bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Şeyda TABEK
Ana Okulu Öğretmeni- Firma Sahibi
Küçük Dahiler Ana Okulu
İkiz çocuklarım ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacım vardı. Sizin ile tanıştım ve ilan yayınlamaya karar verdim. 3-4 kişi ile görüşme sağladım. İlan yayın süremizin 2. haftasında Ayşe ablamız ile anlaşma sağladım. Çok memnunuz. İlan başvuruları, geri bildirimler çok fazla oldu. Her görüştüğüm abla iyi nitelikteydi. Memnun kaldım. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim.

İdil Özer Bakır
Uluslar Arası İlişkiler Uzmanı-Etkinlik Yöneticisi
Eventchi - Eip İletişim Pazarlama ve Turizm
15 aylık oğlum ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacım vardı. Facebook da gördüm sizi ve müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak ilan yayınlamaya karar verdim.Fazlası ile başvuru aldım. İlanımızın başında gelen başvurulardan görüştüğüm abla ile anlaşma sağladım.3 haftadır devam ediyoruz.Oğlum ile uyum içinde keyifli vakit geçiriyorlar.İlan süresinin sonunda yapılan başvuruları excele aktarabilmem de gayet güzel. Sizden memnun kaldım. Teşekkürler.

Müge Karamüftüoğlu
Müdür Yardımcısı
Özel bir banka
4 yaşında kızım var. Çok hareketli, resim yapmaktan, müzik dinlemekten büyük keyif alır. Kızımın bu güzel günlerinde birlikte vakit geçireceği oyun ablası aradığımda Bakiciburada.com ile tanıştım. Bizimle çalışmak isteyen onlarca adayın arasından 15 kişiyle telefonla ve 5 kişiyle yüzyüze görüştük. Görüştüğümüz kişiler arasından şimdi 3 kişi ile çalışıyoruz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlıkta yüksek lisans öğrencisi olan ablamız çocuğuma disiplin kazandırma ve kaliteli etkinlik yönünde destek oluyor.

Psikiloji bölümü 4. sınıfta olan ablamız çocuğumun ince motor gelişimine katkı sağlıyor.

Diğer ablamız ise İngilizce Dil ve Edebiyatı bölümü 3. sınıfta okuyor ve çocuğumla ingilizce eşliğinde oyunlar oynuyor, birlikte parka gidip eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Oyun ablalarının aile yapıları çok düzgün ve karakterleri de çok iyi. Bu süreçte Bakiciburada.com yetkililerin çok desteği oldu. Bakiciburada.com ailesine teşekkür ederim.

Seyhan ÜNER
Kariyer.net Eğitim Müdürü
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizm. A.Ş
“Çocuk sahibi olmak sorumluluk gerektirir ve zordur” derlerdi . İnsan başına gelince daha iyi anlıyor . Hele bir de çalışan bir anne iseniz daha da çok hissediyorsunuz. Oğlumun bu sene okula başlaması ile birlikte sadece 3 saatliğine onunla ilgilenecek, servisten aldıktan sonra oyunlar oynayacak ve benim gelmemi bekleyecek birini araştırıyordum. Çevremdeki konu komşu tüm tanıdıkları seferber etmem sonuç vermeyince “neden Bakiciburada.com 'da ilan yayınlamıyorum ki?” dedim. Bu konuda aldığım en doğru aksiyon olduğunu sonradan anlayacaktım. Çıktığım ilana gelen doyurucu ve nitelikli başvurular bu süreci olumlu şekilde sonlandırmamı sağladı . Son 1 yıl içinde aldığım en doğru karardı diyebilirim . Teşekkürler Bakiciburada.com.

İnci AHİ
Firma Sahibi
İnci Ajans
Bakiciburada.com ekibine ve Uğur Beye sundukları başarılı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 2 senedir her dönem başı aradığımız niteliklere uygun oyun ablasını bakiciburada.com'dan temin ediyoruz.

Şermin GÖZDEN
Psikiyatri Doktoru
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi
1,5 yaşında ki kızım için bir abla ihtiyacım vardı. Aday havuzunu kullanmaya karar verdim ve cv paketi aldım. Adaylar ile telefon aracılığı ile görüştüm. Yüz yüze görüştüğüm ilk aday ile anlaşma sağladım. 1 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Bakiciburada.com dan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Seden Baytekin
İngilizce Öğretmeni
Hasan Leyli İlk Okulu
2 yaşında ki çocuğum ile ilgilenecek abla ihtiyacım vardı. İnternetten buldum sizi. Aday havuzundan değerlendirme yapmaya karar verdim. Bir liste oluşturarak eleme yaptım ve 2. aday ile görüşme sağladım. 2. görüştüğüm abla ile anlaşma sağladım. 1 aydır devam ediyoruz ve çok memnunuz. Sizden ve hizmetinizden çok memnun kaldım. Sizi herkese tavsiye ederim.

Ebru TURŞİN
Lojistik Personeli
Michelin Lastikleri
9 yaşında ki kızım için gölge öğretmen ihtiyacımız vardı. İlan yayınlamaya karar verdim. Başvurularımız geldi beğenmediğimiz adaylarda oldu tabi. Bizim için en doğru adayı bulmak için elemeler yaptım.Aday havuzundan da baktım. Bir gölge öğretmen ile anlaşma sağladım. İlginizden ve desteğinizden memnun kaldım. Teşekkürler.

Rayka Şenbay
Ev Hanımı
Bakiciburada.com u googledan buldum. İlk başta müşteri temsilcilerimiz ile görüştük. Çok ilgili ve konuya hakim, yetenekli, içten insanlar. İhtiyacımı hemen algıladı. Doğru bir şekilde ilanımı oluşturduk. Başvurularımız gayet güzel oldu. İlanı okumayan adaylarda vardı. Telefonda ilanı hatırlattım, elediklerim oldu. inandığım kişilerle yüz yüze görüştüm, çok eğitimli adaylarla bir araya geldim. İstediğim cv ler arasından 2 kişi ile görüştüm biri ile anlaştım, 1 haftadır beraberiz. Bu siteyi abla ihtiyacı olan ailelere tavsiye ederim.

İlkay Çapraz
Yönetici
---
7 yaşında ki kızım için oyun ablası ihtiyacım vardı. İnternette buldum sizi. Müşteri temsilcimiz ile görüştüm ve ilan yayınlamaya karar verdim. 20 gün sonra bir abla ile anlaşma sağladım. Ablamızı bulmaya yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Gamze Başol
Vize Uzmanı
Tav Havalimanları Holding A.Ş.
Bakıcıburada.com sitesi aracılığıyla, kızımıza ev ödevlerinde yardımcı olacak bir abla bulduk. Sitenin müşteri temsilcileri son derece ilgili ve güleryüzlü, hizmetten oldukça memnun kaldık. rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Dinamis Emekli
Psikolojik Danışman
Arkadaşım sizden birini bulmuş, öneride bulundu bana da. Müşteri temsilcileri ile görüşerek ilan yayınlamaya karar verdim.
Daha sonra bir abla ile anlaştım. Çocuklarım ikiz olduğu için adaptasyon sürecimiz zorlu geçiyor.
Şimdi tekrar bir abla ile görüştüm.
Onun ile eylül ayında devam edeceğiz.
Sizden ve hizmetinizden memnun kaldım.
Teşekkürler.

Ebru Kuşcu
Danışman
Nar Eğitim
Çekmeköyde bulunan evimizde günlük ev işlerini yapacak ve çocukları okuldan karşılayacak bir yardımcı ihtiyacım vardı. İnternette ararken buldum sizi inceledim.İlan yayınlamaya karar verdim. İlan yayın süremizin 2. haftasında bir aday ile anlaşma sağladım.Sürecimiz olumlu geçiyor. Başvurulardan memnun kaldım. Hediye Cvlerimi kullanırken biraz zorluk yaşadım. Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim.

Fulya Akıncı
Yazılım Mühendisi
6 yaşında dünyalar tatlısı bir çocuğumuz var. Belgesel seyretmeye bayılıyor. Öyle ki oyuncaklarının büyük bir kısmı hayvanlardan oluşuyor. Eşim de çalıştığından dolayı çocuğumuzla oturup belgesel izlemek için yeteri kadar zamanımız çoğunlukla olmuyor.

İnternette gezinirken tesadüfen bulduğum bu siteyi detaylı araştırmalarım sonucunda telefonla aradım ve hizmetlerini dinledim. Doğrusu böyle bir hizmet alarak çocuğumu başkasına emanet etme fikri beni hep korkutmuştu. Eşimle de görüştükten sonra böyle bir hizmeti denemeye karar verdik ve iyi ki de böyle bir hizmet almışız diyoruz şu an. Teşekkürler.

Melek Kurşun
Yönetim Departmanı Kozmetik Pazarlama
Avon Kozmetik
Sizi Yörünge psikolojik danışmanlıkdan tavsiye ettiler. Başka velilerlede görüştüm bakiciburada.com dan abla bulmuşlar sizi tavsiye ettiler. Daha sonra sizin ile irtibata geçerek ilan yayınlamaya karar verdim. İlan süresinin başında bir abla ile başladık 1 ay devam ettik daha deneyimli bir adaya ihtiyacımız olduğunu anladığımız için o abla ayrılmaya karar verdik. Şimdi diğer başvurularımdan mezun ve deneyimli bir abla ile anlaştık. Tatil süresinden sonra başlayacağız. Sizden ve ilginizden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Demet Yıldırım
Bankacı
Teb Bankası Genel Müdürlük
3 önce oyun ablası ihtiyacımız vardı. Arkadaşımın tavsiyesi ile sizin ile tanıştım. İlan yayınlamaya karar verdim. Bir abla ile anlaşma sağladım. Uzun süre devam ettik, mezuniyeti sebebi ile ayrıldık. Daha sonra başka bir ablaya geçiş yaptık. Bu sene tekrar oyun ablası ihtiyacımız oldu. Tekrar ilan yayınladık. İlan süresinde güzel ve fazla başvurularımız oldu. Kısa süre sonra bir abla ile anlaştık. 1 aya yakın süredir devam ediyoruz memnunuz. Teşekkürler.

MURAT ÖRGE
FİRMA SAHİBİ
ÖRGE MOBİLYA
Bugüne kadar 3 kere bakiciburada.com sitesinden oyun ablası bulma fırsatımız oldu. Hepsinden de ayrı ayrı çok memnun kaldık. Kişilerin oturduğu bölgelere göre ayrılması, arama yapma esnasında çok faydalı oldu. Yardımcı arayanların sadece başvuru beklememesini, iş arayanları onlarında aramasını tavsiye ederim.

Murad BÜYÜKKÜRKÇÜ
Merkez Dış Ticaret
Dış Ticaret - Şirket Sahibi
8 yaşında ki oğlum için ödevlere yardımcı abla-gölge öğretmen ihtiyacımız vardı. Bir arkadaşım sizi tavsiye etti. İlan yayınlamaya karar verdim. 6 gündür ilanımız yayında.İlk günden başvurularla görüşmeye başladık. Bize hediye edilen cv ler ile aday veri tabanından 3-4 aday ile görüştüm ve anlaştım şuan da memnunuz. İlginiz için teşekkürler.

Derya Aksoy
Bankacı
Deniz Bankası
7 aylık bebeğim ile ilgilenecek ve ev işlerini yapacak acil bakıcı ihtiyacım vardı.Çok sıkışık bir durumdaydım.İnternetten buldum sizi ilan yayınlamaya karar verdim. Bana hediye verilen cvlerden yararlanarak, aday havuzundan değerlendirme yaptım.3. görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım.Sizden çok yakın bir ilgi gördüm.Teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :