bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Mürvet Değirmen
Almanca Öğretmeni
Özel Okul
Sizin sitenizi facebookta görmüştüm. Bir arayışım oldu buna istinaden üye oldum. Müşteri temsilcileri ile görüşerek cv kiralama ve ilan yayınlamaya karar verdim. Hem çocuğumla ilgilenebilecek hemde ev işlerine destek olacak birine ihtiyacım vardı. Çok vaktim olmadığı için 3 günde 5-6 kişi ile görüşerek arayışımı hızlandırdım. Sonucunda da 1 hafta içerisinde istediğim gibi birini buldum. Süreçten memnunum. Desteğinizden ve vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

İsmail Kırkaltıoğlu
Serbest Meslek
Ticaret
Bakiciburada.com 'u arayışım için internette araştırma yaparken buldum. Arayışım doğrultusunda satın alım yaptıktan sonra aday havuzundan yaptığım aramalar sonucunda yaklaşık bir hafta on gün gibi bir sürede aradığım gibi birisini buldum. Bulmuş olduğumuz kişi ile çalışıyoruz. Süreçten oldukça memnunum bir problem yaşamadım. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Nursel Çelik
Genel İşler Sorumlusu
Butik Dershane
Yatılı olarak bir yardımcı ihtiyacım vardı. İnternette sitenizi gördüm. Başta baya tereddüt ettim ücret konusunda da yani karşılığını alabilecek miyim diye baya düşündüm ama en sonunda karar verdim en fazla birini bulamam dedim ama iyi ki sitenizden aramışım. Bir kaç kişi ile görüştüm olmadı. Sonra şans dürtmesi denilen bir şey oldu ve bir bekleme sürecindeyken tekrar baktım adaylara. Hemen akabinde tesadüfen birini aradım ve anlaştık.Yaklaşık 10-15 gün bir sürede aradığım gibi birini buldum diyebilirim. Süreçten oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

Sevim Ediş
Ev Hanımı
Çalışmıyor
Gölge öğretmen arıyordur ve kızım bana sitenizi söyledi ve kızım ile birlikte arayışa başladık. Aslında çok acabalarla başladım, internet olduğu için güvenememiştim baya düşündüm ama sonra iyi ki sitenizden aramışım dedim. Yaklaşık 1 hafta - 10 gün gibi bir sürede ilanımıza başvuru yapan bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Teşekkürler.

Gül Kandemir
Avukat
Kendi İşi-Şirketi
İzmir'de yatılı bakıcı arıyorduk. Bundan 2 sene önce keşfettiğim sitenizden aramaya karar verdim. Yaklaşık 1 hafta kadar bir süre içinde de bakıcımızı bulduk. Almış olduğum hizmetten ve çalıştığım bakıcıdan çok memnunum. Ne zaman başım sıkışsa yardımcı olundu, ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Handan Barut
Kafe Sahibi
Kendi iş yeri
Çocuğum için oyun ablası araştırıyordum ve siteniz ile karşılaştım. Sitenizden aramaya, denemeye karar verdim. İlan yayınladım ve oldukça fazla başvuru oldu fakat hiç vaktim olmadığı için beni arayan adaylardan biri ile 1 hafta gibi bir sürede anlaştım. Vaktim olmadığı için çok inceleyemediğim halde kısa sürede oyun ablası buldum. Oldukça memnun kaldım. Süreçte hiç bir sorun yaşamadım her şey yolunda. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Alev Küçükboyacı
Bankacı
Emekli
Yaz tatilinde yurt dışında yaşayan, 5 ve 7 yaşında iki kız torunum için oyun ablası arayışına girmiştim.
İnternette araştırırken “Bakıcıburada.com“ile karşılaşıp hemen telefonla iletişime geçtim. En büyük şansım olan Meltem hanım ile görüşmeye başladım. Talebimi ve beklentilerimi kendisine iletip, uygun bir metin hazırladık. En önemli kriter oyun ablamızın iyi derecede İngilizce bilmesiydi. Gelinim yabancı olduğu için torunlarımın Türkçe dili iletişim için yeterli değildi. Çok sayıda başvurular gelmeye başladığında ben CV lerden eleyerek, toplam 3-4 aday ile görüşmüştüm. Görüştüğüm ilk aday Özlem hanım aynı zamanda öğrenci ve part-time çalışan olduğu için bizim tarihlerin ona uyup, uymayacağı konusu netleşince 2-3 telefon görüşmesinden sonra birlikte çalışma kararı aldık. Çok güzel bir dönem geçirdik. Çocuklar yaz ödevleri , deniz, havuz , müzik, oyun konularında çok iyi anlaştılar.Onlara çok güzel dans ve müzik performansı hazırlattı. Oyun ablamız, ailenin bir parçası oldu. Torunlarımın veda zamanı gelince gözyaşları ile ayrıldılar.
 Özlem hanıma tekrar teşekkür ediyorum. Bu konuda arayış içinde olan ailelere bu desteği veren bu siteye ve özellikle mükemmel bir iletişim kuran , işini büyük bir sevgiyle yaptığı aşikar olan, her aşamayı takip eden, sesinde güven duygusunu sürekli hissettiren Meltem Nemutlu hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Meltem hanım sayesinde doğru insana ulaştım. Bu kadar mükemmel ve profesyonel bir hizmet anlayışı için emeği geçen herkese teşekkürler. Çok kişiye güvenerek tavsiye ettim ve edeceğim.

Başarılarınız daim olsun.

Hüseyin Osanmaz
İthalat&İhracat Operasyon Müdürü
Tat Kimya Sabun ve Gliserin San. ve Tic. A.Ş.
Siteniz sayesinde çok kısa bir sürede aradığım bakıcı-oyun ablasını bulabildim. Aslında süreden ziyade en önemlisi adayların bile güvenilir olması. Çünkü bu işte güven çok önemli. Sitede bulamayacağınız kriter yok sanırım. Teşekkürler bakıcıburada.com

Duygu
İnsan Kaynakları İş Ortağı
Koç Grubu
Sitenizde ilan verdikten sonra 3 gün içerisinde çok sayıda başvuru aldım ve yaptığım görüşmeler sonrasında içime en sinen adayla çalışmaya karar verdim. Çok doğru bir karar verdiğimi her geçen gün anlıyorum. İyiki sizi tanımışım, destekleriniz için çok teşekkürler..

Nevin Dedeoğlu
Planlama Uzmanı
Sunexpress
Çocuğuma bakabilecek bir bakıcıya ihtiyacım oldu. Bakıcı araştırıyorken internette sitenizi gördüm. Güven durumu beni düşündürdü fakat sonra aile danışmanım ile konuştum ve siteden arayışımı sürdürmeye karar verdim. 3-4 gün gibi çok kısa bir sürede oldukça memnun kaldığım bir kişi ile anlaştım. Her şey yolunda siteden ve aldığım hizmetten oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

Öznur Dönmez
Doktor
Şehir Hastanesi
Çocuğum ve ev işlerine yardımcı olması için birine ihtiyacım oldu. Böyle birini bulmak için araştırırken siteniz ile karşılaştım ve üye oldum. Arayışıma siteden devam etmeye karar verdim ve ilan yayınladık. İlk olarak biri ile anlaştım fakat kısa süre çalıştı bende tekrar devam ettim site üzerinden arayışıma ve 2-3 gün içerisinde yeniden aradığım gibi biri ile görüştüm ve anlaştık. Benimde paniklediğim noktalar oldu fakat aile danışmanım olumlu olumsuz her konuda oldukça ilgilendi. Sitenizden ve hizmetten oldukça memnunum. Teşekkür ederim.

Gizem Tepret
Satış Pazarlama Müdürü
Kimya Medya
Ev işleri için yardımcı olabilecek ve aynı zamanda kızımla ilgilenecek birisini arıyordum. Nereden bulacağımı araştırırken internette sitenizi gördüm. Arayışım ile alakalı olarak bir ilan yayınladık ve gelen başvuruları değerlendirmeye başladım. 15-20 gün içerisinde aradığım kriterlerde bir aday ile görüşme sağladık ve çalışmaya başladık. Süreçten memnunum bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkürler.

Ceyda Pirinççi
Seslendirme
Freelance
Babam için bir yardımcı bakıcı ihtiyacımız oldu. Ona destek olacak iyi bakacak birisini arıyorduk ve bir arkadaşımın önerisi ile sitenize üye oldum. Üyelik gerçekleştirdik sonra aranarak bilgilendirdim. Bir süre siteyi denedikten sonra ilan yayınladım ve 10 gün gibi bir süre sonra da aradığım gibi birini buldum. Çok memnunum. Teşekkür ederim.

Gökhan İyigün
Analiz
JCR Derecelendirme
Amacımız çocuğumuz ile kaliteli zaman geçirmesi için belli konularda bilgi sahibi olan oyun ablası bulmak istedik.Sitenizi gördüm internette ve üye oldum. Sonrasında kriterlerimize uygun adayı sitenizden bulmak için değerlendirmeler yaptık. Sonucunda da oğlumuz için aradığımız gibi bir oyun ablası bulduk. Süreçten memnunuz. Teşekkürler.

Necmettin Halic
İş Yeri Sahibi
Marmara Lastik
Anneme destek olacak arkadaş olacak birisini arıyorduk. İnternetten siteniz ile karşılaştım ve giriş yaptıktan sonra aradım. Aile danışmanının yönlendirmesiyle beğendiğim bir adayla görüşmek için paket tanımlandı. Sonrasında görüşme sağladım ve anlaştık. Çok kısa sürede buldum kendisini siteden ve hala çalışıyorum. Oldukça memnunum. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Demet Çakır
Tekstil Mühendisi
Çalışmıyorum
Evimde bir yardımcı ihtiyacım oldu. İhtiyacım doğrultusunda arama yaparken siteniz ile karşılaştım. Aile danışmanları tarafından sitenin işleyişi hakkında bilgilendirildikten sonra ihtiyacım için ilan yayınladım. İlan yayınladıktan 2 gün sonra istediğim gibi bir ev yardımcısı ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Süreçten memnunum. Teşekkürler.

Rabiya Karadeniz
Direktör
Bankpozitif A.Ş
17 aylık bebeğime bakacak ve günlük ev işine destek verecek bir yardımcı arayışında iken internet üzerinden sitenizi buldum. İlk günden itibaren aile danışmanının yakın ilgisi ve takibi neticesinde 1 hafta içinde aradığım profile yakın bir adayla görüşerek çalışmaya başladım. Ciddi güven veren kurumsal bir site. Yardımlarınız için teşekkürler.

Kübra Özçelik
Akademisyen
Gazi Üniversitesi
Ev işlerine destek ve çocuğumun bakımı için bir yardımcı bakıcı ihtiyacım oldu. Nereden bulabilirim diye araştırırken siteniz ile karşılaştım. İnceledim ve üye olduktan sonra dönüş yapıldı. Site ve işleyiş olarak bilgilendirildim. Belli bir süre arayışım konusunda kararsızdım fakat sonra sitenizden aramaya karar verdim. Arayışım başladıktan sonra 1 aya yakın bir sürede aradığım kişiyi buldum. Süreçten memnunum. Teşekkür ederim.

Gülden Akcam
Kimya Mühendisi
Philip Morris
Sitenizi yaklaşık 1,5 yıl önce keşfetmiştim. Sonrasında bir gölge öğretmen arayışım oldu ve sitenizden bulmaya karar verdim. İncelediğimde aradığım yaş aralığındaki portföy sitenizde mevcuttu. Arayışıma başladıktan sonra 15 gün gibi bir sürede aradığım kişiyi siteden buldum. Aday profili oldukça geniş ve site kullanımı kolay. Arayış için tabiki vakit harcamak gerekiyor ama sonucunda buna değdi. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Hizmetten dolayı teşekkür ederim. Sitenizden memnunum.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :