Bakiciburada.com, siz ve sevdikleriniz için Türkiye genelinde bakıcı arayanlarla bakıcıları 2008 yılından beri internet ortamında buluşturan, Türkiye'nin en büyük bakıcı havuzuna sahip güvenilir bakıcı bulma sitesidir.

Çalışan anne ve babaların en büyük sorunu, çocuklarını emanet edebilecekleri bakıcıyı nasıl bulabilecekleriydi. Kurucu ortaklarımızın da uzun yıllar bakıcı bulma süreçlerinde yaşadığı sıkıntılar, bugünkü Bakiciburada.com'un 2008 yılında temelinin atılmasını sağladı.

Bakıcı bulma süreçlerinde ailelerin taşıdığı en büyük endişe "Güvenilirlikti". Çocuk sahibi bir ebeveyn olarak bunun aileler için ne kadar önemli olduğunun farkındaydık. Güvenilirlik konusunda ise "İnternetten bakıcı mı bulunur ?" endişesi hakimdi.

Bugün +200Bin ailenin bakıcı bulmak için hizmet aldığı, aynı şekilde +800Bin bakıcı havuzuna ulaşan Bakiciburada.com, güvenilirlik konusunda kalpleri kazanmaya devam ediyor. Bakiciburada.com'a olan güvenin artmasıyla “internetten bakıcı mı bulunur” endişesi de büyük oranda kalktı.

Üstelik Bebek & Çocuk bakıcısına ek olarak, Ev Yardımcısı, Oyun Ablası - Abisi, Hasta Bakıcısı ve Refakatçi, Yaşlı Bakıcısı, Köpek Bakıcısı, Temizlikçi, Hemşire, Fizyoterapist, Bahçıvan, Özel Şoför vb. ihtiyaçlarınızda da hizmet vermekteyiz.

16 yıllık tecrübemizle bu güveni korumak için var gücümüzle çalışıyoruz. En önemli motivasyon kaynağımız, müşteri memnuniyetimizdir.


Hakkımızda

Misyonumuz:

Ailelerin ve bakım personellerinin güvenilir ve kolay bir şekilde bağlantı kurmalarına yardımcı olarak hayatlarını iyileştirmektir.

Tecrübe

16 YILLIK

BENZERSİZ TECRÜBE

Aday Sayısı

800.000+

BAKICI HAVUZU

Mutlu Müşteri

200.000+

MUTLU MÜŞTERİ


Biz Kimiz ?

- 2008 yılında üniversiteli 2 girişimci olarak kurduğumuz Bakiciburada.com’a, 2012 yılında kariyer.net ortaklığıyla gücümüze güç kattık.

- 525 numaralı İŞKUR izin belgesi ile Türkiye iş kurumundan aldığımız bakıcı bulmaya aracılık izni ile Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

- Türkiye’de bir ihtiyaç olan bebek & çocuk bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası-abisi, hasta bakıcısı ve refakatçi, yaşlı bakıcısı, köpek bakıcısı, temizlikçi, hemşire, fizyoterapist, bahçıvan, özel şoför vb. ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

- Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. Türkiye'nin her bir ilçesinde ihtiyacınız olan bakıcıyı bulabilirsiniz.

- Bakıcılarla ilgili değerlendirme yapabilir, diğer ailelerin görüşme yaptığı bakıcılarla ilgili değerlendirmelerini görebilirsiniz.

- Türkiye'nin en geniş bakıcı havuzuna sahibiz. Bakıcınızı bulmak için zaman kaybetmezsiniz.

- %99 memnuniyet oranıyla ailelerimize hizmet vermekteyiz.


Hakkkımızda

Hakkımızda

Uğur Akkuş

Uğur Akkuş
Kurucu Ortak / Genel Müdür
Yıldız Teknik Üniversitesi 2010 Mezunu, Evli, 1 kız çocuk babası

Cemil Erol

Cemil Erol
Kurucu Ortak / Genel Koordinatör
Yıldız Teknik Üniversitesi 2010 Mezunu, Evli, 1 kız ve ikiz çocuk babası

Bakiciburada.com, Unisbul.commarkasıdır.