bakiciburada.com olarak bu zamana kadar binlerce ailemizin bakıcı ve ev işlerine yardımcı ihtiyaçlarına çözüm sunduk.Bizim gücümüz; sizlere verdiğimiz güven, sunduğumuz hizmet ve çocuğunuzun başarısıdır.

Hülya Erol
Muhasebe Müdürü
Ereks Konfeksiyon Sanayi A.Ş.
6,5 yaşındaki oğlumu okuldan gelince karşılayacak ve ben gelene kadar 3 saat bakım-ödev konusunda yardımcı olacak abla arıyordum. Bakıcıburada.com sitesi ile tanıştım, ilan verdim ve iki saat sonra başvurular başladı. İlk başvuran adayı çok uygun buldum ve anlaştım. Yaklaşık 1 aydır oğlumla birlikte şu an için sorun yok. Bakıcıburada.com sitesi ile tanıştığım için mutluyum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nevin Özbel
Tekstil Modelisti
Mutlukids
En az 2 yıldır sizlerle çalışıyorum . Şuana kadar 3 oyun ablasıyla çalıştık ve hepsinden çok memnun kaldık .Sıradan bakıcılar gibi değillerdi. Çocuklarımın gelişimi açısından çok olumlu oldu .Çocuklarıma gerek rol model olma açısından gerek kaliteli zaman geçirmeleri açısından çok verimli oldu .Ayrıca sitenizden ve müşteri temsilcilerinden de çok memnunum .İlanı sattık deyip bırakmıyorlar , işin başından sonuca ulaşmasına kadar adım adım ilgileniyorlar.İlk başta internetten böyle bir konu için mesafeliydim ama bakıcıburada.com la tanıştıktan sonra bu fikrim değişti .Teşekkürler.

Uğur KANLI
Veri Giriş Elemanı
Alve.com
Bir bakıcı ihtiyacımız vardı. Oğlumuz ve bizim için alıştırma olması adına Oyun ablası arayışımız vardı. İnternet buldum sizi ve araştırma yaptım. Bu konuda çok fazla site yoktu. Kariyer.net ile bağlantılı olduğunuzu öğrendim ve bakiciburada.comu tercih ettim.
Daha sonra size mail yazdım kısa sürede dönüş aldım. Çok kolay bir şekilde ilan oluşturdum.
İlanımıza gelen başvurulardan filtreleme kullanarak eleme yaptım. Adaylar arasından uygun bulduğumuz 5-6 aday ile görüşme sağladım. İlan yayınlandıktan 1 ay içinde Ceren Öztürk ile anlaşma sağladım. Ablamızdan çok memnun kaldık. Diğer adaylara nazaran ne yaptığını bilen biri, çok memnunuz. Oğlumuzun yanına hazırlıklı ve donanımlı geliyor. Ön görüşmede de çok akıcı ve detaylı bir şekilde bilgi verdi tercih sebeplerimizden biri de buydu. Çınar Cereni çok sevdi. Her aklıma takılan soruda kısa sürede sizden dönüşler aldım. Diğer ailelere de sizi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Güvenilir ve başarılı bir site.

DİLEK OKTAY
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.
İlkokul 1.sınıfa başlayacak kızım için benim eve geliş saatime kadar ödevlerinde yardımcı olacak, oyun oynayacak, ihtiyaçlarıyla ilgilenecek bir ablaya ihtiyacımız vardı. Internetten yaptığım araştırmada Bakiciburada.com karşıma çıktı. Üyeliğimi gerçekleştirip ilan yayınladıktan sonra, site üzerinden gelen birçok başvuruyu değerlendirdim ve içlerinden bir adayla görüşerek anlaştım. Kızım ablayı çok sevdi ve gayet güzel anlaşıyorlar.

Birlikte keyifli vakit geçirip, çocuğumun ödevlerine de destek olan ablamızdan çok memnunuz. Bakiciburada.com ablamızla bizi buluşturdu. Çok teşekkürler...

Nihal Say
Ev Hanımı
Çocuğumun ev ödevlerine yardımcı olabilecek birini arıyordum. Bu süreçte Bakiciburada.com ile tanıştım. Hemen telefona sarıldım ve yetkililerden aklıma takılan sorulara cevap aradım. Yetkililerin konudaki profesyonelliği ve sürece olan hakimiyeti ile tüm sorularıma cevap bulmuştum. Pırıl pırıl üniversiteli gençlerin iş aradığı bu sitede, aradığım kişiyi bulmak hiç de zor olmadı. Üniversitede okuyan ablamızın, çocuğumun derslerine olan katkısını zaman içerisinde gördükçe çok ama çok mutlu oluyorum. Ailemizden biri gibi oldu ablamız. Çocuğuma inanılmaz katkıları olan bu ablamızı bulmada yardımcı olduğu için, Bakiciburada.com yetkililerine çok teşekkür ediyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.

Işıl Saylan
Diş Hekimi
----
2 yaşında ki çocuğum için oyun ablası ihtiyacım vardı. Ben diş hekimiyim, hastalarımdan biri sizden bahsetti. Aday havuzunuzu kullanmaya karar verdim ve cv paketi almaya karar verdim. İlk kiraladığınız cv ile anlaşma sağladım. Eğitimli bir psikolog kendisi, güler yüzlü ve ilgili biri çok sevdik onu 2 aydır devam ediyoruz. Bakiciburadaya teşekkür ederim.

Şeyda TABEK
Ana Okulu Öğretmeni- Firma Sahibi
Küçük Dahiler Ana Okulu
İkiz çocuklarım ile ilgilenecek oyun ablası ihtiyacım vardı. Sizin ile tanıştım ve ilan yayınlamaya karar verdim. 3-4 kişi ile görüşme sağladım. İlan yayın süremizin 2. haftasında Ayşe ablamız ile anlaşma sağladım. Çok memnunuz. İlan başvuruları, geri bildirimler çok fazla oldu. Her görüştüğüm abla iyi nitelikteydi. Memnun kaldım. Bakiciburada.comu herkese tavsiye ederim.

Müge Karamüftüoğlu
Müdür Yardımcısı
Özel bir banka
4 yaşında kızım var. Çok hareketli, resim yapmaktan, müzik dinlemekten büyük keyif alır. Kızımın bu güzel günlerinde birlikte vakit geçireceği oyun ablası aradığımda Bakiciburada.com ile tanıştım. Bizimle çalışmak isteyen onlarca adayın arasından 15 kişiyle telefonla ve 5 kişiyle yüzyüze görüştük. Görüştüğümüz kişiler arasından şimdi 3 kişi ile çalışıyoruz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlıkta yüksek lisans öğrencisi olan ablamız çocuğuma disiplin kazandırma ve kaliteli etkinlik yönünde destek oluyor.

Psikiloji bölümü 4. sınıfta olan ablamız çocuğumun ince motor gelişimine katkı sağlıyor.

Diğer ablamız ise İngilizce Dil ve Edebiyatı bölümü 3. sınıfta okuyor ve çocuğumla ingilizce eşliğinde oyunlar oynuyor, birlikte parka gidip eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Oyun ablalarının aile yapıları çok düzgün ve karakterleri de çok iyi. Bu süreçte Bakiciburada.com yetkililerin çok desteği oldu. Bakiciburada.com ailesine teşekkür ederim.

Ebru COPUROGLU
Pazarlama Uzmanı
Şuan Çalışmıyorum
15 aylık kızım ile keyifli zaman geçirecek abla ihtiyacım vardı. İnternetten buldum sizi. Cv paketi almaya karar verdim. Adayları tercih ederken, referanslarında detaya yer veren bakıcıları tercih ettim. Üniversiteli olmaları tercih sebebimdi.Profil fotoğrafları olması önemli tercihimdi. Güven veren bir firma olarak görüyorum sizi. Facebookda da beğenizin arttığını görüyorum. 6 tane aday cvsine baktım. Bir abla ile anlaşma sağladım. Ablanın çocuk ile olan iletişimini inceledim. Geçmiş tecrübesi olması önemli değildi benim için çocuğum ile olan uyumu ve dikkati önemliydi. Anlaşmış olduğumuz abladan memnunuz. Teşekkürler bakiciburada.com ekibi.

İrfan AY
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
MEDİ GRUP
5 aylık bebeğimiz için uzun bakıcı arayışımız bulunmakta idi. Sitenizde ilan yayınladıktan kısa süre sonra kriterlerimize uygun bakıcıyı bularak ihtiyacımızı karşıladık .Hizmetinizden oldukça memnun kaldık . Teşekkürler.

Melek Aktan Dilbaz
Bankacı
Türkiye İş Bankası
Sitenizde geniş bir aday portföyü var , her nitelikte aday mevcut .İlanıma başvurularda bir hayli yoğundu.Kısa sürede aradığım adayı buldum ve gayet memnunum .Çalışanlarınız ilgisi de beni gayet memnun etti. Herkese teşekkür ediyorum .

Mecbure Palacı
Bilgisayar Mühendisi
Özel Bir Firma
Halkalı/ Atakent'te Part time ev yardımcısı ve oğlumuzu kreşten geldiğinde karşılayarak yemek verebilecek birini arıyorduk. İlanıma 3 hafta içerisinde bir çok aday başvurdu. Başvuran adaylar o kadar çoktu ki, aday havuzunuzu hiç düşünmedim. O adayların içerisinde bana ulaşanlara öncelik sağladım ve bir adayla anlaştık. İşimi kolaylaştırması bana en büyük sağladığı katkı oldu. Sitenize teşekkür ederim.

Bülent Danış
Kurucu Ortak
Brassis İş Çözümleri
İlanı girdikten 1 hafta 10 gün içerisinde güzel sonuçları almaya başladık. İlanımıza beklediğimizden iyi sonuç aldık. Müşteri temsilcimizin bu süreçte destekleri çok oldu. Bu süreçte bana destek olduğu için Bakiciburada.com ekibine teşekkür ederim. Memnuniyetimi çevremdekilerle de paylaşıyorum. Çalışmamızın daim olmasını dileğiyle ...Sevgiler.

Melek Kurşun
Yönetim Departmanı Kozmetik Pazarlama
Avon Kozmetik
Sizi Yörünge psikolojik danışmanlıkdan tavsiye ettiler. Başka velilerlede görüştüm bakiciburada.com dan abla bulmuşlar sizi tavsiye ettiler. Daha sonra sizin ile irtibata geçerek ilan yayınlamaya karar verdim. İlan süresinin başında bir abla ile başladık 1 ay devam ettik daha deneyimli bir adaya ihtiyacımız olduğunu anladığımız için o abla ayrılmaya karar verdik. Şimdi diğer başvurularımdan mezun ve deneyimli bir abla ile anlaştık. Tatil süresinden sonra başlayacağız. Sizden ve ilginizden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

İpek Apcin Yazan
Operasyon Uzmanı
Jolly Tur Turizm
7 aylık kızıma sevgiyle bakabilecek, referansı olan, pedagojik formasyona sahip, ilk yardım bilgisi olan bir bakıcı arıyordum. Ve aradığım kriterlerdeki adayı 1 ay içerisinde siteniz sayesinde buldum. Çalışan bir anne olarak güvenebileceğim ve tecrübeli hiç bir destek sağlanmaksızın bakabilen bir aday bulduğum için mutluyum. Sitenizde ki güvenlik aşamalarını da yararlı buluyorum. Sitenize teşekkür ederim.

Vildan Akkaya
Sınıf Öğretmeni
Avrupa Koleji
Googledan ev ödevlerine yardımcı abla nereden bulunur diye arattığımda karşıma siz çıktınız ve sitenizi incelediğimde güvenilir bir site geldiniz. Türkçe , Matematik, İngilizce, Fen Bilgileri, Sosyal Bilimleri derslerinde çocuğuma yardımcı olacak üniversiteli bir abla arıyorduk. İlanıma bir günde başvuran 11 kişi arasından ertesi gün adayımızı bulmamıza yardımcı oldunuz. Sitenizden oldukça memnun kaldım. Çok teşekkür ederiz.

Tolga Şişmanoğlu
Serbest Meslek
Ayakkabı Sektörü
Oyun ablası ihtiyacımız vardı facebook dan sizi gördüm. Sitenize kayıt olarak deneme ilanı oluşturdum ve başvurular gelmeye başlayınca cv paketi aldım. 6 aday ile görüştüm ve 2. görüştüğüm abla ile anlaştım. 1 ayı geçkin süredir ablamız ile devam ediyoruz ve memnunuz. Sitenizden ve hizmetinizden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Senem Subakan
Gıda Mühendisi
----
Ev işlerimizi yapacak ve okuldan gelen çocuğumu karşılayacak bir ev yardımcısı ihtiyacımız vardı. İnternetten buldum sizi. Daha sonra sizi aradım ve ilan yayınlamaya karar verdim. Başvuru oranımız ve aday profilleri güzel oldu. İlan yayınlandıktan 2 hafta sonra bir yardımcı ile anlaşma sağladım ve çok memnunuz. Sizden ve desteğinizden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Ebru Karillo
Şirket Sahibi
EB Danışmanlık
6,5 yaşında ki kızım için gölge öğretmen ihtiyacımız vardı. İnternetten araştırma içindeyken sizin ile tanıştım ve ilan yayınlamaya karar verdim. İnternetten bulabileceğimi düşünmüyorduk. İlan yayınlandıktan 2 saat içinde çok memnun kalacağım başvurularım geldi. İlk gün bir öğretmen ile anlaşma sağladık. Çok kalifiye, tecrübe sahibi başvurular geldi. Dışarıdan bulunamayacak kadar çok fazla nitelikli başvurularım oldu. Sizden ve hizmetinizden çok memnun kaldık. Sizi herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :