bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Özlem Kara
Anestezi Teknisyeni
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Merhabalar İlkokula başlayacak bir oğlum var. Eve geldiğimizde sadece onunla ilgilenmek için bir yardımcı arıyordum. Bakiciburada.com benim şansım oldu. İlk görüşmemizde aradığım kişiyi buldum. Bakiciburada.com ve ekibine çok teşekkur ediyorum. İyiki varsınız.

Emel Temiz
Yönetmen
Ziraat Bankası Genel Müdürlük
İnternet üzerinden araştırma yaparken sitenizle karşılaştım. İlan yayınlamaya karar verdim. Esenyurt'ta ki evimize özellikle sigara kullanmayan, evime yakın oturan, aynı zamanda hafif ev işleri de yapabilecek bebek bakıcısı arıyorduk. 1 ay içerisinde gelen başvuruları değerlendirerek ilk görüştüğüm adayla anlaştık. Bir arkadaşım da bakıcı arıyordu ve bende memnun kaldığım için sitenize yönlendirdim, şuan kendisi de sizinle çalışıyor. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Seçil Aksan
İdari İşler
Jpmorgan Chase Bank
Sizi Facebookdan buldum. Daha sonra müşteri temsilcileriniz ile görüştüm, işleyişi anlattılar. Arayışımla ilgili destek oldular. Sistemi deneme amacıyla CV paketi satın aldım. İlk kiraladığım abla ile anlaşma sağladım.

Yazlıktan döndüğümde ise kış için de bakıcı ihtiyacım olacak. Gönül rahatlığı ile tekrar sizden arama sağlayacağım.

Murat Buran
Genel Müdür
Firma İsmi Gizli
Danışmanlık firmaları ile çalıştım daha önce ama istediğim gibi aday bulamadım.
Daha sonra internetten sizi buldum, ilan yayınlamaya karar verdim.
10 gün içinde 3. görüştüğüm bakıcı adayı ile anlaştık. Çok memnunuz, uzun yıllarda beraber çalışacağız.
Çevremdeki arkadaşlarıma tavsiye ettim ve herkese tavsiye ederim.

Melis Yapdı
Grafik Tasarımcısı
Siteniz sayesinde kısa zamanda az parayla aradığım bakıcıyı bularak hem ekonomik açıdan hem zaman açısından tasarruf sağladım .Müşteri temsilcilerinizden de ayrıca gördüğüm ilgi de beni çok memnun etti. Bakıcıburada.com a teşekkür ederim.

Fatma Aksoy
Bankacı
Merhaba, evli ve 3 çocuk sahibi bir anneyim. 2 Erkek bir Kız çocuğum var. Bakıcımız genelde evin temizlik ve yemek işlerini yapar. Özellikle yarenin evdede eğitimine devam etmesini istiyordum. Bu konuda Bakiciburada.com'la referans yoluyla tanıştım ve şu anda Boğaziçi 3.sınıf bir üniversite öğrencisinden çocuğuma ders verdirtiyorum.

Pınar Bakan
İK Yöneticisi
----
5 aylık bebeğime kaliteli ve eğlenceli vakit geçirecek bakıcı arayışı içerisindeydim. Sitenizi keşfettikten sonra ilanları ve bakıcıları inceledim .İlan verdikten kısa süre sonra ihtiyacımı karşıladım .Şuan çok memnunum. Sizelere çok teşekkür ederim.

Simay Hanım
------------
------------
İş arkadaşımın önerisiyle sitenize ulaştım. Sitenizden oldukça memnun kaldım. Sitenizdeki güvenlik aşamaları da hoşuma gitti. Ereköy'de yarı zamanlı ev ödevlerine yardımcı ilanı vermiştik. Ve bir kaç hafta içerisinde istediğimiz nitelikteki adayı bulduk. İlanıma inanılmaz sayıda çok başvuru geldi. Bu süreç çok kısa bir sürede oldu ve beni çok memnun etti. Sitenize teşekkür ederim.

Şenda Aydın
Ev Hanımı
------------
İstanbul Göztepe'de günlük ev işlerine destek olabilecek bir ev yardımcısı arıyorduk. İlanı verdiğimiz aynı gün içerisinde bize başvuranlar arasından biriyle anlaştık. 15 gündür kendisiyle çalışıyoruz. Bizim için kısa sürede bir aday bulmak çok önemliydi. Bu konuda çok şanslıyım ve çok memnun kaldım sitenizden. Müşteri temsilcim'de her zaman bizimle ilgilendi. Sitenize çok teşekkür ederiz.

Sabiha Çolak
Muhasebe
Balabay Tekstil
2 sene önce sizi internette dolaşırken tanıtım reklamından gördüm. Sitenizi araştırma fırsatım oldu ve çok hoşuma gitti. 2 senedir sizinle çalışıyorum ve çok memnunum. Aradığım adayları buradan kolaylıkla bulabiliyorum. Part time ev yardımcısı arıyordum. İlanı koyduğum gün bana başvuran adaylardan aradığım kriterdeki adayı akşamında buldum. Müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından ve sitenizden oldukça memnunum.

Rıfat Kahraman
Genel Müdür
Alpet Madeni Yağları
Beşiktaşta'ki evimize hafta içi 5 gün gelebilecek, 9 aylık bebeğimizin tüm öz bakım ve temel ihtiyaçlarıyla ilgilenecek tecrübeli bir bakıcı arıyorduk. İnternetten dolaşırken tesadüfen sitenizi gördüm. Ve bakiciburada.com'da üye olup cv satın aldım. Aynı zamanda da deneme ilanı yayınladık. Ben arayışımı bir günde tamamladım. Çok hızlı bir süreçte sitenizden aradığım adayı buldum. Çok memnunum. Bizi arayıp sürecimizle alakalı sormanız bile beni çok memnun etti. 3 aydır adayımla çalışıyorum. Kendisini çok seviyoruz. Ev işlerine de yardım etmesi, disiplinli olması, temiz, titiz ve en önemlisi çocuğumla iyi anlaşıyor olması çok büyük bir avantaj. Sitenize teşekkür ederiz.

Nimet Ergin
Matematik Öğretmeni
Şuanda Çalışmıyorum.
1,5 yaşında ki kızım ile ilgilenecek abla ihtiyacım vardı. Etraftan araştırdım bir abla bulamadık. İnternette gördüm sizi. Müşteri temsilcim ile görüştüm. İlan yayınlamaya karar verdim. Başvurularımdan 10-15 aday ile telefon ile görüştüm. 2. yüz yüze görüştüğüm abla ile anlaşma sağladım. 1 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. İhtiyacım için bir kaç tane danışmanlık merkezine başvurdum ve geri dönüş alamadım. Hızlı bir şekilde sitenizden ihtiyacımı tamamlayabildim. Profesyonel ve güven verici bir sitesiniz. Sizi herkese tavsiye ederim.

Emine Şahin
Kasiyer
Migros
Bir arkadaşım da sitenizde ilan vermişti. Ben de o kişiden sizin sitenizi duyduktan sonra ilan vermeye karar verdim. Bahçeşehir'de 14 yaşındaki kızım ve 8 yaşındaki oğlum için onları okuldan alıp eve getirebilecek, ev ödevlerine yardımcı olabilecek, üniversite öğrencisi oyun ablası arıyordum. Bana başvuran kişilerden 3 kişiyle görüşme sağladım ve biriyle anlaştım. Çocuklarım oyun ablalarını şimdiden çok sevdi. 1 hafta içerisinde adayımı bulduğum için çok mutluyum. Sitenizden ve temsilcinizden de memnun kaldım. Teşekkür ederiz.

Asuman Duran Kürkcü
Proje Lider Yardımcısı
TEB Operasyon Merkezi
Referansımı Serap Kulaoğlu için yazmak istiyorum. İlk günden itibaren her gelişinde hazırlıklı gelmesi, güler yüzü, neşesi ile kızımın oyun arkadaşı oldu. Her gelişinde önceden internetten araştırarak hazırladığı etkinlikleri ile sürekli olarak kızımın merakını uyandırmayı başarıyor. Ve 3 saati dolu dolu geçirebiliyorlar. Çocuğuma kullandığı dil hem sevgi dolu hem de saygılı.

Pınar Kılıç Fırat
Turizm Sorumlusu
Çırağan Sarayı
15 aylık oğlumuz ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacımız vardı. Facebookdan buldum sizi. Müşteri temsilcim ile görüşerek ilan yayınlamaya karar verdim. İlan yayınlandıktan 3-4 gün içinde bir abla ile anlaşma sağladım. Ablamız evimize yakın oturuyor ve referansta aldık. Oğlum ile eğitici ve eğlenceli zaman geçiriyorlar. İlan yayın süresince çok fazla aday başvuruda bulundu. Teşekkürler bakiciburada.com....

Begüm Yurdakök
Öğretim Üyesi
Ankara Üniversitesi
Jet hızıyla aradığım adayı buldum diyebilirim. 4,5 aylık bebeğime bakacak, aynı zamanda günlük ev işlerine de destek sağlayabilecek bakıcı arıyorduk. Ben cv satın alarak ve aynı zamanda ücretsiz deneme ilanı girerek bir çalışma başlattım. Beğendiğim kişileri liste oluşturarak aramaya başlayacaktım ama ilk aradığım adayla anlaşma yoluna girdik. Kendisinden çok memnunum. Hem deneyimi olması hem bebeğimle arasının iyi olması hem de ev işlerimize destek olması kendisini öne çıkardı. Sitenize bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Ben de ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma sizleri öneriyorum. Sitenizin kullanımı da oldukça kolay. Sitenizden gelen güncel maillerden de oldukça memnun kaldım. 1 gün içerisinde adayımı bulduğum için sizlere çok teşekkür ederim.

Melek Yaprak SEYHAN
Eski Bankacı
Ev Hanımı
Bir arkadaşım bakiciburada.com dan bir abla bulmuş. Daha önce bir arkadaşım da ana okulu öğretmeni bulmuş önerdiler..Referans yolu ile de bulamayınca sitenizi araştırdım.Boş vakitlerde ilgilenecek oyun ablası arıyordum. internet sitesine girdim ve ilan yayınladık.Müşteri temsilcileri de destek oldu ve cv kiraladık. Bir kaç tanesi ile görüştük. Bir abla ile denedik ve anlaştık.Tamamen deneme amacı ile ilan vermiştim memnun kaldım ve buldum.Sizden ve ilginizden memnun kaldım.

Mehtap Gönültaşı
Ev Hanımı Eski Bankacı
Amacımız çocuklarımıza kaliteli zaman geçirmesi için üniversiteli abla bulmaktı.
Unisbul.com u duymuştum bakiciburada.com da sizin sitenizmiş oraya yönlendirildim.
İlan yayınlamayı karar verdik yapılan görüşmeler olumlu geçti.
Başvurular sayısal anlamda da yeterli geldi.
Adaylar ile telefonla görüştüm ön mülakat ile eleme sağladım 7.8. görüştüğüm kişi ile 15 gün içinde anlaşma sağladım. Bu siteyi herkese tavsiye ederim.

Şadiye TURAMAN
Veteriner Hekim-Kamu Çalışanı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
1 yaşında kızımız ile tam zamanlı ilgilenecek bakıcı ihtiyacımız vardı. Samsunda ikamet ettiğimizden dolayı bulabilme çekincemiz oldu. Müşteri temsilcim bizlere destek oldu ve ilan yayınladık. Başvurularımın hepsi ile görüştüm. İlk görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Adayın referansları ile görüşme sağladım. Ailece çok mutluyuz. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim. İlginiz ve desteğiniz bizi çok mutlu etti.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :