Bebek bakıcısı, ev yardımcısı, oyun ablası, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı ihtiyaçlarını Bakiciburada.com'dan karşılayan mutlu aileler.

Arif D.
Çevirmen
---
Yakınımızın tavsiyesi üzerine siteyi bulduk. Ankara''da 2 yaşındaki çocuğumuz için oyun ablası arıyorduk. Siteye giriş yaptığımızda direkt ücretli üyelik gerçekleştirip, ilan yayınladık. 
İlk başvuru yapan adayla konuştuk ve anlaştık. 1 hafta kendisiyle çalıştık,  sonrasında  çalışmak istemediğini söyleyince yollarımızı ayırdık. İlanımızı tekrar aktif hale getirdik, aynı hafta içinde 10 kişiyle görüşme yaptık. 
Görüştüğümüz adayların içerisinde çok hevesli, istekli olan, çocukların dilinden anlayan, bizi de kısa sürede memnun eden oyun ablasıyla anlaştık.  Her şey sorunsuz ve çok güzel ilerledi. Çocuğumuzla kısa sürede çok güzel uyum yakaladılar. 
İlk adayımızı 1 gün, 2. adayımızı 4 günde bulmuş olduk. Bu kadar kısa sürede 2 kişiyle çalışma fırsatı bulmamız gerçekten inanılmazdı.  Bizde bu kadar hızlı sonuç alacağımızı hiç beklemiyorduk. 
Site kullanım olarak  çok pratik. Başvuruların bildirim olarak gelmesi, aday öz geçmişlerinin açık ve anlaşılır olması işimizi çok kolaylaştırdı. 
Danışmanımız da arayarak ilgisini gösterdi, takıldığımız yerlerde destek oldu. 
Tüm sürecimizden çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Bahadır B.
Uzak Yol Kaptanı
----
İstanbul Anadolu yakasında çocuk bakıcısı ihtiyacımız için eşim ile birlikte araştırmalara başlamıştık. Yakın bir arkadaşımız sitenin linkini bizimle paylaşıp, buradan çok kolay ilerleyebileceğimizi söyledi. 
Biraz siteye  göz attık ve içimize sinince, üyelik oluşturduk. 2 yaşındaki çocuğumuzla ilgilenecek,  sosyal becerisi yüksek, psikoloji bölümlerinden mezun, güçlü karakterde bir bakıcı arıyorduk. Eğitimli birini aradığımız için profesyonel destek almak istedik. Bakıcıburada.com''da bu anlamda tüm şartlarımızı karşılayan ve sisteminin çok şeffaf olduğu bir platform olarak dikkatimizi çekti. 
Site üzerinden adayları incelediğimizde, danışmanımız da sık sık arayarak, bilgilendirme yaptı ve geribildirimde bulundu. Yaklaşık 1 hafta 10 gün için biriyle anlaştık. Çok memnunuz adayımızdan ve tam aradığımız kriterlerde, gözümüz arkada kalmıyor. Çocuğumuzun kaliteli vakit geçirmesine vesile olduğunuz için özellikle emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 
Bu kadar kapsamlı bir iş yaptığınız için adayları çok güzel güvenlik aşamalarından, bizim yerimize geçirdiğiniz için de ayrıca teşekkürler.
Bizde çevremizde sitenin varlığından sık sık bahsediyoruz. Herkesin duyup, bilmesi gereken başarılı bir kurum. 
Farklı ihtiyaçlarımız olduğunda tekrar kullanıma devam edeceğiz. 

Yusuf M.
Emekli
Özel Sektör
Muğla''da 2+1 olan, köpeğimizle yaşadığımız evimiz için detaylı temizlikten anlayan, temiz, titiz, birini arıyordum. İnternette arama yapınca, sayfalara göz attığımda Bakıcıburada.com karşıma çıktı.  
Danışmanımızla görüşüp site üzerinden ilan yayınladık, 8-10 başvuru gelmeye başlayınca, paket satın aldım. İlk görüştüğüm adayla  tüm şartlarda anlaştık, birlikte ilerlemeye karar verdik. 
Yaklaşık 1 aydır devam ediyoruz, kendisi depremzede ve çok pozitif bir insan. İyi ki yollarımız kesişti, hayatımızı kısa sürede çok kolaylaştırdı. 
Danışmanımızın da desteği ve takibi sayesinde kısa sürede biriyle anlaştık. Yoksa bu kadar kolay sürecimizi tamamlayamazdık. 
Köpeğimiz için Dog Walker olarak farklı ilan da yayınladık, oradan da güzel görüşmeler yapıyoruz. Tek paketle tüm ihtiyaçlarımızı karşılamak çok avantajlı oldu. 
Her şey için çok teşekkür ederim.  İhtiyacı olanlara site gönülden tavsiyemdir. 


Yonca A.
Öğretmen
Kamu
Maltepe''de, 7 yaşında Atipik otizm tanısı olan çocuğum için eğitimli oyun ablası arıyordum.  Daha önce birkaç adayla çalışma fırsatı bulmuştuk, ama artık önceliğimiz, alanında iyi bir aday bulmaktı. 
İnternetten Montesorri eğitimi olan, bilgili adaylar konusunda araştırmak yaparken, Bakıcıburada.com ilgimi çekti. Siteye kayıt olup, detaylı bir ilan yayınladım. Kısa sürede başvurular geldi. 15-20 kişiyle iletişime geçtim .
Adayların profilinden çalışma saatlerine, referanslarına ve eğitimlerine bakarak, 3-4 kişiye kadar eledim.  Son olarak  iyi referanslara sahip, eğitimli, genç ve enerjisi çok yüksek, kısa sürede bize çok iyi gelen bir oyun ablasıyla anlaştık.
Toplam sürecimiz 1 ay sürdü. İnce elemeler ve detaylı araştırma yapmasaydım, çok daha kısa sürede de biriyle anlaşabilirdik. 
Kendi kriterlerimize, arayışımıza uygun çok güzel seçenekler var. Sistemi çok sevdim. İçime sinen, kalitesinden memnun kaldığım,  basit kullanımıyla kolaylık sağlayan harika bir platform. Sürecimizin de yakından takibinin sağlanması, her aradığımda destek olunması işimi oldukça kolaylaştırdı.
Böyle güzel bir site kurduğunuz için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun. 

Burcu K.
İnsan Kaynakları Uzmanı
Tüpraş
79 yaşında Alzheimer başlangıcı olan, hasta babam için yaşlı bakıcısı arıyorduk. Halamla birlikte bir süre Kocaeli''nde çevremizden, yakınlarımızdan bulmaya çalıştık, olmadı. 
Profesyonel destek almak istediğimiz için internet üzerinden araştırmalar yaptım. Bu sektörde çok fazla kurum olsa da,  Bakıcıburada.com referansları ve portföyüyle en çok ilgimi çeken site oldu. Ön kayıt oluşturup, ilan yayınladım. Birkaç gün başvuruları toplayıp, adayları incelemeye başladım. Kendimde İnsan Kaynakları çalışanı olduğum için  şirkete eleman alır gibi süreç yürüterek, eleme yaparak adaylarla iletişime geçtim.
3 kişiyle yüz yüze görüşüp,  ailemle tanıştırdım. Önceliğimiz biz işe gittiğimizde babamızı yalnız bırakmayacak, ilaç takibini yapacak, orta yaşlarda, güvenilir, merhametli birini bulmaktı. 3 hafta içinde yüz yüze görüştüğümüz 3 adaydan, babamızın da içine sinen, bizimde memnun kaldığımız bakıcı adayıyla anlaştık. Şuan için her şey çok güzel ilerliyor, babamızın keyfi yerinde, bizlerde çok mutluyuz. 
Sürecimiz boyunca da sık sık arandık, takibimiz bakıcımızı bulsak da sürekli sağlandı. 
İlgisinden, kalitesinden, sistem işleyişinden oldukça memnun kaldığımız bir platform. Bundan sonraki ihtiyaçlarımız halinde geleceğimiz tek yer burası olacaktır. 
Herkese çok teşekkür ederiz. Memnuniyetle tavsiye ediyoruz. 

Mustafa Eray E.
İnşaat Mühendisi
Erdemli Mühendislik
İnternet araştırması sırasında Bakıcıburada.com''u buldum. Ön kayıt olup, Demo ilan yayınladım. Danışmanım da arayarak genel bilgilendirme yaptı. 
Aynı gün ilanım çok fazla başvuru alınca, ertesi gün hemen ücretli paketlerden, 6 aylık olandan satın aldım. Başvurular arasında sıcak kanlı, iletişim açısından uygun gördüğümüz bir adayla görüşme yaptım ve karşılıklı anlaşma sağlanınca sürece başladık. 2 gün içinde tüm prosedürlerimizi tamamlayıp, ihtiyacımızı giderdik.  Adayımızdan çok memnunuz, çok uyumlu, iyi biri. Bir şey söylememize gerek kalmadan, evde her konuda her şeye yardımcı oluyor.
Kısa sürede hem evimize güvenilir bir bakıcı, hem de kaliteli bir hizmet aldık. Sürecimizde hiç zorlanmadık. 
Kalan haklarımızı, farklı pozisyonlarda ihtiyacımız olursa kullanmaya devam edeceğiz. 
Hem aday havuzundan istediğimiz adaylarla iletişime geçmek, hem de ilan başvurularını değerlendirmek işimizi çok kolaylaştırdı. Beğendiğimiz adayları da favorilerimize ekleyip, eleme yaparak ilerleyebiliyoruz. 
Her şeyin düşünüldüğü, ailelere zaman anlamında da tasarruf sağlayan, gelişmiş,  güzel bir platform. 
İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz. 


Yasin P.
Mimar
Eka Grup
Kocaeli''nde 2 yaşındaki çocuğumuza, uzun zamandır bakıcı arıyorduk. Bir yakınımız bize siteden ve güvenirliğinden bahsetti. 
Eş, dost ile kaliteli bir aday bulamayacağımızı anlayınca, arkadaşımızın söylediklerini dikkate alarak siteye kayıt oluşturduk. İlan yayınladık, kısa sürede gelen, başvuru yapan adaylarla yüz yüze görüşmeler yaptık.1 gün içinde eğitimli, evimize ulaşımı kolay olan bakıcı ablamızı bulduk. Bu kadar kısa sürede bu işi çözeceğimizi hiç beklemiyorduk. Diğer adaylarla görüşme yapmaya gerek kalmadan, aynı gün içinde sürecimizi tamamladık. 
Çok güzel sistemi olan,  basit kullanımıyla, ailelere çok güzel destek olan bir platform. Bundan sonraki tüm ihtiyaçlarımızda site üzerinden devam edeceğiz. 
Tüm emekleriniz, ilginiz için çok teşekkürler. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. 

Şen D.
Emekli
Özel Sektör
Eskişehir''de 80 yaşındaki annemizin bakımıyla ilgilenecek ve ev işlerine destek olacak birine gerek duymamızdan dolayı, bakıcı/yardımcı araştırmalarına başladık. İnternet üzerinden ilerlemek istedik, ilk karşımıza Bakıcıburada.com çıktı.
Araştırmalarımız sonucunda içimize sinen bir kurum olduğunu düşündüğümüz için ücretli üyelik satın aldık. Danışmanımızın desteğiyle ilan yayınlayıp,  hem başvuruları hem de aday havuzundan bakıcıları inceledik. 
Önceliğimiz biricik babamızın bakımını yapabilecek,  şefkatli, merhametli birini bulmaktı. Uygun olan birkaç aday vardı, eve çağırıp görüşmeler yaptık. İçlerinden biriyle 5-6 gün içinde anlaştık. Sitenin kolay olması ve verimliliği sayesinde kısa sürede sürecimizi tamamladık. Yollarımız iyi ki kesişmiş. 
ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. Zaman kaybı yaşamadan, makul paket ücretleriyle, kısa sürede bakıcı bulduğumuz bir platform.
Başta danışmanımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Mustafa K.
Şirket Sahibi
---
2018 yılından itibaren,  siteyi sürekli kullanıyorum. Yoğun çalışma tempomda çevremizden bakarak , bakıcı-yardımcı ihtiyaçlarımızı giderecek vaktim olmuyordu. 
O dönem iyi bir araştırma yapıp, siteye denk gelmiştim. Portföyün geniş olması ve kimlik bilgisi, referansların kontrol edilmesi çok dikkatimi çekmişti. 
Yaklaşık 6 yıldır, çocuk bakıcısı/ev yardımcısı/ yaşlı bakıcısı ve şoför ihtiyaçlarımız için birçok pozisyonda siteden faydalanıyoruz. 
Eğitim düzeyi yüksek, ehliyeti olan bir ev yardımcısına yeniden ihtiyacımız oldu. Danışmanımızla görüşerek ilan girdik, görüşmelere başladık. 
Uygun gördüğümüz bir adayla 2 kere görüştük ve ertesi gün geldiğinde hemen denemeye başladık.  Sürecimizle her zaman olduğu gibi yakında ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı bulduk. 
Aradığımız her pozisyonda eğitimli, bilgili, tecrübeli kişilerle yıllardır iletişim kuruyoruz. Çevremizde dostlarımıza da sıklıkla sitenin varlığından bahsediyoruz. 
Verdiğiniz emekleriniz, ilginiz için çok teşekkür ederiz. 


Nüket B.
Şirket Sahibi
---
Yakın arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Bakıcıburada.com''u bulduk. İzmir''de yaşayan 70 yaşındaki annemiz için ayda 2 kere yatılı kalabilecek, yaşlılarla arası iyi bir bakıcı arıyorduk. Farklı kurumlara ve çevremize bakıp, annemizin yanında yatılı kalacak, güvenilir birini bulamadık. Profesyonel hizmet almak istediğimiz için güvenlik aşamaları çok fazla olduğundan siteyi tercih ettik. 
Çok bildiğimiz konular olmadığı için danışmanımızla görüşerek, süreçle ilgili bilgiler aldık. Hızlı bir şekilde ilerlemek için öncelikle ilan yayınladık, cep numaramızı aktif bıraktık. 
İlk günden çok fazla başvurular gelmeye başladı ve aynı gün iyi bir bakıcıyla anlaştık. Annemizi içimiz çok rahat emanet edebiliyoruz.
Kalan diğer haklarımızı ev yardımcısı, temizlikçi pozisyonları için kullandık ve aynı şekilde çok verim aldık. Makul ücretlerle bu kadar kapsamlı hizmet almamız gerçekten çok güzel. Sitenin gelişmiş özellikleri sayesinde, kullanım açısından da zorluk yaşamadık. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Hem bakıcımızdan, hem de sitenin kalitesinden çok memnunuz. 
Herkese tavsiye ediyoruz.

Efkan S.
Muhasebeci
Oğulhan İnşaat
70 yaşında olan annemiz Ankara''da yalnız yaşıyor. Sürekli yanında olamadığımız için bakıcı aramaya karar verdik. İnternet üzerinden de siteyle tanıştık. 
Güvenilir, yaşlılarla iletişimi kuvvetli olan bir aday bulmak için öncelikli olarak ilan yayınladık.  Aday havuzundan filtreleme yaparak, uygun gördüğümüz birkaç kişiyle iletişime geçtik. Annemizin içine sinen birinin olması önceliğimiz olduğu için bir süre adaylarla görüşmeler yaptık. İlgili adaylardan uygun olanı seçip, 1 ay içinde bakıcımızı bulduk. Yaşlı bakıcımız çok samimi, kendi ailesinden biriyle ilgilenir gibi annemizle ilgileniyor. Kısa sürede çok güzel bir düzen oturttuk. 
Tekrar ihtiyacımız olduğunda çevremizle vakit kaybedip, bulamama kaygısı yaşamadan, direkt site üzerinden ilerleyeceğiz. 
Bakıcıburada.com''a desteklerinden, samimi yaklaşımlarından ve kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
İhtiyacı olan tüm ailelere gönülden tavsiye ediyoruz. 

Feyza B.
Yönetici
Özel Sektör
2021 yılında 2 yaşındaki oğlumuz için bakıcı ihtiyacımızı site tarafından karşılamıştık. Çocuğumuz küçük olduğu için o dönem nasıl yapalım derken,  Bakıcıburada.com''u bulduk. 
İhtiyacımız olan o dönemde bize ilaç gibi çok iyi gelmişti. Şimdi oğlumuz 4 yaşında ve yeniden bakıcı bakmaya karar verdik. Siteye göz atıp, hemen ilan yayınladık. Danışmanımız ilanımızı görüp aradı ve sürecimizle ilgili yakından ilgilendi. Kısa sürede ilanımıza çok güzel, eğitimli adaylardan başvurular geldi. 
İnce eleyip sık dokuyarak, biraz da eğitimli adayları tercih ederek, yaklaşık 1-1.5 ayda iyi bir bakıcıyla anlaştık. Oğlumuzla iletişimi çok güzel. Çocuk gelişimi eğitimli olması, oğlumuzun gelişimine de katkı sağlıyor. 
Sitenin kullanımı da güzel ve basit. Genellikle telefon üzerinden uygulamayı kullanıp, hiç zorlanmadık. 
Bize her zaman sürecimizde destek olup, iyi insanlarla karşılaşmamıza vesile olan Bakıcıburada.com ailesine çok teşekkür ederiz. 
Hem maddi, hem de manevi olarak memnun kaldığımız güzel bir platform. 
Güvenilir bir kurum arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. 


Pelin T.
Uzman Türkolog
---
Çanakkale''de tam zamanlı çalışacak, kendi aracı olan iyi bir ev yardımcısı arıyorduk. İnternet üzerinden Bakıcıburada.com''u bulduk.  Siteyi biraz inceleyip, üyelik satın aldık. Vakit kaybetmeden aday havuzunu inceleyip, ilan yayınladık. Siteyi tam tanımaya, keşfetmeye başlamadığımızda danışmanımız aradı ve sürecimiz hızlandı. Eksik kaldığımız birçok noktada bizi bilgilendirdi. Adayların ücretlerine kadar her şeyleri profillerinde belirtmesini çok avantajlı bulduk. Aynı zamanda adli sicil belgesi, kimlik bilgisi kontrollerinin yapılması da çok güvenilir geldi. Aday havuzundan yaptığımız araştırmalar sonucunda, 2 gün içinde bir yardımcıyla anlaştık. Her şey sorunsuz, çok olumlu ilerliyor. 
Paketimizin 3 aylık olması da çok avantajlı oldu, farklı pozisyonlar içinde kalan haklarımızı kullanıyoruz. Hiç zorlanmadığımız ve kolaylıkla geçirdiğimiz bir tecrübe yaşadık. 
Kurumsal ve profesyonel bir kurum arayıp, işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, siteyi kesinlikle incelemelisiniz.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 


Selma Y.
E-Ticaret Uzmanı
---
İstanbul''da yatılı ev yardımcısı ihtiyacımız için  araştırmalara başladık. Yatılı birini aradığımız için uzun süre zorlandık, kimseyi bulamadık. 
İnternet üzerinde bu tarz sitelerin çok yaygın olduğunu öğrenince biraz inceleme yaptık. Site bize ilk izlenim olarak çok güvenilir geldi. Hem Kariyernet.net iştiraki, hem de adayların referansları, kimlik bilgileri doğrulanıyordu. 
Evimize alacağımız adaylar için çoğu şey aileler için düşünülmüş, belli prosedürlerden geçilmişti. Aklımızda soru işareti kalmaması için siteye kayıt olup, danışmanımızla da görüştük. İlan girdik ve hemen başvurular gelmeye başladı. 
Orta yaşlarda, tecrübeli bir adayla 1 hafta çalışıp, anlaşamayınca yollarımızı ayırdık.  Yatılı olarak kalmak istemeyen kişilerle, uzun vadede çalışamayacağımız için eleme yaparak ilerledik. 
İlan başvuruları sayesinde çok memnun olduğumuz, içimize sinen bir adayla anlaştık. Toplam görüşmelerimizi 1-2 gün içerisinde gerçekleştirdik ve bu kadar kısa sürede yatılı bir yardımcı bulduk. 
Tüm sürecimiz boyunca site profesyonelce destek oldu, ilgisini hep gösterdi.  Kullanım olarak da anlaşılır ve pratik, hiç zorluk yaşamadık. 
Her şey için çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz 

Yıldırım T.
Uçak Teknisyeni
---
Antalya''da 2 yaşındaki çocuğumuz için eşimle birlikte, detaylı bakıcı araştırmalarına başladık. Uzun zamandır çocuk bakıcısı ihtiyacımız vardı ve birçok firma ile görüştük.  
İnternet reklamlarında Bakıcıburada.com''u gördük ve incelemeye karar verdik. Siteye baktığımızda çok düzgün, eğitimli profiller vardı. Vakit kaybetmeden paket satın aldık ve ilan yayınladık. Oluşturduğumuz ilan çok kısa sürede ilgi gördü ve nitelikli çok fazla başvuru aldık. Profesyonel bir sistem ve ilgili, düzgün çalışma prensibi sayesinde,  kısa sürede iyi bir bakıcı bulduk. Para odaklı çalışmaya yönelik çok fazla kurumun olduğu bu sektörde,  müşterileriyle uzun vadeli çalışmayı benimsemiş harika bir site.  Bu yaklaşımlarınızdan dolayı ayrıca tebrik ederiz. Kullanım açısından da çok rahat, ilan vermemiz bile sadece birkaç dakikamızı aldı. 
Güncel portföyü olan, gelişmiş, hem makul, hem de profesyonel bir site arıyorsanız, Bakıcıburada.com çok doğru adres. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 


Şenay Y.
İş Güvenliği Uzmanı
Özel Sektör
İstanbul Ataşehir''de tam zamanlı çalışabilecek ev yardımcısı arıyorduk. İnternette karşımıza ilk  çıkan Bakıcıburada.com oldu ve değerlendirmek istedik. 
Siteyi tercih etmemizin sebebi, tecrübeli adayların çok olduğu ve güvenlik aşamalarından geçmeleriydi. Danışmanımızla da görüşüp, ilan yayınlamamızın daha hızlı geri dönüşler vereceğine karar kıldık. Cep numaramızı da aktif halde bıraktık ve aynı gün adaylar aramaya başladı. Siteye giriş yapmadığımız halde, gelen aramalar sayesinde, çok iyi adaylarla iletişime geçtik.  Aday havuzunu incelememize gerek kalmadan, 2 hafta içinde ilan üzerinden biriyle anlaştık. 
En büyük avantajımız, sitenin güncel olup işimizi kolaylaştırması ve vakit kaybı yaşatmaması. Kısa sürede aradığımız yardımcıyı bulduk, zamandan tasarruf sağladık. Sürecimiz de sürekli yakından takip edildi. 
Öğrenim seviyesi yüksek, evimize yakın konumda olan adayları bulmak, listelemek  yoğun çalışma tempomuzda büyük konfor sağladı. 
İşini iyi bilen, ailemizi ve evimizi benimseyen biriyle tanışmamıza vesile olduğunuz için çok teşekkür ederiz. 
Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. İhtiyacı olanlara tavsiye ediyoruz. 


Fatma Yeliz K.
Memur
Kamu
Kendi araştırmalarımız sayesinde internet üzerinden siteyi bulduk.  Kütahya''da 3 yaş ve 4 aylık çocuklarımız için bakıcı ihtiyacımız vardı.
İhtiyacımızla ilgili ilan yayınladık ve başvuru yapan bakıcı adaylarıyla görüşmeler yaptık. 1 ay içinde, çocuklarımıza çok güzel bakan bir bakıcıyla anlaştık.  Klasik bakıcılar gibi asla değil. Çocuklarımızla gün içinde gelişimlerine katkı sağlayacak oyunlar oynayıp, sürekli etkinlikler yaptırıyor. Uzun süre geçirdiğimiz zor dönemleri, stresli zamanlarımızı, bakıcımız 2 gün içinde ilaç gibi gelerek, bu süreçten bizi kurtardı. 
Çok fazla zaman ayırmadığımız halde, hemen bakıcımızı bulduk. Kullanım olarak oldukça basit ve her şey şeffaf. 
Danışmanımız da sürecimizde belli periyotlarla arayarak, desteğini, ilgisini gösterdi. 
Verdiğimiz makul ücretle, aldığımız profesyonel ve kaliteli hizmetten çok memnun kaldık. 
Bizi zorlu ve yorucu bu süreçten kurtardığınız için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. 
Başarılarınızın katlanarak devam etmesini diliyoruz.  Herkese tavsiye ediyoruz. 
 

Alper D.
Mühendis
Özel Sektör
2022 yılından itibaren Oyun Ablası, Ev Yardımcısı ve Çocuk Bakıcısı ihtiyaçlarımız için siteyi kullanıyoruz. İlk araştırma yapmaya başladığımızda, Google üzerinden Bakıcıburada.com''u bulmuştuk.  
Sancaktepe''de hafta içi 5 gün çalışacak, ev yardımcısı ihtiyacımız tekrar aktif hale geldi. Daha önce çok verim aldığımız için hiç düşünmeden tekrar siteye kayıt olduk. 
Önce danışmanımızla görüşüp, güncel bilgileri aldık. İlan yayınladık ve hemen başvurular gelmeye başladı. Yıllar geçse de, Bakıcıburada.com''un adaylar konusunda güncelliğini hiçbir zaman kaybetmediğini gördük.
Verimli başvurular ve aday havuzunun genişliği sayesinde, 10 gün içinde iyi bir yardımcıyla anlaştık. Sitenin kurumsallığını ve işleyişini çok seviyoruz. Zaman kaybı yaşamadan, hızlı bir şekilde ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz. 
Filtreleme ve favorilerimize ekleme  özelliği sayesinde, sadece uygun gördüğümüz kişilerle iletişime geçtik.
Bu sektörde sürekli gelişen ve kaliteli hizmeti benimseyen bir kurum arıyorsanız, siteye şans vermeden geçmeyin.
Tüm ihtiyaçlarımızda aynı özveride çalışıp, destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz. 
İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz. 
Tekrar ihtiyacımız halinde kullanmaya devam edeceğiz. 

Gülşen İ.
Emekli Öğretmen
Kamu
Samsun''da 80 yaşında yalnız yaşayan annem için yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. Bulunduğumuz bölgede bakıcı bulmak çok zor olduğu için profesyonel destek almak istedik. 
Annemiz yalnız yaşadığı için banyosunu yaptırıp, ev işlerine destek olacak biri önceliğimizdi. Siteyi internetten tesadüfen buldum ve değerlendirmek istedik.
Danışmanımız kayıt olduktan hemen sonra aradı ve kriterlerimizi birlikte girdik, ilan yayınladık. Hem ilandan, hem de aday havuzundan görüştüğümüz kişilerden çok güzel ve hızlı geri dönüşler aldık. 
Hiç beklemediğimiz kadar hızlı bir şekilde, 2 gün içinde bakıcımızı bulduk. Özellikle yaşlılarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir kuruma denk gelip, çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissettik. 
Bakıcımızda yaşlıları çok seven, merhametli ve evcimen biri. Çok güzel bir şekilde sürecimize devam ediyoruz,  ailemizden biri gibi oldu, iyi ki kendisini tanıdık.
Bu kadar kısa sürede, çok fazla başvuru alıp, olumlu dönüşler alacağımızı hiç düşünmemiştim. 
Çevremize de tüm samimiyetimizle siteyi tavsiye ediyoruz. 
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 


Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :