bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Emel Özkan
İnşaat Mühendisi
Firma İsmi Gizli
Bir arkadaşım vasıtasıyla sitenize üye oldum. Kariyer.netle ortaklığınız olması güven veriyor. Kadıköy Suadiye'de 5 aylık kızımın tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek , kızımdan arta kalan vakitte evin genel düzenini sağlayabilecek bir bakıcı arıyorduk. 3 hafta içerisinde arayışımızı tamamladık. Bakiciburada.com'a çok teşekkür ederim. Siteniz çok faydalı oldu.

Fatma Aksoy
Bankacı
Merhaba, evli ve 3 çocuk sahibi bir anneyim. 2 Erkek bir Kız çocuğum var. Bakıcımız genelde evin temizlik ve yemek işlerini yapar. Özellikle yarenin evdede eğitimine devam etmesini istiyordum. Bu konuda Bakiciburada.com'la referans yoluyla tanıştım ve şu anda Boğaziçi 3.sınıf bir üniversite öğrencisinden çocuğuma ders verdirtiyorum.

Mehmet Babuşcu
İnsan Kaynakları Uzmanı
Kimya Sektörü
Bakiciburada.com ile tanıştık ve ilan yayınladık. Çok kısa sürede biriyle anlaşma sağladık. Sunulan hizmet ve destek çok iyi, herkese tavsiye ederim. Denemeye gerçekten değer.

Esen AVCIBAŞI
Ev Hanımı
---
8 yaşında ki kızımın derslerine yardımcı olacak ve oyun oynayacak abla ihtiyacım vardı. İnternetten buldum sizi. Müşteri temsilcim ile görüştüm ve ilan yayınlamaya kar verdim. Başta çekimser kalmıştım müşteri temsilcimin samimiyeti ve yardımı ile sürecimde olumlu ilerledim. Sürecimde çok sıcak ve yakın davrandınız. Bir abla ile anlaşma sağladım.1 haftadır devam ediyoruz memnunuz. İlan yayınlandıktan ilk haftada anlaşma sağladım. Sizlere gerçekten çok teşekkür ederim. Sizleri herkese tavsiye ederim.

Müge Karamüftüoğlu
Müdür Yardımcısı
Özel bir banka
4 yaşında kızım var. Çok hareketli, resim yapmaktan, müzik dinlemekten büyük keyif alır. Kızımın bu güzel günlerinde birlikte vakit geçireceği oyun ablası aradığımda Bakiciburada.com ile tanıştım. Bizimle çalışmak isteyen onlarca adayın arasından 15 kişiyle telefonla ve 5 kişiyle yüzyüze görüştük. Görüştüğümüz kişiler arasından şimdi 3 kişi ile çalışıyoruz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlıkta yüksek lisans öğrencisi olan ablamız çocuğuma disiplin kazandırma ve kaliteli etkinlik yönünde destek oluyor.

Psikiloji bölümü 4. sınıfta olan ablamız çocuğumun ince motor gelişimine katkı sağlıyor.

Diğer ablamız ise İngilizce Dil ve Edebiyatı bölümü 3. sınıfta okuyor ve çocuğumla ingilizce eşliğinde oyunlar oynuyor, birlikte parka gidip eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Oyun ablalarının aile yapıları çok düzgün ve karakterleri de çok iyi. Bu süreçte Bakiciburada.com yetkililerin çok desteği oldu. Bakiciburada.com ailesine teşekkür ederim.

Ufuk Büyük Korkmaz
Dijital Reklam Grup Bşk.Yrd.
Doğan Gazetecilik / Posta.com.tr
Part-Time bir oyun Ablası arayışında olduğumuzdan kolay bulamayacağımızı düşünmüştüm. Bakıcıburada.com’ un zengin portföyü sayesinde kriterlerimize uygun bir çok alternatif ile görüşme şansımız oldu ve kısa sürede aradığımızı bulduk. Müşteri temsilcimizin de siteyi etkin kullanabilmem adına destekleri için de ayrıca teşekkür ederim.

Çağla Solakel
Şirket Sahibi
Luce Cabana Aydınlatma
2 yıl önce de bakiciburada.com'a ihtiyacımı karşılaması adına bir ilan vermiştim. Memnun kaldığım için aynı ihtiyacıma kısa sürede destek alabilmek için yine sitenizi tercih ettim. Çekmeköy Taşdelen'de ki evimizin temizlik, ütü, çamaşır, etrafın toparlanması ve yemek gibi işlerinden sorumlu olacak kısacası bir evin neye ihtiyacı varsa o işleri yapabilecek bir ev yardımcısına ihtiyacım vardı. Çok kısa bir sürede aradığım adayı bulmama yine yardımcı oldunuz. Müşteri temsilcimizin ilgi ve alakasından ötürü de kendisine çok teşekkür ederiz. Tekrar ihtiyacım olması durumunda yine bakiciburada.com'u tercih edeceğim. Herkese tavsiye ederim.

Sevil Aygün
Kurucu
Sosyal Sorumluluk Projeleri
Geçen seneden beri bakiciburada.com'dan haberdarım. Fakat bir çalışma yapmamıştık. Bu sene ihtiyacım halinde ilk kez internetten bir şey satın alarak çalışma sağladım. Sitenizin güvenlik aşamalarının oluşu bana güven verdi. Üsküdar Çengelköy'de yabancı uyruklu, İngilizce bilen, çocuğumun gelişim ve eğitimlerine destek sağlayabilecek yatılı veya yarı zamanlı bakıcı arıyordum. İlanımızı yayınladıktan sonra pek ilgilenmedim diyebilirim. Müşteri temsilcimin beni arayarak destek vermesi, sürekli beni araması ve yardımcı olmasından çok memnun kaldım. Müşteri temsilcimin sayesinde 5-6 günde aradığım nitelikteki bayanla anlaştım. Çalışanlarınızdan ve sitenizden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Salim AKSOY
Uzman Hekim
Üsküdar Devlet Hastanesi
İnternetten birisini bulmak ve çocuğunuzu teslim etmek! İlk bakışta olumsuz görünen bu olayı ummadığımız kadar olumlu bir şekilde sonlandırdık. Seçtiğimiz öğretmenimizin performansından ve sıcak yaklaşımından dolayı memnunuz. Haziran 2014 den bugüne öğrenci - öğretmenimizle beraberiz.

Bakiciburada.com 'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Aksoy Ailesi.

Dilek Polat
Fitness Yöneticisi
Tekfen Tower Fitmax Gym
Sitenizle 2 senedir çalışıyorum. İnternette oyun ablası ararken sizi bulmuştum. Çekmeköy'de yarı zamanlı oyun ablası , gerektiğinde evin genel işlerini de yapacak birini arıyorduk. Aradığımız kriterlerdeki adayı 3 hafta içerisinde bulduk. Aslında ilanımı verir vermez başvurular gelmeye başladı fakat ben seçici davrandığım için bu süreç biraz fazla sürdü. Oldukça memnunum ve herkese öneririm.

Mustafa Yeler
Fabrika Müdürü
Bina Yapı
Sitenizden çok memnun kaldık. Kariyer.net ile çalışmamıza rağmen böyle bir siteden haberdar değildim. 2 yaşında ve 7 aylık çocuklarımızın bakımında bize destek verebilecek bir bakıcı arıyorduk. Arama motoruna yazdığımız da bakiciburada.com ile karşılaştık. Kariyer.net iştirakı oluşunuz ciddi bir firma olduğunuzu gösteriyor. Çaresizliğimizden dolayı bir cv satın aldık. Bir adayla çok kısa bir sürede anlaştık fakat kendisi bize uygun olmadığını anlayınca yollarımızı ayırdık. Hemen diğer cv haklarımızı kullanarak başka bir aday bakmaya başladık. 1 hafta içerisinde bir adayla anlaştık. Şuan ki bakıcımızdan eşim çok memnun. Çalışma saatlerine sadık ve çocuklarıma olan yaklaşımı oldukça güzel. Kendisiyle çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu. Sitenize çok teşekkür ederim.

Kayahan Gürkaner
Genel Müdür
Firma İsmi Gizli
İnternetten bakiciburada.com'u gördüm. Üye olduktan sonra müşteri temsilcim arayarak site hakkında bilgilendirdi. Bunun üzerine cv satın aldım ve ev yardımcısı arayışım için filtreleme kısmından aratarak adaylara bakmaya başladım. İlk beğendiğim ve görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Benim için çok hızlı bir süreç oldu. 3 haftadır adayımızla çalışıyorum. Kendisi oldukça temiz ve düzenli biri. Öz geçmişindeki her şeyin doğru olduğunu da gördüm. Gayet sürecim güzel geçti diyebilirim. Müşteri temsilcisi de devamlı arayarak ilgi ve alakasını gösterdi. Sitenizden memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

İlkin Tabanlı
Konfeksiyon Tasarımcı
Dynamo Denim Kumaşçılık
İyi ki bakiciburada.coma üye oldum.Sayelerinde çok iyi bir bakıcı ablamız var.Teşekkürler.

Ayşe Özgün
Uzman Doktor
Firma İsmi Gizli
Bir arkadaşımda daha önceden sizin sitenizden bir eleman bulmuş ve çok memnun kalmış. Bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine sitenize bir ilan verdim. Halkalı Atakent'te 4 aylık bebeğimin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenebilecek bir bakıcı arayışım vardı. 1 hafta içerisinde bana başvuranlar içerisinde bir adayla anlaştık. Şuan her şey yolunda gidiyor. Kendisinin çalışkan , güvenilir ve tecrübeli olması beni çok memnun ediyor. En önemli kriterim evime yakın olmasıydı. Siteniz gayet iyi bir uygulama. İhtiyacımı kısa zamanda karşıladı ve işe yaradı. Sitenize teşekkür ederim.

Şeyda TABEK
Ana Okulu Öğretmeni- Firma Sahibi
Küçük Dahiler Ana Okulu
İkiz çocuklarım ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacım vardı. Sizin ile tanıştım ve ilan yayınlamaya karar verdim. 3-4 kişi ile görüşme sağladım. İlan yayın süremizin 2. haftasında Ayşe ablamız ile anlaşma sağladım. Çok memnunuz. İlan başvuruları, geri bildirimler çok fazla oldu. Her görüştüğüm abla iyi nitelikteydi. Memnun kaldım. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim.

Zeynep Keçeci
Endüstri Mühendisi
Özel Şirket
Hem güvenilir buldum hem de zamandan tasarruf sağladım. Çok makul ücretlerle kısa sürede ihtiyacım olan bakıcıyı buldum. Bulduğum bakıcıdan da çok memnunum ve sitede arka planda gösterilen ilgi ve alakadan da memnunum. Teşekkür ederim ekibinize.

Nurşen Gürsoy
Babaanne
Ev Hanımı
Ankara'da 16 yaşındaki otistik çocuğumuza gölge öğretmen arayışımız için oğlum sitenize ilan vermiş. İlan verdikten sonra çok fazla başvuru olmuş. 1 hafta içerisinde de beğendiğimiz bir adayla anlaştık. Sitenize çok teşekkür ederiz. Allah sizlerden razı olsun. Anlaştığımız aday çocuk gelişimi mezunu ve her şeyden önemlisi çok iyi anlaşıp kaynaştılar. Birlikte ders çalışıyorlar , okula gidiyorlar ve keyifli vakit geçiriyorlar.

Buse Pilav
Yönetici
Ars Grup
Ankara Yenimahalle'de 7 aylık oğlumuzun tüm temel ve öz bakım ihtiyaçlarını karşılayacak, gelişiminde destek sağlayabilecek, arta kalan vakitte evin genel düzenini sağlayabilecek yatılı veya esnek saatlerde çalışabilecek bakıcı arayışımız vardı. İlanıma ilk günden bir çok başvuru geldi. Ben aradığım kriterdeki adayı 1 hafta içerisinde buldum ve 1 aya yakın beraber çalışıyoruz. Müşteri temsilcim bir sıkıntım olduğunda bu süreçte bana çok yardımcı oldu. Sitenizden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Burhan Karabağ
Firma Sahibi
Saygın Tekstil
İnternete yardımcı/bakıcı arayışımı nasıl bulabilirim diye arattığımda karşıma bakiciburada.com çıktı. Kocaeli Darıca'da haftanın iki yarım günü ev işlerinde bize yardımcı olabilecek birini arıyordum. İlanımı yayınladıktan 3-4 hafta içerisinde aradığım adayı hızlıca buldum. İlginiz ve alakanız fazlasıyla iyi. Sitenize çok çok çok çok teşekkür ederim. Bakiciburada'dan çok memnun kaldım.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :