Bakiciburada.com'dan Temizlikçi bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Fatih D.
Avukat
Kendi Ofisi
Temizlik için bir yardımcıya ihtiyaç duyduk ve siteye asıl kaydolma amacımız buydu. Sürecin bu kadar hızlı sonuçlanacağını tahmin etmezdim ama gerçekten çok olumlu geçti. İlan verdiğim anda dönüşler aldım, görüşme sağladığımız kişi ile hemen çalışmaya başladık. Sürecimde destek gösteren herkese teşekkür ederim. Kaliteli bir site çevremdeki herkese öneriyorum.

Feride S.
Sosyal Bilimler Uzmanı
Özel Sektör
Sistemi aktif olarak kullanabildim ve çok rahat geldi. Gerçekten aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve istediğim gibi temizlik yapabilen bir bayanla anlaştım. Bütün desteklerinize teşekkür ederim.

Yonca O.
Kurumsal Sağlık Birim Direktörü
Can Sigorta
Evimde işlere yardımcı olacak birini arıyordum. Kurumsal bir yerden profesyonel anlamda hizmet almak istediğim için bakıcıburada.com'u tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim ilana gelen ilk başvurulardan biri ile anlaştım. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Didem T.
Finans Direktörü
Özel Sektör
Evimizde temizlik için destek olacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı. Siteye araştırarak kayıt oldum ve memnun kaldım. Gerçekten anlatıldığı kadar varmış dedim :) İlanı verdiğim andan itibaren başvurular gelmeye başladı ve aralarından biri ile başladık çalışmaya. Sürecim gerçekten başarılı sonuçlandı. Çok teşekkür ederim.

Suna Ç.
Otel Sahibi
Kendi İşi
Süreç öyle hızlı ve olumlu gelişti ki bir sürü başvuru aldık ama ilk gelen ile anlaşma sağladık haklarımızı kullanmaya gerek bile kalmadı. Çevreden bakarak boş yere kendimizi yorduğumuzu bakıcıburada.com ile tanışınca anladım. Yardımcımız ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz. Her şey için çok sağ olun..

Zeliha G.
Avukat
Kendi İşi - Şirketi
Acil olarak temizlik işleri ile ilgilenecek bir yardımcı arıyordum. Çevremdeki arayışım olumsuz sonuçlanınca internette araştırmaya karar verdim ve siteyi bularak ilan verdim. 2 gün gibi kısa bir sürede de adayımı buldum. Kaliteli ve çok hızlı bir süreç geçirdim çok teşekkür ederim

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :