Bakiciburada.com'dan Temizlikçi bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Bahar U.
Ev Hanımı
Evi
Ben çocuklarıma bakarken evimin işlerini yapabilecek arada bir gelecek birini bulmak için üye olduğumuz bakiciburada.com sayesinde temizlikçimi buldum.
Sürecin bu kadar kısa olacağını düşünmemiştim ve çok memnun kaldım.
Herkese tavsiye ediyorum.


Hediye D.
Emekli
Özel Firma
Bakiciburada.com sitesinden adayları incelerken beğendiklerimi aramak için paket aldım.
Süreç 10 gün içinde sonuçlandı ve adaylarla görüşme sağlayarak denemeler yaptım.
Temizlik konusunda gerçekten hassas ve iyi bir yardımcı buldum.
Emekleriniz için teşekkür ederim.

Özgür N.
Finans Şefi
Özel Firma
Temizlik işlerimizden sorumlu olacak kadın arayışımız için üyelik yaptığımız bakiciburada.com sayesinde bir aday bulduk.
Çevremizdekilere de tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Özge D.
Müdür
Karadag Makina
Arada gelip temizliğimi yapacak birini bulmak için bakiciburada.com''u tavsiye üzerine değerlendirmek istedim.
Çok kısa süre içinde iyi bir temizlikçi ile anlaştım teşekkür ederim.

Gokturk H.
İşletmeci
Poyraz İletişim Merkezi
Bakıcıburada.com aracılığı ile evimin temizliğinde destek olacak birini aradım ve buldum.
Emekleriniz ve ilginize teşekkür ederim.

Fatih D.
Avukat
Kendi Ofisi
Temizlik için bir yardımcıya ihtiyaç duyduk ve siteye asıl kaydolma amacımız buydu. Sürecin bu kadar hızlı sonuçlanacağını tahmin etmezdim ama gerçekten çok olumlu geçti. İlan verdiğim anda dönüşler aldım, görüşme sağladığımız kişi ile hemen çalışmaya başladık. Sürecimde destek gösteren herkese teşekkür ederim. Kaliteli bir site çevremdeki herkese öneriyorum.

Feride S.
Sosyal Bilimler Uzmanı
Özel Sektör
Sistemi aktif olarak kullanabildim ve çok rahat geldi. Gerçekten aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve istediğim gibi temizlik yapabilen bir bayanla anlaştım. Bütün desteklerinize teşekkür ederim.

Yonca O.
Kurumsal Sağlık Birim Direktörü
Can Sigorta
Evimde işlere yardımcı olacak birini arıyordum. Kurumsal bir yerden profesyonel anlamda hizmet almak istediğim için bakıcıburada.com'u tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim ilana gelen ilk başvurulardan biri ile anlaştım. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Didem T.
Finans Direktörü
Özel Sektör
Evimizde temizlik için destek olacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı. Siteye araştırarak kayıt oldum ve memnun kaldım. Gerçekten anlatıldığı kadar varmış dedim :) İlanı verdiğim andan itibaren başvurular gelmeye başladı ve aralarından biri ile başladık çalışmaya. Sürecim gerçekten başarılı sonuçlandı. Çok teşekkür ederim.

Suna Ç.
Otel Sahibi
Kendi İşi
Süreç öyle hızlı ve olumlu gelişti ki bir sürü başvuru aldık ama ilk gelen ile anlaşma sağladık haklarımızı kullanmaya gerek bile kalmadı. Çevreden bakarak boş yere kendimizi yorduğumuzu bakıcıburada.com ile tanışınca anladım. Yardımcımız ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz. Her şey için çok sağ olun..

Zeliha G.
Avukat
Kendi İşi - Şirketi
Acil olarak temizlik işleri ile ilgilenecek bir yardımcı arıyordum. Çevremdeki arayışım olumsuz sonuçlanınca internette araştırmaya karar verdim ve siteyi bularak ilan verdim. 2 gün gibi kısa bir sürede de adayımı buldum. Kaliteli ve çok hızlı bir süreç geçirdim çok teşekkür ederim

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :