bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Kartuğ Bozkurt
Müzik Öğretmeni
Ayşe Ege Kız Teknik Meslek Lisesi
İkiz kızlarımızın bakımında anneye destek sağlayacak bir oyun ablası arıyorduk. İnternetten bu konuyla alakalı araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Sayenizde çok iyi insanlarla tanıştık. Adayların referanslarının , eğitim bilgilerinin doğrulanıyor olması güven veriyor. 2/3 haftada çok tatlı bir oyun ablamızla anlaştık. Çocuğumuzla arası da çok iyi. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Süleyman Gündüz
Yazılım Uzmanı
Özel Sektör
Bakıcı arayışımıza internetten bulduğum bakiciburada.com ile başladık. 1 ay gibi bir süre arayışımız devam etti. Bakıcı profilleri arasından bakıcı bulmak zor olsa da bakiciburada.com bizim bakıcımızı bulmamıza iyi bir vesile oldu. Şuan aldığımız hizmetten genel olarak memnunuz, sıkıntı yaşamadık.

Özlem Barış
Memur
Devlet
Bakıcı arıyorduk ve internetten sitenizi bulduk. İlan yayınladık sonrasında 1 hafta gibi bir sürede bakıcı buldum.Bakıcı arama sürecinden memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım, gelen kişiler düzgün ve iş arayan kişilerdi. Adaylar aşağı yukarı bana uygundu ve zaten 1 hafta gibi bir sürede buldum. Hizmetten genel olarak memnun kaldım, teşekkür ederim.

Aslıhan Kale
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Merhabalar ben 1,5 sene önce internetde Anneme ( 81 yaşında gözleri %10 görüyor )  yardımcı ararken Bakıcıburda com ile karşılaştım ve uzun süre arayışlarım sonuçsuz çıktığı için birde bunu denemek istedim . 
iyiki denedim çünkü burdan bulduğum kişi ile 1,5 senedik devam ediyoruz . Kendisi bize ev işlerinde tüm işlerde yardımcı ve güler yüzü samimiyetiyle evin bir bireyi oldu . 
Benim deneyimim positif olduğu için çevremden 2 kişiye daha yardımcı oldum kendi üyeliğim üzerinden ve onlarda 1 senedir aynı kişilerle çalışıyorlar ve çok memnunlar . 
Çok tşkler Bakıcıburda com , çalışmalarınızın devamını dilerim 
Saygılarımla

Aslıhan Kale
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Ben 1,5 sene önce Bakıcıburda com'a internet üzerinde rastladım , çünkü Anneme evde yardımcı arıyordum . ( Annem 81 yaşında ve gözleri %10 görüyor ) 
Üyeliğimi yapıp bir denemekte fayda var diye arayışa girdim . 5 kişi beğendim ve aralarında seçim yaparak şuan beraber çalıştığımız kişiyi seçtim . Tam 1,5 yıldır beraberiz evdeki tüm işlerimizde yardımcı ve güler yüzü ve samimiyetiyle evimizin bir bireyi oldu . Ve çevremde 2 kişiye daha vesile oldum kendi üyeliğimin üstünden ve onlarda 1 yıldır beraber çalışıyorlar ve çok memnunlar . 
Bakıcıburda coma çok tşk ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Çiğdem Güleçin
Yönetici
Özel Sektör
Bebeğimiz için internetten bakıcı araştırırken bakiciburada.com u bulduk. İlan yayınladıktan bir kaç gün sonrada bakıcımızı bulduk. Site kullanımı gayet kolaydı ve süreçten genel olarak memnun kaldık, bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Ezgi Aral
Çiçekçi
Kendi Çiçekçi Dükkanım
İnternette sitenizi gördüm, çocuğum için bakıcı arıyordum. Aile danışmanım ile konuşarak onunda yardımı ile arayışıma site üzerinden başladım. İlanı yayınladıktan 1 hafta gibi bir süre sonra bakıcımı buldum. Süreç oldukça güzel ilerledi genel olarak memnun kaldım aldığım hizmetten ve aile danışmanımdan. Teşekkür ederim.

Semra Yalçıntepe
Bilgi Sistemleri Müdürü
Üretim Firması
Ev yardımcısı arıyorduk ve eşim ile birlikte internette sitenizi bulduk. Web sitenizin oldukça anlaşılabilir olması,ek olarak verilen promosyonlar veriliyor oluşu oldukça güzel. Bunun dışında gerek müşteri danışmanımın ilgisi ve sorularıma verdiği akıllıca detaylı cevaplar gerekse tüm verilerimin sitede saklı tutuluyor olup bu verilere yeniden ulaşmak için ek ücret talep edilmemesi güven sağlıyor. Aday profilleri konusunda ufak tefek sıkıntılar olsa da tüm güven veren durumlardan dolayı arayışa siteden devam ettik ve 2 hafta gibi bir sürede yardımcımızı bulduk. Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Selin Vatansever
Bankacı
Özel Banka
Ev yardımcısı ararken internetten gördüğüm siteniz bakiciburada.com üzerinden 2 hafta gibi bir sürede buldum. Arayış sürecimde bir sıkıntı yaşamadım, gayet iyiydi ve memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

TAYFUN KUMOVA
Öğretmen
Kendi Sanat Okulum
Ana dili gibi İngilizce bilen oyun ablası arıyorduk. İnternette sizin sitenizi bulduk. İlan yayınladık ve gelen ilk iki başvuru ile anlaştık. Resmen 5 dakika sürdü iki kişi ile anlaşmamız 1 günümüzü bile almadı. Diğer başvuruları hiç incelemeye imkanımız bile olamadı, kısa süren bu süreçten genel anlamda memnun kaldık. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Pınar Göçmenoğlu
Öğretmen
Devlet Okulu
Çevremizden birisinin önerisi ile bakiciburada.com a üye olduk. İkizlerimize oyun ablası niteliğinde bir bakıcı arıyorduk. Ücretli ilan yayınladık sonrasında oradan bize ulaşan bir adayı aradık. Şans oldu ve ilk görüşmemizde hemen anlaştık. Yani 1 hafta gibi bir süre içerisinde bakıcımızı bulduk diyebiliriz. Şartlar çok olumlu gelişti ve memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sevil Memmedov
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Yeni doğacak bebeğimize bakıcı ve yardımcı arıyorduk. İnternetten bakiciburada.com u bulduk. Arayışa siteden devam ettik. İlk başta bir takım ufak sıkıntı yaşamıştık fakat yardımcı olundu ve 1 hafta içerisinde ilanımıza başvuru yapanlardan biri ile anlaştık. Genel olarak arayış sürecinden memnun kaldık, iyiydi. Teşekkür ederiz.

Sevgi Kaplan
Ev
Çalışmıyor
Refakatçi arıyordum sonrasında internetten sitenizi buldum ve arayışa siteden başladım. Başladıktan 1 hafta gibi bir süre içerisinde birisi ile anlaştık çalışmaya başladık. Süreçten memnun kaldım, bir sıkıntı yaşamadım. Teşekkür ederim.

Umut Savran
Memur
Emekli
Muğla'da yardımcı arayışım vardı ve bakiciburada.com ile karşılaştım araştırma yaparken. Üyelik gerçekleştirdim ve aile danışmanlarının ilgisi ve yardımı ile 10 gün gibi bir sürede bir yardımcı ile anlaştım. Gayet memnunum süreçten ve sitenizden aldığım hizmetten. Kısa bir sürede sıkıntı yaşamadan yardımcı buldum. Teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı.

Büşra Hilal Şeşen
Pilates Eğitmeni
Kendi Pilates Stüdyom
Ev yardımcısı arayışım için bakiciburada.com üzerinden ilan yayınladım. İlanıma gelen ilk başvurulardan biri ile 1-2 gün gibi kısa bir sürede anlaştım. Çalışıyoruz ve memnunum. Bir sıkıntı yaşamadan kısa sürede buldum, sistemden de memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Tuğçe Güleç
Kimyager
Türk Standardları Enstitüsü
Yardımcı arıyordum internette sitenizi buldum. İlan yayınladık ve sonrasında 15 gün sürdü bir yardımcı bulmam. Hizmetten, süreçten memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım ilgi alaka da iyiydi bir sıkıntım olmadı ve çevreme de tavsiye ediyorum söylüyorum sitenizden bulduğumu. Teşekkür ederim.

Erkan Erbil
Sistem Yönetcisi
Alman Bosch
Çocuğumuz için ödevlerine destek olacak bir yardımcı öğretmen arıyorduk. Arayışımız sırasında eski üyelerinizden bir arkadaşımızın tavsiyesi ile siteye üyelik gerçekleştirdik ve arayışımıza siteden devam ettik. Açıkcası çok memnunum, işimi fazlasıyla çözdü. Bu kadar beklemiyordum enteresan şekilde 220 başvuru geldi ilan süremin bitimine daha varken ve gerçekten kaliteli insanlarla görüştüm. Sonuç olarak 1 hafta içerisinde biri ile anlaştık ve çok memnunuz. Hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Özgül Avşar
Müdür
Finans Sektörü
Siteye ben önceden internetten araştırırken görüp üye olmuştum, sitenizden bana mail geliyordu arada bir ama girip kullanmamıştım. Daha sonra ihtiyacım olduğu zaman bana arkadaşım sitenizi önerdi ve o söylediğinde hatırladım sonrasında arayışıma siteden başladım. Bakıcı arayışım başladığında ilk görüştüğüm kişi ile 7-10 gün gibi bir süre içerisinde anlaştım. Müşteri temsilcim bana çok yardımcı oldu, sistemde çok güzel çalışıyor, bir sıkıntı yaşamadım yani süreçte genel olarak memnunum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Mehtap Sancaktar
Bankacı
Banka
Bakıcı arıyordum o sırada napacağım diye düşünürken daha önceden bir arkadaşımın önerisi ile sitenize kayıt olduğum aklıma geldi. Ne zamandır boşta duran üyeliğimi kullanmak istedim ve aile danışmanım ile baya konuşarak arayışım için paket satın aldım. İlanıma gelen başvuruları değerlendirdim sonrasında 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığım gibi ve çok yakınımda olan bir bakıcı ile anlaştım. Çok güzel ilerledi sürecim ve çok memnunum. Çevremden bulduğum bakıcılardan daha iyi kendisi. Bu tip arayışı olan herkese bakiciburada.com u öneriyorum, bu siteden bakın diyorum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :