Bakiciburada.com'dan Özel Ders Öğretmeni bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Begüm K.
Bankacı
Ziraat Bankası
Yakınımın tavsiyesi üzerine özel gereksinimli oğluma gölge öğretmen için siteye üyelik gerçekleştirdim. İzmir Torbalı bölgesinde olması ve Otizmli çocuklar konusunda deneyimli biri olması önceliğimizdi. İhtiyacımızı detaylandırıp ilan girişi sağladık ve aday havuzundan birçok kişiyi favorilerimize ekledik. Sürecimiz hassas olduğu için ince eleyip, sık dokuyarak denemelere başladık. 1 ay içinde çok memnun kaldığımız gölge öğretmenimizi bulduk ve oldukça memnunuz. Hem okul sürecimizde derslerde oğlumuza eşlik ediyor hem de eve geldiğimizde öğretmenimiz oldu. Oğlumun gelişimine katkı sağlayıp eğitimli, nitelikli, saygılı ve içimize ciddi anlamda sinen birini bulduğumuz için çok mutluyuz. Çevremizde tavsiye edenlerde oluyordu fakat bu konuda eğitimli olması bizim için en önemlisiydi. Bakıcıburada.com tam anlamıyla aradığımızı bulmamıza yardımcı olan, vakit kaybı yaşamadığımız harika bir platform. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Tavsiye ediyoruz.

Demet Y.
Bankacı
Devlet Bankası
Sürekli farklı ihtiyaçlarım için kullandığım ve memnun kaldığım bakiciburada.com aracılığı ile özel ders eğitmeni ihtiyacımızı karşıladık.
Siteden her kullanımda daha da memnun kalıyorum, süreçler çok olumlu ilerliyor ve ilgileri çok iyi.
Çevreme de tavsiye etmekteyim, deneyimlerimden memnun kaldım.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim, sayenizde çocuğum için İngilizce bilen eğitmenimizi kısa sürede bulduk. :)


Ali P.
Doç. Doktor
İstanbul Üniversitesi
Çocuğumun derslerine destek olacak birini arıyordum. Sitede tahmin ettiğimden de fazla başvuru aldım ve şaşırdım da. Adaylarla gerek yüz yüze gerek telefon ile görüşmeler sağladım ve sürecimi olumlu şekilde sonuçlandırdım. Sitenin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Melike Özberk K.
Doktor
Kendi Şirketi
Ben kızım için özel ders eğitmeni arıyordum. Sürecimle ilgili site üzerinden ilan verdim ve çok fazla başvuru aldım. Adaylar aralarında çok başarılı CV'ye sahip kişiler vardı seçenekler arasında kararsız kaldım ve sonrasında 2 ayrı aday ile anlaştım. Bu süreçte destek olduğunuz ve süreci yakından takip edip, çözüme ulaştırdığınız için teşekkür ediyorum.

İlker P.
-
İşini paylaşmak istemedi
Site ile ilgili sürecimiz çok başarılıydı, gayet iyi geçti ve bütün adayları değerlendirdim, ince eleyip sık dokuyarak istediğim gibi bir aday buldum çocuğum için. Anlaştığımız kişi çocuğumun bütün derslerine destek oluyor çok memnunum. Sitede gelen bütün başvuruları değerlendirdim ve 15 gün sürmeden öğretmenimiz işe başladı. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Neslin C.
El Sanatları Öğretmeni
Kartal Halk Eğitim Merkezi
Sitenizi bir reklamda görmüştüm ve 2 senedir sitenizi kullanıyorum. Çocuğumun derslerinde destek olacak bilgili ve destekleyici onu motive ederek çalıştıran özel ders öğretmeni ihtiyacımız oluyor. Böyle süreçlerde çevreden bulamayınca sitenizden yardım alıyorum ve 1 hafta gibi kısa sürelerde öğretmen arayışımızı sonlandırıyoruz. Özellikle çevremizden gelen başvurular ulaşım sorunu olmaması sizi tercih etmemizi sağlıyor. 2 senedir gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Neslin C.
El Sanatları Öğretmeni
Kartal Halk Eğitim Merkezi
Bir sosyal ağda reklamlarınızla karşılaşmıştım. Sitenize üye oldum ve müşteri temsilcimin ilgi ve alakasından memnun kalmıştım. İstanbul Kartal'da 2.sınıfa giden oğlumla ilgilenecek, günlük derslerini yapmasına yardım edecek, İngilizce eğitimine destek verecek ve ders yapmayı eğlenceli hale getirebilecek ders ablası arıyorduk. İlanımı verdikten sonra kısa sürede aradığım adayı buldum.1 haftadır beraber çalışıyoruz. Ben çocuğuma eğitimi konusunda yeterli desteği sağlayamıyordum. Anlaştığımız kişi bu ihtiyacımızı karşılıyor. Bu yüzden kendisinden memnunuz. Sitenizin güvenlik aşamaları da oldukça iyi. Bakiciburada.com'a teşekkür ederim.

Ferhan Z.
Müşteri İlişkileri Grup Direktörü
A Grafik Dizayn
Çocuklarım için derslerine yardımcı olabilecek özellikle yabancı dil gelişimlerine katkı sağlayacak, tercihen İtalyanca bilen bir oyun ablası arıyordum. Yakın bir arkadaşımın neden bakıcıburada.com dan bakmıyorsun ? demesiyle sitenize bakma fırsatım oldu ve ilan yayınlamaya karar verdim. İlana gelen çok kısa sürede ki adaylardan ilkiyle dışarıda görüşüp, anlaştık. İlk görüştüğüm adayın tam olarak kriterlerime uyması ve İtalyanca bilmesi benim için çok önemliydi, tam nokta atışı oldu diyebilirim. Karşılıklı bir uyum içindeyiz. Müşteri temsilcime ve sitenize çok teşekkür ederim.

İlker P.
Antrenör
Samsun Spor
Sitenizden öncelikle güven hissini aldığım için çalışmak istedim ve hislerim beni yanıltmadı . Aradığım bakıcıyı kısa süre içerisinde buldum . Bunun yanı sıra sitenizdeki temsilcilerin konuya hakim olması ve sürekli ilgilenmeleri , yalnız bırakmamaları da sitenin başarısını ortaya koyuyor. Herkese çok teşekkür ederim

Özlem K.
Anestezi Teknisyeni
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Merhabalar İlkokula başlayacak bir oğlum var. Eve geldiğimizde sadece onunla ilgilenmek için bir yardımcı arıyordum. Bakiciburada.com benim şansım oldu. İlk görüşmemizde aradığım kişiyi buldum. Bakiciburada.com ve ekibine çok teşekkur ediyorum. İyiki varsınız.

Ceyda Ş.
Marka Direktörü
Vietnamist
1. sınıfa giden kızım ile ilgilenecek, derslerine yardımcı olacak abla ihtiyacımız vardı. 2-3 yıl önce sizi Bilge adamdan tavsiye ettiler. İnternetten bulma çekincelerim oldu. İlk başta sadece siteyi araştırdım.Müşteri temsilcim ile görüştüm. Profesyonel bir sistem ile adaylarla görüşebiliyorum. Aday havuzundan değerlendirme yapmak istedim. İlk görüştüğüm aday ile anlaşma sağladım. Abla ile beklentilerimiz bire bir uydu. Sizden çok memnun kaldım. Çok yardımcı oldunuz. Teşekkürler Bakiciburada.com ekibi.

Melike ÖZBERK K.
Çocuk Doktoru
Çapa Medilife Hastanesi
İngilizce bilen oyun ablası ihtiyacımız vardı. İnternette buldum sizi müşteri temsilcileri ile görüşerek ilan yayınlamaya karar verdim. Bir kaç aday ile konuştuk hepsi donanımlı adaylardı.1. aday çok tatlı bir ablaydı ama sürecimizde yoruldu çok ayrılmak istedi. Daha sonra Hayriye ablamız tanıştık devam etme kararı aldık. İhtiyacıma göre görüşebileceğim bir data da elde ettim. Sizden, hizmetinizden, desteğinizden ve başvurulardan çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Burçin Y.
Restourant İşletmecisi
Urbanbiner Restorant
Tesadüfen facebook da sayafanızı inceledim beğendim ve ilan oluşturdum.
Müşteri temsilcileri ile görüştüm. Veri tabanında inceleme yaptım. Adaylar ile görüştüm. Başvuruları inceledim, ilk başvurudan görüştüğüm ablayı beğenmiştim. Eve yakındı ve istediğim profildeydi.
Tabi bir kaç adayla daha görüştüm.Sonra ilk beğendiğim ablayı telefon ile görüşerek eve davet ettim.
Toprak ilede tanışınca hemen uyum sağladılar.
Ödev yapıyorlar, oyun oynuyorlar, sinemaya gidiyorlar. Toprak çok alıştı ablamıza.
Bir tanede büyük kızımız oldu ablamızı çok sevdik. Sizi arkadaşlarıma da çok ciddi öneriyorum.
Eşimde sizden çevresine bahsediyor. Sizin ilginizden çok memnun kaldık.
Tekrar ihtiyacım olursa ya da ileriki süreçde etüt ablası vs gibi ihtiyacım olursa gönül rahatlığı ile sizin ile irtibata geçeceğim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :