Bakiciburada.com'dan Yaşlı Bakıcısı bulan ailelerimizin yorumlarını ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz.

Nafiye U.
Hemşire
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
İnternetten araştırarak buldum siteyi. Açıkçası başta güvenemedim, telefon ile görüştük aile danışmanları ile sonrasında denemek istedim ve 2-3 gün içerisinde buldum bakıcımızı. Ben bile bu kadar hızlı bir süreç beklemiyordum :) Her şey ile detaylıca ilgilenip, takibini sağlayan bakiciburada.com ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Mustafa Ç.
Yönetici
Kendi İşi-Şirketi
İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucunda tanıştım sitenizle. 2 gün bile sürmeden aradığımız kriterlere uygun bir aday ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Bu aşamada bana destek olan ve sürecimi en doğru şekilde yöneten bakiciburada.com ailesine çok teşekkür ederim.

Hüseyin A.
Sigortacı
Özel Sektör
Daha önce çalışmış olduğum şirkette ki arkadaşlardan duymuştum ve sitenin sistemini, işleyişini biliyordum. Ancak o zamanlar bir yardımcı yada bakıcı arayışımız yoktu. İhtiyaç olunca da aklıma ilk gelen bakiciburada.com oldu. İlanı verdim ve 1 gün bile sürmeden adayı buldum. Danışmanımın da desteği ile hızlıca süreci atlattık. Teşekkür ederim bakiciburada.com.

Yıldız K.
Güzellik Uzmanı
Kendi İş Yeri
Sitenize çok eskiden beri üyeliğim var. Annem için bakıcı ihtiyacım oldu ve bakiciburada.com dan aramaya başladım. Süreç başladıktan 1 hafta gibi bir süre sonra bakıcımızı bulduk, görüştük, başladı ve 3,-3,5 aydır da kendisi ile çalışıyoruz.Gayet memnunuz. Arayış sürecinde sorun yaşamadık, yani kısa kısa çalışma dönemleri oldu anlaşamadık ayrıldık falan ama kötü ve çözülemeyecek bir problem yaşamadık bu sebeple de memnunuz. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Aslıhan K.
Kalite teknikeri
Alman Tekstil Mümesilliği
Merhabalar ben 1,5 sene önce internetde Anneme ( 81 yaşında gözleri %10 görüyor ) yardımcı ararken Bakiciburada com ile karşılaştım ve uzun süre arayışlarım sonuçsuz çıktığı için birde bunu denemek istedim. İyi ki denedim çünkü burdan bulduğum kişi ile 1,5 senedik devam ediyoruz. Kendisi bize ev işlerinde tüm işlerde yardımcı ve güler yüzü samimiyetiyle evin bir bireyi oldu. Benim deneyimim pozitif olduğu için çevremden 2 kişiye daha yardımcı oldum. Kendi üyeliğim üzerinden ve onlarda 1 senedir aynı kişilerle çalışıyorlar ve çok memnunlar. Çok tşkler Bakıcıburda com.

Sefa U.
Balıkçılık
Emekli
Annem için yatılı bir bakıcı arıyordum ve internette bakiciburada.com u buldum. Üyelik yaptım ve arayışıma siteden devam ettim. 15-20 gün içerisinde bir kişi ile anlaştık ve çalışmaya başladık. Memnun kaldım, sürecim normal ilerledi, problem yaşamadım. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Yurtcan B.
Genel Müdür
Tariş
Yaşlı bakıcısı arayışımız vardı. Kızım internetten araştırdı ve sizin sitenizi önerdi. Siteden arayışımıza başladık ilan yayınladık ve gelen çok sayıda başvurudan istediklerimiz ile bize yakın olanlarla görüşme sağladık. Yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede aradığımız gibi bize yakın olan bir bakıcı ile anlaştık. Süreçten oldukça memnun kaldım. Bir sorun yaşamadım. Site kullanımı, sistem, verilen bilgiler, ilgi alaka gayet iyiydi. Hizmetten gayet memnunum. Teşekkür ederim.

Hülya K.
----------
----------
3 ay kadar önce demans hastası olan anneme bakıcıburada sitesi aracılığıyla Özbek bir bakıcı buldum. Kendisinden son derece memnunuz, umarım uzun süreli çalışma fırsatımız olur. Bakıcıburada sitesine çok teşekkür ederim.

Necmettin H.
İş Yeri Sahibi
Marmara Lastik
Anneme destek olacak arkadaş olacak birisini arıyorduk. İnternetten siteniz ile karşılaştım ve giriş yaptıktan sonra aradım. Aile danışmanının yönlendirmesiyle beğendiğim bir adayla görüşmek için paket tanımlandı. Sonrasında görüşme sağladım ve anlaştık. Çok kısa sürede buldum kendisini siteden ve hala çalışıyorum. Oldukça memnunum. Hizmetten dolayı teşekkürler.

Serdar Y.
İşletme Sahibi / Ticaret
Porsuk Döviz Bürosu
Sitenizi yaklaşık 1 yıl önce keşfetmiştim. Önce kendi oğlum için bakıcı arayışım olmuştu daha sonra aile büyüklerim için onlarla ilgilenecek bir bakıcı/yardımcı arayışım oldu. İlan yayınladım ve gelen başvurulardan değerlendirme yapmaya başladım. Yaklaşık 10 gün gibi bir sürede aradığım kriterde bakıcı / yardımcı buldum. Süreçten memnun kaldım. Hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Aydın Ü.
Sigorta
Axa Sigorta
Babamızın bakımıyla ilgilenecek tecrübeli bir bakıcıya ihtiyacımız vardı. Çevremizden bir aday bulamadığımız için internette gezinirken sitenizi bulduk.Aile danışmanımızın bilgilendirmesiyle sürecimizi başlattık ve 1 hafta içinde bakıcımızı bulduk. 2 aydır devam ediyoruz ve memnunuz. Ailelere bu hizmeti sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Hakan Ç.
Makine Yüksek Mühendisi
Kendi İşi-Şirketi
Babamı güvenle emanet edebileceğimiz yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizde bakıcı havuzu paketi satın aldık ve adaylarımızı seçmeye başladık. 3. açtığımız cv de bakıcımızı bulduk. Özellikle seçme şansımızın olması sistemi bir üst noktaya taşıyor. Sürecin bu kadar hızlı ve sorunsuz ilerlemesi de bizi mutlu etti. Her şey için teşekkür ederiz.

Sinan Ö.
Kamu Personeli
Devlet
Annemizi güvenle emanet edebileceğimiz bakıcı ihtiyacımız vardı. Siteniz hakkında bilgi almak için kayıt oluşturdum ve aile danışmanımız süreç hakkında yardımcı oldu. Kriterlerimizi belirttiğimiz ilan yayınladıktan sonra 1 gün içinde bakıcımızı bulduk. Siteniz ihtiyacı olan ailelere büyük ölçüde zaman tasarrufu yaptırıyor. Gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Mübeccel H.
Eczacı
Eczane
Yalnız yaşayan anneme can yoldaşlığı yapacak bir yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. Sitenizi kendim buldum ve aile danışmanım sürecim ile ilgili hemen destek sağladı. 4 gün içinde aradığımız gibi bir bakıcıyı bulduk. Sitenizden gerçekten çok memnun kaldım. Çok bilinçlisiniz ve insanları kırmadan sürecinizi yönetiyorsunuz. Bakıcı ihtiyacı olduğunda komşunuza gidip sormaktansa elinizin altındaki yüzlerce profili değerlendirme fırsatı sunup, bizim gibi ihtiyacı olan ailelere seçme şansı tanıdığınız için çok teşekkür ederiz.

Mukaddes T.
Öğretmen
Emekli Öğretmen
Aile büyüklerimizin bakımı için sürekli bakıcı ihtiyacımız oluyor,16 senedir de bakıcı bulma süreci içerisindeyiz.Özellikle Malatya'da istediğiniz gibi yatılı kalabilecek aday bulmak çok zordu.Sitenizi tesadüfen buldum ve incelemeye başladım.Aile danışmanımız süreç boyunca bire bir ilgi gösterip bizi çok memnun bıraktı.Siteniz ile geç tanıştığımız için üzgün hissettim kendimi.Biz ailelere özellikle yaşlılarımızı güvenle emanet edebileceğimiz bir hizmet sunduğunuz için çok teşekkür ederiz.Sizi ve gösterdiğiniz ilgiyi asla kaybetmek istemeyiz,artık ailemizin tüm bakıcı ihtiyaçlarını aracılığınızla karşılayacağız.

Esra D.
Öğretmen
Devlet
Annemizi emanet edecek güvenilir bir bakıcıya ihtiyacımız vardı.Sitenizi uzun zamandır takip ediyorduk ama sürece başlamak konusunda bir kararsızlığımız vardı.Denemeye karar verdiğimizde 1 gün içerisinde adayımız ile anlaştık ve bu kadar hızlı bir şekilde ilerlemesi bizi aşırı rahatlattı.Annemizi güvenilir ve tecrübeli birisinin yanına bıraktığımızı bilmek güven verici.Aile danışmanımızın ilgisine ve süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Burak K.
Bankacı
Anadolubank
Babam için yaşlı bakıcısına ihtiyacımız vardı. Kız kardeşim yaptığı araştırmalar sonrasın da bakıcıburada.com'u tavsiye etti. Yayınladığımız ilanda istediğimiz kriterleri belirttik ve adayları incelemeye başladık. 2 hafta gibi kısa bir süre içinde erkek bakıcımız ile anlaştık. Bakıcımızın tecrübeli olması ve babamın bakımını çok iyi yapması güvenimizi kazandı. Özellikle hasta bakıcısı alanında adayların bilgili ve ilaç takiplerini en iyi şekilde yapabilmeleri önem taşıyor. Ailemizin güvenini boşa çıkarmadığınız ve şuan ki adayımızı bulmamızı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Sevinç Ç.
Ev Hanımı
Ev Hanımı
80 yaşındaki babam için yaşlı bakıcısı ihtiyacımız vardı. İnternette araştırma yaparken siteniz ile karşılaştım ve İzmir'deki adaylarınızı incelemeye başladım. Aday portfoyunuz beni çok etkiledi. Daha sonrasın da aile danışmanımla süreç hakkın da detaylı bir görüşme yaptıktan sonra bakıcı bulma sürecime başladım. Çok kısa bir sürede bakıcımı buldum ve şuan sonuçtan çok memnunum. Bir bakıcı ihtiyacım oludğun da ilk aklıma gelen adres olacaksınız, teşekkür ederim.

Çiğdem T.
Ev hanımı
Ev hanımı
Muğla Milasta annem için yaşlı bakıcısı ihtiyacım vardı. Sitenizi zaten çevremden çok fazla duymuştum, sitenizi kullanmaya karar verdim. Çok kısa sürede bakıcımızı bulduk anlaştık . Sürecimde müşteri temsilcilerim benimle çok ilgilendiler. Bu durum beni çok mutlu etti. Hizmetiniz olsun ilginiz olsun gerçekten takdire şayan. Çevreme arkadaşlarıma herkese sitenizi öneriyorum. İstanbula gittiğim zaman arkadaşlarıma özellikle bahsediyorum bakıcıburada.com diye bir site var ihtiyacınız olursa mutlaka bu siteyi tercih edin hem aradığımızı bulmamız bakımından hemde hizmet bakımından mükemmel.Tekrar bir ihtiyaç doğrultusunda siteler arasında arayışa girip zaman kaybetmek istemem  zaten sunulan muazzam bir hizmet varken başka siteler ile karşılaştırmak asla olamaz.Kız kardeşiminde bir bakıcı ihtiyacı vardı ona da sitenizi önerdim.Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Sen de referans yaz

Sayfa :
Sayfaya Git :