Endonezyalı Bakıcı Arıyorum

31 Endonezyalı Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Endonezyalı Bakıcı Bul

  Popüler
  23 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  Serdivan - Sakarya
  5.0 (1)

  Aldığım eğitim bana teklif ettiğiniz pozisyon için gerekli altyapıyı sağlıyor. Eğitimim süresince araştırma, kendini motive etme ve farklı beceriler edinme ... (Devamı için tıklayın)

  16.05.2024
  Aldığım eğitim bana teklif ettiğiniz pozisyon için gerekli altyapıyı sağlıyor. Eğitimim süresince araştırma, k... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  1 yıl 8 ay tecrübeli
  Serdivan - Sakarya
  5.0 (1)

  Sayın Yetkili, Ben Aisyah Davy Qurrota Aini. Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf Öğrenciyim. Müslum bir kızım, güvenilir ve dürüst insanım... (Devamı için tıklayın)

  12.05.2024
  Sayın Yetkili, Ben Aisyah Davy Qurrota Aini. Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 2. Sınıf Öğrenciyim.... (Devamı)
  22 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Serdivan - Sakarya
  5.0 (2)

  Merhaba, Sakarya Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğrenciyim. Endonezyalıyım. Müslüman bir kızım. İngilizce iyi konuşabilirim

  31.12.2023
  Merhaba, Sakarya Üniversitesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık öğrenciyim. Endonezyalıyım. Müslüman bir ... (Devamı)
  21 yaşında
  7 ay tecrübeli
  Serdivan - Sakarya
  5.0 (3)

  Merhaba, Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi öğrenciyim.

  04.05.2024
  Merhaba, Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi öğrenciyim
  22 yaşında
  2 ay tecrübeli
  4 saat önce aktifti
  Serdivan - Sakarya

  Çocuklara bakmak ve ev temizliği yapmak için çalışabilirim. İyi derecede İngilizce ve yeterince Türkçe konuşabiliyorum.

  20.05.2024
  Çocuklara bakmak ve ev temizliği yapmak için çalışabilirim. İyi derecede İngilizce ve yeterince Türkçe konuşab... (Devamı)
  29 yaşında
  10.000-12.000 TL / Aylık
  4 saat önce aktifti
  Merkez - Karabük

  20.05.2024
  22 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Serdivan - Sakarya

  19.05.2024
  21 yaşında
  2.000-2.500 TL / Aylık
  Talas - Kayseri

  Merhaba, benim adım Dina. İş arıyorum, gelecek dönem üniversiteye gireceğim. Şimdi boş zamanımı var. Umarım beni kabul edersiniz.

  08.05.2024
  Merhaba, benim adım Dina. İş arıyorum, gelecek dönem üniversiteye gireceğim. Şimdi boş zamanımı var. Umarım be... (Devamı)
  43 yaşında
  +30.000 TL / Aylık
  Etimesgut - Ankara

  Benim adım Siti Hikmah, ama Dewi diyebilirsiniz, Endonezyalıyım. 43 yaşındayım. Ankara Etimesgutta eşimle yaşiyorum. 2018 den itibaren oturma iznim mevcuttu... (Devamı için tıklayın)

  20.04.2024
  Benim adım Siti Hikmah, ama Dewi diyebilirsiniz, Endonezyalıyım. 43 yaşındayım. Ankara Etimesgutta eşimle yaşi... (Devamı)
  21 yaşında
  Adapazarı - Sakarya

  19.05.2024

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Adli Sicil Belgesi Doğrulama Adli Sicil Belgesi Doğrulama

  İş arayan adayların güncel adli sicil belgesi kontrol edilerek ailelerin güvenilir adaylarla iletişime geçmesi sağlanır.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Değerlendirme ve Puanlama

  Aileler, iş arayan adaylarla ilgili değerlendirme yazabilir ve adayları puanlayabilir.

  Bakıcı Havuzu Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Havuzu

  800.000+ bakıcı ve yardımcı havuzuyla, Türkiye'nin En Büyük Bakıcı Bulma sitesidir.

  Mutlu Müşteri 200.000+ Mutlu Aile

  Bakıcı veya yardımcı arayan 200.000+ müşterimize, %99 memnuniyetle destek olduk.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  24 yaşında
  8 ay tecrübeli
  Talas - Kayseri

  16.05.2024
  33 yaşında
  Arnavutköy - İstanbul(Avrupa)

  17.05.2024
  42 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  Akyazı - Sakarya

  Merhaba. Ben widarti. Endonezyaliyim. 8sene oturdum istanbulda,şuanda sakaryada. Once den laboratuvar teknik calistim memlekete. Ozel ingilizce ders verdim ... (Devamı için tıklayın)

  12.05.2024
  Merhaba. Ben widarti. Endonezyaliyim. 8sene oturdum istanbulda,şuanda sakaryada. Once den laboratuvar teknik c... (Devamı)
  24 yaşında
  1.000-1.500 TL / Aylık
  Serdivan - Sakarya

  12.05.2024
  20 yaşında
  Serdivan - Sakarya

  08.05.2024
  22 yaşında
  Tepebaşı - Eskişehir

  06.05.2024
  21 yaşında
  16.000-18.000 TL / Aylık
  Fatih - İstanbul(Avrupa)

  06.05.2024
  53 yaşında
  Kadıköy - İstanbul(Anadolu)

  My name is Ani from Indonesia. live in turkey. i am looking for a job as nany or play sister stay out. I have 5 years of working experience as a nanny.in... (Devamı için tıklayın)

  29.04.2024
  My name is Ani from Indonesia. live in turkey. i am looking for a job as nany or play sister stay out. I have ... (Devamı)
  21 yaşında
  500-1.000 TL / Aylık
  Merkez - Kütahya

  25.04.2024
  22 yaşında
  6 ay tecrübeli
  Merkez - Iğdır

  Restoranlarda şef, garson ve temizlikçi olarak 7 aylık deneyimim var. Ayrıca İngilizce, biraz Türkçe ve biraz da Arapça konuşabiliyorum. Bebek bakımı ve e... (Devamı için tıklayın)

  25.04.2024
  Restoranlarda şef, garson ve temizlikçi olarak 7 aylık deneyimim var. Ayrıca İngilizce, biraz Türkçe ve biraz ... (Devamı)

  Evinizin Tüm Bakım
  İhtiyaçları
  Burada !


  Sayfa :
  Sayfaya Git :

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yatılı Endonezyalı Bakıcı Fiyatları Ne Kadar?


  Yatılı Endonezyalı Bakıcı fiyatları, 25.500 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Adayla karşılıklı görüşerek ücreti netleştirebilirsiniz.


  Gündüzlü Endonezyalı Bakıcı ücreti, 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı Endonezyalı Bakıcı ücretleri ise, 800$ ile 1.300$ arasında değişmektedir. Endonezyalı Bakıcı maaşları, adayın oturduğu il, semt, adayın tecrübesi, çalışma saatleri, eğitimi, adaydan beklentilere göre değişebilmektedir.
  Bakiciburada.com'da üyeliği bulunan adayların profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır.Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz.Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluşturarak ilgilendiğiniz Endonezyalı Bakıcı ne kadar ücrete çalışmak istiyor öğrenebilirsiniz.
  Ayrıca hafta içi 8.45 - 17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Endonezyalı Bakıcı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


  Sevdiklerimizi emanet edeceğimiz Endonezyalı Bakıcı adaylarını seçerken titiz davranmalı, en uygun adayı bulmaya çalışmayız. Bir Endonezyalı Bakıcı güler yüzlü, işinde tecrübeli, dakik, dürüst ve güvenilir, sabırlı, temizliğe önem veren, hızlı ve pratik, düzenli, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli olmalıdır.


  Nüfus Cüzdanı Fotokopisi: Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde "Bu kimlik fotokopisi sadece çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece bakıcının da mağduriyeti oluşmamasını özen gösterin.
  Sabıka Kaydı: Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  Sağlık Raporu: Sevdiğinizi emanet ettiğiniz birinin herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımasını da istemezsiniz.Mutlaka sağlık raporu isteyin. Özellikle hepatit B ve C ile HİV virüsü testi isteyebilirsiniz.
  İkametgah Belgesi: Bakıcı nerede oturuyor? Bakıcının açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.

  1- Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.
  2- İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Endonezyalı Bakıcı adaylarına da açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişiler de sizi arayabilir.

  • Yol Ücreti
  • İzin Ücreti
  Yol ücreti ve izin ücreti karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır.

  Öncelikle olabildiğince farklı aday ile görüşerek, en doğru Endonezyalı Bakıcı olduğuna karar verdiğiniz aday ile başlamalısınız. Unutmayın ki en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz kişiyi seçiyorsunuz. Bu arada bakıcı beklentilerinin şehirden şehre değişebileceğini de belirtelim. Yani Endonezyalı Bakıcı arayanlar ile diğer illerde Endonezyalı Bakıcı arayanlar arasında belirgin farkların olması gayet normaldir. Coğrafya ve kültür farkından kaynaklanmaktadır. Adaylarla görüşme yaparken daha önce çalışıp çalışmadığını yani bu konuda deneyime sahip olup olmadığını anlamak için adaylara iş tecrübeleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin. Örneğin daha önceki işinden neden ayrıldığını sorun. Görüştüğünüz kişinin güvenilir olup olmadığını anlamak için daha önceki çalışma yerlerinden referanslar isteyebilir, çalıştığı yerler ile görüşebilirsiniz.

  Beklediğiniz becerileri ve sizin için önemli olan ekstra özellikleri belirlemek için zaman ayırın. Endonezyalı Bakıcı ilk iş başı yaptığında yanında olun.