bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Sinem Kocabaş
Şirket Sahibi
Dear Deer Tekstil
Ankara'da 17 aylık oğlum için bakıcı ve ev işlerine yardımcı olabilecek birini aslında 6-7 aydır çevremden sağlamaya çalışmıştım fakat bulamamıştım. İnternette gezinirken sitenize rastladım. Danışmanlık firmalarıyla siteniz arasında önce kararsız kalmıştım. Fakat danışmanlık firmalarının yüklü bir para talep ediyor olmalarından dolayı bakiciburada.com'u tercih ettim. Sitenize gerçekleştirilen para hem makul bir ücret hemde kurumsal olduğu için güvenilir bir yer. Adayların bilgilerinin doğrulanması da oldukça güven veriyor. Ben siteniz üzerinden 2 hafta içerisinde adayımı buldum. Kendisi 15 yıl boyunca subay aileler ile çalıştığı ve benim eşimde de bir subay olduğu için kendisiyle çalışmak çok istedim. İçime sinerek işe başlattık. Kendisinden oldukça memnunum. Sitenize, hem aradığım adayı hem de kısa süre içerisinde bulmama vesile olduğu için çok teşekkür ederim.

Çiğdem Özdemir
Uzman
Türk Hava Yolları
Bir arkadaşım sizin siteniz vasıtasıyla bir bakıcıyla anlaşmış ve 1 yıldır halen kendisiyle çalışıyor. Benimde bakıcı ihtiyacım olduğu için sitenizi tercih ettim. İlanıma gelen yaklaşık 100 başvurudan toplam 3 kişiyle görüşme sağladım. Ve görüştüğüm kişiler gerçekten iyi insanlardı. Aralarında kararsız kalınca içime en sinen bir adayı seçtim. Verdikleri referanslar doğru ve dürüst insanlardı. Adaylar içerisinden kendim eleyerek birilerini seçebiliyor olmak oldukça güzel . İyi ki sitenizi tercih etmişim. Teşekkür ederim .

Esra Bilici
Memur
Devlet Kurumu
Hem ev işlerine hem de çocuk bakımına yardımcı olacak birini arıyordum. İnternet üzerinden sitenizi buldum ve üye oldum. Hemen paket alarak sürecimi başlatmak istedim. Çok kolay bir şekilde hiç uğraşmadan aralarından aday seçerek birini başlattım. Gayet memnunum. Kısa süre içerisinde aradığım gibi bir aday bulduğum için sitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

İlkiz Özcan
Finans Direktörü
Firma İsmi Gizli
İki sene önce internet üzerinden sitenizi keşfettim. Memnun kaldığım için tekrar sitenizi kullanmak istedim. Verdiğim ilan işe yaradı ve aradığım gibi birini buldum. Sonrasında adayımızla anlaşamama durumunda ise bana başvuran diğer adaylarla görüşme sağlayabileceğim bir datam olacağı için memnunum. Sitenize teşekkür ederim.

Berna K.
Yaşam Koçu
Algı Psikodrama
Oyun ablası arayışımı öncelikle bir gazeteye ilan vererek başlatmıştım. Fakat dönüşleri pek beğenmedim. Ve arama motoruna oyun ablası diye arattığımda bakiciburada.com karşıma çıktı , denemek istedim. Gerçekten başvurular isabet oldu ve aradığım adayı kolay bir şekilde bulmama yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim.

Şeyma Kılınç
Hemşire
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
İnternette araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Öncesinde sizin gibi farklı sitelere de üye olmuştum. Fakat oradan pek verim alamadım . Aday portföyleri çok azdı. ilgi ve alakaları ise hiç yoktu. Sizin siteniz hem çok ilgili hem geri dönüşler çok hızlıydı. Sürecimin gidişatını merak ediyor ve devamlı olarak arıyorsunuz. Siteniz sayesinde bir çok adayla görüşme imkanım oldu. Hepsi birbirinden kaliteli ve iyi insanlar. Sitenizdeki portföyün kaliteli insanlardan oluştuğunu söyleyebilirim. Sadece Erzurum'da değil Türkiye'nin dört bir yanındaki çevreme sizleri öneriyorum. İyi ki sitenizi tercih etmişim. Her zaman ihtiyacım olduğunda kullanmaya devam edeceğim.

Kerim Arslan
Mühendis
Devlet Memuru
İnternet üzerinden araştırma yaparken bakiciburada.com'u keşfettik. Sitenizden memnun kaldığımızı söyleyebilirim. 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığımız adayı bulmamıza vesile oldunuz. Tüm çevremize sitenizi öneriyoruz. Bizde tekrar ihtiyacımız olması halinde yine tercih ederiz.

Murat Can
Proje Yöneticisi
Netlab A.ş.
1.5 sene önce sitenizi internet üzerinden araştırırken buldum. Bakiciburada.com'dan aradığım adayı çok hızlı bir şekilde bulabildiğim için sürekli tercih ediyorum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası da oldukça memnun ediciydi. Genel anlamda sitenizden memnun kaldım. Teşekkür ederim..

Nalan Uzunoğlu
Ev Hanımı
-
Muğla'da ev yardımcısı arayışımı çevremden bulamadım. İnternette tesadüf eseri gezerken sitenizle karşılaştım ve denemek istedim . Tam olarak istediğim gibi birini buldum ve her şey yolunda gidiyor. Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde adayımızı bulduğumuz için sitenize teşekkür ederim.

Nihan Çay
Yönetici Asistanı
Firma İsmi Gizli
Yardımcı arayışımı kendim bulmaya çalıştığımda süreç olumsuz geçmişti. Siteniz sayesinde aldığım hizmet karşısında son derece memnun kaldım. İlanımda ki özellikleri çok güzel belirttiğiniz için dönüşler çok olumlu geçti . Her biri okuyarak ilanıma başvuru yapmışlardı . Aynı zamanda çalışan tüm elemanlarınız müşteri temsilcileri ve destek ekibi olsun herkes çok yardımsever ve çözümcül yaklaşıyorsunuz. Bu yüzden sitenizi hep güvenerek kullandım. Aradığımda geri dönüşler çok hızlı oluyor ve aldığım yanıtlar çok çok kibar ve güzel. Derdime derman olacak kişi sizlermişsiniz. Sitenizden çok memnun kaldım.

Dilek Şişman
Mimar
Serbest- Home Office
Kadıköy'de annemizin bakımına yardımcı olacak ve evin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yardımcı arıyorduk. Çevremizden bu ihtiyacımızı karşılayamadık. Uygun birini bulamamıştık. İnternet üzerinden şansımızı denemek istedik. Bakiciburada.com'a üye olarak cv paketi satın aldım. Sürecim olumlu geçerek bir adayla anlaşma sağladık. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası oldukça güzeldi. Tekrar ihtiyacım olursa sizi tercih ederim.

Nazlan Ertan
Serbest Gazeteci
-
Bakiciburada.com'dan İzmir Alsancak'ta yarı zamanlı ev yardımcısı arayışım için destek istedim. İhtiyacımı belirlemeye kadar her konuda destek olundu. İlanımı özenle hazırlamanızdan , sık sık arayarak sürecimi sormanızdan gerçek anlamda çok memnun kaldım. Çok güzel ve büyük bir iş yapıyorsunuz. Sitenize çok teşekkür ederim.

Mustafa K.
Yönetim Kurulu Başkanı
Firma İsmi Gizli
Hakikaten büyük bir boşluğu doldurmuşsunuz. Karşımızda kurumsal bir firmanın olması çok güzel. Gönül rahatlığı ile aday bakabiliyoruz. Bunu düşünen akıl eden kişileri gerçekten tebrik ediyorum. Tüm çevremede sitenizi öneriyorum. Yardımcımızdan da oldukça memnunuz . Gayet becerikli biri. Sitenize çok teşekkür ederim.

Kemal Yiğit
İş yeri Sahibi
Çarşı Kuyumculuk
Çocuklarımıza ablalık yapacak ve ilgilenecek bir bakıcı arıyorduk. İnternet üzerinden araştırırken sitenizi keşfettim. Ve paket alımı gerçekleştirerek aday aramaya başladım. Sitenizi gayet verimli buldum ve memnun kaldım. Çevremdeki ihtiyacı olan arkadaşlarıma öneriyorum. Tekrar ihtiyacımız olması durumunda kesinlikle sitenizi kullanırız. Teşekkür ederiz.

Ayşegül Arat
Kabin Memuru
Türk Hava Yolları
Genel olarak faydalı bir site kesinlikle. İstanbul'da çevrem olmadığı için benim çok işime yaradı. Düne kadar çevremizden önerilerle bakıcımızı buluyorduk fakat böyle bir platformun olması güzel olmuş. Adayımızla da sürecimiz gayet olumlu geçiyor. Sitenize adayımızı bulmamıza vesile olduğu için teşekkür ederiz.

Pelin İsmailoğlu
Akademisyen
Acıbadem Üniversitesi
Bir arkadaşım vasıtası ile sitenize üye oldum. Kendisi de sizin sitenizden bakıcısını bulmuş. Bende görüştüğüm ilk adayla anlaştım. Kısa süre içerisinde arayışımızı tamamladığımız için memnun kaldık. Çocuğumuz ile de bakıcımızın arası gayet iyi. Sitenize teşekkür ederim.

Tuanna Unay
Medikal Direktör
Pensa ilaç
 En zor anımda üstelikte bayram süresince bakıcıburada.com sitesinden hızlı ve etkili bir hizmet aldım . Tavsiye ederim..

Arzu Aydın
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Odtü Koleji
Bir arkadaşım vasıtası ile sitenize üye oldum. Çevremden elbette bakıcı ihtiyacıma yönelik araştırma yapmıştım fakat pek verimli olmadı. Müşteri temsilcimizin ve sizin ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım. Bu yüzden sitenizde olumlu bir süreç geçirdim. Kısa süre içerisinde de adayımızı bulduk. İhtiyacım olduğunda her zaman yardımcı olup ulaştınız. Bu yüzden bir ihtiyacım olması durumunda tekrar sitenizi tercih ederim.

Deniz-Şebnem Akbulut
Şirket Sahibi
Yogha Stüdya
Öncelikle sitenizi internet üzerinden görmüştük. Daha sonra anne-bebek fuarındaki standınızı gördüm ve ilgimi çekti. Sizlerden bilgi alarak sitenizi denemeye karar verdik. Memnun kaldığımız için devamlı olarak ihtiyacımız olması durumunda bakiciburada.com'a girip aday bakıyoruz. Daha öncesinde danışmanlık firmalarıyla da çalışıp gereksiz çok para harcaması yapmıştık. Ne yazık ki istediğimiz sonucu elde edememiştik. Deneyimli söyledikleri halde deneyimsiz-vasıfsız elemanlar gönderiyorlardı. Bu yüzden sizin dışınızda başka hiçbir yerden eleman bakmıyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :