kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Türkmen Bakıcı Arıyorum

193 Türkmen Bakıcı
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Türkmen Bakıcı Bul

  Popüler
  26 yaşında
  4 yıl 7 ay tecrübeli
  5500-6000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Bakırköy’de 2,5 sene kız çocuk baktım çocukları çok seviyorum. Türk yemekleri hepsini biliyorum, Karı koca olarakta villada çalışabiliriz

  08.01.2022
  Bakırköy’de 2,5 sene kız çocuk baktım çocukları çok seviyorum. Türk yemekleri hepsini biliyorum, Karı koca ... (Devamı)
  Popüler
  47 yaşında
  5 yıl 8 ay tecrübeli
  5500-6000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Avcılar - İstanbul(Avrupa)

  Merhaba ben mavlyuda 45 yaşindayım 13 senedir istanbuldayım avcılarda oturuyorum ailemle kalıyorum referans var oturma izni var, iş arıyorum tek anne veya d... (Devamı için tıklayın)

  06.01.2022
  Merhaba ben mavlyuda 45 yaşindayım 13 senedir istanbuldayım avcılarda oturuyorum ailemle kalıyorum referans va... (Devamı)
  Popüler
  46 yaşında
  8 yıl tecrübeli
  2000-2500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Başiskele - Kocaeli

  Kız kardeşim için iş arayışında bulunuyorum. Biz ikiz gibiy büyüdük 44 yaşındadır kendisi.Yatili çalışmak ister kendisi. Kalçadan, damardan serum yapabilir... (Devamı için tıklayın)

  04.01.2022
  Kız kardeşim için iş arayışında bulunuyorum. Biz ikiz gibiy büyüdük 44 yaşındadır kendisi.Yatili çalışmak ist... (Devamı)
  Popüler
  54 yaşında
  3 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  2011 yılından beri Alzheimer ve yatalak anne bakımı yapmaktayım.

  25.12.2021
  2011 yılından beri Alzheimer ve yatalak anne bakımı yapmaktayım
  Popüler
  23 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  2 kişi değerlendirdi
  2 saat önce aktifti
  Bayrampaşa - İstanbul(Avrupa)

  Temizlik ,yemek,çocuk bakımı işinde tecrübeliyim

  Bugün
  Temizlik ,yemek,çocuk bakımı işinde tecrübeliyim

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Tevihide T. - Kendi Şirketi

  Ben işe çocuğumun bakımından sorumlu olacak, aynı zamanda ev işlerinde de bana destek olacak ailemiz için yeni bir üye arıyorduk.İnternetten arayışım sonucunda siteyi buldum ve değerlendirmek istedim.Başta sadece denemek amaçlı kayıt oldum ama sürecin hızlı ve olumlu ilerlediğini gördüğümde... Devamını oku

  Suzan Kabulı - Muhasebeci

  Ev işlerimden sorumlu olacak yardımcı bulmak için kayıt olduğum bakiciburada.com sayesinde bakıcı havuzunda bulunan adaylardan kendi seçtiğim biri ile anlaşma sağladım.Sitenin verdiği hizmetten çok memnun kaldım.Sürecimde destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

  Seher Karabulut - Memur

  Çocuğum küçük olduğu için evde yalnız bırakamıyorum.Yanında ben işe gittiğimde durabilecek, onunla ilgilenebilecek bir bakıcı arıyordum ve siteyi değerlendirmek istedim.Önce fazla güvenemedim internetten bakıcı bulma durumuna ama ilana gelen başvurular ve görüştüğüm adaylar sonrasında içim... Devamını oku

  Elif Demirciler - Ev Hanımı

  Ev işlerime destek olacak aday bulmak için daha önceden de kullandığım ve deneyimlediğim bakıcı burada sitesini değerlendirmek istedim.Sürecim yine olumlu sonuçlandı ve site aracılığı ile iyi bir yardımcı buldum.Benimle her aşamam da ilgilenen aile danışmanımın desteği için de çok teşekkür... Devamını oku

  Cagla Dogan - Yönetici

  Çocuğuma evde olmadığım zamanlarda bakması için bakıcı arayışındaydım.Siteyi bulduğumda beğendiğim bir kaç adayı favori listeme eklemiştim ve paket alımından sonra kendi seçmiş olduğum kriterlerdeki adayları arayarak kısa sürede bir bakıcıyla anlaştım.Bizlere aracılık eden bakıcıburada.com''a da... Devamını oku

  Deniz Y. - Tasarımcı

  Günün belli saatlerinde çocuğumla oynayacak, eğlenceli aktiviteler yapacak bir ablaya ihtiyacım olduğundan kayıt oldum siteye.Aile danışmanımın bilgilendirme için dönüşleri ve takibi sayesinde sürecim hızla çözülmüş oldu ve istediğim gibi bir oyun ablası ile çalışmaya başladım.Çevreme de siteyi... Devamını oku

  İpek Hürman - Öğretim Görevlisi

  Çalışan ebeveynlerden olduğumuzdan kaynaklı çocuğumuzla ilgilenecek bir bakıcı arayışındaydık ve araştırmalarımız sonucunda bakiciburada.com sitesini keşfettik.Yaklaşık 1 hafta gibi arayış sürecimizden sonra başarılı bir şekilde kriterlerimize uyan bir abla ile çalışmaya başladık.Bu süreçte... Devamını oku

  Başak Tuncay - Kurucu

  İngilizceyi eğitecek şekilde çocuğuma öğretebilecek, aynı zamanda bakımından da sorumlu olacak birini arıyordum.Süreç için bakiciburada.com''dan destek alarak ilerledim ve ilana fazlasıyla başvuru alarak bir çok aday ile görüşme fırsatı yakaladım.Başarılı bir şekilde bakıcımı bulmuş... Devamını oku

  Osman Eligül - Kurucu

  Bakiciburada.com sitesini kullanarak ev işlerimizde destekçi, iyi bir yardımcı bulma şansımız oldu.Bulamama korkusu olduğu için tedirginlik vardı başta ancak sonrasında sürecin kısa sürede sonuçlanması ile endişelerim kayboldu.İlana gelen başvurulardan bir adayla anlaştım ve cv haklarımı... Devamını oku

  Selen Bora - Memur

  Bir çok arayışımız için 3-4 yıldır çalıştığımız bakiciburada.com sitesi bize bir çok konuda destek oluyor ve hizmet veriyor.Aile danışmanımız sürecimizi başından sonuna kadar ilgi ve alaka ile takip edip gerek maille, gerek arayarak her durumda bilgilendirdi ve son arayışımız olan oyun ablası... Devamını oku

  Aziz Onay - Yetkili

  Yaşlımızın bakımından sorumlu olacak ve evimizden biri olabilecek bir aile üyesi bulmak adına girdiğimiz bakiciburada.com''un ve aile danışmanımızın emekleri ileistediğimiz kriterlerde, iyi bir bakıcı bulduk.Hizmetten çok memnun kaldık.

  Gencay G. - Sigortacı

  Sitenin aracılık hizmeti sayesinde çocuğumuz için bakıcı bulduk.Sürecimizi takip eden aile danışmanımıza çok teşekkür ederiz.Tavsiye ederiz :)

  Özge D. - Halkla İlişkiler Uzmanı

  Bakiciburada.coma kayıt olarak havuzdan adaylara baktım ve beğendiklerimi favorilerime aldım.Bir süre sonra paket aldım ve sitenin kullanımı kolay olduğundan işlemlerimi hallettim.Beğendiklerim arasından iyi bir çocuk bakıcısı ile site aracılığı ile anlaşmış oldum.Memnunum.

  Seda Doruk - Aile Hekimi

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arayışım vardı ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine siteden destek aldım.Sürecimi yakından takip edip kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz.

  Zeynep A. - Pratisyen Hekim

  Ev işlerimize destek olacak, ailemizin bir üyesi gibi olacak yardımcımızı sitenin aracılığı ile bulduk.Bize kendimize uygun kriterlerdeki adayları bulmamızı sağlayan siteden memnun kaldık.Teşekkür ederiz. :)

  Güneş Kaya - Kendi İşi

  Bakiciburada.com sitesine kayıt olarak çok kısa bir süre içinde ev yardımcısı buldum.Sürecimde emeği geçen danışmanıma da çok teşekkür ederim.

  Esra Yücel - Ev Hanımı

  Çevreden bulmak pek mümkün olmadığından profesyonel bir hizmet alarak gölge öğretmen arayışına girdik.Bakiciburada.com sitesinde bir çok bize uygun adayla irtibata geçtik ve çocuğumuzun uyum sağlayabileceği bir öğretmen bulduk.Destekleriniz için çok sağ olun.Memnunum..

  Serpil Kılınc - Güzellik Uzmanı

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arıyordum.Yoğun çalıştığım için gün içinde ev ile ilgilenemediğimden siteyi değerlendirmek istedim.Aile danışmanımın da destekleri sayesinde bir yardımcı buldum.Teşekkür ederim.

  Esra K. - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılık hizmeti ile çocuğumuz için ailemizden biri olacak bakıcı bulduk.Aldığımız hizmetten memnun kaldık ve çevremizdeki herkese tavsiye ederiz.

  Serra B. - İç Mimar

  Siteye çocuk bakıcısı bulmak adına tavsiye ile kayıt oldum.Sürecimi kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim.Hızlı bir şekilde bakıcı bulabildik.

  33 yaşında
  7500-8000 TL / Aylık
  2 saat önce aktifti
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Yatılı ev işi

  Bugün
  Yatılı ev işi
  Popüler
  44 yaşında
  3 yıl 1 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  2 saat önce aktifti
  Beykoz - İstanbul(Anadolu)

  Disiplinli saygılı iş tecrübesi olan merhametli ve yaptiğım işe saygı duyan birisiyim.

  Bugün
  Disiplinli saygılı iş tecrübesi olan merhametli ve yaptiğım işe saygı duyan birisiyim
  Popüler
  37 yaşında
  2 saat önce aktifti
  Toroslar - Mersin

  Eğitim hayatı boyunca edindiğim bilgi ve becerilerimi kullanıp faydalı olabilecegim ve bunları geliştirebilecegim çalıştığım kurumun hedeflerine ulaşabilmes... (Devamı için tıklayın)

  16.01.2022
  Eğitim hayatı boyunca edindiğim bilgi ve becerilerimi kullanıp faydalı olabilecegim ve bunları geliştirebilece... (Devamı)
  52 yaşında
  3 saat önce aktifti
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  YATILI YAŞLI BAKIM İŞİ ARIYORUM 2008 SENESİNDEN BERİ TÜRKİYEDE YAŞİYORUM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞIYORUM ,ASLEN TÜRKMENİSTANLI ÖZBEKİM 51 YAŞINDA EMEKLİ HEMŞİR... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  YATILI YAŞLI BAKIM İŞİ ARIYORUM 2008 SENESİNDEN BERİ TÜRKİYEDE YAŞİYORUM VE AKTİF OLARAK ÇALIŞIYORUM ,ASLEN T... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  3 yıl 9 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  10 senedir Türkiyedeyim, çok erken yaşta geldiğim için hep kısa kısa çalıştım iş yerlerinde. Ama çeşitli insanlarla çalıştım. 10 senede çeşitli ev düzeni,... (Devamı için tıklayın)

  19.01.2022
  10 senedir Türkiyedeyim, çok erken yaşta geldiğim için hep kısa kısa çalıştım iş yerlerinde. Ama çeşitli insa... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  27 yaşında
  1 yıl 4 ay tecrübeli
  4 saat önce aktifti
  Fatih - İstanbul(Avrupa)

  23.11.2021
  40 yaşında
  8500-9000 TL / Aylık
  4 saat önce aktifti
  Maltepe - İstanbul(Anadolu)

  Bugün
  Popüler
  35 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  5 saat önce aktifti
  Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)

  Merhabalar insan kendine güvendikten sonra her şeyi yapabilir her kese teşekkür eder sağlıklı günler dilerim bana *** bu numaradan ulaşabilirsiniz

  Bugün
  Merhabalar insan kendine güvendikten sonra her şeyi yapabilir her kese teşekkür eder sağlıklı günler dilerim b... (Devamı)
  Popüler
  35 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  5 saat önce aktifti
  Beylikdüzü - İstanbul(Avrupa)

  Merhabalar Esenyurtta oturuyorum burada CV oluştururken Esenyurt çıkmıyormuş o yüzden buradan bilgilendirmek istedim teşekkür eder sağlıklı günler dilerim!!

  Bugün
  Merhabalar Esenyurtta oturuyorum burada CV oluştururken Esenyurt çıkmıyormuş o yüzden buradan bilgilendirmek i... (Devamı)
  Popüler
  33 yaşında
  2 yıl 9 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  6 saat önce aktifti
  Pendik - İstanbul(Anadolu)

  Merhaba ben Madina yedi sene oluyor türkiyede geleli iki ayrı yerde yaşlı alhzaymır hastasına baktım biri yatalak biri ayakdaydı ondan sonra ikiz çocuklu ev... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Merhaba ben Madina yedi sene oluyor türkiyede geleli iki ayrı yerde yaşlı alhzaymır hastasına baktım biri yata... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  5500-6000 TL / Aylık
  6 saat önce aktifti
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Güler yüzlü kızım )

  19.01.2022
  Güler yüzlü kızım )
  Popüler
  29 yaşında
  4 yıl 4 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  8 saat önce aktifti
  Ataşehir - İstanbul(Anadolu)

  Bugün
  Popüler
  45 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  8 saat önce aktifti
  Kartal - İstanbul(Anadolu)

  Bugün
  Popüler
  28 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  8 saat önce aktifti
  Beşiktaş - İstanbul(Avrupa)

  Sigara içmiyorum,güler yüzlü ve dürüst bi insanim üniversite mezunuyum russiyada okudum Ortaköy Beşiktaş’a yakın olmasını istiyorum

  17.01.2022
  Sigara içmiyorum,güler yüzlü ve dürüst bi insanim üniversite mezunuyum russiyada okudum Ortaköy Beşiktaş’a yak... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  2 yıl 10 ay tecrübeli
  6500-7000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  9 saat önce aktifti
  Esenler - İstanbul(Avrupa)

  Bugün