bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Eda Sönmez
İç Mimar
Daha önce oğlum için hafta sonları aktivitelerde bulunacak, ödevlerine yardımcı olacak refakat edecek bir abla ihtiyacımız vardı.
Eşim çalıştığı arkadaşlardan bakiciburada.com u duymuş.
Müşteri temsilcileri ile görüşerek ilan yayınlamaya karar verdik.
Çok başvurumuz oldu. 1-2 hafta ilk görüştüğüm adaylardan biri telefonda görüşme sağladım ve yüz yüze de görüşerek anlaştım.
Abladan çok memnunkaldık.Daha sonra ihtiyacımız bitti.
Şuanda da tekrar yaz dönemi için oyun ablasına ihtiyacımız oldu ve ilan yayınladık.
Bakiciburada.com dan çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Menderes Amil
İdari İşler Müdürü
Saran Holding
Siteniz çok güzel bir hizmet veriyor. Ben sizi internet aracılığıyla buldum. Herkese tavsiye edebilirim sitenizi. İş yerinde ki çalıştığım insanlara da söylüyorum ve öneriyorum. Kağıthane'de 2.5 yaşındaki oğlumuzun öz bakımıyla ilgilenecek ve arta kalan vakitte evin genel işlerini de yapabilecek birini arıyorduk. Siteniz 3. - 4. günde adaylardan biriyle olabilir olduğunu gösterdi bize. Biz o adaylardan biriyle anlaştık ve bir haftadır çalışıyoruz.

Ebru Ural
Pazarlama Uzmanı
Yabancı Bir Firma
Kartal Yakacık'ta ki evimize ev işlerinde yardımcı ve çocuğumu kreşten döndüğünde ben gelene kadar ilgilenebilecek birini arıyorduk. Müşteri temsilcim eksik kaldığım noktalarda bana çok destek oldu ve beni çok iyi yönlendirdi. Sitenizde zorlandığım bir kısım olmadı. Zaten Müşteri temsilcim sayesinde nasıl hareket edilir, ne yapılır ile alakalı bana bilgi verip hep takipte kaldı. Çok iyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum. İlanımı verdikten tam bir hafta sonra istediğim adayla anlaştım. Sitenize ve müşteri temsilcime bu süreçte çok teşekkür ederim.

Vildan Akkaya
Sınıf Öğretmeni
Avrupa Koleji
Googledan ev ödevlerine yardımcı abla nereden bulunur diye arattığımda karşıma siz çıktınız ve sitenizi incelediğimde güvenilir bir site geldiniz. Türkçe , Matematik, İngilizce, Fen Bilgileri, Sosyal Bilimleri derslerinde çocuğuma yardımcı olacak üniversiteli bir abla arıyorduk. İlanıma bir günde başvuran 11 kişi arasından ertesi gün adayımızı bulmamıza yardımcı oldunuz. Sitenizden oldukça memnun kaldım. Çok teşekkür ederiz.

Melek Aydoğan
Yönetici/ Sorumlu
Turkcell
İnternetten araştırma üzerine sitenize denk geldim. Kafamda ki bir çok soruyu müşteri temsilcim sayesinde net bir şekilde yanıt aldım ve kafamda her şey netleşmiş oldu. 2.sınıfa giden oğlum için kaliteli vakit geçirecek , üniversite mezunu , her dediği olduğu için bazı kuralları oturtacak bir oyun ablası arıyorduk . Başvuran 3 adaydan 2.ci adayımla 1 haftadır çalışıyoruz. Oğlum seçtiğimiz adayı çok sevdi. Oyun ablam diye seviyor kendisini . Müşteri Temsilcimin ilgi ve alakasından, bizi bu süreçte yalnız bırakmadığı için sonuna kadar iletişim halinde olduğumuz için kendisine çok teşekkür ederim.

Dilek Polat
Fitness Yöneticisi
Tekfen Tower Fitmax Gym
Sitenizle 2 senedir çalışıyorum. İnternette oyun ablası ararken sizi bulmuştum. Çekmeköy'de yarı zamanlı oyun ablası , gerektiğinde evin genel işlerini de yapacak birini arıyorduk. Aradığımız kriterlerdeki adayı 3 hafta içerisinde bulduk. Aslında ilanımı verir vermez başvurular gelmeye başladı fakat ben seçici davrandığım için bu süreç biraz fazla sürdü. Oldukça memnunum ve herkese öneririm.

Sabiha Çolak
Muhasebe
Balabay Tekstil
2 sene önce sizi internette dolaşırken tanıtım reklamından gördüm. Sitenizi araştırma fırsatım oldu ve çok hoşuma gitti. 2 senedir sizinle çalışıyorum ve çok memnunum. Aradığım adayları buradan kolaylıkla bulabiliyorum. Part time ev yardımcısı arıyordum. İlanı koyduğum gün bana başvuran adaylardan aradığım kriterdeki adayı akşamında buldum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından ve sitenizden oldukça memnunum.

Derya Kara
Senarist
Firmaya Bağlı Değil
İnternette dolaşırken tesadüfen rastladım sizin sitenize. Sitenizde şikayet var mı, nasıl bir site diye araştırmaya başladım. Ve hiç bir şikayete rastlamadım. Bende sitenize kayıt olup ilan yayınlamaya karar verdim. İstanbul Şerifali'de tam zamanlı çocukları seven, referans verebilecek , kolay oyun kurabilen bir bakıcı arıyorduk. İlanımı yayınladıktan tam 1 hafta sonra bir adayla anlaştık ve hala devam ediyoruz. İlanıma bu arada 70 kişi başvurmuş. Hepsine bakma fırsatım olmadı. İlan bitiminde excel olarak hepsine ulaşabileceğim içinde çok mutluyum. Sitenize teşekkür ederim.

Sezgin Bayrak
Yönetici
Alv Tekstil
Google arama butonuna ev yardımcısı yazdığımda ilk sizin siteniz çıkıyordu ve oradan görüp ilan yayınlamaya karar verdim. Bizim arayışımız Başakşehir'de ev yardımcısıydı. Bir adayla anlaştık fakat olmadı. Şimdi başka bir adayla anlaştık ve işe başlayacak. Siteniz beklentilerimin çok üzerinde oldu. 2 hafta içerisinde 57 kişi ilanıma başvuru yaptı. Çok kısa sürede birini bulduğum için çok memnun kaldım.

Rana Sonağa
Şirket Sahibi
Bridgestone Lastik Bayii
İstanbul Beylikdüzü'nde 82 yaşındaki babaanneme bakacak, aynı zamanda ev işlerine de yardımcı olacak yaşlı bakıcısı arıyorduk. Çok kısa süre içerisinde müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasıyla da bu süreç çok hızlı ilerlerdi ve çalışacağımız kişiyi 5 günde bulduk. Sitenize tabiri caizse 10 üzerinden 10 verebilirim. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Kerim Bey
Firma Sahibi
Demirtaş İnşaat
Farklı bir siteye üyeydim. Sizin sitenize ablamın arkadaşının önerisiyle kayıt oldum ve ilan girdik. Yatılı kızlarıma oyun ablası ve ders ablası arıyordum. Üniversite mezunu, aynı zamanda evin genel düzenini de sağlayacak, çocuklara kendisini sevdirecek, çocukların ödevlerine yardımcı olabilecek gibi kriterlerim mevcuttu. Kriterlerime uygun adayı 2 hafta içerisinde sitenizden buldum. Aslında arayışım çok zordu. Bulamamam diye tereddütteydim. Çünkü kızlarımla yalnız yaşayan biriyim ve herkesin kabul etmeyeceği bir durum bu. Fakat ilanıma da 90'dan fazla aday başvurmuştu. Bunların içinden içime en çok sinen biriyle anlaştım. Sitenizden ve temsilcimizden çok memnun kaldım.

Eşref Üney
Tekniker
Türk Telekom
Diyarbakır'da bulunan evimize 6 yaşındaki ikiz kızlarımıza bakabilecek ve evin genel düzenini sağlayabilecek bir bakıcı arıyorduk. İlanımıza 2 hafta içerisinde bir bakıcı bulduk ve bizimle çalışıyor. Şuan için memnunuz. Sitenizden ve müşteri temsilcimiz'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Ferhan Zorcan
Müşteri İlişkileri Grup Direktörü
A Grafik Dizayn
6 senedir bizimle çalışan birisi vardı. Yolumuzu ayırdıktan sonra üniversite öğrencisi olan yeğenim ile bu süreci yürüttük. Bu süreçte yeğenimin üniversite eğitimi bitene kadardı. Yine çocuklarım için derslerine yardımcı olabilecek özellikle yabancı dil gelişimlerine katkı sağlayacak, tercihen İtalyanca bilen bir oyun ablası arıyordum. Yakın bir arkadaşımın neden bakıcıburada.com dan bakmıyorsun ? demesiyle sitenize bakma fırsatım oldu ve ilan yayınlamaya karar verdim. İlana gelen çok kısa sürede ki adaylardan ilkiyle dışarıda görüşüp, anlaştık. İlk görüştüğüm adayın tam olarak kriterlerime uyması ve İtalyanca bilmesi benim için çok önemliydi, tam nokta atışı oldu diyebilirim. Bugün 3.günü olmasına rağmen çocuklarım ve ben onu çok sevdik. Karşılıklı bir uyum içindeyiz. İlanımın da yayın süresi bitene kadar hala yayında kalabilmesi ve başvuran adayların bilgilerini görebilecek olmamız çok güzel.Müşteri temsilcime ve sitenize çok teşekkür ederim.

Serap Kocak
Satış Departmanı
Borusan
Sitenize arkadaş çevremden tavsiyelerle ulaştım ve bende sitenizin işleyişi hoşuma gittiği için ilan yayınlamaya karar verdim. Ümraniye'de referans verebilen ev yardımcısı ve çocuk bakıcısı arıyordum. İlanımı vereli 3 gün oldu ve 3 gün içerisinde istediğim adayı buldum ve beraber çalışmaya başladık. Zaman benim için çok önemliydi ve bu süreç oldukça hızlı ilerledi. Herkese önerebileceğim bir site gerçekten. İlgi ve alakalı oluşunuzdan dolayı da çok teşekkür ederim.

Şahin Kolburan
Güvenlik Şefi
Ayka Bar
Tekirdağ / Çorlu'da yatılı ev yardımcısı arıyordum. İlanımı yayınladıktan 3 gün sonra bir adayla anlaştık ve şuan kendisiyle 5 gündür çalışıyoruz. Birbirimizden oldukça memnunuz. Sitenizin güvenlik aşamalarından ve müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

Mecbure Palacı
Bilgisayar Mühendisi
Özel Bir Firma
Halkalı/ Atakent'te Part time ev yardımcısı ve oğlumuzu kreşten geldiğinde karşılayarak yemek verebilecek birini arıyorduk. İlanıma 3 hafta içerisinde bir çok aday başvurdu. Başvuran adaylar o kadar çoktu ki, aday havuzunuzu hiç düşünmedim. O adayların içerisinde bana ulaşanlara öncelik sağladım ve bir adayla anlaştık. İşimi kolaylaştırması bana en büyük sağladığı katkı oldu. Sitenize teşekkür ederim.

Harun Ünal
----------
Firma Ünvanı Gizli
Çocuğumuza eğitici ve öğretici aktiviteler yapabilecek bir oyun ablası arıyorduk. İlanımıza çok fazla başvuru geldi ve bunların içinden tam 1 ay sonrasında adayımızı bulduk. Verdikleri bilgilerin doğrulanmasını sevdik. Henüz daha yeni bir seçim yaptık . Hizmetinizden memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Onur Gürgen Bilişik
Servis Sorumlusu
İmser İş Makinaları
Okul sonrası evde karşılama ve oyun ablası ihtiyacımız vardı. Kısa sürede çok başvuru gelmesi sayesinde bu arayışımızı sitenizden karşıladık. 19 cv hakkım vardı ve ilanıma 4 tane gelen mesaj içerisinden bu 4 cv mi kullanarak aradığım kriterlerdeki adayı bulmama yardımcı oldu. Güvenlik aşamalarından da memnun kaldım. Aradığım kriterdeki adayı nereden bulduğumu soranlara sitenizi öneriyorum.

Ayşegül Yeşilyurt
Firma sahibi-Yönetici
Dişime Sağlık
6 aylık bebeğime bakacak ve ev işlerinde yükümü hafifletecek birini arıyordum. 2 hafta içerisinde daha hiç bir aday ile görüşmeden 52 adayımdan ilk adayım ile anlaşma yoluna girdik. Tatlı dilli, sıcak kanlı bu insanla 3 haftadır çalışıyorum. Kendisi şuan ağırlıklı olarak ev işlerine bakıyor, bebek aşamasına yavaş yavaş geçiyoruz. Çok kısa sürede aradığım kriterdeki adayı bulduğum için sitenizden memnun kaldım.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :