Bakiciburada.com'dan Temizlikçi bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Seda Y.
İnsan Kaynakları Müdürü
Özel Sektör
Aktif olarak Kariyer.net kullanıp, takip ediyordum. Orada çalışan arkadaş çevremden Bakıcıburada.com''u duydum. 
İnternette araştırma yaptığımızda da bu sektörde çok fazla kurum olduğunu ve çok dikkatli eleme yapmamız gerektiğini gördük. Referans üzerine siteye kayıt oluşturduğumuz için daha fazla güvenilir geldi.
Kocaeli bölgesinde 5+1 evimiz için genel temizlikten anlayan, tecrübeli birini arıyorduk. Siteye ücretli üyelik oluşturup, adaylara baktık.  Danışmanımız sık sık arayarak hem ilan girmemize hem de güncel adaylara nasıl bakabiliriz konusunda destek oldu. 
1 aylık üyelik satın almamıza rağmen, 10 gün içinde yardımcımızı bulduk. Paketimizde kullanabileceğimiz +5 ilan hakkının da olması büyük avantaj .
Yabancı uyruklu bir adayla mesajlaşıp, görüştük. Onunla anlaşamayınca, aynı bölgeden farklı biriyle anlaşarak, sürecimiz tamamlanmış oldu. 
Hem Türk, hem de yabancı uyruklu birçok adayın, bulunduğumuz bölgede olması güzel bir hizmet. 
Kısa sürede olumlu bir deneyim yaşadığımız için memnun kaldık. 
Herkese çok teşekkür ederiz. 

Rukiye Ç.
Memur
Kamu
Sinop''ta 3+1 evim için ayda 1 gün gelecek, temizlik yapacak birine ihtiyacım vardı. Yakın çevremden birini bulmuştum fakat, tanıdık vasıtasıyla olduğu için çok fazla iş aksıyordu, yollarımızı ayırmaya karar verdim. Uzun süre birini bulamayınca, profesyonel destek almaya karar verip, Bakıcıburada.com ile tanıştım.  İlan yayınlamamızla danışmanımın destek olup, birini bulmamız, jet hızıyla gerçekleşti diyebilirim. Hem kısa vade hem de uzun vadeli yardımcı arayışı için site kullanımı çok pratik ve elverişli. Gelen yardımcımızla 3 aydır birlikteyiz, çok memnun bir şekilde devam ediyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. 

Gözde K.
Finans Müdürü
Özel Sektör
İstanbul Eyüp''te, dubleks evimize yardımcı arayışımız için araştırmalar yaparken, internet üzerinden site ile tanıştık. Aile danışmanımızla görüşmeler yaparak, ücretli pakete geçiş sağladık. Çok kısa sürede, görüştüğümüz bir kaç aday içerisinden biriyle anlaştık. Sürecimiz uzasaydı, emimin bir çok alternatifimiz de olacaktı. Vakit kaybı yaşamadan, tek bir üyelik üzerinden, bir çok ihtiyacımıza karşılık verdiği için siteden çok memnun kaldık. İyi ki böyle bir platform var :) Süreçte emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Dündar Ü.
Uzman
Özel Şirket
Bakiciburada.com sitesini 2 ayrı arayışım için kullandım, tek bir üyelik paketi alarak bir çok farklı kategoride hizmet alabilmek benim için güzel bir deneyimdi.
Hem çocuğum için oyun ablası, hem de evimiz için bir temizlikçi arayışımı aynı siteden ilanlar vererek ve seçtiğim kişiler ile görüşerek sonlandırdım.
Emekleriniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.
Çok kullanışlı bir site, herkese tavsiye ederim.


Ahmet U.
Proje Yöneticisi
Özel Şirket
Evim için ayda 1, 2 defa temizlikçi arayışım oluyordu, siteyi kullanmak için kayıt oldum ve danışmanım ile görüşmelere başladım.
Yazlığım için ve İstanbul''daki yaşadığım evim için arayışım vardı ve ayrı ayrı ilanlar girerek sürecimi ilerlettim.
Gayet iyi bir şekilde adayları buldum, siteye ve danışmanıma ilgilerinden kaynaklı teşekkür ederim.            

Bahar U.
Ev Hanımı
Evi
Ben çocuklarıma bakarken evimin işlerini yapabilecek arada bir gelecek birini bulmak için üye olduğumuz bakiciburada.com sayesinde temizlikçimi buldum.
Sürecin bu kadar kısa olacağını düşünmemiştim ve çok memnun kaldım.
Herkese tavsiye ediyorum.


Hediye D.
Emekli
Özel Firma
Bakiciburada.com sitesinden adayları incelerken beğendiklerimi aramak için paket aldım.
Süreç 10 gün içinde sonuçlandı ve adaylarla görüşme sağlayarak denemeler yaptım.
Temizlik konusunda gerçekten hassas ve iyi bir yardımcı buldum.
Emekleriniz için teşekkür ederim.

Özgür N.
Finans Şefi
Özel Firma
Temizlik işlerimizden sorumlu olacak kadın arayışımız için üyelik yaptığımız bakiciburada.com sayesinde bir aday bulduk.
Çevremizdekilere de tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Özge D.
Müdür
Karadag Makina
Arada gelip temizliğimi yapacak birini bulmak için bakiciburada.com''u tavsiye üzerine değerlendirmek istedim.
Çok kısa süre içinde iyi bir temizlikçi ile anlaştım teşekkür ederim.

Gokturk H.
İşletmeci
Poyraz İletişim Merkezi
Bakıcıburada.com aracılığı ile evimin temizliğinde destek olacak birini aradım ve buldum.
Emekleriniz ve ilginize teşekkür ederim.

Fatih D.
Avukat
Kendi Ofisi
Temizlik için bir yardımcıya ihtiyaç duyduk ve siteye asıl kaydolma amacımız buydu. Sürecin bu kadar hızlı sonuçlanacağını tahmin etmezdim ama gerçekten çok olumlu geçti. İlan verdiğim anda dönüşler aldım, görüşme sağladığımız kişi ile hemen çalışmaya başladık. Sürecimde destek gösteren herkese teşekkür ederim. Kaliteli bir site çevremdeki herkese öneriyorum.

Feride S.
Sosyal Bilimler Uzmanı
Özel Sektör
Sistemi aktif olarak kullanabildim ve çok rahat geldi. Gerçekten aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve istediğim gibi temizlik yapabilen bir bayanla anlaştım. Bütün desteklerinize teşekkür ederim.

Yonca O.
Kurumsal Sağlık Birim Direktörü
Can Sigorta
Evimde işlere yardımcı olacak birini arıyordum. Kurumsal bir yerden profesyonel anlamda hizmet almak istediğim için bakıcıburada.com'u tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim ilana gelen ilk başvurulardan biri ile anlaştım. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Didem T.
Finans Direktörü
Özel Sektör
Evimizde temizlik için destek olacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı. Siteye araştırarak kayıt oldum ve memnun kaldım. Gerçekten anlatıldığı kadar varmış dedim :) İlanı verdiğim andan itibaren başvurular gelmeye başladı ve aralarından biri ile başladık çalışmaya. Sürecim gerçekten başarılı sonuçlandı. Çok teşekkür ederim.

Suna Ç.
Otel Sahibi
Kendi İşi
Süreç öyle hızlı ve olumlu gelişti ki bir sürü başvuru aldık ama ilk gelen ile anlaşma sağladık haklarımızı kullanmaya gerek bile kalmadı. Çevreden bakarak boş yere kendimizi yorduğumuzu bakıcıburada.com ile tanışınca anladım. Yardımcımız ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz. Her şey için çok sağ olun..

Zeliha G.
Avukat
Kendi İşi - Şirketi
Acil olarak temizlik işleri ile ilgilenecek bir yardımcı arıyordum. Çevremdeki arayışım olumsuz sonuçlanınca internette araştırmaya karar verdim ve siteyi bularak ilan verdim. 2 gün gibi kısa bir sürede de adayımı buldum. Kaliteli ve çok hızlı bir süreç geçirdim çok teşekkür ederim

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :