kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Fizyoterapist Arıyorum

101 Fizyoterapist
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Fizyoterapist Bul

  Popüler
  24 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sorgun - Yozgat

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği bütün işleri layıkıyla yaparım. Hemşirelik veya... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği b... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  3 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Şişli - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Fizyoterapistim ve çocuk gelişimciyim.Çocuklarla stajlarım ve işim sayesinde çok sayıda tecrübem var.

  15.09.2021
  Fizyoterapistim ve çocuk gelişimciyim.Çocuklarla stajlarım ve işim sayesinde çok sayıda tecrübem var
  36 yaşında
  8 yıl 10 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Karabağlar - İzmir

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünün öncülerinden olan Dokuz Eylül üniversitesinden 2009 yılında mezun oldum. Uzun yıllar engelli çocuk ve nörolojik has... (Devamı için tıklayın)

  20.09.2021
  Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünün öncülerinden olan Dokuz Eylül üniversitesinden 2009 yılında mezun old... (Devamı)
  23 yaşında
  9 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Toroslar - Mersin

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Okul birinciliği derecesi, Gebe koçluğu tecrübem, evde bakım hemşirelik hizmetleri ve fizik tedavi alanında bilgim var. Lise hemşirelik üniversiteden fizik... (Devamı için tıklayın)

  29.08.2021
  Okul birinciliği derecesi, Gebe koçluğu tecrübem, evde bakım hemşirelik hizmetleri ve fizik tedavi alanında bi... (Devamı)
  25 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Haliç Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon mezunuyum.İlgilendiğim alanlar aşağıda ki gibidir. _Serepral Palsi_Merkezi sinir sistemini etkileyen dej... (Devamı için tıklayın)

  03.08.2021
  Haliç Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon mezunuyum.İlgilendiğim alanlar aşağıda ki gibidir. _Serepr... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Popüler
  29 yaşında
  2 yıl 1 ay tecrübeli
  10 saat önce aktifti
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Fizyoterapist,oyun ablası ve aynı zamanda ders konusundaki tecrübelerini/bilgilerini paylaşmaya ve miniklerine yardımcı olmaya çalışan bir ablayım :)

  20.10.2021
  Fizyoterapist,oyun ablası ve aynı zamanda ders konusundaki tecrübelerini/bilgilerini paylaşmaya ve miniklerine... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  6 yıl 4 ay tecrübeli
  13 saat önce aktifti
  Bakırköy - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Fedakar disiplinli hijyeni seven çocukları aşırı seven biriyim :) aynı zamanda sağlıkçı ve fizyoterapistim , aynı zamanda duyu terapistiyim şuan oyun terapi... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Fedakar disiplinli hijyeni seven çocukları aşırı seven biriyim :) aynı zamanda sağlıkçı ve fizyoterapistim , a... (Devamı)
  22 yaşında
  14 saat önce aktifti
  Şişli - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba, ben Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü 4. sınıf öğrencisi Sema. Lisans eğitimim süresince Çocuklarda Motor Gelişim ve Pediatrik Rehabilitasyon de... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Merhaba, ben Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü 4. sınıf öğrencisi Sema. Lisans eğitimim süresince Çocuklard... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1500-2000 TL / Aylık
  14 saat önce aktifti
  Osmangazi - Bursa

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon öğrencisiyim iyi bir İngilizce etiğimi aldım etüt merkezlerinde ders verdim öğrenmeye ve öğretmeye açığım

  25.10.2021
  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon öğrencisiyim iyi bir İngilizce etiğimi aldım etüt merkezlerinde ders verdim öğr... (Devamı)
  25 yaşında
  9 ay tecrübeli
  14 saat önce aktifti
  Narlıdere - İzmir

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  25.10.2021

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  23 yaşında
  1 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  15 saat önce aktifti
  Merkez - Manisa

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Çocuklarla iyi anlaşabilen , pediyatri alanında 6 ay staj yapmış deneyimli biriyim. Çocuklarla eğitici oyunlar oynayabilirim , bedensel ve zihinsel engeli o... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  Çocuklarla iyi anlaşabilen , pediyatri alanında 6 ay staj yapmış deneyimli biriyim. Çocuklarla eğitici oyunlar... (Devamı)
  23 yaşında
  Merkez - Çanakkale

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  13.10.2021
  30 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  Yıldırım - Bursa

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Hasta bakıcı. Fızyoterapıst hemşıre

  09.10.2021
  Hasta bakıcı. Fızyoterapıst hemşıre
  Popüler
  27 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  1 yıl oyun ablalığı, 4 yıl otizmli öğrenciye gölge öğretmenlik, 1 yıl anaokulunda sınıf öğretmenliği yaptım.

  22.10.2021
  1 yıl oyun ablalığı, 4 yıl otizmli öğrenciye gölge öğretmenlik, 1 yıl anaokulunda sınıf öğretmenliği yaptım
  22 yaşında
  500-1000 TL / Aylık
  Buca - İzmir

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  24.10.2021
  24 yaşında
  3 ay tecrübeli
  1000-1500 TL / Aylık
  Zeytinburnu - İstanbul(Avrupa)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ben Mahmut. Özel bi üniversite de tam burslu fizyoterpi ve rehabilitasyon öğrencisiyim. Dershane ve kurs merkezinde çalıştım daha önce 4 senedir öz... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Merhaba ben Mahmut. Özel bi üniversite de tam burslu fizyoterpi ve rehabilitasyon öğrencisiyim. Dershane ve k... (Devamı)
  22 yaşında
  Karabağlar - İzmir

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  14.09.2021
  Popüler
  23 yaşında
  2000-2500 TL / Aylık
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  22.10.2021
  22 yaşında
  3 ay tecrübeli
  Üsküdar - İstanbul(Anadolu)

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  26.08.2021
  20 yaşında
  1 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  Yüreğir - Adana

  Fizyoterapist

  olarak çalışabilirim.

  20.10.2021

  Fizyoterapist Ücretleri


  Fizyoterapist ücreti, fizyoterapistin eğitim ve deneyimine, uygulanacak tedavinin türüne, oturduğunuz semte, çalışma süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama aylık fizyoterapist ücreti 4.500 TL ‘dir. Fizyoterapistler genellikle seanslık çalışmaktadır.

  Fizyoterapiste Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Fizyoterapist olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Fizyoterapistlerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Fizyoterapist ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Fizyoterapist nedir? Ne Yapar?

  Fizyoterapist, hastalık, yaralanma veya yaşlanma nedeniyle fiziksel yetenek kaybı yaşayanlara gerekli desteği sunarak maksimum hareket ve fiziksel yetenek yelpazesine ulaşmalarına yardımcı olan bir sağlık uzmanıdır.

  Bir fizyoterapist, yeni bir hasta ile çalışmaya başlarken hastanın sağlık geçmişine bakar ve fizik muayene yapar. Daha sonra hastanın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir tedavi planı geliştirecektir.

  Fizyoterapistlerin Kullandığı Tedavilerden Bazıları

  • Yumuşak doku ağrısını hafifletmek için masaj yapma
  • Eklemlerin mobilizasyonu veya manipülasyonu,
  • Zayıf alanları güçlendirmek için egzersizler,
  • Enflamasyonu azaltmak için soğuk tedavi,
  • Dolaşımı artırmak için sıcak tedavi,
  • Kas spazmlarını hafifletmek için ultrason tedavisi,
  • Kendi başlarına etkili bir şekilde hareket edemeyen, işlevini göremeyen kasların kasılmasına yardımcı olan elektriksel stimülasyon
  Fizyoterapistler sadece bir yaralanmadan/ kazadan sonra insanlarla çalışmaz, aynı zamanda birçok uzmanlık alanında çalışırken bulunabilirler.

  Fizyoterapist Çeşitleri


  Kardiyopulmoner Fizyoterapistler

  Hastaların kalp veya akciğer hastalıkları karşısında veya ameliyattan sonra dayanıklılık kazanmalarına yardımcı olur. Özellikle kalp krizi geçiren hastalar için sağlık ve beslenme konusunda tavsiyelerde bulunur. Kistik fibroz gibi bazı akciğer hastalıkları olan hastalarda akciğerleri temizlemeye yardımcı olmak için manuel tedaviler de kullanabilirler.

  Klinik Elektro Fizyoterapistler

  Yanıklar, diyabetik yaralar veya amputasyon sonrası yaralar gibi inatçı yaralarda iyileşmeyi desteklemek için elektriksel stimülasyon ve diğer taktikleri kullanır.

  Geriyatrik Fizyoterapistler

  Yaşlıların özel ihtiyaçları ile başa çıkmaya ve mümkün olduğunca aktif bir yaşam tarzını sürdürmelerine yardımcı olmaya hazırdır.

  Nörolojik Fizyoterapistler

  Birçok nörolojik hastalıktan veya yaralanmadan herhangi birine sahip olabilen hastaların tedavisinde uzmandır. Bunlar Multipl Skleroz, Parkinson hastalığı, Alzheimer hastalığı, Charcot-Marie-Tooth hastalığı (CMT), inme (beyinde felç) veya omurilik yaralanmasını içerir. Bu hastaların koordinasyon, denge, ambulasyon, kas gücü veya günlük yaşam becerileri gibi konularda yardıma ihtiyaçları vardır.

  Ortopedik Fizyoterapistler

  Çoğu zaman bir yaralanma veya ortopedik cerrahiden sonra kas-iskelet sistemi ile ilgili sorunları tedavi ederler. Yaygın terapiler masaj, eklem manipülasyonu, egzersizler, sıcak veya soğuk uygulama ve elektrik stimülasyonunu içerir.

  Çocuk Fizyoterapistleri

  Çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak eğitilmişlerdir. Çocuklara gelişimsel gecikmeler, doğuştan gelen sorunlar, yaralanmalar veya hastalıkları ile ilgili tedavi uygularlar.

  Spor Fizyoterapistleri

  Sporcuların benzersiz ihtiyaçları konusunda uzmanlaşmışlardır. Spor terapisti sporcuların maksimum performansa ulaşmalarına, yaralanmaları önlemeye ve bir yaralanma sonrasında sporcuların maksimum performansa dönmelerine yardımcı olur. Büyük spor takımları genellikle kendi fizyoterapistlerini çalıştırır.

  Kadın Sağlığı Fizyoterapistleri

  Kadın sağlığı konusunda uzmanlaşmışlardır. Bu uzmanlık, kadınların inkontinans (genellikle hamilelik ve doğumdan kaynaklanan), pelvik ağrı veya fiziksel bir soruna bağlı cinsel işlev bozukluğu gibi sorunlardan kurtulmasına yardımcı olur.

  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Fizyoterapist'den İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Fizyoterapist olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Fizyoterapist olarak çalışabileceğini Görebileceğiniz Resmi Belge : Daha önce Fizyoterapist olarak özel veya devlet kurumunda çalışmışsa veya hala aktif olarak çalışıyorsa, Fizyoterapist olduğuna dair resmi belgeyi görmelisiniz. Yada üniversite diplomasını isteyerek ilgili bölümden mezun durumuna bakabilirsiniz.
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Fizyoterapisti Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Fizyoterapist'lere açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.