Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Seval I.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Siteyi internetten araştırmalarım sayesinde buldum ve ilan verdim. İlanımızdan sonra bir çok kişi ile telefonla ve yüz yüze görüşmeler sağladım. Yaklaşık 2 hafta içinde de buldum kriterlerime uygun adayı ve çalışmaya başladık. Aile danışmanımızın fazlasıyla etkisi oldu sürecimizde, ilgilendi bizimle ve doğru şekilde yönlendirerek süreci en doğru şekilde yönetti. Siteden de kendim görüşmeler sağladım, gerçekten profesyonel şekilde hazırlanmış bir platform. Tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım.

Murat İ.
Firma Sahibi
PRİZMA EGE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
Bakiciburada.com aracılığı ile tanıştığımız Oyun Ablamızdan çok memnunuz. Oldukça hassasiyet gerektiren ve böylesi önemli bir konuda desteklerinden dolayı Bakıcı Burada ekibine teşekkür ederiz.

Nafiye U.
Hemşire
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
İnternetten araştırarak buldum siteyi. Açıkçası başta güvenemedim, telefon ile görüştük aile danışmanları ile sonrasında denemek istedim ve 2-3 gün içerisinde buldum bakıcımızı. Ben bile bu kadar hızlı bir süreç beklemiyordum :) Her şey ile detaylıca ilgilenip, takibini sağlayan bakiciburada.com ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Hilal G.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
İnternet üzerindeki sıkı araştırmalarım sonucunda sitenizi buldum ve 2 gün gibi kısa bir sürede sonuç aldım. Aile danışmanımla da irtibatta kalarak olumlu olarak süreci sonlandırdık. Teşekkür ederim.

Mustafa Ç.
Yönetici
Kendi İşi-Şirketi
İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda tanıştım sitenizle. 2 gün bile sürmeden aradığımız kriterlere uygun bir aday ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Bu aşamada bana destek olan ve sürecimi en doğru şekilde yöneten bakiciburada.com ailesine çok teşekkür ederim.

Neslihan T.
Bankacı
Özel Sektör
İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda siteyi buldum. Arayışım ile ilgili ilan verdim ve başvuru yapanlar ile 3 hafta boyunca sıkı bir görüşme sağladım. Aradığım kriterlerde biri ile anlaştık ve 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Siteden aldığım hizmet sayesinde kendisini buldum ve memnun kaldım. Sonucundan da memnun kaldım. Teşekkür ederim bakiciburada.com.

Esra B.
Bankacı
Özel Banka
Çocuğumun psikoloğu sayesinde unisbul.com sitesi ile tanıştım. Oraya kayıt olduğumda danışmanlar tarafından hızlıca dönüş aldım ve ihtiyacım doğrultusunda bakiciburada.com'a yönlendirildim. İlanımı danışmanımın da desteği ile bakiciburada.com'dan verdik ve güzel dönüşler aldım. Çok başarılı bir sürecin sonunda olumlu bir şekilde sonuca vardım. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim. 

Zeynep Şeyma D.
Mimar
Özel Sektör
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile siteyi buldum, iyi ki de bulmuşum. İlanı verdim ve 1 hafta bile geçmeden adayı buldum. Çok memnun kaldım gerçekten güvenilir bir site. Danışmanlar çok ilgililer. Sürekli arayıp bilgi verdiler, ben her aradığımda ulaşabildim ve tüm sorularımın yanıtlarını aldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Gizem E.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Uzun zamandır bakıcı arıyordum ancak bulamadım. İnternetten araştırmaya girdim ve referansları görüp detaylı araştırınca bakiciburada.com ile çalışmaya karar verdim. Başlarda onca zamandır bulamadığım için çok ümitli değildim ama denemek istedim. İlanımı verdiğim hafta tam da aradığım gibi bir bakıcı ile anlaştım ve ben bile inanamadım bu kadar hızlı bulabildiğime. Sitenin kullanımı, tasarımı, çalışan danışmanlar.. Her şeyi gayet güzel ve başarılı. Ben çok memnun kaldım. Şimdi herkese tavsiye ettiğim tek site bakiciburada.com. İyi ki tanımışım sizi. :)

Sema Ç.
Danışman
Özel Sektör
Bir yakınımın tavsiyesi ile tanıştım bakiciburada.com ailesi ile. Görüştük ve ilan vererek sürecimizi devam ettirdik. İlana bir çok başvuru aldım ve kontrol edip aralarında filtreleme yaparak çok rahat aramış olduğum kriterlere uygun bir aday buldum. İşin takip süreci bakiciburada.com tarafından çok iyi ilerledi, çok yardımcı oldular. Olumlu bir deneyim oldu. Teşekkür ederim.

Şehriban P.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
İnternette araştırma yaparken siteyi buldum ve kaydoldum. Site ile ilgili yorumlar çok güzeldi, ilan verdim ve başvuru aldığım kişilerden biriyle çalışmaya başladım. Her aşamamda takipte olup, bana destek olan bakiciburada.com ailesine çok teşekkür ederim. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel bir deneyim oldu benim için. 

Zehra Y.
Finans Müdürü
Özel Sektör
3 yıl önce internetteki arayışlarım sonucunda tanıştım bakiciburada.com ile. İlan verdim ve fazlasıyla başvuru oldu, çoğunu inceleme fırsatım bile olmadı çok fazla görüşmeler sağladım. 2 ay gibi uzun ancak kaliteli bir süre harcadım aradığım adayı bulabilmek için ama sonuçları güzel oldu. İş yoğunluğum nedeni ile telefon görüşmelerini müşteri temsilcileri ile çok sağlayamadığımdan site üzerinden takip ediyordum. Sitenin kullanımı gerçekten çok rahat ve anlaşılır, bu nedenle hiç zorlanmadım. Uzun sürecimi en rahat  ve doğru şekilde atlatmamı sağlayan bakiciburada.com ekibine teşekkür ediyorum.

Bircan T.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Güvenilir bir yardımcı arıyordum ve internete güvenmiyordum, ancak araştırmalarım sonucunda bakiciburada.com u buldum. Kayıt olduğumda hemen sitenin danışmanları dönüş sağladı ve aradığım kriterlerle ilan verdik. İlandan sonra 2 hafta sürmeden buldum yardımcımı. Süreç çok iyi yönetildi, danışmanımın da ilgisiyle olumlu şekilde süreci sonlandırdık. Çok teşekkür ediyorum destekleriniz için.

Yasemin A.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
Siteyi uzun zaman önce internetten araştırmalarım sonucunda buldum. İlan vermek yerine kendime uygun olarak filtrelediğim adaylar ile iletişim sağlamak istedim ve bu konuda aile danışmanım ile birlikte ilerledik. Sonucunda, aramış olduğum gibi bir bakıcı ile anlaştım ve çalışmaya başladım. Gayet ilgililerdi ve güzel bir süreç geçirdim. Deneyimimden sonra çevremde ki  herkese tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım, teşekkürler.

Hüseyin A.
Sigortacı
Özel Sektör
Daha önce çalışmış olduğum şirkette ki arkadaşlardan duymuştum ve sitenin sistemini, işleyişini biliyordum. Ancak o zamanlar bir yardımcı yada bakıcı arayışımız yoktu. İhtiyaç olunca da aklıma ilk gelen bakiciburada.com oldu. İlanı verdim ve 1 gün bile sürmeden adayı buldum. Danışmanımın da desteği ile hızlıca süreci atlattık. Teşekkür ederim bakiciburada.com.

Alp S.
Müdür
Kendi Ofisim
Siteyi bir arkadaşımın tavsiyesi ile keşfettim. Kayıt olduğum anda aile danışmanım tarafından aranıldım, çok şaşırdım bu kadar hızlı dönüş olmasına. İlanımı yayınladılar ve 2 saat içinde buldum bakıcıyı inanamadım bu kadar hızlı hallolmasına. Süreç çok hızlı ve başarılı yönetildi. Çok memnun kaldım hizmetten teşekkür ederim. 

Selcan P.
Öğretmen
Devlet Okulu
Bakiciburada.com'u internetten araştırmalarım sonucunda buldum. Aradığım kriterlerde olan bakıcımı ilanım yayınlandıktan 1 hafta içinde buldum. Süreçten çok memnun kaldım, sürekli aradılar firmadan, ben aradığımda da ulaşabildim ve her soruma cevap alabildim. Fazlasıyla ilgililer. Çok teşekkür ederim.

Ebru T.
Müdür
Finans Sektörü
Bir arkadaşımın memnuniyeti ve tavsiyesi üzerine denemeye karar verdim. Gerçekten arkadaşımın anlattığından daha da iyi bir site olduğunu ilan verince anladım. 2 3 gün içinde aradığım gibi bir yardımcı buldum ve birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Çok memnun kaldım çok ilgilendi danışman arkadaşlar, sürekli irtibatta kaldık kendileriyle ve destekleri sayesinde çok kısa sürede halloldu işlerim. Teşekkür ederim ilginize.

Nagihan T.
Özel Ders Öğretmeni
Özel Sektör
Siteyi internetten araştırmalarım sonucunda keşfettim. Bakiciburada.com'da ilan verdim ve süreç boyunca firma ile iletişimde olduk. Destekleri sayesinde 1 hafta olmadan yardımcımızı bulduk ve 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Sitenin kullanımı da bir o kadar rahat ve kolay tasarlanmış. Aldığım hizmetten memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :