bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

DİLEK OKTAY
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
İlkokul 1.sınıfa başlayacak kızım için benim eve geliş saatime kadar ödevlerinde yardımcı olacak, oyun oynayacak, ihtiyaçlarıyla ilgilenecek bir ablaya ihtiyacımız vardı. Internetten yaptığım araştırmada Bakiciburada.com karşıma çıktı. Üyeliğimi gerçekleştirip ilan yayınladıktan sonra, site üzerinden gelen birçok başvuruyu değerlendirdim ve içlerinden bir adayla görüşerek anlaştım. Kızım ablayı çok sevdi ve gayet güzel anlaşıyorlar.

Birlikte keyifli vakit geçirip, çocuğumun ödevlerine de destek olan ablamızdan çok memnunuz. Bakiciburada.com ablamızla bizi buluşturdu. Çok teşekkürler...

Duygu G.
---
Özel Sektör
Merhaba, evimize yardımcı arama sürecimiz 3 ay sürdü. 2 ayımız komşu, tanıdık, iş arkadaşı, mahalle muhtarları, yüncü teyze ve market elemanlarından tanıdık yardımcı ismi beklemek, bulmak ve hüsrana uğramakla geçti.

Danışman firmalarla çalışmayı tercih etmediğimizden ve yoğuniş temposunda buna ayıracak zamanımız bulunmadığından, sosyal medyada rastladığım Bakıcıburada.com sitenizi denemeye karar verdim. Kariyer.net ortaklığı bulunması, firmanızın ciddiyeti konusunda ilk referansım oldu. Verdiğim ilana , aradığımız nitelikler sebebi ile, başvuru sayısı az olsa da, pakete dahil olan CV arama şansı ile aradığımız niteliklerdeki kişiyi buldum. Yardımcımızla karşılıklı olarak memnun kalacağımızı ümid ediyorum. Aksi bir durum söz konusu olması durumunda, ilanımızın 2 ay daha yayında olacağını bilmek ve kalan cv hakkımızın tam 2 sene boyunca geçerli olması, bize güven veriyor.

Gün boyu çalan telefonlarla adaylara yapılacak işi anlatma gereği duymadan, yalnızca beğendiğimiz başvuruları seçip bizim adaylara dönüyor olmamız son derece modern ve nezih bir arama süreci geçirmemiz, bu süreç içerisinde bakıcıburada.com müşteri temsilcimizin verdiği yakın takip ve destek sizleri kesinlikle her tanıdığıma tavsiye etmem için yeterli sebeplerdir. Sonsuz teşekkürler ....

Serap İLBAYLI
Borsa Sorumlusu
Yapı Kredi
4,5 yaşındaki oğlum için bir abla ihtiyacım vardı. Facebook'da buldum sizi. İlan yayınlamaya karar verdim. Başvurularımdan adayları inceledim. Bir kaç tane başvurum ile telefon yolu ile iletişime geçtim. Tecrübeli bir abla ile anlaşma sağladım. Hatta bir tesadüf oldu. Daha önce karşı komşumun çocuğuna da bu ablamız bakıcılık yapmış. Oğlum ile uyum sağladı. Ufak ev işlerinde de destek oluyor.

Hizmetinizden yönlendirmenizden çok memnun kaldım. Aday sayınız çok fazla, tecrübeleri çok memnun edici. İlk yüz yüz görüştüğüm aday ile anlaşma sağlamam ayrıca olarak olumlu oldu. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi.

Şebnem Ö.
Yönetic
Teb Bankası
Oğlum için oyun ablası ihtiyacım vardı. Arkadaşım sizi tavsiye etti. 4 adayın cvsini görüntüledim.İlk görüştüğümüz abla ile anlaşma sağladık. Oğlumuz ile ingilizce konuşuyor. Sizden ve ablamızdan memnun kaldık. Teşekkürler.

Gülçin DORUK
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Garanti Bankası
5 yaşında ki oğlumuz ile ilgilenecek bakıcı abla ihtiyacımız vardı. Ablam öğretmen, öğretmen arkadaşları sizi önermiş. İnternetden sizi araştırmaya başladım. Sizin güvenilir bir kurum olduğunuza karar verdim. İlan yayınlamaya karar verdim. Başvurularımız gelmeye başladığı dönemde bize ayriyeten verilen hediye cvleri kullanmaya başladım. Aday havuzundan olumlu olarak değerlendirdiğimiz bahar ablamız ile anlaşma sağladık. 2 aydır devam ediyoruz.

İlginizden ve desteğinizden memnun kaldım. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum sizi. Teşekkürler bakiciburada.com ekibi...

Ceyda B.
Emlak ve Gayrimenkul Danışmanı
Remax Gayrimenkul
Sosyal medyada gördüğümüz reklam üzerine siteye kayıt oldum ve ilan oluşturdum. Başvurular arasından seçtiğim ödev ve oyun ablamız ile tanıştık. Görüşmeyi 6,5 yaşındaki kızımız ile gerçekleştirdik. 1 ayı geçkin süredir devam ediyoruz. Kendisinden memnun kaldık. Kızım da memnun. Teşekkürler ediyoruz.

Murad BÜYÜKKÜRKÇÜ
Merkez Dış Ticaret
Dış Ticaret - Şirket Sahibi
8 yaşında ki oğlum için ödevlere yardımcı abla-gölge öğretmen ihtiyacımız vardı. Bir arkadaşım sizi tavsiye etti. İlan yayınlamaya karar verdim. 6 gündür ilanımız yayında.İlk günden başvurularla görüşmeye başladık. Bize hediye edilen cv ler ile aday veri tabanından 3-4 aday ile görüştüm ve anlaştım şuan da memnunuz. İlginiz için teşekkürler.

Ceyda ŞAHBAZ
Marka Direktörü
Vietnamist
1. sınıfa giden kızım ile ilgilenecek, derslerine yardımcı olacak abla ihtiyacımız vardı. 2-3 yıl önce sizi Bilge adamdan tavsiye ettiler. İnternetten bulma çekincelerim oldu. İlk başta sadece siteyi araştırdım.Müşteri temsilcim ile görüştüm. Profesyonel bir sistem ile adaylarla görüşebiliyorum. Aday havuzundan değerlendirme yapmak istedim. İlk görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Abla ile beklentilerimiz bire bir uydu. Sizden çok memnun kaldım. Çok yardımcı oldunuz. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi.

Mustafa Ali BOZ
Aviyonik Bakım Müdürlüğü
THY Teknik A.Ş.
15 ve 9 yaşlarındaki çocuklarıma etüt ablası arıyordum. Kayıt gerçekleştirdikten sonra yetkililer benimle iletişime geçtiler. İhtiyaçlarım parelelinde bir ilan metni yayınlayarak arayışa başladık. Aradığım özelliklerde bir çok başvuru oldu, kısa sürede Üniversiteli bir ablamızla görüştük ve çocuklarımın eğitimine yardımcı olmaya başladı. Hem biz ailelere hem de okuyup ülkesine faydalı olmak isteyen kardeşlerimize yardımcı oldugunuz için Bakiciburada.com sitesine teşekkür ederim.

Elif Dikici
Back Ofis Sorumlusu
Peugeot Otomobil Paz A.Ş.
Bakiciburada.com internet sitesi üzerinden üniversite öğrencisi bir abla bulduk. Çok yoğun bir çalışma tempom var. Bu dönemde hem ödevlerimize yardım etmesi hem de kızımızla arkadaşlık etmesi adına çok başarılı bir sonuç aldık. Hala da kendisiyle devam ediyoruz. Ilanımıza verilen talep sayısı ve talep kalitesi çok başarılıydı. Teşekkürler.

Cansu Bora
Psikoloji Bölümü Öğrencisi
Okan Üniversitesi
Okan Üniversitesi Psikoloji bölümü 2.nci sınıf öğrencisiyim. Bu mesajım bir şikayet mesajı değil tam tersi teşekkür mesajı olarak yazıyorum. Yaklaşık bir yıldır yarı Amerikalı yarı Türk asıllı bir ailenin yanında çalışıyorum ve ailenin çocuklarıyla birlikte evlerinde vakit geçiriyoruz. Ailenin bana sunduğu imkanlar arasında ünlü terapistlerin seanslarına girmek, İngilizcemi geliştirmek ve genç bir üniversite öğrencisi olarak küçük çocuklar hakkında bir sürü bilgi edinmeme sebep oldu. Üstelik artık host parent dedigim ikinci ailemle Amerika'da tatil yaptık, Kapadokya'ya gittik ve bunun gibi bir çok güzel anımız oldu. Eğer bir konuşma ya da herhangi bir konuda yardımcı olabileceğim bir konu varsa severek anlatmak istediğim anılarım olabilir. Tekrar sizlere çok teşekkür ederim. Ve umarım her üniversite öğrencisi benim gibi şanslı olanaklar bulur ve mutlu olur. Sevgilerimle...

havana cırık
Muhasebe
Pbs Platin Tekstil Baskı San. ve Tic. Ltd. Şti.
Facebook'taki bir reklam ile sitenizi gördüm, inceledim ve iletişime geçtim. Yine sitenizden kiraladğım bir CV ile görüşüp anlaştık. Şu anda bulduğum bu kişiyle çalışıyorum ve çok memnunum. Diğer ailelere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Ayşen Özertürk
Genel Müdür Yardımcısı/CRO
Teknoser A.Ş.
Bakiciburada.com aracılığıyla ilan vermeme takiben 3 adayla görüştüm ve gerçekten 3’ü de pozisyona uygundu. Seçmekte zorlandım diyebilirim. Hemen akabinde çok daha fazla sayıda başvuru oldu ancak biz hızlıca oyun ablamızı seçmiştik. Eminim bir çok kişi çocuklarının ödevlerine yardım edecek ya da birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri birilerinin arayışındalar. Bu gençler de aslında hem miniklerle vakit geçirmek hem de okullarına destek olacak geliri elde etmek istiyorlar. Bu ikisini buluşturacak bir araç yaratabildiği için Bakiciburada.com ’a minnettarım.

İpek OKUR
Bale Öğretmeni
Özel Kalamış Sanat Merkezi
5,5 yaşında ki kızım ile ilgilenebilecek bir oyun ablası ihtiyacım vardı. Arkadaşımın tavsiyesi ile sizin ile tanıştım.İlan yayınlamaya karar verdim. 1 ay oldu ablamızdan çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir kurumsunuz. Teşekkürler ve başarılar bakiciburada.com ekibi...

Özgü Metinpek
Muhasebe
Özel Sağlık Kuruşu
Uzun zamandır aradığım kriterlere uygun bakıcıyı hızlı bir şekilde bakıcıburada.com sayesinde buldum şuan çok memnunum . Böyle bir hizmet için teşekkür ederim.

Zafer KESKİN
Yönetici
DHL Lojistik
6 yaşındaki 1.sınıf öğrencisi çocuğumuzu karşılayabilecek, günlük basit ev işlerinde yardımcı olabilecek bakıcı-yardımcı arayışımız vardı. Tanıtım mailiniz ile sizin ile tanıştım. Müşteri temsilcimiz ile görüştüm.Sürecimizde yardımcı oldu. Daha sonra biraz düşünerek ilan yayınlamaya karar verdim. Güven konusunda biraz çekincemiz vardı. Araştırdık ve ön yargımız kırıldı. Kısa sürede başvurularımız geldi ve görüşme sağlamaya başladık. Bir kaç aday ile görüştüm. 2. görüştüğüm aday ile anlaştım. Oturduğumuz yere yakın ve memnunuz. Teşekkürler.

Oya Utkan
Ekonomist-Satış Koordinatörü
Varyap Meridian
9 yaşındaki kızıma eşlik edecek bir yardımcı ablaya ihtiyacım vardı.Bir arkadaşım sizi tavsiye etti. Daha sonra internetten araştırdım ve sizi aradım ilan yayınlamaya karar verdim.İlanıma başvurular gelmeye başladı. 2. görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım.1 aydır devam ediyoruz ve memnunuz.Sürecimizde destek olduğunuz için teşekkürler.

Eda Kalaycı
Finans Direktörü
-----------
Aracılığınız ile tanıştığımız ablamız haftada 3 gün geliyor, evde olmama rağmen kızıma oyun ablalığı yapıyor, eşim 4 yaş öncesi kreşe karşı olduğu için, kreşe giden 3 yaş civarı çocuklardan ( makas tutmak, kes-yapıştır, resim yapmak ) gibi eğitmen gözetiminde anneden daha faydalı olacak bir abla ile çalışmamız gerektiğini düşündüğümden oyun ablası arayışına girmiştik.. Çocuğun öz bakımı bana ait olup, ablamız sadece okul öncesi öğretmenliği okuduğu için dediğim hususlarda bize yardımcı olmaktadır.. Bizim hikayemiz bu şekildedir. Destekleriniz için teşekkür ederim.

Seren SAĞ
Şube Müdürü
Odea Bank
2. sınıfa giden oğlum için bir bakıcı ihtiyacım vardı. Arkadaşım sizi tavsiye etti. Sizleri aradım ve veri tabanını kullanmaya karar verdim. 10 tane aday ile görüştüm. 2. görüştüğüm bakıcı ile anlaştım. 3 haftadır birlikteyiz.Oğlum ile gayet uyum içerisindeler. Sizden ve sürecinizden memnun kaldım.Sizi herkese tavsiye diyorum. Farklı seçenekleri bulabilmemiz mümkün. Bizi başka seçenekler aramaktan kurtardınız. Teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :