kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Yaşlı Bakıcısı Arıyorum

6.972 Yaşlı Bakıcısı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Yaşlı Bakıcısı Bul

  Popüler
  24 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sorgun - Yozgat

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği bütün işleri layıkıyla yaparım. Hemşirelik veya... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği b... (Devamı)
  65 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  İnsan sevgisi içinde hoşgörüyü ve diğer insanlara karşı anlayışlı sıcakkanlı olmayı barındırır. Bir toplumun fertleri birbirlerini sevmiyorlarsa o toplumun ... (Devamı için tıklayın)

  02.08.2021
  İnsan sevgisi içinde hoşgörüyü ve diğer insanlara karşı anlayışlı sıcakkanlı olmayı barındırır. Bir toplumun f... (Devamı)
  Popüler
  38 yaşında
  9 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Seyhan - Adana

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  4 yıl Çocuk gelişimi bölümü okudum Liseden mezunum. Çocuklarla ilgilenmeyi severim güler yüzlüyüm bakıcılık veya oyun ablalığı yapabilirim yaş aralığı fark ... (Devamı için tıklayın)

  15.08.2021
  4 yıl Çocuk gelişimi bölümü okudum Liseden mezunum. Çocuklarla ilgilenmeyi severim güler yüzlüyüm bakıcılık ve... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Nazilli - Aydın

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum için öğretmenlik hayatim bitti.Ama çocukları c... (Devamı için tıklayın)

  01.06.2021
  Mehaba ben filiz ubay;okullarda anaokul bölümün de öğretmen yardımcısı olarak görev aldim.Lise mezunu oldugum ... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  7 yıl 7 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Darıca - Kocaeli

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Son derece deneyimli titiz düzenli, hijyene dürüstlüge ve saygıya önem veren, insani ve vicdani degerlerini herşeyin üstünde tutan genç emekli dinamik bir ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Son derece deneyimli titiz düzenli, hijyene dürüstlüge ve saygıya önem veren, insani ve vicdani degerlerini h... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  61 yaşında
  39 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Yıldırım - Bursa

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Su an ankarada ikamet ediyorum bursa dogumluyum bursaya saglik kabini islettim pansuman sonda basi yarasi ilk yardim alt alma tansiyon seker olcumu ienjeks... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Su an ankarada ikamet ediyorum bursa dogumluyum bursaya saglik kabini islettim pansuman sonda basi yarasi ilk ... (Devamı)
  Popüler
  43 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Karşıyaka - İzmir

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  temiz titiz bi insanim tecrubeliyim. Çocukları çok seviyorum bende bir anneyim özellikle çocuklar konusunda çok hassas ve özenliyim kendime guveniyorum

  25.10.2021
  temiz titiz bi insanim tecrubeliyim. Çocukları çok seviyorum bende bir anneyim özellikle çocuklar konusunda ço... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  7 yıl 4 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Seyhan - Adana

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eğitim veririm

  25.10.2021
  Aslında Türkçe öğretmeniyim. Çocuk eğitiminde ve ev yardımcılığinda tecrübeliyim.Her yaştan çocuğa ilgi ve eği... (Devamı)
  Popüler
  43 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklarla vakit geçirmek oldukça eğlenceli. Çocukların masum oluşları hayata karşı pozitif olmaları her zaman çok hoşuma gitmiştir. Onların yanında kendimi... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocuklarla vakit geçirmek oldukça eğlenceli. Çocukların masum oluşları hayata karşı pozitif olmaları her zaman... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Yatağan - Muğla

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Felçli hasta baktım 7 yıl ve aynı kişiye baktım 3 yıl alzaymirin son evresindeki bir hastaya baktım yine aynı hastaya erkek hasta kadın hasta farketmez ve ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Felçli hasta baktım 7 yıl ve aynı kişiye baktım 3 yıl alzaymirin son evresindeki bir hastaya baktım yine aynı ... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  56 yaşında
  12 yıl 5 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  YATALAK OLMAYAN ,AYAKTA GEZİNEN , Kadın ,Erkek yaşlı bakıcısı iş tecrübem var. Yemek,basit ev işleri,makineye çamaşır koymak ütü. Şehir dışında çalışabil... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  YATALAK OLMAYAN ,AYAKTA GEZİNEN , Kadın ,Erkek yaşlı bakıcısı iş tecrübem var. Yemek,basit ev işleri,makine... (Devamı)
  Popüler
  60 yaşında
  9 yıl 1 ay tecrübeli
  4 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Fethiye - Muğla

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı yürütebilmek için iki elimin baş parmaklarına... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı ... (Devamı)
  Popüler
  60 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Muratpaşa - Antalya

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İşimi yaparken dikkatli ve sabırlıyım. Mükemmel... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İ... (Devamı)
  Popüler
  53 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Osmangazi - Bursa

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Titiz güvenilir sabırlı çocukları ve yaşlıları seviyorum hayvanları seviyorum merhametli ve Allah korkusu olan biriyim

  23.10.2021
  Titiz güvenilir sabırlı çocukları ve yaşlıları seviyorum hayvanları seviyorum merhametli ve Allah korkusu olan... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Sultangazi - İstanbul(Avrupa)

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Merhametli ve titiz bir insanım yaşlılara kendi annem gibi çocuklara kendi çocuğum gibi şefkat ilgi ve titizlikle bakabilirim

  25.10.2021
  Merhametli ve titiz bir insanım yaşlılara kendi annem gibi çocuklara kendi çocuğum gibi şefkat ilgi ve titizli... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Çiğli - İzmir

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başvuıru yapmadığım halde yorum yapmış. Daha önce ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başv... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Merkez - Ordu

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezintiye cikar guzel vakit gecirebiliriz ev isl... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezi... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  5 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Kırklareli üniversitesi yaşlı bakımı bölümü 2018 mezunuyum. 2 yıl evde özel yaşlı bakımı yaptım. Yaşlılar ile iletişimimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum. M... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Kırklareli üniversitesi yaşlı bakımı bölümü 2018 mezunuyum. 2 yıl evde özel yaşlı bakımı yaptım. Yaşlılar ile ... (Devamı)
  Popüler
  53 yaşında
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Buca - İzmir

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  Sigara ve alkol alışkanlığım yoktur. Benimle çalışmaktan memnun kalacaksınız

  15.09.2021
  Sigara ve alkol alışkanlığım yoktur. Benimle çalışmaktan memnun kalacaksınız
  Popüler
  46 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Menemen - İzmir

  Yaşlı Bakıcısı

  olarak çalışabilirim.

  benim de 2 çocugum var ikis de univeriste okuyor oglum yurt dışında okuyor çocuklarla aram çok iyidir ev de temizligim de güzeldir kendi evimi naısl temizle... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  benim de 2 çocugum var ikis de univeriste okuyor oglum yurt dışında okuyor çocuklarla aram çok iyidir ev de te... (Devamı)

  Yaşlı Bakıcısı Ücretleri


  Yaşlı bakıcısının ücreti birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunlar :

  • Şehir veya semt,
  • Bakıcının niteliği, (tecrübesi, eğitimi)
  • Yapılacak işin detayı,
  • Çalışma şekli (Yatılı – gündüzlü)
  Büyük Şehirlerde Yaşlı Bakıcısı Ücretleri

  • İstanbul ‘da yaşlı bakıcısı ücreti : 3.500 - 4.000 TL
  • Ankara’da yaşlı bakıcısı ücreti : 3.300 TL – 3.750 TL
  • İzmir’de yaşlı bakıcısı ücreti : 3.200 – 3.600 TL
  Yaşlı Bakıcısına Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan yaşlı bakıcısı profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak yaşlı bakıcılarının çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak yaşlı bakıcısı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Yaşlı Bakıcısı Kimdir?

  Sizi en güzel şekilde büyütmüş anne-babanıza, onlara iyi bakacak güvenilir bakıcılar bulmak istediğinizde aradığınız bakıcıdır.

  • Yaşlı bakıcısı olacak kişi öncelikle sabırlı olmalıdır. Alzheimer hastaları söylenilenleri çabuk unutur, tekrar tekrar aynı şeylerin anlatılması gerekebilir.
  • Eğer yaşlınız hasta, yerinden kalkamıyorsa onu kaldırabilecek, banyosunu yaptırabilecek güç ve kuvvette olmalıdır.
  • İlaç takibini yapacak bilgiye sahip olmalıdır.
  • İlk yardım bilgisi olmalıdır.
  • Güler yüzlü, şefkatli, pozitif olmalıdır.
  • Eğer hastanızın özel sağlık sorunları varsa bununla ilgili yardımcı olabilecek yeterli bilgiye sahip kişileri tercih etmelisiniz.
  Yaşlı Bakıcısı Ne Yapar?

  Günümüzde çoğu insanın aktif iş yaşamında yer alması nedeniyle yaşlılarından uzakta yaşamakta, yaşlıları için bir bakım elemanına ihtiyaç duymaktadır. Bakım elemanı yaşlı bakımında neler yapmaktadır:

  • Evin temizliğinden sorumludur,
  • Yaşlı kişinin kişisel bakımlarının sağlanması için ona yardımcı olur, banyosunun yaptırılması, tırnak kesimi, ağız ve diş bakımı gibi işlerinde destekler,
  • Yaşlı kişinin beslenmesine dikkat eder, sağlıklı bir şekilde beslenmesi için yemekler hazırlar ve yedirilmesine yardımcı olur,
  • Yaşlıların ilaç takibini yapar,
  • Yaşlı kişinin sosyal hayata katılması için onunla birlikte vakit geçirir,
  • Yaşlı kişinin duyuları ve refleksleri zayıf olacağından, yaşlının kullandığı alanları uygun olarak düzenler,
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Yaşlı Bakıcısından İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Bakıcı olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Raporu : Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz. Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  • İkametgah Belgesi : Bakıcı nerede oturuyor ? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Yaşlı Bakıcısını Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan yaşlı bakıcılarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.