birini arıyorduk. Bu arayışımızı internette aratırken sitenizle karşılaştık. İlan vererek bu süreci yürüttük. Gerçekten bizim için büyük kolaylık oldu. Zaman açısından hiçbir kaybımız olmadı, kısa sürede beğendiğimiz adayla çalışmaya başladık. Sizlerinde bu süreçte yardımcı ve ilgi alakadar olması bizi çok memnun etti. Adayımızla da çalışalı 15 gün oldu ve şuan için gayet iyi gidiyor. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Sinem Babur
Faturalama Uzmanı
Enerjisa Perakende Satış A.Ş.
Ankara'da çevrem olmadığı için bu süreçte internetten yardım aldım. Bakiciburada.com ile karşılaştım ve kariyer.net iştirakı olduğu için güvenilir geldi. İlgi ve alakanızdan dolayı üye oldum ve ilan satın aldım. Müşteri temsilcisinin bilgilendirmesi doğrultusunda bu süreci iyi şekilde kullanabildim. Hediye ettiğiniz cvlere de bakma fırsatım oldu ve evime yakın oturan bir bakıcıyla anlaştım. Bu süreçte çok fazla başvurular geldi. Adayımızla sonrasında olmaz ise diğer adaylarla görüşme imkanımızın olması gerçekten çok güzel. Sizin yönlendirmeniz sayesinde aradığım kişiyi çok hızlı bir şekilde buldum. Gerçekten çok memnun kaldım. Sitenize çok teşekkür ederim.

İrem Büyükyılmaz
Şuan çalışmıyormuş.
----------
Başakşehir'de ihtiyaç olduğu günlerde belli saatler gelip 8 yaşındaki kızımız ve 2.5 yaşındaki oğlumuzla ilgilenebilecek , gerektiği durumlarda yatılı kalabilecek birini arıyordum. Tesadüfen internette bakıcı olarak arattığımda ilk sizin siteniz karşıma çıktı. Kimlik bilgilerinin, referanslarının doğrulanması güvenlik aşamalarının olduğunu gösterdi ve bana güven verdi. Anlaştığımız adaydan çok memnunum. Her zaman gelmediği için çocuklarım kendisini çok özlüyor. Devamlı olarak bana ablamız nerede diye soruyorlar. Gerçekten çocuklarıma kendisini sevdirmiş. Zaten çok tatlı ve sevecen biri ve aramızda bir gönül bağı oluştu. 2.5 yaşındaki oğlum yalnızca evin içerisinde beni görüyordu, şimdi oyun ablamızla vakit geçirmesi onun içinde iyi oluyor. Sizin sayenizde beğendiğim ve referansları çok iyi olan bir aday buldum. Sitenize gerçekten çok teşekkür ederim.

İsa Öntürk
Mali Müşavir
Öntürk Muhasebe
Sitenizi internetten görüp üye oldum. Üye olduktan sonra müşteri temsilcisinin arayarak site hakkında bilgilendirme yapması hoşuma gittiği için ve ihtiyacımı karşılayabileceğini düşündüğümden ötürü bir ilan satın aldım. Başakşehir'e yatılı olarak 86 yaşındaki alzheimer hastası olan annemin ilaç takibini yapıp, onunla ilgilenebilecek, evin genel düzenini sağlayacak yabancı uyruklu bakıcı arayışım vardı. İlan verdikten 3 gün sonra bir adayla anlaştım. Çok kısa bir sürede aradığım nitelikteki adayı buldum. Sitenize ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederim.

Burçin Kara
Proje Şefi
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım
Bakiciburada.com u internet üzerinden araştırırken 2 sene önce görmüştüm. Samsun'da ki evimde çocuğumla ilgilenecek, kreş dönüşü onu evde karşılayacak , ben gelene kadar oyunlar oynayıp vakit geçirebileceği birini arıyorduk. Sitenizi daha öncesinde araştırdığım ve bildiğim için cv satın aldım. Birkaç günlük süreçte çok hızlı bir şekilde ilk görüştüğüm adaylardan biriyle anlaştım. Ciddi başvurular oldu. Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim. Demek ki gerçekten siteniz yoğun kullanılıyor. Ocak ayında adayımız işe başlayacak. Adayda dikkat ettiğim nokta, evimize yakın olması ve anne olmasıydı. Çocuğumuzu emanet edeceğimiz için aday hakkında da gerekli tüm araştırmaları kendim de yaptım. Sitenizden genel anlamda gayet memnun kaldım .

Nurcan Köylüoğlu
Pozisyon Paylaşmak İstemedi
Vakıfbank
Geçen sene internetten tesadüfen sitenizle karşılaşıp ilan vermiştim. Devamlı attığınız maillerden ötürü aklıma ilk siz gelerek ev yardımcısı ihtiyacımı tekrardan sizin sitenizden bulmaya yöneldim. 2 hafta içerisinde içime sinen bir adayla anlaştık şuan için deneme sürecindeyiz. Sitenizden çok memnun kaldım. Siteniz sayesinde çaresiz kalmıyorsunuz. Hemen ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Ve adayları aratırken yan kısımdaki filtreleme bölümü de çok güzel bir uygulama. İstediğimiz adayı filtreleyip seçebiliyoruz. Bakiciburada.com u herkese öneriyorum. Teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :