bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

İnci Kurt
Din Kültürü Öğretmeni
Van Mustafa Kemal İlkokulu
Van'da bakıcı bulmak ve bakıcı şirketi bulmak imkansızdı. İnternetten araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Kariyernet iştirakı olmanızdan ötürü sitenize yaklaşımım daha yapıcı olmuştu. Müşteri memnuniyetiyle alakalı yorumları ve şikayet yorumlarını okumuştum. Ailelerin sonrasında şikayetlerini geri çekmesi sonrasında memnun kalmaları dikkatimi çekti ve bende şansımı denemek istedim. Gerçekten sitenizden çok memnun kaldım. Özellikle müşteri temsilciniz satın alım yapmadan önce ve sonrasında gösterdiği ilgi çok güzeldi. 10 günde bir arayarak sürecimizi sorması beni çok mutlu etti. Adayımı bulduğum halde halen arayarak durumumu ve sürecimi soruyor. Kendisine ve sitenize çok teşekkür ederim.

Necmettin Halic
İş Yeri Sahibi
Marmara Lastik
Anneme destek olacak arkadaş olacak birisini arıyorduk. İnternetten siteniz ile karşılaştım ve giriş yaptıktan sonra aradım. Aile danışmanının yönlendirmesiyle beğendiğim bir adayla görüşmek için paket tanımlandı. Sonrasında görüşme sağladım ve anlaştık. Çok kısa sürede buldum kendisini siteden ve hala çalışıyorum. Oldukça memnunum. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Demet Çakır
Tekstil Mühendisi
Çalışmıyorum
Evimde bir yardımcı ihtiyacım oldu. İhtiyacım doğrultusunda arama yaparken siteniz ile karşılaştım. Aile danışmanları tarafından sitenin işleyişi hakkında bilgilendirildikten sonra ihtiyacım için ilan yayınladım. İlan yayınladıktan 2 gün sonra istediğim gibi bir ev yardımcısı ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten memnunum. Teşekkürler.

Rabiya Karadeniz
Direktör
Bankpozitif A.Ş
17 aylık bebeğime bakacak ve günlük ev işine destek verecek bir yardımcı arayışında iken internet üzerinden sitenizi buldum. İlk günden itibaren aile danışmanının yakın ilgisi ve takibi neticesinde 1 hafta içinde aradığım profile yakın bir adayla görüşerek çalışmaya başladım. Ciddi güven veren kurumsal bir site. Yardımlarınız için teşekkürler.

Kübra Özçelik
Akademisyen
Gazi Üniversitesi
Ev işlerine destek ve çocuğumun bakımı için bir yardımcı bakıcı ihtiyacım oldu. Nereden bulabilirim diye araştırırken siteniz ile karşılaştım. İnceledim ve üye olduktan sonra dönüş yapıldı. Site ve işleyiş olarak bilgilendirildim. Belli bir süre arayışım konusunda kararsızdım fakat sonra sitenizden aramaya karar verdim. Arayışım başladıktan sonra 1 aya yakın bir sürede aradığım kişiyi buldum. Süreçten memnunum. Teşekkür ederim.

Gülden Akcam
Kimya Mühendisi
Philip Morris
Sitenizi yaklaşık 1,5 yıl önce keşfetmiştim. Sonrasında bir gölge öğretmen arayışım oldu ve sitenizden bulmaya karar verdim. İncelediğimde aradığım yaş aralığındaki portföy sitenizde mevcuttu. Arayışıma başladıktan sonra 15 gün gibi bir sürede aradığım kişiyi siteden buldum. Aday profili oldukça geniş ve site kullanımı kolay. Arayış için tabiki vakit harcamak gerekiyor ama sonucunda buna değdi. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim. Sitenizden memnunum.

Esra Yar
Ev Hanımı
Çalışmıyorum
Ev yardımcısı arıyordum. Araştırma yaparken internetten sitenizi buldum. Üye olduktan sonra aile danışmanları beni aradı ve bilgilendirme yaptı. Bir süre siteyi incelemek adına ilan yayınladık. Sonrasında paket aldım ve arayışıma tam anlamıyla başladım. Yaklaşık olarak 1 ay içerisinde aradığım gibi bir ev yardımcısı buldum. Teşekkür ediyorum hizmetten dolayı sizlere.

Alpay Erüs
Yayıncı
Golden City Media
Çocuğumuz için İngilizce bilen bir yardımcı öğretmen ihtiyacımız oldu. Araştırma yapmaya başladık. İnternette siteniz ile karşılaştık ve üye olduk. Aile danışmanımız tarafıma ulaşarak bilgilendirme yaptı. Birlikte süreç ilerletmeye başladık. İlan yayınladık. 2-3 gün içerisinde arayışımız doğrultusunda birini bulduk. Şuan çalıştığımız öğretmenimizin profilini incelemiştim zaten başvurular olduğunda, kriterlerimize uygun olduğunu düşünmüştüm ve direk görüşme sağladık. Olumlu ilerledi ve sonuç olarak çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz. Teşekkür ederiz.

Selahaddin Apuhan
Genel Müdür
Art Giyim
Çocuklarımız için bakıcı arayışımız vardı ve internetten bakarken sitenizi keşfettik. Üyelik gerçekleştirdik. Sonrasında aile danışmanımız tarafımıza ulaştı süreçle alakalı bilgilendirme yaptı. Siteyi biraz inceledikten sonra ilan yayınladık. Gelen başvurulardan ve bakıcı havuzundan araştırma yaptık. 1 ay gibi bir sürede aradığımız kriterlerde bakıcı adayımızı bulduk. Kendisi ile çalışıyoruz. Süreçten oldukça memnunuz. İlginizden ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Serdar Yerlioğlu
İşletme Sahibi / Ticaret
Porsuk Döviz Bürosu
Sitenizi yaklaşık 1 yıl önce keşfetmiştim. Önce kendi oğlum için bakıcı arayışım olmuştu daha sonra aile büyüklerim için onlarla ilgilenecek bir bakıcı/yardımcı arayışım oldu. İlan yayınladım ve gelen başvurulardan değerlendirme yapmaya başladım. Yaklaşık 10 gün gibi bir sürede aradığım kriterde bakıcı / yardımcı buldum. Süreçten memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Sıdıka Dursun
Akademisyen
Özel Üniversite
Bebeğimiz ile ilgilenip ona iyi bakacak bir bakıcı arayışımız oldu. İnternete yazdığımızda siteniz ile karşılaştım. Üyelikten sonra aile danışmanımızın bilgilendirmesiyle birlikte ilan yayınladık. Gelen başvurulardan kriterlerimize göre elemeler yaparak 1 aydan kısa sürede bakıcımızı bulduk. Süreçle alakalı aile danışmanım tarafından belli aralıklarla arandım, ilginizden ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Emine Sarıkaya
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Kızımız için oyun ablası arayışımız oldu. Araştırırken internette sizin sitenizi buldum. Üye oldum ve hemen akabinde aile danışmanımız tarafından aranılıp bilgilendirildim. Bunun üzerine ilan yayınladık ve site üzerinden arayışımız net olarak başlamış oldu.1 hafta gibi kısa bir sürede istediğimiz oyun ablamızı bulduk ve çalışmaya başladık. Oldukça memnunuz kendisinden ve süreçten. Teşekkür ederiz.

Özlem Parlak
Proje Yöneticisi
Bilyoner.com
Çocuğumuz için bakıcı ihtiyacımız oldu. İnternetten araştırırken sitenizi buldum. Üyelik gerçekleştirdim ve sitenizi inceledim. Sonrasında aile danışmanları tarafından arandım süreçle alakalı detaylı şekilde bilgilendirildim. Bu doğrultuda ilan yayınladık. Sürecimiz başladı, öncelikle bir aday denedik olmadı fakat sonrasında 3 gün içinde aradığımız kriterlerde bir bakıcı bulduk ve anlaştık. Süreçten oldukça memnunuz. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Elçin Yazan
Proje Yöneticisi
Özel Sektör- Çağrı Merkezi
İsminizi internetten biliyordum zaten. Bakıcımız ayrılmaya karar verince, sizi inceledim. Danışmanlık şirketlerine 1 maaş kadar para bayılmaktansa, sizin teklifiniz bana daha makul geldi, hem de kendim arama yapabilecektim. Verdiğimiz ilana çokça başvuru gelmesine rağmen, içimize sinmemişti. Ancak veritabanınızı arayarak daha birçok iş arayan adaya erişebildim. Üstelik seçim kriterlerimi kendim belirleyebiliyordum. Evet görüştüklerimizden biri ile anlaştık. Bir ay oldu başlayalı, çok da memnunuz. Mutlaka size göre de biri çıkacaktır

Ayhan Cakar
Genel Müdür
Özel Sektör
Gölge öğretmen arayışımız vardı. Çalıştığım yerden dolayı kariyer.net sitesini biliyordum oradan dolayı sitenizi duymuştum. Araştırdım ve üyelik gerçekleştirdim. Aile danışmanları tarafından aranıp bilgilendirildim. İlan yayınladık ve arayışımız daha netlik kazandı. İlanımıza gelen ilk başvuru ile görüşme sağladık. Bazı tereddütlerimiz vardı fakat yüzyüze görüşme sağladığımızda şanslıyız ki çok kısa sürede anlaşmaya varıp çalışmaya başladık. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Tuncay Kaya
Şirket Sahibi
Ofis Mobilyaları
Oğlum için bir bakıcı arayışım oldu. Araştırma yaparken tesadüfen siteniz ile karşılaştım ve arayışımı sitenizden sürdürmeye karar verdim. Üyelik gerçekleştirdikten sonra aile danışmanları tarafından aranıp bilgilendirildim. İlan yayınlayarak arayışımı devam ettirmeye karar verdim. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığım kriterlerde bakıcı buldum. Çalışmaya başladık. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Tülay Soydan
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
Bakıcı ve ev yardımcısı arayışım vardı. Araştırırken bakiciburada.com sitesini keşfettim. Arayışıma oradan devam etmeye başladım. Bu zamana kadar bir çok kişi ile çalıştım ve süreçten oldukça memnun kaldım. Her arayışımda 2-3 gün gibi kısa sürede istediğim şekilde adaylar buldum. Şuanda da çalıştığım kişiden çok memnunum. Sitenizden, vermiş olduğunuz hizmetten ve ek olarak ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Neslihan Kaval
Makina Mühendisi
Toker Asansör
Çocuğumuz için bir bakıcı ihtiyacımız oldu. Bu arayışımız hakkında fikir edinirken kız kardeşim sizin sitenizi önerdi. Girip inceledik ve üye olduk. Sonrasında aile danışmanlarının desteği ile sürecimiz başlamış oldu. Yaklaşık 1,5 ay kadar bir sürede aradığımız gibi bir bakıcı bulduk. Süreçten memnunuz ve hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

Elçin Yazan
Proje Yöneticisi
Teleperformance
İkiz çocuklarımız için bir bakıcı arayışımız oldu. Bu arayışa başladığımızda internette sitenizi keşfettik. İnceledik, üye olduk. Sonrasında aile danışmanları tarafından arama sağlandı ve bilgilendirme yapıldı. Bir süre düşünüp siteyi iyice tanıdıktan sonra görüşmelere başlamak için sürecimizi başlattık. Gelen başvuruları inceledik aynı zamanda özgeçmiş görüntüledik. Şuan çalışmakta olduğumuz bakıcımızı özgeçmiş görüntüleyerek yaklaşık olarak 1 ay içerisinde bakıcı bulduk. Süreçten oldukça memnunuz hizmetten ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :