Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Recep D.
Emekli
Kamu
Adana''da yalnız yaşayan bayan hastamız için bakıcı aramaya başladık. İnternette tesadüfen Bakıcıburada.com ile tanıştık. Çevremizde de uzun süre araştırma yapmıştık, fakat ilgilenen, destek olan kimse olmamıştı. Süreci hızlandırıp site üzerinden ilan yayınlayıp, başvuruları inceleyerek, 10 gün içinde bakıcımızı bulduk. Her şey yolunda gidiyor ve kendisinden oldukça memnunuz. Site gerçekten çok kurumsal ve güvenilir. Hem sürecimizin kısa sürmesi hem de seçeneklerin, portföyün fazla olması bizi çok memnun etti. Herkese çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz. 


Derya Ç.
Yönetici
Özel Sektör
Kendi araştırmalarım sonucunda Bakıcıburada.com''u buldum. Ankara bölgesinde ev işlerine destek olacak birini arıyordum. Siteye kayıt oluşturup, danışmanımla görüşmeler yaparak ilan yayınladım. Birkaç görüşme yaparak 3.görüştüğümüz adayla çalışmaya başladık. Toplam sürecimiz 10 gün sürmüş oldu. Sitenin kolay kullanımı ve aday çokluğu işimizi çok kolaylaştırdı. İhtiyacımız halinde  değerlendirebileceğimiz tek yer artık diyebilirim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 
Tavsiye ediyoruz. 

İlayda K.
Mimar
Özel Sektör
İnternette Bakıcıburada.com''u bulup giriş sağladım. Niğde Merkez''de 60 yaşlarındaki annem için sorunluluk sahibi ve öz bakım yapabilecek birini arıyorduk. Hem yaşadığımız şehir hem de annemizin çevresinden uzun zaman birilerini arayıp bir sonuç alamadık. Profesyonel destek almaya karar verdiğimizde, site üzerinden ücretli üyelik satın aldık. Danışmanımızın da yönlendirmesiyle adayları inceleyip, 2 gün içerisinde bakıcımızı bulduk. Bu kadar kolay ve hızlı sonuç alacağımızı hiç düşünmemiştik. Bakıcımızdan çok memnunuz, annemizle yakından ilgilenmesi bizi çok mutlu ediyor. Sizleri herkese tavsiye edeceğiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Gökçe E.
Doktor
Özel Sektör
Ataşehir''de ev yardımcısı ihtiyacımız için Bakıcıburada.com''u bulup, siteyle çalışmaya karar verdik. Uzun süredir kimseyi bulamadığımız için ilk etapta pek umudumuz yoktu. Hem ilan yayınlayıp, hem de aday havuzundan adayları değerlendirmeye aldık. Çok kısa sürede evimize yakın, çok pratik bir yardımcıyla başladık. Sistemi aktif olarak kullanabilmek sürecimizi çok rahatlattı. Aldığımız üyelik paketiyle bakıcı ve ev yardımcısı gibi birçok ihtiyacımızı karşıladığımız için maddi anlamda çok kolaylık sağlıyor. Daha yüksek ücretler verip, farklı kurumlarda arama yapmaya gerek duymuyoruz artık. Tek adresimiz Bakıcıburada.com. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Kerim K.
Mühendis
Özel Sektör
Komşumuzun tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. Ataşehir''de 4 yaşındaki oğlumuz için oyun ablalığı yapacak ve biz yokken göz kulak olacak birini arıyorduk. Güvenilir olması çok önemli olduğu için bu anlamda içimize sinen siteye kayıt oluşturduk. İlan yayınlayıp, çok kısa sürede hemen birini bulduk. Sürecimiz çok kolay ve başarılı ilerlediği için farklı kişileri denemeye almaya gerek duymadık. Bu süreçte bize destek olup, aracılık eden Bakıcıburada.com ailesine yürekten teşekkür ederiz. Çevremizde herkese tavsiye edeceğiz. 

Teoman Z.
Mühendis
Özel
Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturduk. Sakarya Hendek''te 80 yaşındaki büyük annemiz için sorumluluk sahibi, yaşlılarla iletişimi kuvvetli birini arıyorduk. Danışmanımız destek olup, ilan yayınladık. Gelen başvurular arasından beğendiğimiz kişiyle denemeye başladık. Çok hızlı ve kolay bir şekilde sürecimiz ilerledi. Büyük şehirlerde bu tarz ihtiyaçlarımızı daha kolay bulabiliyoruz belki ama kasaba tarzı yaşadığımız bölgede de hızlı hizmet almamız çok büyük avantaj. Çevremizden bulamadığımız bakıcımızı, tek bir üyelik alarak gidermiş olduk. Aday havuzu ciddi anlamda çok güzel, her türlü ihtiyacımızı karşılamaya yetiyor. Her konuda sürekli destek sağladığınız için ve emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Sizleri her fırsatta herkese tavsiye ediyoruz. İyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını dileriz.

Suzan D.
Bankacı
Özel
Ordu Merkez''de yalnız yaşayan, 80''li yaşlardaki annem için bakıcı ihtiyacımızı site sayesinde karşıladık. İnternette görüp dikkatimizi çekti ve üyelik oluşturduk. Danışmanımızın desteği ile ilan yayınlayıp başvuruları topladık. 10 gün içinde bakıcımızı bulduk. Bakıcımız merhametli, iletişimi kuvvetli ve biz yokken annemize bizi aratmayacak şekilde güvenilir. Site sayesinde bulunduğumuz konumda birçok adayı listeleyebiliyoruz . Hem pratik hem de maddi açıdan diğer firmalara göre daha ekonomik. Sürekli süreç takibinin yapılması da çok güzel. Kaliteli hizmet anlayışınız için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki Bakıcıburada.com var.

Gencay K.
Müfettiş
Kamu
Kadıköy''de 6 ve 4 yaşlarındaki çocuklarımız için oyun ablası ihtiyacımız vardı. Önceliğimiz pedagoji eğitimi veya çocuk gelişimi eğitimi olan birini bulmaktı. Site üzerinden ilan yayınlayıp, birçok kişiyle görüşmeler yaptık. Ön görüşmelerden sonra 2 hafta içinde uygun bulduğumuz bir adayla çalışmaya başladık. Her türlü yetkinliğe sahip olduğu ve çocuklarla çok iyi anlaştığı için çok mutlu ilerliyoruz. Kısa sürede evimizin yakınında, kendi bütçemize göre birini bulmamızı sağladığı için sürecimiz çok güzel geçti. İlginizden ve hizmetinizden çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Ferhan E.
Emekli Mühendis
Özel
Antalya''da yaşayan 80 yaşında annem için internet üzerinden bakıcı aramaya başladım. Biraz araştırma yapınca, bu işi ticarete döken çok fazla kurum olduğunu gördüm. Referansların ve kimlik bilgilerinin doğrulandığı Bakıcıburada.com dikkatimi çekti, kayıt oluşturdum. 3 aylık üyelik paketi satın alarak ilan yayınladım. Kısa sürede birçok başvuru alan ilanım sayesinde, 2 hafta içinde birini bulduk. Bakıcımız hem annemizle hem de ev işlerinde titizlikle işini yerine getiriyor. Kesinlikle şans verilmesi gereken, aday portföyüyle zamandan tasarruf sağlayan bir platform. Danışmanımız da süreçte elinden gelen desteği sürekli sağladı. Herkese çok teşekkür ederiz. Çevremizde siteden sürekli bahsediyoruz.

Aykut H.
Diş Hekimi
Özel
Yakınımızın tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. İzmir Çarşı''da 81 yaşındaki annemize bakıcı arıyorduk, çevremizden uzun süredir kimseyi bulamamıştık. Danışmanımızın desteği ile siteye kayıt oluşturup, ilan yayınladık. Annemizin öz bakıma ihtiyacı olmadığı için önceliğimiz ev işlerine de destek olacak birini bulmaktı. Başvuruları toplayıp, detaylı değerlendirme sonucunda 1 ay içinde bakıcımızı bulduk. Bu süreçte siteden her konuda destek alıp, takibimiz sıkıca sağlandı. Tecrübeli, yaşlı bakımında eğitimli adayların olması çok fazla avantaj sağlıyor. Aldığımız kaliteli hizmetten dolayı siteden çok memnun ayrıldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Dilek B.
Danışman
Özel
İnternet üzerinden Bakıcıburada.com''a ulaştım. Tekirdağ''da 2 çocuğumla ilgilenecek, sorumluluk sahibi, sabırlı ve ev işlerine de yardım edecek birini arıyorduk. Site üzerinden üyelik oluşturarak, ilan yayınladım. Gelen başvurular arasından eleme yaparak, denemeye başladığımız bir adayla çalışmaya başladık. Bakıcımız kısa sürede aileden biri gibi olduğu için uzun süre birlikte çalışmayı düşünüyoruz. Diğer başvuru yapan adayları ileride ihtiyaç olabileceğinden, iletişim bilgileriyle kayıt olarak aldım. Uzun vadeli olarak ihtiyaçlarımızı karşılayan, pratik kullanımı olan ve her konuda destek sağlanan bir platform. Tek başımıza çevremizden bulamayacağımız bakıcımızı, sitenin büyük datası sayesinde, kısa sürede aradığımızı bulmuş olduk. Herkese tavsiye ediyorum. Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkürler.

Seda K.
Tekstilci
Özel
Beylikdüzü''nde yatılı veya gündüzlü çalışacak ev yardımcısı ihtiyacımız vardı, internetten Bakıcıburada.com''u bulduk. Kayıt oluşturup, Demo ilan yayınladım. Gelen başvurulardan, adayların fotoğraflarını ve cv bilgilerini görmek işimizi çok kolaylaştırdı. Uygun gördüğüm kişiler olunca, ücretli üyeliğe geçiş yapıp, 1 hafta içinde yardımcımızı bulduk. Ayrıca kullanım olarak çok basit ve zaman kaybı sağlamıyor. Siteye sürekli giriş yapamasam da mail olarak bilgilendirilmek, aldığımız hizmetin kalitesini daha fazla artırıyor. Aklımıza takılan her soru olduğunda danışmanımızın destek olması da çok güzel. Bizlere bu güzel imkanı sağladığınız için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Çiğdem Y.
Eczacı
---
Antalya''da Alzheimer hastası, 80 yaşında annem için  yardımcı ararken Bakıcıburada.com ile tanıştım. Uzun süre kimseyi bulamadığım için siteyi denemek istedim. Bir süredir bulamadığımız bakıcımızı, site sayesinde 1 hafta içinde sonuçlandırdık. Bakıcımız hem evin işleriyle hem de tüm süreçlerde samimiyetle yardımcı oluyor. Güler yüzlü ve içten olmasıyla evin bir bireyi oldu. Yakınımda ihtiyacı olan herkese siteyi anlatıp, vesile oluyorum. İyi ki karşıma çıkmış ve kayıt oluşturmuşum. Güvenimizi boşa çıkarmadığınız için ve annemizi içimiz rahat emanet ettiğimiz için minnettarız. İlginizden ve kaliteli hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Canan S.
Bankacı
Özel
Bakıcıburada.com sayesinde, 2 hafta içinde yardımcı ihtiyacımızı giderdik. Profesyonel ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışan, ilgi-alakaları eksik olmayan bir platform. Uzun süredir bulamadığımız, güven konusunda zorluk yaşadığımız yardımcı sürecini atlatmış olduk. İzmir''de daha önce çok fazla ihtiyaç oluyordu, fakat bir türlü aradığımızı bulamıyorduk. Site sayesinde, hem 8 yaşındaki çocuğumuzu güvenle emanet ediyoruz, hem de ev işleri konusunda yükümüzü hafifletmiş olduk. Gelişmiş ve pratik kullanımı sayesinde çok fazla zaman ayırmamıza da gerek kalmıyor. Emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.

Alperen A.
Şirket Sahibi
---
Çocuk Bakıcısı arıyordum ve Bakıcıburada.com''u keşfettim. 7 yaşındaki çocuğumuz için Ankara''da, çok acil bakıcı ihtiyacımız oluştu.  Hemen ilan yayınlayarak, gelen başvuruları değerlendirmeye aldık. 1 hafta içinde bir bakıcıyla anlaştık ve çalışmaya başladık. Sürecimiz çok hızlı ve kolay ilerledi.  Danışmanım sık takip edip, destek oldu.  Ailenin ihtiyacı son bulsa da süreç takibini sürekli yapan, yanımızda olduklarını hissettirip ve her konuda destek olan harika bir platform. Çok memnun kaldık ve çevremizde herkes tavsiye ediyoruz. Hizmetinizden dolayı çok teşekkürler. 

Murat S.
Şirket Sahibi
---
İzmir Gaziemir''de ev yardımcısı ihtiyacımızı, internet üzerinden gördüğümüz Bakıcıburada.com sayesinde, çok kısa sürede giderdik. Siteye üyelik oluşturup, ilan yayınladık. ilk haftada, başvurular arasından hemen biriyle anlaştık. Çok pratik ve zamandan tasarruf sağladığımız bir süreç yaşadık. Tecrübeli ve evimizi kısa sürede sahiplenen bir yardımcı bulduğumuz için çok memnunuz. Sistemin açık ve kolay kullanılması ayrıca rahatlık sağlıyor. Tüm destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederiz.

Tarık S.
Şirket Sahibi
---
Antalya''da haftada 3-4 gün çalışacak ev yardımcısı için Bakıcıburada.com''a üyelik oluşturdum. İlan yayınlayıp, kısa sürede birçok başvuru aldım. 2 kişi ile görüşme yapıp, hemen biriyle anlaştık. Çok kısa ve pratik bir süreç oldu . Antalya''da 6 aylık süreden dolayı birini aradığımız için hemen bulmamız çok avantaj sağladı. Kalan paket haklarımı İstanbul için değerlendirmeye alacağım. Ekonomik anlamda da bütçe dostu olan Bakıcıburada.com''u herkese tavsiye ediyorum.

Gülseren A.
Bilgisayar Mühendisi
Özel
8 aylık bebeğimize Şişli''de bakıcı ihtiyacımız vardı. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine siteye kayıt oluşturdum. Çok fazla kriterlerim olduğu ve donanımlı birini aradığım için detaylı bir ilan hazırladım. Danışmanım da çok ilgili davranarak ihtiyacımı sorup, yönlendirmeler sağladı. 2 hafta telefon ve yüz yüz görüşmeler yaparak, aradığımız bakıcıyı buldum. Çocuk gelişimi eğitimi olması da bebeğimin gelişimi açısında çok fayda sağlıyor. Geniş aday portföyü sayesinde kalifiyeli birçok adayla tanışma fırsatımız oluyor. İyi ki arkadaşımı dinleyip sizleri tercih etmişim. Çevremde ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Başarılarınız daim olsun.

İsa Ç.
Turizmci
Şirket Sahibi
Antalya''da 1.sınıfa gidecek çocuğumuzun Türkçesini düzeltecek, düzgün diksiyon için oyun ablası arıyorduk. İnternetten siteyi bulup, kayıt oluşturduk. Danışmanımız sürekli arayıp, eksik olduğumuz konularda yardımcı oldu. İlanımıza da gelen fazla başvurular sayesinde 10 gün içinde eğitimli bir adayla anlaştık. Sürecimiz oldukça olumlu devam ediyor, kendisinden çok memnunuz. Geniş aday havuzu sayesinde, gelen diğer başvuruları Excel dökümü olarak kaydedip, ilerisi için değerlendirebiliyoruz. Kaliteli hizmetiniz ve vermiş olduğunuz desteğiniz için herkese çok teşekkür ederim. 

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :