bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Esra Hashemi
Şirket Sahibi
Esra Hashemi-Shirazi Eğitim ve Danışmanlık Şirketi
Ablamda bakiciburada.com üzerinden aradığı adayı bulmuştu. Bende ablamın tavsiyesi üzerine sitenizle çalışmaya karar verdim. Kadıköy Göztepe'de 5.5 yaşındaki özel eğitim desteği alan oğlumla sevgiyle ilgilenebilecek, ilgi alanlarına göre aktiviteler yaptırıp, keyifli zaman geçirecek, aynı zamanda özel eğitim aldığımız zamanlarda beraber gelip uzman doktorumuzun verdiği ve önerdiği metotları uygulayabilecek gölge abi arıyorduk. İlan verdikten sonra 2-3 gün içerisinde bana site üzerinden not bırakan bir adayla anlaştım. İşlerimin yoğunluğundan ötürü siteyi pek aktif kullanamadım fakat ilanımı müşteri temsilcimiz detaylı ve özenli bir şekilde çok güzel girmiş. Çocuğumuzu emanet edeceğimiz kişiyi sitenizden bulduğumuz için gerçek anlamda kıymetli bir site. Bakiciburada.com'a teşekkür ederiz.

Nuri Saruhanoğulları
Şirket Sahibi
Nursan Tekstil
Biz Beykoz Acarkent'te 3.sınıfa giden 9 yaşındaki çocuğumuza derslerinde yardımcı olacak, kendisine ve gelişimine destek verecek ve İngilizce bilgisi olan oyun ablası arıyorduk. Daha öncesinde ana okullarını da denedik fakat çocuğum özel bir çocuk olduğu için , kendisiyle güzel bir iletişim kuramadılar. Bu yüzden 2 yıldır kendim evde çocuğumla ilgileniyordum ama artık çok yoruldum. Arkadaşımın ablası da sizin sitenizden eleman bulmuş. Arkadaşım da böyle bir site var ablam çok memnun kaldı sen neden oradan bakmıyorsun deyince sitenizi inceleme fırsatım oldu. İlk etapta tedirgin oldum. Çünkü internet üzerinden güvenilir birini bulmak nasıl olur diye düşünüyordum. Sitenize ilan verdikten sonra da ilk gün bile çok fazla başvuru geldi bundan dolayı da çok tedirgin oldum açıkçası. Aslında sitenize önce çok tedirgin ve ön yargılı davrandım bunun için lütfen kusura bakmayın. İlanımıza dediğim gibi bir çok abla iş talebinde bulundu , telefon numaramı kaldırmak zorunda kaldım. İlanıma ilk başvuranlardan biriyle kısa sürede anlaştık. Kendisiyle öncesinde 2 günlük bir deneme sürecimiz oldu. O arada başka diğer adayları da değerlendirdim. Sitenizde ki elemanların hepsi birbirinden güzel ablalar. Fakat çocuğum Betül ablam gelsin deyince güzel iletişim kurduklarını ve çocuğumun o ablasını çok sevdiğini gördüm. Şuanda Betül ablamızla beraber çalışıyoruz , çocuğumun teog sınavlarına da kendisinin hazırlamasını istiyorum. Aday bulmamızdaki aracılığınız için çok çok teşekkür ederim sitenize.

Asım Erol
Muhasebe Müdürü
Gülermak Ağır Sanayi Anonim Şirketi
Bakiciburada.com'u internette araştırırken gördüm ve ihtiyaçlarımı karşılaması adına cv satın aldım. Müşteri temsilcim ile görüştüğümde aynı zamanda bir deneme ilanı girmemi önerdi. Onun yönlendirmesiyle bir de ilan girdik. Bu arada müşteri temsilcimiz bize bu süreçte çok yardımcı oldu ve kendisine teşekkür ederim. Ankara Bahçelievler'de 2 aylık kız çocuğumuzla ilgilenebilecek bir bakıcı arıyorduk. İlanda ki adayları değerlendirerek 1 ay içerisinde bir adayla anlaştık , bu hafta başında işe başlayacak. Çalışma saatleri ve aynı zamanda ev işleriyle de ilgilenecek olmasından dolayı kendisini tercih ettik. Genel olarak sitenizden memnun kaldım , teşekkür ederim.

Doç. Dr. Özkan Önal
Öğretim Üyesi
Selçuk Üni. Tıp Fak.
5 ayda 4 bakıcı değiştirdik. Bırakın kafamıza göre bakıcıyı, asgari şartları sağlamayan bakıcı bile bulamadık. Ta ki bakıcı burada.com a ilan verene kadar. Bakıcı kabusumuzu bitirdiği için bakıcıburada.com ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Ayşe Özgün
Uzman Doktor
Firma İsmi Gizli
Bir arkadaşımda daha önceden sizin sitenizden bir eleman bulmuş ve çok memnun kalmış. Bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenize bir ilan verdim. Halkalı Atakent'te 4 aylık bebeğimin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenebilecek bir bakıcı arayışım vardı. 1 hafta içerisinde bana başvuranlar içerisinde bir adayla anlaştık. Şuan her şey yolunda gidiyor. Kendisinin çalışkan , güvenilir ve tecrübeli olması beni çok memnun ediyor. En önemli kriterim evime yakın olmasıydı. Siteniz gayet iyi bir uygulama. İhtiyacımı kısa zamanda karşıladı ve işe yaradı. Sitenize teşekkür ederim.

Demet Mermut
Yönetici
Teb Bankası
Maltepe'de 2 yaşındaki çocuğumun tüm öz bakımıyla alakadar olabilecek ve gelişimine katkı sağlayacak aynı zamanda da evin genel düzenini sağlayabilecek bir bakıcı arıyorduk. Eşim internetten ataştırma yaparken siteniz ile karşılamış ve üye olmuş. Kariyer.net iştiraki oluşunuzdan dolayı da güvenerek sitenizi kullandık. Siteniz gayet kullanışlı bir uygulama. Her şey net ve açık bir şekilde sunulmuş. Adaylar ise gayet düzgün , hiç bir sıkıntı yaşamayacağınız insanlar. Orada ne yazmışlarsa hepsi doğruydu. Bu sayede ilan verdikten sonra 1.5 hafta içerisinde görüştüğümüz adaylardan biriyle anlaştık. Tercih etme sebebim ; ücret konusunun yanı sıra, bu konuda tecrübesinin olması, elektriklerimizin uyuşması ve iletişiminde ki samimiyetti. Çocuğumuzla uyumu da gayet güzel ve iyi anlaşıyorlar. Sitenize bu konuda teşekkür ederim.

Ezgi Barış
Doktor
Marmara Üniversitesi
İstanbul Pendik'te evin genel düzenini sağlayacak , günlük rutin ev işlerinden sorumlu olacak ve aynı zamanda 3 çocuğumla da ihtiyaç halinde bakımında destek sağlayabilecek ev yardımcısı arayışım vardı. İnternetten İstanbul'da bakıcı diye arattığımda ilk çıkan sitelerden biriydi. Üye olup cv satın aldım. Fakat aynı zamanda kriterlerimi belirterek bir deneme ilanı da girdik. Bana başvuranları incelemek daha rahat oldu benim için. 2 hafta içerisinde bir adayla anlaşma yoluna gittik. Genel olarak sitenizden çok memnun kaldım. Hızlı bir süreç olduğu için teşekkür ederim.

İrem Apaydın
Satış Destek ve Lojistik Uzmanı
Phoenix Mecano Mazaka End. Ürünler San. ve Tic. A.Ş.
Ankara'da 77 yaşındaki anneannemizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek , insülin kullanımında kendisine destek olabilecek, hatırlatmalar yapabilecek aynı zamanda evin genel düzenini sağlayacak birini arıyorduk. Geçen sene bir iş arkadaşım sizden bakıcı arıyordu. Onun referansıyla bizde ihtiyacımızı sitenizden karşılamıştık. Çok memnun kaldığımız için bu sene de hiç düşünmeden bakiciburada.com'u tercih ettik. Yine kısa bir sürede ihtiyacımızı siteniz üzerinden karşıladık. Adayımız yaşlıları çok seven, evcimen ve çok merhametli biri. İhtiyacı olan herkesin başvurması gereken bir yer diye düşünüyorum. Çok faydalı ve yararlı bir site.

Çilem Argönül
Şirket sahibi/ Mali Müşavir
Çilem Argönül Mali Müşavirlik Ofisi
Bakiciburada.com'u internetten görerek üye oldum. Müşteri temsilcisi üye olduktan sonra arayarak bilgi verdi. Zaten bende öncesinde internetteki yorumlar hoşuma gittiği için üye kaydımı oluşturmuştum.5 aylık ikiz bebeklerime bakacak aynı zamanda evin genel düzenini sağlayabilecek bakıcı arıyordum. İlan verdiğimiz gün bir adayla görüşüp evime davet ettim. Ve o akşam abisiyle beraber evime gelip görüştük. Kendisi pek Türkçe bilmiyor. Çocukları olduğu için çalışmak zorunda ve ihtiyacı vardı. Pek fazla tecrübesi olmamasına rağmen bu konuda biraz hisli davrandım ve işe başlattım. Bu anlamda sürecimiz çok hızlı gelişti. Ayrıca bu zamana kadar görüşmeye gelen insanların yanında erkek çocuğum hep ağlamıştır. Fakat bu sefer ki adayda tam tersi bir durum olup ağlamak yerine çocuğum gülücükler attı. Ben kızıma bakıyorken o oğluma bakıyor . Dönüşümlü olarak birbirimize destek veriyoruz. Ailemizden biri gibi oldu. Uzun yıllar beraber çalışacağımızı düşünüyorum. Sitenize çok teşekkür ederim . Tekrar bir ihtiyacım olması durumunda yine sizi tercih edeceğim.

Şebnem Nadim
Analist
İstanbul Ticaret Odası
Öncelikle ilginiz ve alakanızdan dolayı gerçekten çok memnun kaldık. Koşuyolu Acıbadem'de evimin genel düzenini sağlayacak , günlük rutin ev işlerinden sorumlu olabilecek birini arıyorduk. 7 kişiyle görüşme sağladık . 1 hafta içerisinde de bir adayla anlaştık. Adayımızla 3. haftamız ve birbirimizle kimyalarımız inanılmaz uyuştu. Kendisinin güler yüzlü olması , güven vermesi ve referansıyla görüşme sağlamamdan ötürü tercih ettim. Aynı zamanda sizlerinde kimlik bilgilerini ve referanslarını doğrulamanız çok hoşuma gitti. Ben sizin sitenizi internette görerek üye oldum. Kariyer.net iştiraki oluşunuzdan ötürü güven verdiğiniz için tercih ettim. Kariyer.net ile de zaten çalışıyorum bu yüzden diğer seçenek olan farklı firmaları değerlendirmeyi düşünmedik. Sitenizi 4 - 5 kişiye de tavsiye ettim. Sitenize çok teşekkür ederim.

Sevilay Karabulut
Santral Operatörü
Firma İsmi Gizli
Tuzla'da dikkat bozukluğu olan 8 yaşındaki oğluma destek olup gelişimine katkı sağlayacak ve kendisine uygun saatlerde 1 saat gelip ödevlerini yaptıracak , gölge öğretmen arayışımız vardı. Aslında sitenizi çok önceden internette araştırırken görüp üye olmuştum o zamanlar çocuğum çok küçüktü ve ihtiyacım olmadığı içinde kullanmamıştım. Şuan ihtiyacım olduğu için sitenize bir ilan verdim. Üye olmakla çok isabetli bir karar vermişim. Tuzla'ya yeni taşındığım için çevremdeki insanları tanımıyorum ve gelecek kişinin özelliklerini bilemiyorsunuz. Sitenizi tercih etme sebebim güvenilir olması ve uygun kişilerle bizleri buluşturuyor olmanız. Müşteri temsilcimin de devamlı olarak arayıp ilgilenmesi bizi çok memnun etti. Arkadaşlarım çevrem olmamasına rağmen ve bu kadar kısa sürede nasıl bulduğumu merak ediyorlardı. Onlara sitenizi tavsiye ediyorum. Açıkçası çok rahat ettim. Bakiciburada.com'a yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Gülşah Şen
Sulh Ceza Hakimi
Erzurum Adalet Sarayı
Erzurum'da 4 yaşındaki çocuğumla ilgilenecek, öğleden sonra da evin genel düzenini sağlayacak birini arıyordum. Erzurum'da bakıcı bulma sıkıntısı var. Bakıcı bulsanız bile kendi evlerinde bakmak istiyorlar. Kaldı ki çevremden bu ihtiyacımı karşılayamadım. Sitenizi bir gün internetten araştırma yaparken gördüm. Siteyi inceledim ama hemen satın almadım ve birkaç gün beklemek istedim. O sırada tesadüfen eşimde sitenizi internette görmüş ve bana söyledi. Aslında çok şaşırdım. Böyle şeyleri normalde eşler pek sıcak bakmazlar. Son çare olarak eşimin de desteğiyle de siteye üye oldum. Üye olduktan hemen sonra müşteri temsilcisi arayarak site hakkında bilgilendirdi. Bu sayede sitenize olan güvenimde arttı. Çünkü gayet ilgi ve alakalı bir site. Siteden cv satın aldığımda müşteri temsilcimin yönlendirmesiyle benim şartlarıma uyan adayı daha hızlı bulmam adına bir deneme ilanı girmemizi önerdi. Gerçekten çok kısa bir sürede deneme ilanıma not bırakan ve başvuran bir adayla görüşme sağlayıp anlaştık . Ücret , çalışma saatleri ve gerekli durumlarda eve geç gitme konusunda uzlaşabildiğimiz için hemen işe başladı. Ben aynı zamanda evde yönlendirme yapmayı sevmeyen bir insanım. Kendini evden biri gibi görerek evi çekip çevirip sahiplenen birini arıyordum. Ve kendisinin tecrübesi sayesinde bu kriterimi de gayet güzel yerine getiriyor. Sitenize çok teşekkür ederim.

İsmail Tarkan İncirci
Teknisyen
Novamed Antalya
Arama motoruna "bakıcı arıyorum" diye yazdığımda birkaç site ile karşılaştım. Bakiciburada.com'u tercih etme sebebim ise kayıt oluşturduktan sonra hemen geri dönüş yapılmasıydı. Gerçekten müşteri temsilcisinin ilgi ve alakasından ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldım. Antalya Muratpaşa'da haftanın 6 günü gelip anneme evin günlük ütü, yemek , temizlik gibi işlerinde yardımcı olacak ev yardımcısı arıyordum. 2 gün içerisinde bir adayla anlaştım . Çok hızlı ve kolay oldu diyebilirim. 3 haftadır beraber çalışıyoruz. Adayımız annemi anne olarak görüyor , annemde onu kızı gibi görüp seviyor. Birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Temizlik konusunda da elinden geleni yapıyor. Sitenize çok teşekkür ederim.

Özlem Sunam
Satın Alma Yöneticisi
Mepaş Global Dış Ticaret Ltd. Şti.
Beykoz Kavacık'ta hem 3 aylık bebeğimin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek hem de evin genel düzenini sağlayacak yemek, ütü, temizlik gibi işlerden sorumlu olabilecek bakıcı ve yardımcı arıyorduk. Sitenizi internetten araştırma yaparken tesadüfen karşılaştım. Müşteri temsilcimizin desteğinden ve yönlendirmelerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Çünkü ben ilk kez bir bakıcı ile çalışıyorum ve nasıl olur nasıl ilan verilir hiç bir bilgim yoktu ve bu kadar etkili olacağını hiç düşünmüyordum. Çevremden bulmak istemedim. Kulaktan kulağa fısıldayarak bulmak çok zor oluyor ve istediğiniz gibi bir bakıcı bulamıyorsunuz. Bende bu yüzden bir yerden başlamak gerektiğini düşündüm. Sürecimize gelecek olursak çok hızlı gelişti. Bir adayla 2. günümde anlaşmıştım bile. Tam olarak kalbimden geçen biriyle anlaştığıma çok memnunum ve çok şanslıyım. Şuanda da karşılıklı beraber oturup çay içiyoruz. Aile gibi olduk. Çocuğumla uyumu da çok iyi. Çocuğum beni bıraktı ve bakıcımıza daha çok bağlandı diyebilirim. Bu arada lokasyon bazlı arama yapabilmek oldukça güzel. Hiç uğraşmadan site kendisi filtreleme yapabiliyor. Allah sizlerden razı olsun. Bakiciburada.com'a çok teşekkür ederim..

Demet Tan
Müşteri Temsilcisi/ Cast sorumlusu
Erberk Ajans
İstanbul Kağıthane'de 3 yaşındaki kızımla oyunlar oynayıp eğlendirebilecek, doğru iletişim kurabilecek , çocuk bakımı dışında yemekte yapabilecek güvenilir bir abla arıyorduk. Sitenizi internetten aratarak buldum. Kariyer.net iştiraki oluşunuzdan ötürüde sitenize güvenerek bir ilan verdim. İlanıma çok fazla başvuru aldım. İçlerinden kriterlerime uygun adayları eleyerek görüşmeler sağladım ve bir adayla 1 ay içerisinde anlaştım. Kendisi şuan işe yeni başlayacak ve bir deneme sürecinde olacağız. İlanım halen yayında kalabiliyor olması ve başvuru almaya devam ediyor olmasını beğendim. Sitenize teşekkür ederim.

Selver Gökçe
Avukat / Kendi şirketi
Gökçe Hukuk Bürosu
Arkadaşımın tavsiyesiyle sitenize bir ilan verdim. Ankara Çankaya'da 1 yaşındaki oğlum için tecrübeli bir bakıcı arıyordum. Acil bir arayışımız olduğu için hemen başvuran adayları değerlendirmeye başladık. Adaylara çok çabuk ulaşabildim. Bu arada ilanıma çok fazla başvuru geldi ve hepsini inceleyemedim. Ve değerlendirdiğim adaylar arasında çok kısa bir süre içerisinde biriyle anlaştık. Kendisinde baktığım özellikleri ; tecrübeli olması, aynı zamanda ev işlerine de destek sağlayabilecek olması, temiz ve güler yüzlü olmasıydı. Çocuğumla uyumu da gayet güzel ve iyi anlaşıyorlar. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Ben sitenizden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim..

Ömer Cem Açıkgöz
Satış Müdürü
Glg
İstanbul Beykoz'da 3 aylık bebeğimizle ilgilenebilecek ve anneye destek verebilecek, aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayabilecek birini arıyorduk. Bu arayışımı çevremden bulmak istediğimde nasıl bir insan geleceğini bilemiyorsunuz. Çevremden kriterlerime uyan birini bulamadım. İnternetten araştırma yaparken tesadüfen sitenizle karşılaştım. Üye olduktan sonra müşteri temsilcisinin arayarak tanıtım yapması ve kariyer.net iştiraki oluşunu duyduktan sonraki düşüncem tamamen değişti. Siteyi araştırdığımda gerçekten kariyer.net iştiraki oluşu ve aday tercihlerinin fazla olması ilgimi çekti ve beğendim. Adayların cv lerinden nasıl biri olduğuna dair zaten fikir ediniyorsunuz. Aynı zamanda adayların kimlik bilgilerinin doğrulanması da çok güzel bir uygulama. Cv satın alarak bir deneme ilanı girdik. Ve kısa sürede bir adayla anlaştık. 3 haftadır kendisiyle çalışıyoruz. Sitenizin kullanışlı ve kolay olması da gayet güzel. Arkadaşlarım internetten nasıl bulduğuma şaşırıyorlar. Onlara ihtiyaçları olduğunda bakiciburada.com'u tavsiye ediyorum ve siteyi tanıtıyorum. Bence sitenizi daha çok insanın tanıması ve bilmesi gerek. Arkadaşlarımda artık ihtiyaçlarını karşılamak için burayı tercih ediyorlar. Diğer ajans gibi firmalardan siteniz gerçekten çok farklı ve güzel. Adaylarla fiyat konusunu kendimiz birebir görüşmemizi fırsat tanıyorsunuz. Bu anlamda bakiciburada.com gayet olumlu bir site. Çok teşekkür ederim.

Zeynep Kıvanç
Otel Müdürü
Bodrum Karia Prenses Otel
İnternetten araştırma yaparken sitenize rastladım ve cv satın aldım. Çocuğumuzun bakımıyla ilgilenebilecek birini arıyorduk. 20 cv hakkımın ilkini kullanarak bir adayla görüşme sağlayıp ilk adayımla anlaştık ve kendisiyle çalışmaya başladık. Çok kısa bir sürede zaman kaybetmeden ihtiyacımı karşıladığım için sitenizden çok memnun kaldım. Adayımızla 1 aya yakın çalışıyoruz. Çocuğumuzla iletişimi gayet güzel ve iyi anlaşıyorlar. Bizde kendisinden memnunuz. Sitenize adayımı bulmamda aracı olduğunuz için teşekkür ederim.

Güler Keleş
Şirket Sahibi
Meraklı Kuzu
İbs anne bebek çocuk fuarında karşı standınızdaydım ve merak edip sizlerden bilgi alarak görüştüm. İhtiyacımı karşılayabileceğimi düşündüğüm bir site olduğu için sitenize bir ilan verdim. Ayrıca ödeme konusunda da fuardan dolayı bir indirim yapıldı ve bundan da çok mutlu oldum. Kurtköy'de 2.5 yaşındaki kızımla ilgilenecek ve ihtiyaçlarını giderebilecek, aynı zamanda evin genel düzenini sağlayacak , bilgisayar kullanımında bilgi sahibi olan bir bakıcı arıyordum. Bir adayla anlaştık ve şuan deneme sürecindeyiz. Sitenizden genel anlamda memnun kaldım. Ilımlı ve ilgili bir site. Tekrar bir ihtiyacım olması durumunda yine sizi tercih ederim. İhtiyacı olan arkadaşlarıma da bakiciburada.com'u öneririm.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :