bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Menekşe Usta
Şube Müdürü
Garanti Bankası
Oyun ablası ihtiyacım olduğunda bu ihtiyacımı nasıl karşılayabileceğim konusunda bir fikrim yoktu. İnternet üzerinden araştırmak yaparken 2-3 şirketle karşılaştım. Telefona sarılıp hepsini aradığımda bana güven veren ve ihtiyaçlarıma profesyonelce yaklaşan Bakiciburada.com ile anlaştım hemen. Çok kısa süre içerisinde benimle çalışmak isteyen onlarca nitelikli üniversiteli gencin özgeçmişleri ulaştı elime. Ve ingiliz edebiyatı bölümünde okuyan bir üniversiteli gençle anlaştık.

Özellikle çalışan bizim gibi kişilerin çok önemli bir sorununa çözüm bulan ve profesyonel çalışan bir şirketin olması harika. Arkadaş çevremde de bu şekilde ihtiyaçlar çok oluyor ve burayı tüm arkadaşlarıma referans vereceğim. Çok ama çok mutlu kaldım. Teşekkürler.

Zeynep Banu Dalaman
İstanbul Aydın Üniversitesi
Öğretim Görevlisi
Üstün Zekalı çocuğuma oyun ablası arayışım olduğunda Bakiciburada.com 'dan destek aldım. Oldukça geniş ve zengin iş arayan havuzu olduğu için aradığım kişiyi bulmam çok zaman almadı. Bakiciburada.com üzerinden cici bir üniversiteli abla bulduk ve çocuğumla çok kaliteli ve güzel vakit geçiriyorlar.

Bu süreçte bana destek olan Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim.

Çevremde ihtiyacı olan herkese Bakiciburada.com sitesini ve Oyun Ablalarını öneriyorum. Teşekkürler Bakiciburada.com.

Eda Kalaycı
Finans Direktörü
-----------
Aracılığınız ile tanıştığımız ablamız haftada 3 gün geliyor, evde olmama rağmen kızıma oyun ablalığı yapıyor, eşim 4 yaş öncesi kreşe karşı olduğu için, kreşe giden 3 yaş civarı çocuklardan ( makas tutmak, kes-yapıştır, resim yapmak ) gibi eğitmen gözetiminde anneden daha faydalı olacak bir abla ile çalışmamız gerektiğini düşündüğümden oyun ablası arayışına girmiştik.. Çocuğun öz bakımı bana ait olup, ablamız sadece okul öncesi öğretmenliği okuduğu için dediğim hususlarda bize yardımcı olmaktadır.. Bizim hikayemiz bu şekildedir. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Canan Yıldırım
Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü
Kom Mayo
6.sınıfa giden kızımın ingilizcesini geliştirmesi için ingilizce bilen abla, matematiğini geliştirmesi için de Matematik bilen üniversiteli abla arayışımı Bakiciburada.com 'dan buldum. 2 abladan da son derece mutluyum. İkisi de kendi alanında çok bilgi sahibi ve bu bilgilerini kızıma çok iyi aktarıyorlar. İngilizce bilen ablası ingilizce eşliğinde oyunlar oynatıyor ve ingilizce film izleyip kendi aralarında filmi ingilizce olarak değerlendiriyorlar. Kızımın derslerinde ki başarısı da ciddi oranda artış gösterdi ve bu da beni bir anne olarak oldukça mutlu ediyor. Hatta 7.sınıfta kızımı kursa gönderecektim, kurstan vazgeçtim. Ablalarımızın kızıma olan katkılarının, kurstan çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Sizlere çok teşekkür ederim.

İlker Püren
Antrenör
Samsun Spor
Sitenizden öncelikle güven hissini aldığım için çalışmak istedim ve hislerim beni yanıltmadı . Aradığım bakıcıyı kısa süre içerisinde buldum . Bunun yanı sıra sitenizdeki temsilcilerin konuya hakim olması ve sürekli ilgilenmeleri , yalnız bırakmamaları da sitenin başarısını ortaya koyuyor. Herkese çok teşekkür ederim

Bülent Danış
Kurucu Ortak
Brassis İş Çözümleri
İlanı girdikten 1 hafta 10 gün içerisinde güzel sonuçları almaya başladık. İlanımıza beklediğimizden iyi sonuç aldık. Müşteri temsilcimizin bu süreçte destekleri çok oldu. Bu süreçte bana destek olduğu için Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim. Memnuniyetimi çevremdekilerle de paylaşıyorum. Çalışmamızın daim olmasını dileğiyle ...Sevgiler.

Çağdaş Canseven
Tekstil-Moda Tasarımcısı
Troya Tekstil
3 yaşında ki kızım ile aktivite yapabilecek abla ihtiyacımız vardı. Daha önce başka bir siteden ilan vermiştim. İhtiyacım dahilinde başvurular alamadım.İnternetden sizin sitenizi buldum. Deneme ilanı oluşturdum ve başvurularım geldi. Müşteri temsilcim ile görüştüm. Cv paketi almaya karar verdim. 3 kişi ile telefon aracılığı ile görüşme sağladım. 1 kişi ile yüz yüze görüştüm ve anlaşma sağladım. Ablamızdan gayet memnunuz. Hizmetinizden gayet memnun kaldım. Fiyatlarınızda uygun. Aileler böyle bir ihtiyacı olduğunda birini bulma sürecinde problem yaşıyordu. İnternetden böyle bir hizmet alabilmek çok güzel. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi...

Canan YILDIRIM
Çocuk Nöroloji Uzmanı
Firma Sahibi
Oğlum için oyun ablası-abisi ihtiyacım vardı. Ben doktorum,bir doktor arkadaşım sizi tavsiye etti. Cv paketi almaya karar verdim. Evime yakın oturan, çocuk gelişimci biri ile anlaşma sağladım. İlk görüştüğüm aday ile anlaştım. Sizden çok memnun kaldım. Sürecimde sürekli yanımda oldunuz çok teşekkür ederim.

Gülnur Civelek
Avukat - Şirket Sahibi
YG Avukatlık Bürosu
Saatlik günlük oyun ablası ihtiyacım vardı. Facebooktan gördüm sizi müşteri temsilcileri ile görüşerek ilan yayınlamaya karar verdim. İlan sürecimizde başvuru oranımız oldukça yüksek oldu.15 aday seçtim ve 7. görüştüğüm abla ile anlaştım. Adayların hepsi çok güzeldi. Ablamız ile tanıştık ve tatile gittik. Dönünce ise okullarının bittiği zaman eve döndüklerinde oyun oynuyorlar ve ödev yapıyorlar. Ablamız ile 1 senedir birlikteyiz ve memnunuz. Sizden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Elif ÖZTÜRK
Yönetici
Sur Yapı
Hafta içi 5 gün evin genel düzenini sağlayacak temizlik ve yemek yapacak evin günlük işlerinden sorumlu olacak ve 8 yaşındaki çocuğumun günlük ödevlerine destek verecek yardımcı ihtiyacımız vardı. Facebookda gördüm sizi ve aday havuzunu kullanmaya karar verdim. 3.günde 3 kişi ile görüştüm. 2. görüştüğümüz aday ile anlaşma sağladım. 1 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Tecrübeli ve işini iyi bilen biri ile tanışmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

Filiz Bozkaya
Bağımsız Yoga Eğitmeni
Çok zor bir zamanımdı kimseyi bulamıyordum facebook da rastladım sayfanıza müşteri temsilcileri ile görüşme sağladım.
İlan verdim çok düzgün insanlar başvuruda bulundu 2-3 hafta içinde 6. görüştüğüm aday ile anlaştım.
Size çok güvenmiştim yanılmadım.
Görüştüğüm adaylarda güvendiklerini söylediler.
Birkaç tane arkadaşımda sizden ilan verdiler.
Çevremdeki herkese tavsiye ederim.

Özge DÖNMEZ BABACAN
Dış Ticaret
İnan Makine
1,5 yaşında ki oğlum için oyun ablası ihtiyacımız vardı. İnternetten buldum sizi kayıt oldum ve ilan yayınladım. Bir kaç aday ile görüşme sağladım. İlan sürecinin ilk başında evimize en yakın olan aday ile anlaştım. Sizden memnun kaldım teşekkürler.

Sinem Aydın
Dış Ticaret Müdürü
Roket Ev Aletleri
3 yaşında ki oğlum ile ilgilenecek bakıcı ihtiyacım vardı. İnternette araştırma yaparken buldum sizi. İlan yayınlanmaya karar verdim. İlanım yayınlandıktan sonra ilk beğendiğim aday ile anlaşma sağladım. Sizden çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Asuman Duran Kürkcü
Proje Lider Yardımcısı
TEB Operasyon Merkezi
Referansımı Serap Kulaoğlu için yazmak istiyorum. İlk günden itibaren her gelişinde hazırlıklı gelmesi, güler yüzü, neşesi ile kızımın oyun arkadaşı oldu. Her gelişinde önceden internetten araştırarak hazırladığı etkinlikleri ile sürekli olarak kızımın merakını uyandırmayı başarıyor. Ve 3 saati dolu dolu geçirebiliyorlar. Çocuğuma kullandığı dil hem sevgi dolu hem de saygılı.

Fulya Ekmen
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
Down Sendromu Derneği
Kızım Kayra Down sendromlu ve onun eğitimi ailemiz için öncelikli sırada. Bu sene ilkokul birinci sınıfa başladı ve biz okulda ve evde derslerine yardımcı olacak bir öğretmen aramaya başladık. Daha önce de Bakıcı Burada ya ilan vermiştik ve öğretmen bulmuştuk. Çok memnun kalmıştık. O yüzden tekrar ihtiyaç duyduğumuzda buraya ilan verdik. Açıkçası başvuru sayısı yüksek olmadı. Ama müşteri temsilcilerinin sayıyı arttırmak için yardımcı olmasından ve görüşmeye gelen kişilerin cvleri ile uyumlu olmasından çok memnun kaldım. Öğretmenimizi bulduk. 2 aydır bizimle beraber ve çok memnunuz.

Murat Doğan
Muhasebe Sorumlusu
Darüşşafaka
Kayıt olduğum günden bu yana gördüğüm ilgi ve alaka beni çok memnun etti . Aradığım adayı da ilan aldıktan 4 gün sonra hemen buldum ve şuan her şey yolunda ilerliyor .Hem zaman kazandım hem de ekonomik anlamda tasarruf sağladım .Teşekkürler bakiciburada.com

RIFAT YILDIRIM
Şoför
Mitoli Catering
İnternetten sizi gördüm. Gölge öğretmen arayışım vardı müşteri temsilcileri ile görüştüm ilan yayınlamaya karar verdim. İlanımızın 2. haftasında 1. görüştüğümüz aday ile 10 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Sizlerden de çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Selen HAS
İdari Süpervizör
Doğa Holding
Yatılı kalacak veya tam zamanlı çalışacak ev yardımcısı ihtiyacım vardı. İnternetten buldum sizi. İlan yayınlamaya karar verdim.Bana hediye edilen cv haklarımı da kullanmaya başladım. Aday havuzunu değerlendirdim ve bir kişi ile anlaşma sağladım. Memnun kaldım. Teşekkürler.

Funda DUMAN
Banka İ.K. Müdürü
3.5 yaşındaki kızlarımın yeni şeyler öğrenmeye son derece açık oldukları dönemi evde, nasıl daha etkin yönlendirebileceğimiz konusunu araştırmaya başladım. Bu sırada Bakiciburada.com ’la tanıştım ve “oyun ablası ilanı” verdim. Birbirinden nitelikli abla adaylarıyla tanıştım ve çok kısa süre içinde aralarından en uygun ablayı buldum. Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun ablamız, çok kısa zamanda kızlarımla kaynaştı. Bir arada oldukları dönem içinde fark edilir gelişmeler kaydettik. Ablamız inanılmaz bir karizma sahibi kızlarımın gözünde. Bu süreçte Bakiciburada.com 'un sistematik yaklaşımı ve amatör ruhla profesyonel hizmet anlayışı için teşekkürlerimle.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :