Bakiciburada.com'dan Yaşlı Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Ayşe G.
Ev Hanımı
Bizim arayışımız ev işlerine destek sağlayabilecek aynı zamanda ilaç takibi gibi işleri yapabilecek biriydi. Olup olmayacağı için tedirgindim başta ama danışmanımın özverisi ile çok başarılı geçti sürecim. 1-2 görüşme sonrası tam da istediğim gibi bir adayla anlaşma sağladım ve haklarımın çoğunu kullanmama gerek bile kalmadı. Şimdi kalan haklarımı farklı bir şehirde olan kardeşimin temizlikçi arayışı için kullanacak. Sitenin bunun gibi bir çok güzel özelliği var. Bütün desteklerinize teşekkür ederim.

Ayşenur Ö.
Ev Hanımı
Bakıcıburada.com'u internetten araştırarak buldum ve bu şekilde bir hizmet görmek beni mutlu etti. Alzheimer olan yaşlımız için iyi bir bakıcı aradım siteden. Aramaya başladığım an itibari ile tam kriterlerime uygun istediğim gibi bir yaşlı bakıcısı buldum ve adayımızdan da çok memnun kaldım. Bizlere bu desteği sağlayan bakıcıburada.com ailesine teşekkür ederim.

Leman G.
Uçuş Görevlisi
Duha Havacılık
Ben süreçten memnun kaldım, danışmanım gayet ilgiliydi ve kendisinin de yardımı ile anneme iyi bir yaşlı bakıcısı buldum. Hem hızlı oldu sürecim hem de olumlu oldu. Yeniden bir arayışım olacak bir kaç içinde ve bakacağım tek site bakıcıburada.com olacak. Her anlamda destek olan profesyonel anlamda hizmet veren kaliteli bir firma.

Ahmet Cüneyt H.
Genel Müdür
Altera Gayrimenkul Ltd.
Annem için iyi bir bakıcı arıyordum ve bakıcıburada.com ile çalışmaya karar verdim. Sürecimin bu kadar olumlu olacağını çok tahmin etmezdim ama gerçekten hızlı ve güzel sonuçlar aldım. Bir çok iyi aday geldi ve aralarında görüştüğüm iyi bir aday ile aynı hafta başladık çalışmaya. Danışmanımın desteğinden kaynaklı çok teşekkür ederim.

Pembe A.
Öğretmen
Milas Anadolu Lisesi
Hayatımda yaşadığım en iyi deneyim diyebilirim. Annem ve babama bakacak birine ihtiyacım vardı ve açıkçası kuşkularımda vardı.. Ama kuşkularımın yersiz olduğunu ilk günden anladım. İlk günden istediğimiz gibi bir aday bulduk ve çalışmaya devam ediyoruz. Bütün destekleri için aile danışmanıma ve site kurucularına teşekkür ederim.

Nilüfer K.
Ev Hanımı
Yaşlı ve hasta olan annemiz için bir bakıcıya ihtiyacımız vardı ve bakıcıburada'yı bulduk. Başlarda görüştüğümüz birkaç kişi ile denedik ancak olumsuz sonuçlandı ve yollarımızı ayırdık, bu süreçte başvurular gelmeye devam etti. Şimdi anlaştığımız kişi ile devam ediyoruz ve çok memnunuz. Ailemizden biri gibi oldu gerçekten. Bu süreçte bize destek olan, bize aracılık eden bakıcıburada.com ailesine teşekkür ederim.

Zeynep E.
Genel Müdür
Membra A.Ş.
Yaşlı annemize bakıcı aramak kaydolduğum ve iyi ki bulmuşum dediğim bir site. Aile danışmanımın ve ilgili çalışanlarının sayesinde kısa sürede annem için istediğim gibi birini buldum. Destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Melih D.
Ortak
Kızılgüney Zeytincilik
Bakıcıburada.com'u çocuk bakıcısı arayışım için bulmuş ve önceden kullanmıştım. Sonraki arayışım ise yaşlı bakıcısı oldu. Eski tecrübem ve olumlu sonuçlanan sürecim sayesinde yine bakıcıburada.com'u tercih ettim ve 1-2 hafta içinde yaşlımız için arayışımda olumlu şekilde sonuçlandı. Yeniden bir arayışım olduğunda tercih edeceğim tek yer burası :)

Sibel A.
İnsan Kaynakları
Timaş Yapı
Annemin yanında ev işlerine destek olacak bir yaşlı bakıcısı arayışım vardı ve çevremde bulamayınca internette aramaya karar verdim. Siteye kayıt olduktan sonra adayları değerlendirmeye başladım ve 3 gün sonra kriterimize uygun, tecrübeli ve istediğimiz gibi referanslı bir yardımcı ile başladık. Kendisinden çok memnunuz ve bizim arayışımıza destek olan bakıcıburada.com ailesine de çok teşekkür ederim.

Filiz P.
Veteriner Hekim
Kendi İşyeri
Siteye babam için kayıt oldum ben çünkü babam yaşlı olduğu için evde kendisine destek olacak, temizlik gibi işlerini yapabilecek güvenilir biri gerekliydi. Bu arayışımın da vesilesiyle sitede çok iyi adaylarla da görüşmeler sağladım ve tanıştım. Sayenizde de sürecim olumlu geçti ve yardımcımızı bulduk. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz size.

Zeynep G.
Emekli
1 hafta içinde buldum yardımcımı çok memnun kaldım hizmetinizden teşekkür ederim sizlere. Yaşlı bakıcımız kendi ailesinden biri ile ilgilenir gibi ilgileniyor çok samimi birisi. Yaza doğru yeniden bir arayışım olacak, çevreye sorarak vakit kaybetme ve bulamama kaygısı yok artık içimde. Çünkü bakıcıburada.com var :)

Mehmet B.
Emekli
Özel Sektör
Aile danışmanımın etkili iletişimi ve sitenin rahat kullanımı ile ilanımı yayınlamaya karar verdim. Arası 1 hafta sürmeden fazlasıyla başvuru aldım ve başvurular içinden bir adayla anlaştım. Kriterime uygun birçok başvuru gelmeye devam etti ancak aralarından birini bulduğum için diğerlerini değerlendirmeme gerek kalmadı. Şimdi anneme kendi annesi gibi bakan bir yardımcımız var ve çok memnunuz. Bakıcıburada.com'a desteklerinden ve samimi yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Ayşegül B.
-
Ev hanımı
Çok memnun kaldım süreçten. Aile Danışmanım her zaman çok destek oldu bana yıllardır çalıştığım güvenilir bir firma. Gerek çocuk bakıcısı arayışımda, gerek yaşlı bakıcısı arayışlarımda her zaman destek olan danışmanları var. Her zaman olumlu sonuç aldım destekleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim çok naziksiniz. Herkese tavsiye ediyorum.

Nafiye U.
Hemşire
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
İnternetten araştırarak buldum siteyi. Açıkçası başta güvenemedim, telefon ile görüştük aile danışmanları ile sonrasında denemek istedim ve 2-3 gün içerisinde buldum bakıcımızı. Ben bile bu kadar hızlı bir süreç beklemiyordum :) Her şey ile detaylıca ilgilenip, takibini sağlayan bakiciburada.com ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Mustafa Ç.
Yönetici
Kendi İşi-Şirketi
İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda tanıştım sitenizle. 2 gün bile sürmeden aradığımız kriterlere uygun bir aday ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Bu aşamada bana destek olan ve sürecimi en doğru şekilde yöneten bakiciburada.com ailesine çok teşekkür ederim.

Hüseyin A.
Sigortacı
Özel Sektör
Daha önce çalışmış olduğum şirkette ki arkadaşlardan duymuştum ve sitenin sistemini, işleyişini biliyordum. Ancak o zamanlar bir yardımcı yada bakıcı arayışımız yoktu. İhtiyaç olunca da aklıma ilk gelen bakiciburada.com oldu. İlanı verdim ve 1 gün bile sürmeden adayı buldum. Danışmanımın da desteği ile hızlıca süreci atlattık. Teşekkür ederim bakiciburada.com.

Yıldız K.
Güzellik Uzmanı
Kendi İş Yeri
Sitenize çok eskiden beri üyeliğim var. Annem için bakıcı ihtiyacım oldu ve bakiciburada.com dan aramaya başladım. Süreç başladıktan 1 hafta gibi bir süre sonra bakıcımızı bulduk, görüştük, başladı ve 3,-3,5 aydır da kendisi ile çalışıyoruz. Gayet memnunuz. Arayış sürecinde sorun yaşamadık, yani kısa kısa çalışma dönemleri oldu anlaşamadık ayrıldık falan ama kötü ve çözülemeyecek bir problem yaşamadık bu sebeple de memnunuz. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Aslıhan K.
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Merhabalar ben 1,5 sene önce internetde Anneme ( 81 yaşında gözleri %10 görüyor ) yardımcı ararken Bakiciburada com ile karşılaştım ve uzun süre arayışlarım sonuçsuz çıktığı için birde bunu denemek istedim. İyi ki denedim çünkü burdan bulduğum kişi ile 1,5 senedik devam ediyoruz. Kendisi bize ev işlerinde tüm işlerde yardımcı ve güler yüzü samimiyetiyle evin bir bireyi oldu. Benim deneyimim pozitif olduğu için çevremden 2 kişiye daha yardımcı oldum. Kendi üyeliğim üzerinden ve onlarda 1 senedir aynı kişilerle çalışıyorlar ve çok memnunlar. Çok tşkler Bakıcıburda com.

Sefa U.
Balıkçılık
Emekli
Annem için yatılı bir bakıcı arıyordum ve internette bakiciburada.com u buldum. Üyelik yaptım ve arayışıma siteden devam ettim. 15-20 gün içerisinde bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Memnun kaldım, sürecim normal ilerledi, problem yaşamadım. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :