bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Lütfi SEYREKEL
İnsan Kaynakları Müdürü
Tab Gıda San. ve Tic. A.Ş.
2 hafta içerisinde Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde okuyan bir abla ile çalışmama vesile olan sitedir Bakiciburada.com

Çocuğun anne-babası ile ders çalışmakta zorlandığı birçok ailenin sıkıntılarını biz de yaşıyorduk. Çocuğumuz ile öğretmen değil, anne-baba ilişkisi yaşamak istiyorduk. Çocuğumun kişisel gelişimini destekleyecek, ona derslerinde yardımcı olacak, 10 yaş çocuğu ile kaliteli zaman geçirecek birini arıyorduk. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bakiciburada.com’dan destek aldık.

6 aydır çocuğum üniversiteli ablası ile çalışıyor. Verilen görevleri çok kısa zamanda tamamlayıp kalan sürede beraber oyun oynuyorlar, kek-pasta yapıyorlar. Biz işten gelinceye kadar beraber çok güzel zaman geçiriyorlar. Ayrıca tek çocuk olan kızımın özel konuları da ablası ile paylaştığını ve gerçek abla gibi sohbet edebildiğini görüyorum.

Derslerindeki olumlu etkisini görüyorum ve çok mutlu oluyorum.
Çevremde böyle ihtiyaçları olan herkese bakiciburada.com'u tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

Ömer Akpınar
Firma İsmi Gizli
Şirket Müdürü
Ankara'da bebek bakıcısı ihtiyacımızı internetten araştırırken tesadüfen sitenizle karşılaştım ve cv satın aldım. Bu tür ihtiyacımıza yönelik çevremden hiç araştırmadan ilk olarak bakıcıburada.com ile şansımızı denedik. 2 hafta gibi kısa bir sürede aradığımız adayı bulduk. Evimize yakın oturması, bakıcı konusunda tecrübesi olması ve referansının olmasından ötürü beğendik ve kendisinde karar kıldık. Müşteri temsilcimizin de ilgi ve alakalı olması bizi memnun etti. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Mustafa Arabacı
Şirket Sahibi
Komand Matbaa Sanayi Tic Ltd Şti
İstanbul Bayrampaşa'da çocuğum için bir gölge öğretmen arayışımız vardı. Çevredeki anaokullarına gölge öğretmen olarak arayışım olduğunu belirttim fakat bir yararı olmadı. İnternet üzerinden bir de şansımı denemek istedim, bakiciburada.com ile karşılaştım. Siteniz sayesinde 2 hafta içerisinde tecrübeli bir gölge öğretmen bulduk. Sitenize çok teşekkür ederim.

Elif Abanoz Kıyak
Şirket Sahibi
Mocha Home Mobilya&Aksesuar
Bakiciburada.com'a öncelikle yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. 2 yıldır Samsun'da yaşıyorum. Eş, dost, çevreme haber verdiğimde fazla görüşeceğim bakıcı adayı çıkmamıştı. Çıksa bile bana uygun adaylar olmadı. Sizleri internetten tesadüfen gezinirken gördüm. Acaba böyle bir şey internetten bulunabilir mi diye tereddütlerim vardı. Fakat kariyer.net ile ortak oluşunuzdan ötürü güven verdi. Siteniz sayesinde bakıcı alternatiflerinin çok olmasından dolayı 1 hafta içerisinde kriterlerime uyan biriyle anlaştım. Hizmetinizden çok memnun kaldım, tekrar tekrar teşekkür ederim.

Arzu Toker Özkan
Satın Alma Uzmanı
Firma İsmi Gizli
Bir arkadaşım sayesinde sitenizle tanıştım ve o zamandan beri 2 yıla aşkın Bakiciburada.com u kullanıyorum . Çevremden bulmak daha zor olduğu için genelde tüm bakıcı , oyun ablası ihtiyaçlarımı buradan kolaylıkla karşılayabiliyorum. Çözüm aramama gerek kalmadı diyebilirim. Anlaştığımız yatılı olarak kalabilecek oyun ablamızla çocuğumuzun arası çok iyi. Sitenize çok teşekkür ederim.

Damla Işık
Ziraat Yüksek Mühendisi - Doktora
Ege Üniversitesi
Sizin siteniz sayesinde her şey çok kolay oldu. İnternetten İzmir'de bakıcı nasıl bulunur diye yazdığımda sitenizle karşılaştım. 1 - 2 senedir İzmir Torbalı'da yaşıyorum ve yaşadığım çevremde kimseyi fazla tanımıyorum. Artık komşulukta olmadığı için kimseye güvenemiyorsunuz. Sitenizde hem tam olarak istediğim kriterlere uygun hem de profesyonel insanları bulabildim. 25 yaşında evime yakın oturan hemşire bir adayla anlaştık. Kendisi oldukça bilinçli ve bebeğimle arası gayet güzel. Hizmetinizi çok beğenerek kullandım. Bakıcıburada.com a çok teşekkür ederim.

Aysu Eren
İnsan Kaynakları
Çelebi Holding
Bir kariyer.net kullanıcısıyım ve sizinde iştiraki olmanızdan ötürü tercih ettim. Herhangi başka bir platform veya çevremden bulmaya çalışmadım. Sitenizin güzel bir uygulaması var. İş veren ve çalışan için gerçekten faydalı buluyorum. Yaklaşık iki hafta içerisinde 3 yaşındaki oğlum için yarı zamanlı oyun ablamızı bulduk. Henüz kendisi 2 sefer geldi. Kendisinin anaokulu öğretmeni olmasından ve tecrübeli olmasından dolayı tercih ettik. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Esra Gülşen
İthalat Müdürü
Firma İsmi Gizli
Sitenizi gerçekten faydalı bir site olarak görüyorum. Daha önceden de sitenizi bildiğim ve kullandığım için güvenerek yine sizi tercih ettim. Bundan yaklaşık 5 sene öncesinde ihtiyacıma yönelik arama yaparken sitenizle karşılaşmıştım. O zamandan beri sitenizi biliyorum. Elemanlarınızın da hepsi vasıflı çalışanlar. 2 hafta içerisinde aradığım oyun ablamızı bulduk. Kendisinden oldukça memnunuz. Sitenize çok teşekkür ederiz. Tekrar bir ihtiyacım olduğunda bakiciburada.com u tercih ederim.

Didem Şendal
İnsan Kaynakları Müdürü
Firma Ünvanı Gizli
Kariyer.net ile zaten çalışıyordum. Müşteri temsilcimin tanıtım yapmasıyla sitenizden haberdar oldum. Tanıdık kanallardan/ çevremden kriterlerime uygun birini bulamamıştım. İhtiyacım olduğu için sitenizi kullanma fırsatım oldu. Cv havuzundan bulduğum ilk adaylarımdan biriyle anlaştım. 2 haftadır beraber çalışıyoruz. Bu arada müşteri temsilcimin hem ilanımı girmeme yardımcı olması hemde devamlı olarak sürecimle ilgilenmesi beni çok memnun etti. Sitenizi gayet kullanışlı buldum.

Burcu Kayabay
Ev Hanımı
----------
Arama motoruna köpek bakıcısı yazdığımda ilk çıkan bakiciburada.com oldu ve hemen üye olup ilan satın aldım. İzmir Narlıdere'de ki evimde sabah 20 dakika akşam 20 dakika olmak üzere Pekinez cinsi 5 yaşındaki köpeğimi gezdirebilecek bir bakıcı arıyordum. Çevremden bu tür ihtiyacımı karşılamayı hiç düşünmedim. İlanın yanında verilen hediye cvlerimi kullanarak 2 gün içerisinde ilk görüştüğüm adayla anlaştık. İlk işe başladığında tedirgindim. Fakat zamanla birbirimize alıştık. Hiç bir sorun olmadı. Kendisiyle 2 haftadır çalışıyoruz. Sitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Ayşegül Bilgili
Ev Hanımı
----------
87 yaşında yatalak olmayan annemle ilgilenecek ve şizofreni hastası olan abimin ilaç takibini yapabilecek, onlara yemek yapacak, temizliğinden sorumlu olacak bir yardımcı arıyorduk. Çevremizden bir sürü kişiyle görüştük fakat hiç biri olmadı. İhanete, hırsızlığa bir çok şeye maruz kalmıştık. Sıkışık bir durumdaydık ve sitenizdeki güvenlik aşamaları hoşumuza gittiği için hemen bir cv satın aldık ve adayları incelemeye başladık. Çok kısa bir sürede bir adayla anlaştık. Bu süreç çok hızlı ilerledi. Şuanda 15 gündür beraber çalışıyoruz. Bakiciburada.com bizim için çok olumlu bir platform oldu.

Hüsna Budak
Mali Müşavir
Tarık Budak Mühendislik
Haftanın 6 günü evin genel düzenini sağlayacak, çamaşır, ütü gibi işlerden sorumlu olacak , çocuklarımı uyutup işe gittiğimde uyandıklarında bir kaç saat bakabilecek bir yardımcı arıyordum. Diyarbakır'da bir yardımcı bulmak çok zor ve çevremden bu ihtiyacımı karşılayamadım. Çalıştığım için acil bir arayışım vardı. Facebook'tan reklamlarınızı görmüştüm ve üye oldum. Aslında en başta internet üzerinden olduğu için gözüm korkmuştu. Ama başka bir seçeneğim olmadığı için site üzerinden cv satın aldım. Fakat sisteminiz gerçekten çok güzel ve bu ön yargılarımı yenmemi sağladı. Müşteri temsilcimin de arayarak ve mail atarak sürekli ilgilenmesi beni çok memnun etti. 10 -15 gün içinde adayımızı bulduk. Kendisinden çok memnunuz. Bakiciburada.com'u eş , dost kim varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Hatta bir akrabamız benim tavsiyemle sitenizden yaşlı bakıcısı ihtiyacını karşıladı. Her şey için çok teşekkür ederim.

Aynur Bayazıt
Üretim Amiri
Trakya Birlik Yağ Fabrikası
Bursa Nilüfer'de 5 aylık bebeğimin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek ve aynı zamanda evin genel düzenini sağlayacak emekli bir bakıcı arıyordum. Aslında internet üzerinden olduğu için ilk başlarda pek güvenemedim. Fakat ilanıma gelen başvuruları değerlendirdikçe ve o adayların referanslarının doğrulanıyor olması , hepsinin de doğru çıkması güvenimi sağladı. 1 aya yakın sürede adağımız kriterdeki emekli bakıcımızı bulduk. Sitenize bu süreçte yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Nurcan Yalçınkaya
Öğretmen
Milli Eğitim Bakanlığı
3.5 yaşındaki kızımla ilgilenecek , gelişimine destek olacak, İngilizce bilgisi olan ve gerekli durumlarda yatılı da kalabilecek bir oyun ablası arıyordum. Öncelikle oyun ablası arayışımı çevremden baktım fakat bir yararı olmadı. Rastgele sitenizle karşılaştım ve üye oldum. Üye olduktan sonra müşteri temsilcinizin arayarak destek olması beni tatmin etti. Bir ilan vererek oyun ablamızı bulabileceğimi düşündüm. 1 hafta içerisinde de öyle oldu ve buldum. Kendisiyle 3. haftamız ve şuan bir deneme sürecindeyiz. Her şey gayet iyi gidiyor. Teşekkür ederim.

Nesrin Hanım
Şirket Sahibi
Nursan Tekstil
3. sınıfa giden çocuğum için haftanın dört günü , ev ödevlerine yardımcı olacak, İngilizce bilgisi olan bir oyun ablası arıyordum. Eylül ayından itibaren eş dost ile arayışımı sorup soruşturmama rağmen bir netice alamadım. Arkadaşım tavsiyesiyle sitenize aslında biraz tereddütlü de yaklaşıyor olsam üye oldum. Şimdi ise keşke daha önceden üye olsaydım diyorum. Çünkü ilanıma gelen başvurular o kadar fazlaydı ki 1 saat içerisinde aradığım adayı buldum. Kızımın gelişimi biraz geç ilerlediği için ona sadece ev ödevlerinde değil, bu konuda hassasiyet gösteren, psikolojisine destek verebilen biri olmalıydı. Bende ilk ders vermeye geldiğinde odalarında durdum ve gözlemledim. Gerçekten tam aradığım gibi bir aday. Kızım 3.sınıfa gitmesine rağmen teog sınavlarına da onun hazırlamasını istiyorum. Bakiciburada.com dan çok memnun kaldım. Sitenize çok teşekkür ederim.

Onur Erdoğan
Yazılım Geliştirme Müdürü
Saha Bilgi Teknolojileri
Bakiciburada.com u internet üzerinden ev yardımcısı ihtiyacımızı nereden bulabiliriz diye araştırırken bulduk. 1 aydan kısa bir sürede kriterlerimize uygun ve düzgün bir aday bulduk. Kendisinin lokasyon olarak yakın oturması ve yarı zamanlı çalışabilir olmasından ötürü tercih ettik. İlanımıza yeteri kadar aday başvuruları oldu. Cv görüntüleme haklarımızın yarısından çoğunu bile kullanmadık. Alternatiflerin çok olması oldukça güzel. Sitenizden kısacası çok memnun kaldık .

Dilek Polat
Spor Yöneticisi
Tekfen Tower
6 yaşındaki oğlumu servisten karşılayacak, oğlumla sevgiyle vakit geçirecek ve sevgisini hissettirebilecek, çocuğum okuldayken ufak tefek ev işlerinde yardımcı olacak yarı zamanlı bir bakıcı arıyorduk. Buradan bir önce ki bulduğum aday Erasmusa gideceği için ayrılmak zorunda kaldı. Fakat sizin sayenizde çok kısa bir sürede yine adayımı buldum. Bakiciburada.com ile 2 senedir ihtiyaçlarımı karşılaması adına kullanıyorum. Sizinle birini bulabiliyor olmam daha çabuk oluyor. İyi ki varsınız. Adayımızın zihinsel engelliler ile çalışmış olması kendisinin sabırlı olabileceğini düşündüm. Çünkü benim çocuğumda oldukça hareketli biri. Şuanda birbirlerini çok sevdiler, iyi anlaşıyorlar. Adayları hızlı bir şekilde ulaşabiliyor olduğum için tekrar bir ihtiyacım olması durumunda sitenizi tercih ederim.

Sinem Türkeş
Arge Teknik Ressam
Eae Elektrik
Bebeğim için bakıcı arayışımı çevremden karşılayamadım. Çünkü istediğim kriterlerde adaylarla karşılaşmadım. Bakiciburada.com hem kariyer.net iştirakı hem de iş kur onaylı olduğu için tercih ettik. 2 hafta içerisinde istediğim kriterlere uygun bebeğim için bir aday buldum. Sitenizde ki kriterlerin ve seçeneklerin çok fazla olmasından ötürü kısa sürede doğru kişiyi bulabiliyorsunuz. Müşteri temsilcimizle de iletişimimiz gayet iyiydi. Bu süreçte kendisi bana çok yardımcı oldu. Sitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Mustafa Yeler
Fabrika Müdürü
Bina Yapı
Sitenizden çok memnun kaldık. Kariyer.net ile çalışmamıza rağmen böyle bir siteden haberdar değildim. 2 yaşında ve 7 aylık çocuklarımızın bakımında bize destek verebilecek bir bakıcı arıyorduk. Arama motoruna yazdığımız da bakiciburada.com ile karşılaştık. Kariyer.net iştirakı oluşunuz ciddi bir firma olduğunuzu gösteriyor. Çaresizliğimizden dolayı bir cv satın aldık. Bir adayla çok kısa bir sürede anlaştık fakat kendisi bize uygun olmadığını anlayınca yollarımızı ayırdık. Hemen diğer cv haklarımızı kullanarak başka bir aday bakmaya başladık. 1 hafta içerisinde bir adayla anlaştık. Şuan ki bakıcımızdan eşim çok memnun. Çalışma saatlerine sadık ve çocuklarıma olan yaklaşımı oldukça güzel. Kendisiyle çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu. Sitenize çok teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :