kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Yatılı Kalabilen Bakıcı Arıyorum

1.383 Yatılı Kalabilen Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Yatılı Kalabilen Bakıcı Bul

  Popüler
  41 yaşında
  3 yıl 5 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  46 dk önce aktifti
  Osmangazi - Bursa

  Merhabalar çalışkan bi bireyim güvenli bi ailenin yanında çalışmayı çok isterim bu güne kadar kimsenin güvenini boşa çıkarmadım Allahın izni ile de bundan ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhabalar çalışkan bi bireyim güvenli bi ailenin yanında çalışmayı çok isterim bu güne kadar kimsenin güveni... (Devamı)
  61 yaşında
  39 yıl 11 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Yıldırım - Bursa

  Su an ankarada ikamet ediyorum bursa dogumluyum bursaya saglik kabini islettim pansuman sonda basi yarasi ilk yardim alt alma tansiyon seker olcumu ienjeks... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Su an ankarada ikamet ediyorum bursa dogumluyum bursaya saglik kabini islettim pansuman sonda basi yarasi ilk ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  11 ay tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  6 saat önce aktifti
  Merkez - Niğde

  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hayvan bakımı vb. ev işleri yaparım ancak yoğun t... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Çalışma şeklim yarı zamanlı sayılır. Derslerimin dışındaki zamanlarda yemek, temizlik, çamaşır, alışveriş, hay... (Devamı)
  Popüler
  44 yaşında
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Yatağan - Muğla

  Felçli hasta baktım 7 yıl ve aynı kişiye baktım 3 yıl alzaymirin son evresindeki bir hastaya baktım yine aynı hastaya erkek hasta kadın hasta farketmez ve ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Felçli hasta baktım 7 yıl ve aynı kişiye baktım 3 yıl alzaymirin son evresindeki bir hastaya baktım yine aynı ... (Devamı)
  Popüler
  56 yaşında
  12 yıl 5 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  YATALAK OLMAYAN ,AYAKTA GEZİNEN , Kadın ,Erkek yaşlı bakıcısı iş tecrübem var. Yemek,basit ev işleri,makineye çamaşır koymak ütü. Şehir dışında çalışabil... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  YATALAK OLMAYAN ,AYAKTA GEZİNEN , Kadın ,Erkek yaşlı bakıcısı iş tecrübem var. Yemek,basit ev işleri,makine... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Popüler
  60 yaşında
  9 yıl 1 ay tecrübeli
  4 kişi değerlendirdi
  7 saat önce aktifti
  Fethiye - Muğla

  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı yürütebilmek için iki elimin baş parmaklarına... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba. Adım nural. 3,5 yıl+ 1 yıl 3 ay yaşlı bakımı ve ev yardımcılığı deneyimim var. İlk işimden, hastayı ... (Devamı)
  Popüler
  60 yaşında
  8 yıl 8 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Muratpaşa - Antalya

  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İşimi yaparken dikkatli ve sabırlıyım. Mükemmel... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Yaş konusuna takılmayın lütfen, sağlık ve kilo problemi bulunmayan, spor yapan,sağlıklı beslenen bir insanım.İ... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Çiğli - İzmir

  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başvuıru yapmadığım halde yorum yapmış. Daha önce ... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Altta referansta biri var yorum yapmış bir yıldız vermiş kişiyle kesinlikle ilgim yoktur. İş ilanına bile başv... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  1 kişi değerlendirdi
  10 saat önce aktifti
  Merkez - Ordu

  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezintiye cikar guzel vakit gecirebiliriz ev isl... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Yalniz kalan teyzemize yatili arkadaslik yapabilirim 4 yil anaokulunda calistim....kitap okur tv izler gezi... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Bakırköy - İstanbul(Avrupa)

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programına devam ederken, birlikte gelişebileceğimiz, aktivitelerl... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans programına devam ede... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  57 yaşında
  46 yıl 11 ay tecrübeli
  8500-9000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriyim. Şehirdışı ve yurtdışında da çalışmaya açığ... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriy... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  16 yıl tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  15 saat önce aktifti
  Çukurova - Adana

  Referanslarım özel.. inglizcem A1 a2. Özel iş insanları ve resmi iş insanlariyla çalıştım..Irak erbilde... aşçı ev yönetimi gerektiği an korkusuzca sabı... (Devamı için tıklayın)

  18.10.2021
  Referanslarım özel.. inglizcem A1 a2. Özel iş insanları ve resmi iş insanlariyla çalıştım..Irak erbilde... ... (Devamı)
  Popüler
  39 yaşında
  6 yıl tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  17 saat önce aktifti
  Merkez - Elazığ

  Evladınız, evladımdır. Bu işe çok ihtiyacım var, okuyan iki kızım ve asgari ücret karşılığı çalışan eşimle kirada oturuyorum. Her akşam bebeğinizi alışınızd... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Evladınız, evladımdır. Bu işe çok ihtiyacım var, okuyan iki kızım ve asgari ücret karşılığı çalışan eşimle kir... (Devamı)
  Popüler
  50 yaşında
  3 yıl 4 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  18 saat önce aktifti
  Altındağ - Ankara

  49 YASİNDAYİM ANKARADA OTURUYORUM KİZİM VE TORUNLARİMLA DAHA ONCE CALİSMADİM AMA HERSEYİN USDESİNDEN GELİRİM

  25.10.2021
  49 YASİNDAYİM ANKARADA OTURUYORUM KİZİM VE TORUNLARİMLA DAHA ONCE CALİSMADİM AMA HERSEYİN USDESİNDEN GELİRİM
  Popüler
  43 yaşında
  9 yıl 9 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  19 saat önce aktifti
  Yeşilyurt - Malatya

  Önlisans (çocuk gelişimi), Lisans (sosyoloji) ve formasyon(felsefe)mezunuyum. 2008

  16.10.2021
  Önlisans (çocuk gelişimi), Lisans (sosyoloji) ve formasyon(felsefe)mezunuyum. 2008
  Popüler
  54 yaşında
  8 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Selçuklu - Konya

  Beni cevremdekiler cok durust sorumluluk sahibi oldugumu soylerler farkli islerde calistim en son calistigim 85 yas alzaymir hastasi nineye baktim öldü 202... (Devamı için tıklayın)

  06.08.2021
  Beni cevremdekiler cok durust sorumluluk sahibi oldugumu soylerler farkli islerde calistim en son calistigim ... (Devamı)
  Popüler
  45 yaşında
  13 yıl 9 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Yıldırım - Bursa

  Profesyonel bebek/çocuk bakıcısıyım. EU vatandaşıyım, sadece yurtdışı işlerde çalışmayı düşünüyorum. İlk yardım, bebek/çocuk pedagojik, çocuk psikolojisi, ç... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Profesyonel bebek/çocuk bakıcısıyım. EU vatandaşıyım, sadece yurtdışı işlerde çalışmayı düşünüyorum. İlk yardı... (Devamı)
  Popüler
  51 yaşında
  8 yıl 7 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sarıçam - Adana

  Son 8 yildir yasli hasta bakiminda calistim onkoloji demans yatağa bağımlı parkinson alzheimer hastalarina baktim 560 saatlik hasta ve Yaşlı bakımı sertifi... (Devamı için tıklayın)

  16.10.2021
  Son 8 yildir yasli hasta bakiminda calistim onkoloji demans yatağa bağımlı parkinson alzheimer hastalarina ba... (Devamı)
  46 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Zonguldak

  Bakıcı arayanlar bakıcı ucretı olarak 1500.2500 yazıyor yatılı ucretı ne 4000 den aşagı yatılı hasta calısmazz adaletlı olun bakıcı dıyınce genel hızmetcı z... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Bakıcı arayanlar bakıcı ucretı olarak 1500.2500 yazıyor yatılı ucretı ne 4000 den aşagı yatılı hasta calısmazz... (Devamı)
  Popüler
  32 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  İlkadım - Samsun

  55 yaşındayım. Sabırlı ve temiz biriyim.Daha önce yatılı hasta ve yaşlı bakımı yaptım. Gündüz bakım, gece bakımı ya da yatılı olarak çalışabilirim. Korona a... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  55 yaşındayım. Sabırlı ve temiz biriyim.Daha önce yatılı hasta ve yaşlı bakımı yaptım. Gündüz bakım, gece bakı... (Devamı)