bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

İlker Püren
Antrenör
Samsun Spor
Sitenizden öncelikle güven hissini aldığım için çalışmak istedim ve hislerim beni yanıltmadı . Aradığım bakıcıyı kısa süre içerisinde buldum . Bunun yanı sıra sitenizdeki temsilcilerin konuya hakim olması ve sürekli ilgilenmeleri , yalnız bırakmamaları da sitenin başarısını ortaya koyuyor. Herkese çok teşekkür ederim

Ayşegül Yeşilyurt
Firma sahibi-Yönetici
Dişime Sağlık
6 aylık bebeğime bakacak ve ev işlerinde yükümü hafifletecek birini arıyordum. 2 hafta içerisinde daha hiç bir aday ile görüşmeden 52 adayımdan ilk adayım ile anlaşma yoluna girdik. Tatlı dilli, sıcak kanlı bu insanla 3 haftadır çalışıyorum. Kendisi şuan ağırlıklı olarak ev işlerine bakıyor, bebek aşamasına yavaş yavaş geçiyoruz. Çok kısa sürede aradığım kriterdeki adayı bulduğum için sitenizden memnun kaldım.

Elif Ak
Fizik Öğretmeni
Ayfer Bayhan Eğitim Danışmanlığı
3 yaşındaki pedagoji yazıları okurken bu yaştaki bir çocuğun yabancı dil öğrenmesinin önemini öğrendim. Bir adayla görüştüm ama psikolojiye de önem verdiğim için bu adaydan vazgeçtim. Daha sonra Ceren hanımla tanıştım. Psikoloji alanında yüksek lisans yapıyor. Çocuğumla duygusal ve psikolojik açıdan çok katkıları oldu.

Ceren ablamıza oğlum çok alıştı. Oğlumu gelişmesi için oyunlar oynatıyor. Tuvalet eğitimine de kısa bir sürede çok güzel bir teknik ile eğlenceli hale getirerek öğretti.

Annelik adına bana da çok şey öğretti. Aynı aday kız kardeşimle ve arkadaşımla da görüşüyor. Çevremdeki ailelere ve herkese bu siteyi tavsiye ederim.

Nilsu Demirkıran
Avukat
Serbest
Arkadaşımda sizinle daha önceden kurumsal anlamda çalışmış, kendisi beni sitenize yönlendirmişti. Bakiciburada.com'la iki senedir çalışıyorum. Önceki adayımız devlet memurluğuna atandığı için ayrılmak zorunda kaldık. Bu sene tekrar bir ilan yayınladık. Çengelköy'de 16 yaşındaki engelli oğlum için fiziksel anlamda yardımcı olabilecek, onunla okula gidecek çünkü ailelere izin verilmiyor, tenefüslerde oğlumun tuvalet ihtiyacına yardım edecek, beraber vakit geçirecek bir gölge abisi arıyorduk. 1 hafta 10 gün içerisinde çocuğumuza bu anlamda katkı sağlayacak bir adayla anlaştık. Kendisinden çok memnunuz. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Lütfi SEYREKEL
İnsan Kaynakları Müdürü
Tab Gıda San. ve Tic. A.Ş.
2 hafta içerisinde Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde okuyan bir abla ile çalışmama vesile olan sitedir Bakiciburada.com

Çocuğun anne-babası ile ders çalışmakta zorlandığı birçok ailenin sıkıntılarını biz de yaşıyorduk. Çocuğumuz ile öğretmen değil, anne-baba ilişkisi yaşamak istiyorduk. Çocuğumun kişisel gelişimini destekleyecek, ona derslerinde yardımcı olacak, 10 yaş çocuğu ile kaliteli zaman geçirecek birini arıyorduk. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bakiciburada.com’dan destek aldık.

6 aydır çocuğum üniversiteli ablası ile çalışıyor. Verilen görevleri çok kısa zamanda tamamlayıp kalan sürede beraber oyun oynuyorlar, kek-pasta yapıyorlar. Biz işten gelinceye kadar beraber çok güzel zaman geçiriyorlar. Ayrıca tek çocuk olan kızımın özel konuları da ablası ile paylaştığını ve gerçek abla gibi sohbet edebildiğini görüyorum.

Derslerindeki olumlu etkisini görüyorum ve çok mutlu oluyorum.
Çevremde böyle ihtiyaçları olan herkese bakiciburada.com'u tavsiye ediyorum. Çok teşekkürler.

Mine Çevik
Cildiye Doktoru
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi
Geçen sene sizi internet üzerinden araştırırken bulmuştum. İki senedir sizlerle çalışıyorum ve memnunum. Günlük rutin ev işlerine destek olabilecek , evin genel düzenini sağlayabilecek ve cumartesi günleri de iki çocuğumla ilgilenecek yarı zamanlı ev yardımcısı arıyordum. Araya bayram girdiği için pek aktif siteyi kullanamadım. Yaklaşık 20 gün içerisinde istediğim kriterdeki adayı bana başvuran kişiler arasından buldum. Müşterim temsilcim'in benimle ilgilenmesi ve aday bulma konusunda destek olması beni çok memnun etti. Sitenizde ki işleyiş gayet güzel. Teşekkür ederim.

RIFAT YILDIRIM
Şoför
Mitoli Catering
İnternetten sizi gördüm. Gölge öğretmen arayışım vardı müşteri temsilcileri ile görüştüm ilan yayınlamaya karar verdim. İlanımızın 2. haftasında 1. görüştüğümüz aday ile 10 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Sizlerden de çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Dilek Polat
Fitness Yöneticisi
Tekfen Tower Fitmax Gym
Sitenizle 2 senedir çalışıyorum. İnternette oyun ablası ararken sizi bulmuştum. Çekmeköy'de yarı zamanlı oyun ablası , gerektiğinde evin genel işlerini de yapacak birini arıyorduk. Aradığımız kriterlerdeki adayı 3 hafta içerisinde bulduk. Aslında ilanımı verir vermez başvurular gelmeye başladı fakat ben seçici davrandığım için bu süreç biraz fazla sürdü. Oldukça memnunum ve herkese öneririm.

Gürkan Ziyanoğlu
Satış Şefi
Yaşar Birleşik Pazarlama Pınar Grup
İnternet ortamında ev yardımcı arayışımız varken sitenizi gördük. Siteye üye olarak kayıt oluşturduk. İlan ve anasayfa dopingi satın alarak ilan yayınladık. Halkalı Atakent'te yarı zamanlı ev yardımcısı aynı zamanda 2.sınıfa giden çocuğumuzu okuluna bırakacak bir yardımcı arıyorduk. Cuma günü ilanı girdik ve Pazar günü bize kendisi ulaşan adayımızla anlaştık. Çok kısa sürede olduğu için çok memnun kaldık. Bizimle ilgilenen müşteri temsilcimize de teşekkür ederiz.

Selçuk Akınay
Şirket Sahibi
Prim Döviz A.Ş.
Personel ihtiyacımızı üniversiteli gençlerle karşılamaktan son derece memnunuz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sitenizi herkese tavsiye ve öneride bulunuyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mine Kumcuoğlu
Fon Yönetimi Müdürü
Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
2 yıldır kızımın derslerine yardımcı olacak üniversiteli ablaları bakıcıburada.com aracılığı ile buluyorum. Verilen hizmet kaliteli ve başvuran adaylar da nitelikli. İçtenlikle tavsiye ederim.

Eşref Üney
Tekniker
Türk Telekom
Diyarbakır'da bulunan evimize 6 yaşındaki ikiz kızlarımıza bakabilecek ve evin genel düzenini sağlayabilecek bir bakıcı arıyorduk. İlanımıza 2 hafta içerisinde bir bakıcı bulduk ve bizimle çalışıyor. Şuan için memnunuz. Sitenizden ve müşteri temsilcimiz'in ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Murat Doğan
Muhasebe Sorumlusu
Darüşşafaka
Kayıt olduğum günden bu yana gördüğüm ilgi ve alaka beni çok memnun etti . Aradığım adayı da ilan aldıktan 4 gün sonra hemen buldum ve şuan her şey yolunda ilerliyor .Hem zaman kazandım hem de ekonomik anlamda tasarruf sağladım .Teşekkürler bakiciburada.com

Mehmet Babuşcu
İnsan Kaynakları Uzmanı
Kimya Sektörü
Bakiciburada.com ile tanıştık ve ilan yayınladık. Çok kısa sürede biriyle anlaşma sağladık. Sunulan hizmet ve destek çok iyi, herkese tavsiye ederim. Denemeye gerçekten değer.

Çağdaş Canseven
Tekstil-Moda Tasarımcısı
Troya Tekstil
3 yaşında ki kızım ile aktivite yapabilecek abla ihtiyacımız vardı. Daha önce başka bir siteden ilan vermiştim. İhtiyacım dahilinde başvurular alamadım.İnternetden sizin sitenizi buldum. Deneme ilanı oluşturdum ve başvurularım geldi. Müşteri temsilcim ile görüştüm. Cv paketi almaya karar verdim. 3 kişi ile telefon aracılığı ile görüşme sağladım. 1 kişi ile yüz yüze görüştüm ve anlaşma sağladım. Ablamızdan gayet memnunuz. Hizmetinizden gayet memnun kaldım. Fiyatlarınızda uygun. Aileler böyle bir ihtiyacı olduğunda birini bulma sürecinde problem yaşıyordu. İnternetden böyle bir hizmet alabilmek çok güzel. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi...

Asiye Harman
Şirket Sahibi
Eyisa Kişisel Bakım Salonu
Bursa Nilüfer'de 82 yaşındaki annemize yardımcı olabilecek , alt bakımı ve yemek yedirme gibi temel ihtiyaçlarına yardım edebilecek ve günlük ev işlerine destek sağlayabilecek yaşlı bakıcısı arayışımız vardı. Uzun bir süre arayışımızı başka yollardan tamamlamaya çalıştık fakat bir verim alamamıştık. Hızlı olacağını düşündüğü için, haberim olmadan eşim sitenize üye olup ilan vermiş. Ve 3 gün içinde bir adayla anlaştık. Gerçekten çok hızlı bir süreç oldu bizim için. Bakiciburada.com sayesinde kısa bir sürede ve acil olan arayışımızı sonlandırdık. Çok teşekkür ederiz.

Havana Cırık
Firma Sahibi
Platin Baskı
İstanbul Beylikdüzü'nde yatılı veya tam zamanlı 7 yaşındaki çocuklarımla ilgilenecek, arta kalan vakitte evin genel düzenini sağlayacak bir bakıcı ve ev yardımcısı arıyorduk. Aradığım kriterlere uygun adayı çok kısa bir sürede buldum. İlk bir adayla başladık fakat kendisiyle daha sonrasında anlaşamadık. İkinci bir adayımız başladı şimdi işe. Kendisinden şuan için memnunuz. İki seneden beri sizlerle çalışıyorum. Sitenizden ve müşteri temsilcinizden oldukça memnunum. Oldukça ilgili davranıyorsunuz. Çok teşekkür ederim.

Nurullah Okumuş
Şube Müdürü
Halk Bankası Manavgat Şubesi
Sitenize çok önceden kayıt olmuştum, ihtiyaç halinde birini bulabilirim diye numaranızı kaydetmiştim. Antalya Muratpaşa'da 7 yaşındaki oğlum için temel ihtiyaçlarını karşılayacak, günlük ödevlerine yardım edebilecek, ilgi alanlarına göre aktiviteler yaptıracak, oyunlar oynayarak kaliteli zaman geçirecek oyun ablası arıyorduk. İlk anlaştığımız kişi başladıktan sonra ihtiyacımızı karşılamadığını ve çok fazla yeterli olduğunu düşünmedik, bu kişiyle yollarımızı ayırdık. Sonrasında yine sizin sitenizden bulduğumuz bizim isteklerimize en makul gelen anaokul öğretmeni bir adayla anlaştık. Çocuğumuza öğretmen oluşundan dolayı okul disiplinin eve yansıması, eğitiminde ve ödevlerine destek oluşundan dolayı çok büyük katkısı oldu . Kendisinden çok memnunuz.

Gamze Başol
Vize Uzmanı
Tav Havalimanları Holding A.Ş.
Bakıcıburada.com sitesi aracılığıyla, kızımıza ev ödevlerinde yardımcı olacak bir abla bulduk. Sitenin müşteri temsilcileri son derece ilgili ve güleryüzlü, hizmetten oldukça memnun kaldık. rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :