bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Zuhal Gürel
Ev Hanımı
-------------
Bakiciburada.com ile ilk çalışmamız bu değil. Daha önceden de 2016 yılında bir oyun ablası ihtiyacımı buradan karşılamıştım ve çok memnun kalmıştım. Çocuğum şuan büyüdü ve kreşe gidiyor fakat oyun ablamızla hala görüşmekteyiz. Memnun kaldığım içinde tekrar sitenizi tercih ettim. Şimdiki arayışımız ise; Beylikdüzü'nde haftanın 5 günü gelip evin genel düzenini sağlayabilecek, gerekli durumlarda bebeğimle de ilgilenebilecek ev yardımcısıydı. 15 gün içerisinde adayımı buldum fakat 15 gün ben siteye pek giripte adaylara bakmamıştım. Hem fazla başvuru vardı hem de pek ilgilenememiştim. Anlaştığımız adaydan da şuan çok yeni olmasına rağmen memnunum. İhtiyaçlarımı karşılayabiliyor ve bebeğime de bakabiliyor. Sitenize her şey için teşekkür ederim.

Derya Güngör
Bankacı
İng Bankası
Sitenizi ilk keşfettiğimizde bakıcımızı sizden bulmuştuk.Tekrardan aciliyetimiz olunca yine sizi tercih ettik ve 2-3 gün içerisinde adayımızla anlaştık. Siteden adayların bilgilerine, referanslarına ulaşmak ve fotoğraflarını görmek gerçekten işimizi çok kolaylaştırıyor. Kullanım olarak basit ve zaman kaybettirmiyor. Özellikle iş yoğunluğundan ilana gelen başvurulara bakamadığımız da mail yoluyla bilgi gelmesi çok güzel bir özellik. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sitenizi bakıcı ihtiyacı olan herkese öneriyoruz.

Ezel Gül
Kimya Mühendisi
Şuan da çalışmıyorum.
Evimizin düzenini sağlayacak bir ev yardımcısına ihtiyacımız vardı. Aile danışmanlarımızın gösterdiği ilgi sayesinde adayımızı kısa bir sürede bulduk. Sürecimizin her anında destek sağladığınız için çok teşekkür ederiz. İnsanların böyle sitelerden haberi olmuyor ve çevreden bulmaya çalışıyorlar. Siteniz çok güzel çalışan ve kolay kullanımı olan bir site olmuş. Tekrardan çok teşekkür ederiz.


Mine Yenihayat
İşletme Mühendisi
Özel Sektör
Kreşe giden çocuğumuzla yarı zamanlı ilgilenecek oyun ablası ihtiyacımız vardı. Başlangıçta bir tereddütümüz vardı ama sonrasında sizinle yaptığımız görüşmelerde sürece başlama kararı verdik. İlanımızı yayınladıktan sonra kısa bir süre içinde adayımızı bulduk ve şuan çok memnunuz. Her şeyin bu kadar hızlı ilerlemesi ve zaman kaybı yaşatmaması bizi çok memnun bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Anita Patır
Bankacı
Yapıkredi
Sitenizi 2. defa kullanışımız oldu.Kızımızla 1 ay vakit geçirecek oyun ablası arıyorduk. İlanı yayınladıktan sonra ertesi gün görüşmeler yaptık ve ablamızı bulduk.İlerleyen süreçlerde de ablamızla çalışmak istiyoruz. Bakıcıburada.com'da 2 senedir üyeyiz, ve her anlamda sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. Güvenimizi boşa çıkarmadınız, çok teşekkür ederiz.

Mesut Şahin
Teknik Müdür
Özel Sektör
İlan yayınlama ve bakıcı bulma konusunda negatif olsam da müşteri temsilcileri ile görüşmemizde ikna oldum ve kısa süre içinde güvenilir bakıcı buldum.
Tavsiye ederim.

Aydın Üçüncü
Sigorta
Axa Sigorta
Babamızın bakımıyla ilgilenecek tecrübeli bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Çevremizden bir aday bulamadığımız için internette gezinirken sitenizi bulduk.Aile danışmanımızın bilgilendirmesiyle sürecimizi başlattık ve 1 hafta içinde bakıcımızı bulduk. 2 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Ailelere bu hizmeti sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Meltem Sarıbeyoğlu
Üniversite Öğretim Görevlisi
Marmara Üniversitesi
Bebeğimizi güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Arkadaşımın tavsiyesiyle sitenizi inceledim ve kullanmaya başladım. Bakıcımızı 3 hafta içinde bulduk. Web sitenizin kullanımı gayet kolay ve başarılı. Aklımıza bir soru takıldığında direk arayarak aile danışmanımızdan bilgi alabilmemiz de işimizi kolaylaştırdı. Teşekkür ederiz.

Hatice Akıncı
Diş Hekimi
Özel Sektör
Ev işlerinde destek olacak bakıcı ihtiyacımız vardı. Yaptığımız araştırmalar sonucunda sitenizi bulduk ve ilan yayınlamaya karar verdik. Süreç boyunca gelen başvuruları değerlendirdik, görüşmeler yaptık ve 2 hafta içinde bakıcımız ile anlaştık. Sitenizin kullanımının kolay olması sürecimizi hızlandırdı. Her şey için teşekkür ederiz.

Hülya İnci
Medya
Özel Sektör
Ev yardımcımızı siteniz aracılığıyla bulmuştuk. Tekrar bir yardımcıya ihtiyacımız olunca tekrardan sürece başladık ve 1 hafta içinde 2. adayımızla anlaştık. Süreçlerimizin bu kadar hızlı ve verimli olması bizi çok memnun bıraktı. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz.

Zühre Bektaş
Ziraat Mühendisi
Özel Sektör
Oğlumuzu güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Arkadaşımın tavsiyesiyle sitenize kayıt oldum ve sürece başladık. Acil ihtiyacımız olduğu için hemen görüşmelere başlayıp bizim için en uygun adayla anlaştık. Aciliyetimizi kısa sürede giderdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Hakan Çekivelli
Makine Yüksek Mühendisi
Kendi İşi-Şirketi
Babamı güvenle emanet edebileceğimiz yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizde bakıcı havuzu paketi satın aldık ve adaylarımızı seçmeye başladık. 3. açtığımız cv de bakıcımızı bulduk. Özellikle seçme şansımızın olması sistemi bir üst noktaya taşıyor. Sürecin bu kadar hızlı ve sorunsuz ilerlemesi de bizi mutlu etti. Her şey için teşekkür ederiz.

Sebahat Kandermir
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Annemiz için bakıcı ihtiyacımız vardı. İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalar sonrasında sitenizi buldum ve aile danışmanımız iletişime geçti. Sitenizin işleyişi ilgimizi çektiği için denemeye karar verdik. İlanımız üzerinden çok dönüş aldık aday seçeneğimiz çok genişti. En kısa sürede adayımızı bulduk sürecimiz gayet güzel ilerliyor. Yardıma ihtiyaç duyduğumuz da gösterdiğiniz ilgi ve destek bizim için çok değerliydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Seylan Başaran
Çevre Mühendisi
Yükselen Proje
Bakıcı arayışımıza 1,2 ay öncesinde başladık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda sitenizi de denemeye karar verdik. Gelen başvurular ve havuzdaki aday potansiyelleriniz ilgimizi çekince sürecimize başladık. Yaklaşık 10 gün içerisinde bakıcımızla anlaştık. İlana gelen başvuruların yanı sıra bakıcı havuzundan istediğimiz adayları seçebilmemiz gerçekten çok iyi bir özellik. Sitenizin kullanımı çok rahat ve avantaj sağlıyor. Her şey için teşekkür ederiz.

Zeynep Bozkuş
Yönetici
Özel Sektör
Çocuğumuzu güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Sitenizi buldum ve ilan yayınlamaya karar verdim. Yaptığımız değerlendirmeler sonucunda evimizin yakınında oturan bir bakıcıyla anlaştık. Özellikle çocuğumuzu bakıcıya emanet etmek gerçekten çok hassasiyet gerektiren bir iş ve siteniz bu işi en iyi şekilde yapıyor. Yaptığımız filtrelemelerle evimize yakın oturan adaylara kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz. Sizi herkese tavsiye ediyorum, teşekkür ederim.

Nazan Yücel
Bankacı
Yapı Kredi
İlk bakıcıya ihtiyaç duyduğumuz da 2015 yılında siteniz aracılığıyla bakıcımızı bulmuştuk. Şehir değiştirince tekrardan bir bakıcı ihtiyacımız oldu ve işleyişinizi beğendiğimiz için tekrardan ilan yayınlamaya karar verdik. Yaklaşık 1 hafta içinde bakıcımızı bulduk ve bakıcımız evimize yürüme mesafesinde. Siz olmasaydınız bakıcımızı bulamazdık. Sitenizi çok destekliyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz. İlginiz ve alakanız için ayrıca teşekkür ederiz.

Aysun Sun
Endüstri Mühendisi
Özel Sektör
Sitenizden annem ile ilgilenecek tecrübeli bir bakıcıyla anlaşmıştık. Yeni bir arayışa geçince ev yardımcısı ihtiyacımızı da sizden bulmak istedik. İlanımızı yayına aldıktan sonra başvuruları değerlendirmeye aldık.Bu sürede gelen başvurulardan deneme süreçleri yaptık ve bir adayla anlaştık. Adayımızı bulmak yaklaşık 2 haftamızı aldı. Sürecin bu kadar hızlı ve verimli ilerlemesi bizi bir kez daha memnun bıraktı. Her şey için teşekkür ederiz.

Esra Boztepe
Ev Hanımı
Ev Hanımı
10 yıllık ev yardımcımız işten ayrılacağı için ev yardımcısı arayışına başladık. Ajanslar da aday çeşitliliği olmadığı için sitenizi tercih ettik. 3 hafa görüşmeler yaptık ve çok iyi insanlarla tanıştık. Sonunda içimize sinen yardımcımızı bulduk. Çevremizde ihtiyacı olan herkese sitenizi öneriyoruz. Ailelere böyle bir platform sağladığınız için teşekkür ederiz.

Ebru Taşer
Finans
Özel Sektör
2014 yılından beri sitenizi takip ediyor ve kullanıyordum. Çocuğumun bakıcı ihtiyacını karşılamak için sizden destek almıştım. Ev yardımcısı ihtiyacımız olunca da sizi tercih ettim. İlanı yayınladıktan itibaren 10 gün içinde yardımcımızı buldum ve çok memnun kaldım. Aciliyetimin olduğu ve yoğun çalıştığım bir dönemde özellikle adayların dönüş yapması ve istekli olmaları zaman tasarrufu yaptırdı. Her şey için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :