kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Hemşire Arıyorum

972 Hemşire
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Hemşire Bul

  Popüler
  24 yaşında
  3 yıl 2 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Sorgun - Yozgat

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği bütün işleri layıkıyla yaparım. Hemşirelik veya... (Devamı için tıklayın)

  07.09.2021
  Hemşireyim. Huzurevi hemşireliği deneyimim var, yaşlılar ile iletişimim kuvvetlidir. Mesleğimin gerektirdiği b... (Devamı)
  Popüler
  48 yaşında
  7 yıl 7 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Darıca - Kocaeli

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Son derece deneyimli titiz düzenli, hijyene dürüstlüge ve saygıya önem veren, insani ve vicdani degerlerini herşeyin üstünde tutan genç emekli dinamik bir ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Son derece deneyimli titiz düzenli, hijyene dürüstlüge ve saygıya önem veren, insani ve vicdani degerlerini h... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  1 yıl tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  11 saat önce aktifti
  Sincan - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Gölbaşı sml hemsirelik mezunuyum aynı zamanda Gazi üniverstesi SHMYO yaslı bakim tekniker ligi mezunuyum iletisim bilgilerim *** yada facebook da... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Gölbaşı sml hemsirelik mezunuyum aynı zamanda Gazi üniverstesi SHMYO yaslı bakim tekniker ligi mezunuyum ileti... (Devamı)
  57 yaşında
  46 yıl 11 ay tecrübeli
  8500-9000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  12 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriyim. Şehirdışı ve yurtdışında da çalışmaya açığ... (Devamı için tıklayın)

  24.10.2021
  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriy... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  4 yıl 4 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  13 saat önce aktifti
  Bağcılar - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Yaşım 29 ama resmiyette 23 yaşındayım. Daha önce ameliyat olmuş, diyabet hastası diyalize bağlı veya entübe yaşlı erişkinede baktım.Çoçuk bakıcılığı yaptım.

  25.10.2021
  Yaşım 29 ama resmiyette 23 yaşındayım. Daha önce ameliyat olmuş, diyabet hastası diyalize bağlı veya entübe ya... (Devamı)

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Nur Özgül - Ev Hanımı

  Bakıcıburada.comun emeği ve aracılığı ile fazlasıyla bakıcı adayı ile görüşme sağlayarak en uygun adayı buldum.Takibiniz için ayrıca teşekkür ederim.

  Lacin Culu - Mühendis

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde evimde çalışacak ve bana çocuk bakımı konusunda destek olacak iyi bir yardımcı buldumDestekleriniz için teşekkür ederim.

  Güler Çekiç - Doktor

  Gölge öğretmen bulmak için çeşitli kanallara başvurdum ancak güven problemi yaşadığımdan bakıcıburada.com''u tercih ettim.İlan verdikten hemen sonra kriterlerime uygun bir aday ile anlaştım.Sürecimi özveri ile takip ettiğiniz için teşekkür ederim.

  Mehtap İpek - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com''un aracılığı ile iyi bir ev yardımcısı bulduk.başlarda tedirgin olsam da danışmanımın da destekleri sayesinde sürecim olumlu sonuçlandı.Teşekkür ederim.

  Aysun Kırdar - İdari Sorumlu

  Çok memnun kaldım bakıcıburada.com sayesinde iyi bir ev yardımcısı ile çalışmaya başladım destekleriniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

  Gokmen Kurt - Diş Hekimi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılığı ile hasta bakıcımızı bulduk ve sürecimiz çok hızlı ilerledi.Sitenin kullanımından da çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  İbrahim Işık - Kurul Başkanı

  Çocuğumuza bakıcı aramak için çevremizde çok aday olmadığından internetten bulmaya karar verdik ve bakıcıburada.com sayesinde istediğimiz kriterlerde adayla anlaştık.Teşekkürler

  Sertac Sen - Doktor

  Bakıcıburada.com''u inceleyerek paket alımı sağladım ve öncesinde incelediğim, bize uygun olan refakatçiler ile görüşmeye başladım.Kısa sürede de bir aday buldum.Aracılığınız için teşekkür ederiz.

  Züleyha İmre - Yetkili

  Bakıcıburada.com''u kullanarak ev yardımcımızı bulduk.Sürecimiz olumlu geçti ve kalan haklarımızı da farklı kategoride arayışımız için kullanacağız.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  Ayfer Duran - Ev Hanımı

  Gölge öğretmen bulmak için kayıt olduğumuz bakıcıburada sitesi sayesinde iyi bir gölge öğretmen ile anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Ceren S. - Avukat

  Bakıcıburada.com''u kullanarak bulduğum oyun ablasından çok memnun kaldım.Emekleri için danışmanıma ve sitenin bizlere kolaylık sağlaması ile ilgili tüm ekiplerine teşekkür ederim.Memnun kaldım.

  Pelin T. - Eğitim Yöneticisi

  Siteye kayıt olmadan önce girip beğenerek favorilerime aldığım adaylarla paket aldıktan sonra görüştüm ve kendi seçtiğim, istediğim biri ile anlaşma sağladım. Sürecimi takip edip destek verdiğiniz için teşekkür ederim.

  Arzu Kumaş - Kendi İşi

  Hem ev işlerimle ilgilenecek, hem de çocuğumun bakımına destek olabilecek iyi bir yardımcıya ihtiyacım vardı ve siteyi değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın da desteği sayesinde başvurular içinden iyi bir aday buldum ve anlaştım.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  Selvi B. - Muhasebe Şefi

  Bakıcıburada.com aracılığı ile bulduğumuz çocuk bakıcımızla devam ediyoruz ve çok memnun kaldık.Destekleriniz için teşekkür ederiz.

  Mustafa K - Genel Müdür

  Ev yardımcısı bulmak için çevremden araştıracak bir vaktim olmuyor.Bu nedenle bakıcıburada.com''dan destek aldım.Sürecimi yakınen takip ederek ilgilendiler ve emekleri sayesinde iyi bir yardımcı buldum.Çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  Dilek Tunç - Oyuncu

  Bakıcıburada.com''un destekleri sayesinde istediğim kişilerle görüşmeler sağlayarak iyi bir çocuk bakıcısı buldum.Destekleri için danışmanıma da ayrıca teşekkür ederim.

  Engin T. - Satış ve Pazarlama Müdürü

  İyi bir çocuk bakıcısı aramak için çok vaktimiz yoktu ve iyi bir hizmet alarak aracı kurumla çözmek istedik işi.Site sayesinde gerçekten güzel kriterlerde bir çok adayla görüştük ve uygun olanla da anlaştık.Teşekkürler.

  Çiğdem Erol - Bankacı

  Eşim ve ben çalıştığımız için evimizin işlerinden sorumlu olacak birini aradık ve bakıcıburada.com''dan destek almaya karar verdik.İlan girip seçtiğimiz adaylarla da görüşmeler sağlayarak iyi biri ile anlaştık.Emeklerinize teşekkürler.

  Canan Sepetci - Fizyoterapist

  Evime yardımcı olup çocuğumla ilgilenecek iyi bir yardımcı arıyordum ve bakıcıburada.com''u değerlendirmeye karar verdim.Danışmanımın ilgili yaklaşımı ve sürecimi takip etmesi sayesinde biri ile anlaştım.Çok teşekkür ederim..

  Büşra Zehir - Kendi İşi

  Bakıcıburada.com''un desteği ve aracılığı ile çocuğumuz için bulunduğumuz bölgeye yakın oturan iyi bir bakıcı bulduk.Desteklerinize teşekkür ederiz.

  24 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  15 saat önce aktifti
  Bodrum - Muğla

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Beş yıl hemşirelik tecrübesi olan , çocukları çok seven oyun oynatmak dışında verimli ders saatleri oluşturabilecek güleryüzlü bir çocuk yetiştiricisi buls... (Devamı için tıklayın)

  16.10.2021
  Beş yıl hemşirelik tecrübesi olan , çocukları çok seven oyun oynatmak dışında verimli ders saatleri oluşturabi... (Devamı)
  Popüler
  58 yaşında
  17 yıl 10 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  30 yıldır sağlık camiasında aktif olarak çalışmış dinamik, pozitif, deneyimli ve yeni emekli olmuş hemşireyim. Çalıştığım kurumlarda cerrahi servis hemşirel... (Devamı için tıklayın)

  25.10.2021
  30 yıldır sağlık camiasında aktif olarak çalışmış dinamik, pozitif, deneyimli ve yeni emekli olmuş hemşireyim.... (Devamı)
  40 yaşında
  4 yıl 10 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Mamak - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Kişiler arası ilişkilerim ve insanların durumuna göre örn hasta oyun hertürlü duruma karşı hazırlıklı ve merhamet duygusu

  24.10.2021
  Kişiler arası ilişkilerim ve insanların durumuna göre örn hasta oyun hertürlü duruma karşı hazırlıklı ve merha... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  3 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Battalgazi - Malatya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Evde hasta bakımı bölümünden mezunum Ilk yardım ve sağlık ile ilgili donanıma sahibim Küçük olan yegenlerime bakmış ,çocuk eğitim ve bakımı konusunda d... (Devamı için tıklayın)

  23.10.2021
  Evde hasta bakımı bölümünden mezunum Ilk yardım ve sağlık ile ilgili donanıma sahibim Küçük olan yegenler... (Devamı)
  56 yaşında
  12 yıl 9 ay tecrübeli
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Darıca - Kocaeli

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Yaptığım işimi önce Allah rızası için bakarım ve emanet olduğunu düşünürüm sorumluluk bilincim yüksek ve bilgi birikimim tecrübeme güvenirim Allahın ... (Devamı için tıklayın)

  22.10.2021
  Yaptığım işimi önce Allah rızası için bakarım ve emanet olduğunu düşünürüm sorumluluk bilincim yüksek ve ... (Devamı)

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  45 yaşında
  24 yıl 5 ay tecrübeli
  7500-8000 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Urla - İzmir

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Uzman hemsire 25 yillik devlet hastanesinin her servisinde is deneyimi ve tecrubesi mevcut rehabilitasyon hasta bakimini bilen acil mudahale edebilecek dona... (Devamı için tıklayın)

  22.10.2021
  Uzman hemsire 25 yillik devlet hastanesinin her servisinde is deneyimi ve tecrubesi mevcut rehabilitasyon hast... (Devamı)
  28 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Sivas

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temizleyici olarak çalıştım güvenilir sorumluluk ... (Devamı için tıklayın)

  10.10.2021
  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temi... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  6 ay tecrübeli
  3 kişi değerlendirdi
  Serdivan - Sakarya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Sakarya üniversitesi sosyal hizmet bölümü öğrencisiyim. Kendi kardeşimden dolayı çocuk bakma deneyimim var. 5 ay kadar da oyun ablalığı yaptım. İnstagram: @... (Devamı için tıklayın)

  20.10.2021
  Sakarya üniversitesi sosyal hizmet bölümü öğrencisiyim. Kendi kardeşimden dolayı çocuk bakma deneyimim var. 5 ... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  10 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Başiskele - Kocaeli

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum.

  19.10.2021
  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum
  26 yaşında
  1 yıl 1 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Mamak - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  İşimi severek yapıyorum. Kendimi daha fazla geliştirmek ve daha fazla insana yardımcı olmak adına buraya ilan verdim. Yatılı olarak kalamam fakat nöbet list... (Devamı için tıklayın)

  18.10.2021
  İşimi severek yapıyorum. Kendimi daha fazla geliştirmek ve daha fazla insana yardımcı olmak adına buraya ilan ... (Devamı)
  Popüler
  28 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Osmaniye

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeliyim oğlum var 3 yaşında suanda onunla birlikte... (Devamı için tıklayın)

  16.10.2021
  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeli... (Devamı)
  Popüler
  22 yaşında
  1 yıl 11 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Manisa

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Yeterli sağlık bilgilerine sahibim. Sabırlıyım Güler yüzlüyüm, disiplinliyim. İki senelik deneyimim var.

  30.09.2021
  Yeterli sağlık bilgilerine sahibim. Sabırlıyım Güler yüzlüyüm, disiplinliyim. İki senelik deneyimim var
  Popüler
  42 yaşında
  6 yıl 10 ay tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Fethiye - Muğla

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Rusça ingilizce dilleri biliyorum isteğe bağlı exstra öğretebilirim rusça çok iyi ingilizce orta

  14.10.2021
  Rusça ingilizce dilleri biliyorum isteğe bağlı exstra öğretebilirim rusça çok iyi ingilizce orta
  Popüler
  22 yaşında
  1 yıl 3 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Çerkezköy - Tekirdağ

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  İşim gereği bebeklerin dilinden anlayan biriyim. Zorluk yaşayacağımı düşünmüyorum. Bebeklerinize iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz:) Samimi ve iletişimi g... (Devamı için tıklayın)

  06.10.2021
  İşim gereği bebeklerin dilinden anlayan biriyim. Zorluk yaşayacağımı düşünmüyorum. Bebeklerinize iyi bakacağım... (Devamı)
  Popüler
  20 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Muratpaşa - Antalya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  liseden hemşire yard mezunuyum üniversitede yaşlı bakım okuyorum eğitimim uzaktan devam ediyor özverili ve prensip sahibiyim ilkyardim bilgim var pan... (Devamı için tıklayın)

  12.10.2021
  liseden hemşire yard mezunuyum üniversitede yaşlı bakım okuyorum eğitimim uzaktan devam ediyor özverili v... (Devamı)

  Hemşire Ücretleri


  Hemşire ücreti, hemşirenin deneyim ve eğitimine, uygulanacak hizmetlerin detayına, oturduğunuz semte, çalışma şekline göre (yatılı, gündüzlü, saatlik) değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama aylık hemşire ücreti 4.000 TL ‘dir.

  Hemşire'ye Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Hemşire olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Hemşirelerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Hemşire ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Hemşire'nin Görevleri

  Evde hemşire hizmeti sayesinde bebeğiniz yeni doğduğunda anneye ve bebeğe yenidoğan bakım desteği, hastalarınız için serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetler evinize geliyor. Alanında uzman hemşireler ihtiyacınıza göre ister tam zamanlı, ister günün belirli saatlerinde size ve sevdiklerinize evinizde destek oluyor. Hemşire desteği hizmetinin süresi tedavi gördüğünüz hastanenizin yönlendirmesiyle konulan tanıya bağlı olarak ve sizin ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir.

  Hastalar İçin Hemşire'nin Görevleri
  • Serum Takma, Serum Takip, Serum Çıkartma,
  • Sonda Takma- Çıkartma,
  • Enjeksiyon: I.M, I.V., S.C.,
  • Küçük, Orta, Büyük Yara Bakımı ve Pansuman,
  • Lavman Uygulama ,
  • Mesane İrrigasyonu,
  • Sütür Alma ,
  • Damar Yolu Açma ,
  • Damar Yolu Çıkartma,
  • Port İğnesi Değişimi,
  • İlaç Takipleri,
  Bebek Hemşire'sinin Görevleri

  Bebeklerin doğumdan sonraki ilk bir aylık dönemi yenidoğan dönemi olarak kabul edilir ve bu dönem anne ile bebek arasındaki iletişimin kurulduğu en önemli dönemlerden biridir. Bu dönem içerisinde ne kadar süre bebek hemşireliği hizmeti almak istediğinizin kararı ise size bağlıdır.

  • Bebeğinizin günlük bakımında hizmet verir,
  • Anneye bebeği emzirmeye alıştırmada destek sunar,
  • Bebeğin banyosunu yaptırır, nasıl banyo yaptırılacağını öğretir,
  • Bebeğin göbek bağının bakımını yapar,
  • Bebek sezeryan dünyaya geldiyse annenin pansumanını yapar,
  • Bebeğin anne sütü yeterli gelmediğinde mama ile beslenmesini sağlar,
  • Bebeğin uyku düzeninin oluşturulmasını sağlar,
  • Bebeğin gelişim takibini yapar,
  Evde Hemşire Çalıştırmanın Avantajları

  Hastanın yatalak veya kalkamayacak kadar güçsüz kaldığı durumlarda, kemiklerinde, eklemlerinde ve kaslarında dezenforme meydana gelmemesi ve ciddi atakların ortaya çıkmaması için, evde hemşirelik hizmeti hayati önem taşımaktadır.

  • Evinizde sağlık hizmeti alabilirsiniz,
  • Size ve sevdiklerinize özel bir bakım avantajı sağlar,
  • Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
  • Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
  • Enfeksiyon riskini azaltır,
  • Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
  • Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
  • Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sağlık hizmetine anında hemen ulaşabilirsiniz.
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Hemşire'den İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Hemşire olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Çalışanı Olduğuna Dair Resmi Belge : Daha önce Hemşire olarak özel veya devlet kurumunda çalışmışsa veya hala aktif olarak çalışıyorsa, Sağlık Bakanlığının vermiş olduğu sağlık çalışanı olduğuna dair resmi belgeyi görmelisiniz.
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Hemşire'yi Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Hemşirelere açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.