bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Esin Ergen PEHLEVAN
Akademisyen
İstanbul Teknik Üniversitesi
Googledan arama yaparak sitenize ulaştım. Ne zaman ihtiyacım olsa birkaç gün içerisinde aradığım kriterdeki adayı bulduğum için devamlı olarak sitenizi tercih ediyorum. Şimdiki arayışım da ise 1 gün içerisinde adayımı buldum. Öncesinde elbet çevremden baktım. Fakat özel kriterlerim olduğu için çevremden bulmak oldukça zordu. Burada istediğim kriterleri seçerek filtreleme yapabiliyorum. Sitenize teşekkür ederim.

Hüseyin Sözen
Robotik Kodlama Öğretmeni
Freelance
Anne ve babamın yaşamını kolaylaştıracak bir ev yardımcısına ihtiyacımız vardı. Yaptığım araştırmalar ve aile danışmanımın bilgilendirmesi üzerine siteniz ile çalışmaya karar verdim. İlanımızı yayınladıktan sonra nitelikli başvurular aldım. Yaptığım görüşmeler sonrasında 3 hafta içinde yardımcımızla anlaştık. Şuan her şey çok güzel ilerliyor özellikle anne ve babamı güvenle emanet edeceğim birisini bulduğum için mutluyum. Teşekkür ederim.

Fatih Okutan
Öğretmen
Devlet
Çocuklarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir bakıcı ihtiyacımız vardı. Önceliğimiz çevreden araştırmaktı. Çevremizden bir bakıcı aramak bizim için zaman kaybı olduğu için sitenizle çalışmaya karar verdik. Sitenizde ki aday çeşitliliği ve bakıcı bulma süresinin bu kadar hızlı ilerlemesi zaman tasarrufu yaptırdı. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Gözde Sönmez
Yönetici
Ustaş Yapı İnşaat
2016 yılından beri sitenizi takip ediyordum. İş yoğunluğundan vakit bulamadığım için danışmanlık firmalarından hizmet almaya karar vermiştim. Fakat sitenizi de çok beğendiğim için sizin aracılığınızla bulmak istedim. Son arayışımda 1 ay içinde yardımcımızla anlaştık ve şuan da hiç bir sorun yok. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Hayriye Seda Aydın
Doktor
Bayrampaşa Devlet Hastanesi
Evimizin düzenini sağlayacak bir ev yardımcısı arayışımız vardı. Arayışlarım sonrasında siteniz ile çalışmaya karar verdik ve sürecimizi başlattık. İlanımızı yayınladıktan 1 hafta sonra yardımcımızla anlaştık. Gelen başvurular gerçekten çok kaliteli ve başvuru yapan adaylar kriterlere uygundu. Sitenizi ihtiyacı olan herkese tavsiye ettim. Süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Ufuk Aslan
Bilgisayar Mühendisi
Özel Sektör
Yaz tatilimizde çocuğumuza eşlik edecek bir oyun ablası arayışımız vardı. Başta ajanslardan destek almayı düşündük ama Türk bir abla bulmakta çok zorlandık. Sitenizde ilan yayınladığımız da gelen başvurulardan memnun kaldık. Aday çeşitliliği çok fazla ve nitelikli adaylar başvuru yapıyor. Görüşmelerimiz sonrasında öğretmen bir oyun ablasıyla anlaştık. Süreç boyunca gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Efil Erbaş
Uzman Satış Danışmanı
Eczacıbaşı
Sitenizi 3 senedir takip ediyordum ama sürece başlama noktasında kararsız kalmıştık. Sürecimize başlama kararı verdiğimiz de sitenizi tercih ettik. Destek ihtiyacı duyduğumuz noktalarda gerekli ilgiyi ve yardımı sağladınız. Bu kolay ve başarılı sistemi ailelere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Duygu Özşahin
Pazarlama
Freelance
Bakıcıburada.com'u 2016 yılında arkadaşlarımın tavsiyesiyle keşfetmiştim. İlk bakıcı ihtiyacımızı sitenizden karşılamıştım ve sürecimden memnun kalmıştım. Tekrar bir bakıcı arayışına geçince biliyordum ki sitenizden en hızlı şekilde yararlanabilecektim. İş ilanımızı yayınladıktan 5 gün sonra bakıcımızla anlaştık ve her şey güzel bir şekilde ilerliyor. İki sürecimde de gösterdiğiniz destek ve ilgi için çok teşekkür ederim.

Yeşim Koçak
İnsan Kaynakları Uzmanı
Alarko Elektrik
Kariyer.net kullandığım için sitenizi oradan keşfetmiştim. İlk bakıcımızı da sizin aracılığınızla bulmuştum son bakıcı arayışımızı da sayenizde hızlı bir şekilde sonlandırdık. Sitenizi tercih etme sebebimiz süreç çok hızlı ilerliyor. Yeni bakıcımızı 3 gün içinde bulduk ve memnun kaldık. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Özer B.
Üst Düzey Yönetici
Özel Sektör
2,5 yaşındaki çocuğumuzla okuldan sonra keyifli vakit geçirebileceği bir oyun ablası arayışımız vardı. Daha öncesinde farklı bir siteden destek almıştık ama memnun kalmamıştık. İlan yayınladığımız da çok güzel başvurular aldık ve çok kişiyle deneme tanışma fırsatımız oldu. Siteniz gerçekten çok kaliteli ve hızlı bir işleyişe sahip. Çevremde de arkadaşlarıma öneride bulundum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aslıgül Kurt
Biyolog
Şuan da çalışmıyorum.
Ev işlerinde destek sağlayacak part time bir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizi 2017'den beri eşim ile beraber takip ediyorduk. Ev yardımcısı ihtiyacımızı da karşılamak için yine sizi tercih ettik. Süreci yavaş bir şekilde yönetmemize rağmen 2 hafta gibi bir sürede yardımcımızla anlaştık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Sinan Öztürk
Kamu Personeli
Devlet
Annemizi güvenle emanet edebileceğimiz bakıcı ihtiyacımız vardı. Siteniz hakkında bilgi almak için kayıt oluşturdum ve aile danışmanımız süreç hakkında yardımcı oldu. Kriterlerimizi belirttiğimiz ilan yayınladıktan sonra 1 gün içinde bakıcımızı bulduk. Siteniz ihtiyacı olan ailelere büyük ölçüde zaman tasarrufu yaptırıyor. Gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Ceren Kozer
Bankacı
Vakıfbank
Güvenilir bir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. İnternet üzerinde araştırmalar yaparken sitenizi buldum ve aday profillerini incelemeye başladım. Aile danışmanımızın da desteğiyle ilan yayınlamaya karar verdik. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir süre zarfında aradığımız yardımcıyı bulduk. Sürecimizin bu kadar hızlı ve sizin tarafınızdan ilgiyle ilerlenmesi bizi çok memnun etti. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Aysun Dandan
Bankacı
Özel Sektör
Yaklaşık 1 senedir sitenizi kullanıyoruz ve bakıcı ihtiyaçlarımızı siteniz aracılığıyla karşılıyoruz. Tekrar bir bakıcı ihtiyacımız olduğu için ilan yayınlamaya karar verdik. Gelen başvuruları değerlendirirken tesadüfen görüşmeye gelen bakıcımızın arkadaşımın annesi olduğunu öğrendik. Çocuğumuzu güvenilir ve tanıdık birisine emanet edebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Ailelere bu olanağı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Zeynep Sertbaş
İki küçük çocuğumla evde yalnızdım, ev işleri ve çocukların bakımı konusunda koşturmacadan yıpranmamak ve özgürleşebilmek adına bir ev yardımcısı çocuk bakıcısı arayışına girdik. Once bir kac ay yari zamanlı oyun ablası tecrübesi edindik. Bakiciburada.com un güvenirliği sayesinde aradığımız niteliklerde nokta atışı bir oyun ablasi bulduk. Kendisi ile 5 ay calistiktan sonra tam zamanli ev yardımcısı arayışına girdik ve yine ilanimiza gelen basvurular içindeki degerlendirmelerimizde nokta atışı bir yardimci bulduk kendisi ile 2 aydir calisiyoruz memnunuz, sitenize tesekkur edeyoruz

Nurettin Dereli
Yönetici
Torkam İnşaat
Bakıcıburada.com'u 2017 yılından itibaren aktif olarak kullanmaktayız. Ev yardımcısı ihtiyaçlarımızı sitenizden karşılıyoruz ve yeni bir arayışımız olduğunda da sitenizden destek almak istedik. Yaklaşık 1,2 gün içinde ev yardımcısı ihtiyacımızı karşıladık. Yatılı bakıcı bulmak Türkiye şartlarında biraz zor oluyor ama siteniz sayesinde hızlı bir şekilde sorunumuzu çözmüş olduk. İhtiyacı olan yakınlarımıza da sitenizi öneriyoruz,teşekkür ederiz.

Tuba Özgün
Esnaf
Kendi işi-şirketi
İşimiz yoğun olduğundan dolayı kızımızla kaliteli vakit geçiremiyorduk. Onu mutlu etmek adına oyun ablası arayışına girdik. İnternette yaptığımız araştırmalarda sitenizi bulduk ve aile danışmanımızın desteğiyle ilan yayınladık. Gelen başvurular nitelikli ve güzeldi. Özellikle çocuk gelişiminden anlayan bir abla istiyorduk ve 10 gün de bulduk. Kızımızın yüzündeki mutluluğu görmek paha biçilemez. Her şey için teşekkür ederiz.

Aydan Alboğa Uslu
Pazarlama Yöneticisi
İstanbul Su Altı Dünyası
Sitenizi ihtiyacım yokken de takip ediyordum. 2017 yılında bakıcı ihtiyacımız olduğunda sizi tercih ettik ve sürecimizi başlattık. Başvuruları değerlendirdiğimiz de 1 ay içinde bakıcımızı bulduk. Aracılığınızla bulduğumuz bakıcıyla 1,5 senedir çalışıyoruz. Sürecimizden çok memnun kaldık. Süreç boyunca ve hala gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Gamze Uysal
Kimya Mühendisi
Flormar
Sitenizi sitenizden memnun kalan bir arkadaşım aracılığıyla kullanmaya başladım. Bizim için önemli detaylar adayımızın güvenilir olması ve istediğimiz saatte gelebilmesiydi. Sürecimizi başlattığımız andan itibaren her şey çok hızlı ilerledi ve tam istediğimiz gibi bir bakıcıyla anlaştık. Sitenizden çok memnun kaldım ve bu kadar hızlı ilerleyeceğini tahmin etmiyordum. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :