Ugandalı Bakıcı Arıyorum

9 Ugandalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ugandalı Bakıcı Bul

  Popüler
  34 yaşında
  7 yıl 5 ay tecrübeli
  +30.000 TL / Aylık
  Merkez - Nevşehir
  5.0 (1)

  Hello there, my name is Victoria Nansasi, a 33 year old Ugandan living legally in Turkey. I am looking for a long term nanny or babysitter position in a goo... (Devamı için tıklayın)

  15.05.2024
  Hello there, my name is Victoria Nansasi, a 33 year old Ugandan living legally in Turkey. I am looking for a l... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  4 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Kepez - Antalya
  5.0 (1)

  Juliana Mary Nanziri, 25 yaşındayım, Ugandalıyım. Nişanlıyım, çocuğum yok, üniversite mezunuyum. Antalya'da yaşadım, Dubai'de çalıştım ve temizlikçiydim. 2 ... (Devamı için tıklayın)

  11.05.2024
  Juliana Mary Nanziri, 25 yaşındayım, Ugandalıyım. Nişanlıyım, çocuğum yok, üniversite mezunuyum. Antalya'da ya... (Devamı)
  Popüler
  38 yaşında
  Sancaktepe - İstanbul(Anadolu)
  5.0 (1)

  20.05.2024
  Popüler
  28 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  Eyüp - İstanbul(Avrupa)

  Merhaba..benim adım Rukia. Ugandalıyım ve TürkiyeMerhaba..benim adım Rukia. Ugandalıyım ve Türkiye'de yaşıyoruz..Ben hem çocuklar hem de yetişkinler için ... (Devamı için tıklayın)

  23.04.2024
  Merhaba..benim adım Rukia. Ugandalıyım ve TürkiyeMerhaba..benim adım Rukia. Ugandalıyım ve Türkiye'de yaşıyoru... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  5 ay tecrübeli
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)

  I love taking care of people and showing them love because I believe in loving what you do.Being a God fearing woman helps me to give the best care I could.... (Devamı için tıklayın)

  02.05.2024
  I love taking care of people and showing them love because I believe in loving what you do.Being a God fearing... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Çankaya - Ankara

  29.04.2024
  23 yaşında
  2.500-3.000 TL / Aylık
  Ümraniye - İstanbul(Anadolu)

  24.04.2024
  Popüler
  30 yaşında
  20.000-22.000 TL / Aylık
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  I have a passion in my job and love my job with a lot of respect

  22.04.2024
  I have a passion in my job and love my job with a lot of respect
  30 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  Sultangazi - İstanbul(Avrupa)

  Am nurse by professional l have ever worked in Dubai at Cambridge rehabilitation centre l worked as at gaziomanpasa taking care of a new born baby ,upto 1 y... (Devamı için tıklayın)

  20.04.2024
  Am nurse by professional l have ever worked in Dubai at Cambridge rehabilitation centre l worked as at gazioma... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yatılı Ugandalı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?


  Yatılı Ugandalı Bakıcı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Ugandalı Bakıcı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Ugandalı Bakıcı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Ugandalı Bakıcı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Ugandalı Bakıcı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Ugandalı Bakıcı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Ugandalı Bakıcı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Ugandalı Bakıcı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Ugandalı Bakıcı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Ugandalı Bakıcı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Ugandalı Bakıcı arayanlar ile diğer illerde Ugandalı Bakıcı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Ugandalı Bakıcı ilk iş başı yaptığında yanında olun.