bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Ece Karakaya
Genel Müdür
Pietra Turizm
Bakiciburada.com’dan 2 defa 6 yaşındaki oğlumuz oyun ablası geldi.. ikisinden de çok memnun kaldık.. İlki bizimle 6 aydan fazla çalıştı.. Hatta Bodrum tatilimizde de eşlik etti ve bu sayede oğlum daha keyifli bir yaz tatili geçirdi.. Okulda asistan olarak kalacağı için kendi isteğiyle ayrıldı. 2.ci gelen oyun ablamız hala devam ediyor. 6 aydan fazla oldu bizimle birlikte.. Kendi isteğiyle gitmediği sürece değiştirmeyi düşünmüyoruz.. Bakiciburada.com’dan bugüne kadar kriterlerimize uygun doğru ve güvenilir kişiler bulduk. Bu sebeple mutlaka tavsiye ederim..

Nilgün Gençmazlumo
Kredi Uzmanı
Yapıkredi Genel Müdürlük
Ben sitenizi tesadüf eseri internette gördüm. Müşteri temsilcimizle ne görüştüysek aynı o şekilde sürecimiz gelişti.İlan verelim önümüzdeki hafta başvurular oldukça gelir ve içinden elersiniz demişti. İlanımızı, kriterlerimizi alarak kendisi girerek yayına aldı . Ve dediği gibi içlerinden eleyerek kısa sürede çok şükür tam aradığımız adayı buldum. Müşteri temsilcim bize çok yardımcı oldu. Sitenize ve müşteri temsilcimize çok çok teşekkür ederim.

Müge Karadeli
Proje Yönetimi
Bosch- Siemens
Bakiciburada.com'u internetten araştırma yaparken gördüm. Böyle bir platformdan oyun abisi ihtiyacımı karşılamak adına faydalanmak istedim. Görüştüğüm ilk cvlerden biri ile anlaştım. Gayet sürecimiz olumlu ve umduğum gibi gidiyor, hatta beklentilerimin de üzerinde oldu. Tam istediğim gibi bir aday buldum. Adayların referanslarının olması ve doğrulanıyor olması oldukça güzel. Bilgilendirme ve ilgi - alakanız için çok teşekkür ederim. Sitenizi bana birisi önererek bulmadım ama ben ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma sizi öneriyorum.

Mehmet Yarar
Mali Müşavir
Tuğba Deri Anonim Şirketi
Eskiden çevremizden bulmaya çalışırdık fakat artık bakiciburada.com var. Yaklaşık 3 sene önce internetten tesadüf eseri araştırırken sitenizle karşılaştım ve o zaman beri severek kullanıyoruz. Keşke neden daha önce keşfetmedik diye de üzülüyoruz. İhtiyaç duyduğumuz şey için yakından ilgi ve alakanızın olması ve destek oluyor olmanız gerçekten çok güzel. Çocuklarımızın ev ödevlerine yardımcı olacak birini arıyorduk. Anlaştığımız adayın eğitimine katkı sağlıyor olmak ve onun da çocuklarımızın eğitimine bir şeyler katıyor olması iki taraf içinde iyi çıkarların oluyor olması bizi mutlu ediyor. Sizin vasıtanız ile 3 senedir her ihtiyaç duyduğumuzda birini bulabiliyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Ahmet Coşkan
Diş Doktoru
Coşkan Dental
Bakiciburada.com'dan çok memnun kaldım . Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakası da oldukça iyiydi. Annemin ilaç takibini yapıp, evin genel düzeninden sorumlu olacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı. Cv paketi alarak deneme ilanı yayınladık. Ve kısa süre içerisinde aradığım kriterdeki adayımızı bulduk. Çok teşekkür ederim. Tekrar ihtiyacım olduğunda yine tercih edeceğim bir site.

Zeynep Aydın
Finans Uzmanı
Air Telekomünikasyon A.ş.
Bir arkadaşım sitenizden bakıcı arayışını tamamladığı için bana da önerdi. Üye oldum ve bir ilan çalışması başlattım. İlandaki kriterlerimi net bir şekilde yazdığım için aslında nokta atışı oldu. Bir arka sokağımdan bir bakıcıyla 2 günde anlaştım. Bakiciburada.com gayet iyi bir site. Aradığım kişiyi hemen bulabildiğim için teşekkür ederim.

Sibel Dinç
Uzman Arge Mühendisi
Mercedes
Çocuklarımızla ilgilenecek , arta kalan vakitte ev düzenini de sağlayabilecek bir yardımcı ihtiyacımız bulunuyordu. Bu arayışımızı arama motorunda arattığımızda iki site karşımıza çıktı. Bakiciburada.com'u tercih etme sebebimiz ise adayların cvlerinin daha düzenli olması ve referanslarının fotoğraflarının olmasıydı. Bu sayede hızlı arama yaparak ihtiyacımı kolaylıkla bulabilmeme yardımcı oldu. Siteniz gayet hoşuma gitti ve sürecim olumlu geçti. Aradığım adayı da buldum . Sitenize teşekkür ederim.

Mehmet Şen
Yatırımcı
Firma İsmi Yok
Sitenizi internette tesadüf eseri gezerken buldum ve hemen denemek istedim. Açıkçası bu denli pek verim alacağımı düşünmüyordum. Fakat siteniz beni çok yanılttı. Gerçekten vasıflı ve iyi insanların olduğu bir aday portföyünüz var. Bu yüzden şüphesiz ihtiyacım olduğunda tek seçeceğim adres burasıdır. Süreçten çok çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Abdurrahman S.
Yönetici
Özel Bir Banka
İnternetten ev yardımcısı arayışımı karşılamak istediğimde araştırma yaptım ve sitenizle karşılaştım . Sizin siteniz gibi sadece birkaç site vardı . Fakat onlarda aday veri tabanı çok az ve yetersizdi. Bu yüzden ihtiyacım olduğu zamanlar sadece ilk tercihim sizin siteniz oluyor. Aradığım adayı birkaç hafta içerisinde buldum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası da oldukça memnun ediciydi. Her zaman olduğu gibi ihtiyacım olması durumunda yine sitenizi tercih ederim.

Sevgi Demirkaya
Bölge Satış Müdürü
Birleşik Metal
Bakiciburada.com'u tercih etme sebebim çok fazla seçenek olarak adayın olması ve referansların kimlik bilgilerinin teyit ediliyor olması güven verdi. Daha profesyonel bir iş yapmak istedim ve sitenizi tercih ettim açıkçası. İlanıma ilk günden 40-50 tane yaklaşık başvuru geldi. Ve bunlardan sadece birkaçıyla görüşme yaparak aradığım kriterdeki adayı buldum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakası da beni çok memnun etti. Çevreme de öneriyorum. Teşekkürler.

Feyzi Meriçli
Genel Müdür
Firma İsmi Gizli
İnternette araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Siteniz çok güzel ve üzerinde çalışmakta oldukça keyifli ve güzel . Kısa süre içerisinde aday bulabiliyorsunuz. Tekrar ihtiyacım olduğunda yine sitenizi tercih ederim. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakası da oldukça mutlu ediciydi. Sitenize çok teşekkür ederim.

Senem Kırpık
Hemşire
Bayındır Devlet Hastanesi
Yeni taşındığım ve yarı zamanlı arayışım olduğu için çevremden bakıcı ihtiyacımı karşılayamamıştım. İsteyenler hep tam zamanlı düşünüyorlardı. Bu da benim bütçemi zorlardı. Siteye üye olduktan sonra çok kolay bir şekilde aradığım uygun adayı buldum. Kriterlerimi bir ilanda belirttim ve ona uygun başvurular geldi bende içlerinden beğendiğim adaya iş teklifinde bulundum. Her şey iyi ve yolunda gitti. Çok memnun kaldım.

Derya Güneş
Muhasebe Sorumlusu
Mülayim Motorlu Araçlar Yedek Parça
Çevremden bakıcı bulmaya pek uğraşmadım çünkü zamanımı verip uğraşmak istemedim. Bakiciburada.com'u internetten araştırırken karşıma çıkan en cazip ve en aktif site olduğunu görünce üye olup ihtiyacımı karşılaması adına kullanmak istedim. Çevremdeki insanlar ön yargılı olarak internet üzerinden bulamayacağımı siteye boş boşuna ödeme yaptığımı sürekli söylediler. Bende ilk aldığım zaman tereddütte kalmıştım. Fakat çok kısa bir sürede beğendiğim bir aday ile çalışmaya başladım. 2 aydır beraber çalışıyoruz. Sitenize teşekkür ederim.

Ayşegül Dursunoğlu
Ev Hanımı
-
2.5 yaşındaki kızım için eğitimli bir oyun ablası arıyorduk. Bu site sayesinde tam aradığımız gibi birini bulduk. Herkese tavsiye ediyorum.

Çiğdem Özdemir
Uzman
Türk Hava Yolları
Bir arkadaşım sizin siteniz vasıtasıyla bir bakıcıyla anlaşmış ve 1 yıldır halen kendisiyle çalışıyor. Benimde bakıcı ihtiyacım olduğu için sitenizi tercih ettim. İlanıma gelen yaklaşık 100 başvurudan toplam 3 kişiyle görüşme sağladım. Ve görüştüğüm kişiler gerçekten iyi insanlardı. Aralarında kararsız kalınca içime en sinen bir adayı seçtim. Verdikleri referanslar doğru ve dürüst insanlardı. Adaylar içerisinden kendim eleyerek birilerini seçebiliyor olmak oldukça güzel . İyi ki sitenizi tercih etmişim. Teşekkür ederim .

Esra Bilici
Memur
Devlet Kurumu
Hem ev işlerine hem de çocuk bakımına yardımcı olacak birini arıyordum. İnternet üzerinden sitenizi buldum ve üye oldum. Hemen paket alarak sürecimi başlatmak istedim. Çok kolay bir şekilde hiç uğraşmadan aralarından aday seçerek birini başlattım. Gayet memnunum. Kısa süre içerisinde aradığım gibi bir aday bulduğum için sitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

İlkiz Özcan
Finans Direktörü
Firma İsmi Gizli
İki sene önce internet üzerinden sitenizi keşfettim. Memnun kaldığım için tekrar sitenizi kullanmak istedim. Verdiğim ilan işe yaradı ve aradığım gibi birini buldum. Sonrasında adayımızla anlaşamama durumunda ise bana başvuran diğer adaylarla görüşme sağlayabileceğim bir datam olacağı için memnunum. Sitenize teşekkür ederim.

Berna K.
Yaşam Koçu
Algı Psikodrama
Oyun ablası arayışımı öncelikle bir gazeteye ilan vererek başlatmıştım. Fakat dönüşleri pek beğenmedim. Ve arama motoruna oyun ablası diye arattığımda bakiciburada.com karşıma çıktı , denemek istedim. Gerçekten başvurular isabet oldu ve aradığım adayı kolay bir şekilde bulmama yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim.

Şeyma Kılınç
Hemşire
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
İnternette araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. Öncesinde sizin gibi farklı sitelere de üye olmuştum. Fakat oradan pek verim alamadım . Aday portföyleri çok azdı. ilgi ve alakaları ise hiç yoktu. Sizin siteniz hem çok ilgili hem geri dönüşler çok hızlıydı. Sürecimin gidişatını merak ediyor ve devamlı olarak arıyorsunuz. Siteniz sayesinde bir çok adayla görüşme imkanım oldu. Hepsi birbirinden kaliteli ve iyi insanlar. Sitenizdeki portföyün kaliteli insanlardan oluştuğunu söyleyebilirim. Sadece Erzurum'da değil Türkiye'nin dört bir yanındaki çevreme sizleri öneriyorum. İyi ki sitenizi tercih etmişim. Her zaman ihtiyacım olduğunda kullanmaya devam edeceğim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :