bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Zuhal Gürel
Ev Hanımı
-------------
Bakiciburada.com ile ilk çalışmamız bu değil. Daha önceden de 2016 yılında bir oyun ablası ihtiyacımı buradan karşılamıştım ve çok memnun kalmıştım. Çocuğum şuan büyüdü ve kreşe gidiyor fakat oyun ablamızla hala görüşmekteyiz. Memnun kaldığım içinde tekrar sitenizi tercih ettim. Şimdiki arayışımız ise; Beylikdüzü'nde haftanın 5 günü gelip evin genel düzenini sağlayabilecek, gerekli durumlarda bebeğimle de ilgilenebilecek ev yardımcısıydı. 15 gün içerisinde adayımı buldum fakat 15 gün ben siteye pek giripte adaylara bakmamıştım. Hem fazla başvuru vardı hem de pek ilgilenememiştim. Anlaştığımız adaydan da şuan çok yeni olmasına rağmen memnunum. İhtiyaçlarımı karşılayabiliyor ve bebeğime de bakabiliyor. Sitenize her şey için teşekkür ederim.

Arzu Akdoğan
Memur
TOBB
Kızım için gölge öğretmen arıyordum. Yaklaşık 4 sene önce üyelik yapmış olduğum ve internetten bulduğum bakiciburada.com dan aramaya başladım. İlan verdikten sonra gelen başvurulardan değerlendirme yaparak 20 gün gibi bir süre içerisinde aradığım gibi biri ile çalışmaya başladık. Sorun yaşamadım süreçten gayet memnunum, ilgi ve alakanız da çok güzel. Teşekkür ederim.

Sefa Uzun
Balıkçılık
Emekli
Annem için yatılı bir bakıcı arıyordum ve internette bakiciburada.com u buldum. Üyelik yaptım ve arayışıma siteden devam ettim. 15-20 gün içerisinde bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Memnun kaldım, sürecim normal ilerledi, problem yaşamadım. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Ezgi Yücesan
Bilgisayar Mühendisi
Banka
Ev yardımcısı arıyordum. Arkadaşım bakiciburada.com diye bir site var oradan bak dedi ve o şekilde sitenize ulaşıp üyelik gerçekleştirdim. Arayışımıza başladıktan 1 ay sonra ev yardımcımızı bulduk. Süreçte bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum, siteniz sayesinde buldum. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Ayşe Erdönmez
Diş Hekimi
Kırıkkale K. Devlet Hastanesi
Sitenizden anlaştığımız bir gölge öğretmen ile çalışmaktayız. Çok memnunuz. Siteniz sayesinde bu imkanı yakalamak bizim için büyük şans. Teşekkürler..

Nisa Büşra Bayat
İç Mimar
Kendi iş yeri
Malatya 'da oğluma oyun ablası ve ev yardımcısı arıyordum. Bir kaç ay soruşturdum. Kuzenim bu sitenin ismini verdi. İlan oluşturdum ve kısa bir süre içinde 40 a yakın başvuru oldu. İlk görüştüğüm arkadaşla anlaştık. Hizmetten çok memnun kaldım. Malatya küçük yer olduğu için belki büyük şehirlere göre ben hizmetten daha güvenilir şekilde faydalandım. Çevremde herkese tavsiye edeceğim. İlgileri ve hizmetleri için bakıcıburada.com ailesine teşekkürler.

Yurtcan Biryol
Genel Müdür
Tariş
Yaşlı bakıcısı arayışımız vardı. Kızım internetten araştırdı ve sizin sitenizi önerdi. Siteden arayışımıza başladık ilan yayınladık ve gelen çok sayıda başvurudan istediklerimiz ile bize yakın olanlarla görüşme sağladık. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığımız gibi bize yakın olan bir bakıcı ile anlaştık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Bir sorun yaşamadım. Site kullanımı, sistem, verilen bilgiler, ilgi alaka gayet iyiydi. Hizmetten gayet memnunum. Teşekkür ederim.

Büşra Yıldırım
Memur
Türkiye Taşkömürü Kurumu
Bebeğimiz için bakıcı aramaya başladık. Bakıcı araştırırken siteniz ile karşılaştım. Arayışımıza site üzerinden devam ettim. İlan yayınladık ve yaklaşık 1 ay gibi bir sürede aradığımız gibi bir bakıcı ile anlaştık. Kendisi ilandaki numaramdan bize ulaştı. Süreçte bir sıkıntı yaşamadım, aile danışmanım da haklarım konusunda baya yardımcı oldu. Çalışmakta olduğum bakıcımdan ve aldığım hizmetten oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

Selma Altınoymak
Aile Hekimi
Sağlık Ocağı
Bebeğimiz için bakıcı ihtiyacımız oldu. Bir tanıdığımızın eşime önerisi üzerine bakiciburada.com a üye oldum. Üyeliğimi gerçekleştirdik sonra uzun süre bakmamıştım fakat kullanmaya başladıktan sonra aradığım gibi bir bakıcıyı 2 gün gibi kısa bir sürede buldum. Süreçte bir sıkıntı yaşamadım hatta aile danışmanım sürekli arayıp ilgilendi, bilgilendirdi. Oldukça memnunum aldığım hizmetten ve süreçten. Teşekkür ederim.

NAZAN YÜCEL
Yönetici
Özel bir banka
Merhaba yaklaşık 6 ay önce sayenizde Bakıcı buldum hemde evime en yakın yerde eğitimli güleryüzlü ve sakin bebek ve çocukla iletişimi çok başarılı bir Bakıcı ablamız oldu site sayesinde bır hafta gıbı kısa  sürede hallettim işten ayrıldığım için maalesef ayrılmak durumunda kaldık çok uzun süre devam etmek isterdim Anlayışlı özverili işine saatinde gelen işini aksatmayan dürüst biri İzmir Buca civarında arıyorsanız Songül Çelebi tavsiye ederim herkonuda güvenilir ve çok çalışkan biri 9 yaşındakı kızımla 6 aylık bebeğime baktı yaklaşık 6ay çalıştık çok üzülerek ayrılıyoruz.

Dilek Bıyık
Mali Müşavir
Dilek Bıyık Mali Müşavirlik Ofisi
Çocuklarıma bakıcı bulmak için profesyonel bir hizmet almak zorundaydım ve internet ile çok haşır neşir olduğumdan dolayı sitenizi görmüştüm. Zaten daha öncede sitenizi kullanmıştım.Bakıcımızı yaklaşık 15-20 gün gibi bir sürede buldum. Süreçten oldukça memnunum, en azından gelen tüm başvuruları görebiliyorum hemde kendim siteden araştırıp adaylara bakabiliyorum. Sistemden gayet memnunum, bakiciburada.com u uzun süredir kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Beyza Bayrak
Öğretim Görevlisi
Yıldız Teknik Üniversitesi
Kızım için bir bakıcı arayışına başladım. Sitenin kurucuları daha önce öğrencim olduklarından dolayı bakiciburada.com u biliyordum. Arayışımı site üzerinden yaptım. İlan yayınladıktan ve bir kaç görüşme yaptıktan sonra yaklaşık 1 ay gibi bir süre içerisinde aradığım kriterlerde bir bakıcı ile anlaştım. Süreçte bir takım aksilikler yaşamadım değil fakat sonucunda istediğim gibi birini buldum ve çalışıyorum. Memnunum ve hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Hülya Karataş
----------
----------
3 ay kadar önce demans hastası olan anneme bakıcıburada sitesi aracılığıyla Özbek bir bakıcı buldum. Kendisinden son derece memnunuz, umarım uzun süreli çalışma fırsatımız olur. Bakıcıburada sitesine çok teşekkür ederim.

Barış Ateş
Şirket Sahibi
İnşaat Malzemeleri Şirketi
Ev işleri için yardımcı arıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenize üye oldum. Hemen ilan yayınladım ve başvuru yapanlar arasından 1-2 gün gibi kısa bir sürede biri ile anlaştım. Çok memnunum süreçten, hiçbir sorun yaşamadan kısa sürede kolayca aradığım gibi bir yardımcı buldum. Hizmetten ve ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim.

İsmail Kırkaltıoğlu
Serbest Meslek
Ticaret
Bakiciburada.com 'u arayışım için internette araştırma yaparken buldum. Arayışım doğrultusunda satın alım yaptıktan sonra aday havuzundan yaptığım aramalar sonucunda yaklaşık bir hafta on gün gibi bir sürede aradığım gibi birisini buldum. Bulmuş olduğumuz kişi ile çalışıyoruz. Süreçten oldukça memnunum bir problem yaşamadım. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Nursel Çelik
Genel İşler Sorumlusu
Butik Dershane
Yatılı olarak bir yardımcı ihtiyacım vardı. İnternette sitenizi gördüm. Başta baya tereddüt ettim ücret konusunda da yani karşılığını alabilecek miyim diye baya düşündüm ama en sonunda karar verdim en fazla birini bulamam dedim ama iyi ki sitenizden aramışım. Bir kaç kişi ile görüştüm olmadı. Sonra şans dürtmesi denilen bir şey oldu ve bir bekleme sürecindeyken tekrar baktım adaylara. Hemen akabinde tesadüfen birini aradım ve anlaştık.Yaklaşık 10-15 gün bir sürede aradığım gibi birini buldum diyebilirim. Süreçten oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

Sevim Ediş
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Gölge öğretmen arıyordur ve kızım bana sitenizi söyledi ve kızım ile birlikte arayışa başladık. Aslında çok acabalarla başladım, internet olduğu için güvenememiştim baya düşündüm ama sonra iyi ki sitenizden aramışım dedim. Yaklaşık 1 hafta - 10 gün gibi bir sürede ilanımıza başvuru yapan bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Teşekkürler.

Gül Kandemir
Avukat
Kendi İşi-Şirketi
İzmir'de yatılı bakıcı arıyorduk. Bundan 2 sene önce keşfettiğim sitenizden aramaya karar verdim. Yaklaşık 1 hafta kadar bir süre içinde de bakıcımızı bulduk. Almış olduğum hizmetten ve çalıştığım bakıcıdan çok memnunum. Ne zaman başım sıkışsa yardımcı olundu, ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Handan Barut
Kafe Sahibi
Kendi iş yeri
Çocuğum için oyun ablası araştırıyordum ve siteniz ile karşılaştım. Sitenizden aramaya, denemeye karar verdim. İlan yayınladım ve oldukça fazla başvuru oldu fakat hiç vaktim olmadığı için beni arayan adaylardan biri ile 1 hafta gibi bir sürede anlaştım. Vaktim olmadığı için çok inceleyemediğim halde kısa sürede oyun ablası buldum. Oldukça memnun kaldım. Süreçte hiç bir sorun yaşamadım her şey yolunda. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :