bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

İlknur aytekin ÇELİK
Doktor
Şehir Hastanesi
Bir bakıcıya ihtiyacımız vardı.İnternet üzerinden araştırmalarıma başladım, siteniz dikkatimi çekti. Bir süre inceledim diğer sitelere oranla çok fazla aday olduğunu her şehir ve hatta ülke bazında hizmet verdiğinizi gördüm. Sitenizi kullanmaya karar verdim ve çok rahat bir şekilde sitenizi kullanabildim.Sürecimin bu kadar kısa süreceğini tahmin etmiyordum 24 saat yani 1 gün gibi çok kısa bir sürede aday ile anlaştım çalışmaya başladık. Sürecimde müşteri temsilcilerim de çok ilgilendiler, onlara her aradığımda ulaştım.Bu durum beni mutlu etti.Çok olumlu çok güzel referans yazılarınız görüntüledim bende sunduğunuz bu güzel hizmetinizden dolayı referans yazmaya karar verdim.Sunduğunuz hizmet çok özel ve güzeldi teşekkür ederim.

RIDVAN ÖZGÜR
Reklam Satış Müdürü
iLab Holding
Çocuğum için bakıcı arayışımız vardı ve çalışmış olduğum şirketten dolayı zaten bildiğim ve tanıdığım bakiciburada.com u arayışım için sonrasında test edip kullanma şansım oldu. Yaklaşık 1 ay içerisinde de aradığım gibi bir bakıcı buldum. Arayış sürecimde gayet güzeldi, aile danışmanım sık takip etti ve destek oldu, sonrasında da sürecimizi sağlıklı şekilde sonlandırdık. Teşekkür ederim.

S. Gül Altınordu
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Ankara'da yaşarken anaokulunda sürekli hastalanan 5 yaşındaki oğlumu okuldan alarak yatılı bakıcı sistemine geri dönmeye karar verdim. Bakiciburda.com ile tanşınıncaya dek yatılı bakıcı bulmak benim için neredeyse imkansız bir durumdaydı. Sonrasında bakiciburda.com ve harika müşteri temsilcisimle tanıştım. Aile danışmanım her detayı düşünerek bana öyle destek verdi ki hem Ankara'da sonrasında ise İstanbul'a taşındığımda asla bakıcı bulmak gibi bir endişem olmadı.Simdi bir aydır bizimle olan Türkmen bir ablamiz ile yolumuza devam ediyoruz. Bakiciburda.com a ve aile danışmanıma ne kadar teşekkür etsem az. Ailenin ihtiyaci son bulana dek gerçektende ailenin yanında olan ve her anlamda destek olan bir oluşum bu site. Denemeseydim inanmazdım. İyi ki varsın bakiciburada.com

Selda Özçeltik
Bankacı
Banka
Yardımcı arayışım için araştırma yaparken internetten bakiciburada.com u buldum. Aile danışmanım ile görüşme yaptık ve ihtiyacıma uygun olan hizmeti almamda bana yardımcı oldu. İlan yayınladıktan 3-4 gün içerisinde şuan çalışmakta olduğum yardımcıyı buldum. Aile danışmanımın ilgisinden, hatırlatmalarından oldukça memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Çiğdem Yerli
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Kendi Şirketim
Dönemsel olarak bir bakıcı arıyordum. Sosyal medyada bulunan bir grup sayesinden bakiciburada.com sitesini keşfettim. Üye olduktan sonra aile danışmanlarının bilgilendirmesinden sonra ilan yayınladım ve 1 hafta gibi bir süre içerisinde bir sorun yaşamadan ihtiyacım olan bakıcıyı buldum. Gayet memnun kaldım ve sitenizi çevreme de öneriyorum. Teşekkür ederim.

Yıldız Kıldıran
Güzellik Uzmanı
Kendi İş Yeri
Sitenize çok eskiden beri üyeliğim var. Annem için bakıcı ihtiyacım oldu ve bakiciburada.com dan aramaya başladım. Süreç başladıktan 1 hafta gibi bir süre sonra bakıcımızı bulduk, görüştük, başladı ve 3,-3,5 aydır da kendisi ile çalışıyoruz.Gayet memnunuz. Arayış sürecinde sorun yaşamadık, yani kısa kısa çalışma dönemleri oldu anlaşamadık ayrıldık falan ama kötü ve çözülemeyecek bir problem yaşamadık bu sebeple de memnunuz. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Gözde Yıldırım
Arge Yöneticisi
EATON
Bir yardımcı ihtiyacım oldu. Arkadaşım sizin sitenizi önerdi. İnceledim ve yardımcımı sitenizden aramaya başladım. Yaklaşık olarak 2-3 hafta içerisinde de istediğim gibi memnun olduğum bir yardımcı buldum. Arayış sürecim de gayet olumlu geçti ,aile danışmanım da sizlerde çok yardımcı oldunuz zaten, teşekkür ederim.

Deniz Sezgin Patan
Finans Müdürü
Tekstil Firması
Yardımcı arıyordum. İnternetten bakiciburada.com u buldum. Arayışıma siteden başladım. Görüşmeler yaptık, anlaşamadıklarımız oldu tekrar arayışa devam ettim. Sonucunda 2 ay gibi bir sürede yardımcı buldum. Aynı zamanda portföy oluşturmuş oldum. Gayet memnunum. Çok rahattı, beklediğimden rahat geçti sürecim. Takibiniz de gayet iyiydi, aile danışmanım da oldukça ilgili davrandı, çok teşekkür ederim sizlere.

Esra Şahiner
Planlama Uzmanı
Yazılım Firması
Bakıcıya ihtiyacım vardı. Bir öneri ile bakiciburada.com a üye oldum. İlan yayınladım sonrasında aradığımız kriterlere göre 10 kişiye yakın görüşme yaptık. Son görüştüğümüz bakıcı ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Siteden yaklaşık 10 günde aradığım gibi bir bakıcı bulmuş oldum. Süreçten gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Duygu Orhan
Dış ticaret sorumlusu
Wittmann Battenfeld Plastik Mak.
Çok teşekkürler "bakiciburada.com". 2 oğlum için acil bakıcı arayışımız sayenizde mutlu bitti. Önce çevremizde aradık ama ihtiyaç olunca bulunmaz ya, aynen öyle oldu. Ardından çok daha uygun fiyatlı görünen birkaç site denedik ama paramızı çöpe attık. En sonunda sağolsun bakiciburada müşteri temsilcisi bizi ikna etti. Her aşamada yardımcı oldular ve başvurular da çok daha ciddiydi. Zaten kısa zamanda tam aradığımız bakıcıyı bulduk. Bakiciburada ekibi olarak çok profesyonel ve müsteri memnuniyeti odakli calisiyorlar. Basta tereddüt etsem de iyi ki bu kadar ilgilenip ikna ettiler beni .

Süleyman Gündüz
Yazılım Uzmanı
Özel Sektör
Bakıcı arayışımıza internetten bulduğum bakiciburada.com ile başladık. 1 ay gibi bir süre arayışımız devam etti. Bakıcı profilleri arasından bakıcı bulmak zor olsa da bakiciburada.com bizim bakıcımızı bulmamıza iyi bir vesile oldu. Şuan aldığımız hizmetten genel olarak memnunuz, sıkıntı yaşamadık.

Özlem Barış
Memur
Devlet
Bakıcı arıyorduk ve internetten sitenizi bulduk. İlan yayınladık sonrasında 1 hafta gibi bir sürede bakıcı buldum.Bakıcı arama sürecinden memnun kaldım bir sıkıntı yaşamadım, gelen kişiler düzgün ve iş arayan kişilerdi. Adaylar aşağı yukarı bana uygundu ve zaten 1 hafta gibi bir sürede buldum. Hizmetten genel olarak memnun kaldım, teşekkür ederim.

Aslıhan Kale
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Merhabalar ben 1,5 sene önce internetde Anneme ( 81 yaşında gözleri %10 görüyor )  yardımcı ararken Bakıcıburda com ile karşılaştım ve uzun süre arayışlarım sonuçsuz çıktığı için birde bunu denemek istedim . 
iyiki denedim çünkü burdan bulduğum kişi ile 1,5 senedik devam ediyoruz . Kendisi bize ev işlerinde tüm işlerde yardımcı ve güler yüzü samimiyetiyle evin bir bireyi oldu . 
Benim deneyimim positif olduğu için çevremden 2 kişiye daha yardımcı oldum kendi üyeliğim üzerinden ve onlarda 1 senedir aynı kişilerle çalışıyorlar ve çok memnunlar . 
Çok tşkler Bakıcıburda com , çalışmalarınızın devamını dilerim 
Saygılarımla

Aslıhan Kale
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Ben 1,5 sene önce Bakıcıburda com'a internet üzerinde rastladım , çünkü Anneme evde yardımcı arıyordum . ( Annem 81 yaşında ve gözleri %10 görüyor ) 
Üyeliğimi yapıp bir denemekte fayda var diye arayışa girdim . 5 kişi beğendim ve aralarında seçim yaparak şuan beraber çalıştığımız kişiyi seçtim . Tam 1,5 yıldır beraberiz evdeki tüm işlerimizde yardımcı ve güler yüzü ve samimiyetiyle evimizin bir bireyi oldu . Ve çevremde 2 kişiye daha vesile oldum kendi üyeliğimin üstünden ve onlarda 1 yıldır beraber çalışıyorlar ve çok memnunlar . 
Bakıcıburda coma çok tşk ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Çiğdem Güleçin
Yönetici
Özel Sektör
Bebeğimiz için internetten bakıcı araştırırken bakiciburada.com u bulduk. İlan yayınladıktan bir kaç gün sonrada bakıcımızı bulduk. Site kullanımı gayet kolaydı ve süreçten genel olarak memnun kaldık, bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkür ederiz.

Ezgi Aral
Çiçekçi
Kendi Çiçekçi Dükkanım
İnternette sitenizi gördüm, çocuğum için bakıcı arıyordum. Aile danışmanım ile konuşarak onunda yardımı ile arayışıma site üzerinden başladım. İlanı yayınladıktan 1 hafta gibi bir süre sonra bakıcımı buldum. Süreç oldukça güzel ilerledi genel olarak memnun kaldım aldığım hizmetten ve aile danışmanımdan. Teşekkür ederim.

Semra Yalçıntepe
Bilgi Sistemleri Müdürü
Üretim Firması
Ev yardımcısı arıyorduk ve eşim ile birlikte internette sitenizi bulduk. Web sitenizin oldukça anlaşılabilir olması,ek olarak verilen promosyonlar veriliyor oluşu oldukça güzel. Bunun dışında gerek müşteri danışmanımın ilgisi ve sorularıma verdiği akıllıca detaylı cevaplar gerekse tüm verilerimin sitede saklı tutuluyor olup bu verilere yeniden ulaşmak için ek ücret talep edilmemesi güven sağlıyor. Aday profilleri konusunda ufak tefek sıkıntılar olsa da tüm güven veren durumlardan dolayı arayışa siteden devam ettik ve 2 hafta gibi bir sürede yardımcımızı bulduk. Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Selin Vatansever
Bankacı
Özel Banka
Ev yardımcısı ararken internetten gördüğüm siteniz bakiciburada.com üzerinden 2 hafta gibi bir sürede buldum. Arayış sürecimde bir sıkıntı yaşamadım, gayet iyiydi ve memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

TAYFUN KUMOVA
Öğretmen
Kendi Sanat Okulum
Ana dili gibi İngilizce bilen oyun ablası arıyorduk. İnternette sizin sitenizi bulduk. İlan yayınladık ve gelen ilk iki başvuru ile anlaştık. Resmen 5 dakika sürdü iki kişi ile anlaşmamız 1 günümüzü bile almadı. Diğer başvuruları hiç incelemeye imkanımız bile olamadı, kısa süren bu süreçten genel anlamda memnun kaldık. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :