kapat
Bakıcı & Yardımcı mı arıyorsunuz? Hemen Ücretsiz Deneme İlanı Yayınlayın! İlan Yayınla

Hemşire Arıyorum

901 Hemşire
arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Ülke

Şehir

Pozisyonlar

Cinsiyet

Referans Durumu

Eğitim Seviyesi

Yabancı Dil Bilgisi

Yaş Aralığı

Uyruk

Tercih Bilgileri

Özellikler

Bakım Tecrübesi

Maaş Aralığı

Fotoğraflı Adaylar

Medeni Durum

Hemşire Bul

  Popüler
  35 yaşında
  4500-5000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  3 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Meraba,kiz meslek lisesi cocuk gelişimi mezunuyum. Daha once özel ve devlet anaokullarinda Öğretmenlik ve yardimcı öğretmenlik yaptım. Parttime olarak ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Meraba,kiz meslek lisesi cocuk gelişimi mezunuyum. Daha once özel ve devlet anaokullarinda Öğretmenlik ve ... (Devamı)
  Popüler
  26 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  3 kişi değerlendirdi
  4 saat önce aktifti
  Sincan - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Gölbaşı sml hemsirelik mezunuyum aynı zamanda Gazi üniverstesi SHMYO yaslı bakim tekniker ligi mezunuyum bu arada referanslarım bulunmakta yani arzu edersen... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Gölbaşı sml hemsirelik mezunuyum aynı zamanda Gazi üniverstesi SHMYO yaslı bakim tekniker ligi mezunuyum bu ar... (Devamı)
  Popüler
  58 yaşında
  46 yıl 11 ay tecrübeli
  8500-9000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  5 saat önce aktifti
  Yenimahalle - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriyim. Şehirdışı ve yurtdışında da çalışmaya açığ... (Devamı için tıklayın)

  Bugün
  Güvenilir ve işini iyi yapan, daha önce çalıştığım gerek devlet gerekse özel sektörde kendini ispatlamış biriy... (Devamı)
  Popüler
  64 yaşında
  41 yıl tecrübeli
  9500-10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  21 saat önce aktifti
  Urla - İzmir

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  ilkyardim ,Meslek esasları tekniği,Dahiliye hastalıkları ve hemşireliği, Cerrahi hastalıkları ve hemşireliği, Bulaşıcı hastalıklar ve hemşireliği,Kadın hast... (Devamı için tıklayın)

  15.12.2021
  ilkyardim ,Meslek esasları tekniği,Dahiliye hastalıkları ve hemşireliği, Cerrahi hastalıkları ve hemşireliği, ... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  22 saat önce aktifti
  Merkez - Manisa

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Yeterli sağlık bilgilerine sahibim. Sabırlıyım Güler yüzlüyüm, disiplinliyim. İki senelik deneyimim var.

  16.01.2022
  Yeterli sağlık bilgilerine sahibim. Sabırlıyım Güler yüzlüyüm, disiplinliyim. İki senelik deneyimim var

  Bakiciburada.com için neler dediler?

  Tevihide T. - Kendi Şirketi

  Ben işe çocuğumun bakımından sorumlu olacak, aynı zamanda ev işlerinde de bana destek olacak ailemiz için yeni bir üye arıyorduk.İnternetten arayışım sonucunda siteyi buldum ve değerlendirmek istedim.Başta sadece denemek amaçlı kayıt oldum ama sürecin hızlı ve olumlu ilerlediğini gördüğümde... Devamını oku

  Suzan Kabulı - Muhasebeci

  Ev işlerimden sorumlu olacak yardımcı bulmak için kayıt olduğum bakiciburada.com sayesinde bakıcı havuzunda bulunan adaylardan kendi seçtiğim biri ile anlaşma sağladım.Sitenin verdiği hizmetten çok memnun kaldım.Sürecimde destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

  Seher Karabulut - Memur

  Çocuğum küçük olduğu için evde yalnız bırakamıyorum.Yanında ben işe gittiğimde durabilecek, onunla ilgilenebilecek bir bakıcı arıyordum ve siteyi değerlendirmek istedim.Önce fazla güvenemedim internetten bakıcı bulma durumuna ama ilana gelen başvurular ve görüştüğüm adaylar sonrasında içim... Devamını oku

  Elif Demirciler - Ev Hanımı

  Ev işlerime destek olacak aday bulmak için daha önceden de kullandığım ve deneyimlediğim bakıcı burada sitesini değerlendirmek istedim.Sürecim yine olumlu sonuçlandı ve site aracılığı ile iyi bir yardımcı buldum.Benimle her aşamam da ilgilenen aile danışmanımın desteği için de çok teşekkür... Devamını oku

  Cagla Dogan - Yönetici

  Çocuğuma evde olmadığım zamanlarda bakması için bakıcı arayışındaydım.Siteyi bulduğumda beğendiğim bir kaç adayı favori listeme eklemiştim ve paket alımından sonra kendi seçmiş olduğum kriterlerdeki adayları arayarak kısa sürede bir bakıcıyla anlaştım.Bizlere aracılık eden bakıcıburada.com''a da... Devamını oku

  Deniz Y. - Tasarımcı

  Günün belli saatlerinde çocuğumla oynayacak, eğlenceli aktiviteler yapacak bir ablaya ihtiyacım olduğundan kayıt oldum siteye.Aile danışmanımın bilgilendirme için dönüşleri ve takibi sayesinde sürecim hızla çözülmüş oldu ve istediğim gibi bir oyun ablası ile çalışmaya başladım.Çevreme de siteyi... Devamını oku

  İpek Hürman - Öğretim Görevlisi

  Çalışan ebeveynlerden olduğumuzdan kaynaklı çocuğumuzla ilgilenecek bir bakıcı arayışındaydık ve araştırmalarımız sonucunda bakiciburada.com sitesini keşfettik.Yaklaşık 1 hafta gibi arayış sürecimizden sonra başarılı bir şekilde kriterlerimize uyan bir abla ile çalışmaya başladık.Bu süreçte... Devamını oku

  Başak Tuncay - Kurucu

  İngilizceyi eğitecek şekilde çocuğuma öğretebilecek, aynı zamanda bakımından da sorumlu olacak birini arıyordum.Süreç için bakiciburada.com''dan destek alarak ilerledim ve ilana fazlasıyla başvuru alarak bir çok aday ile görüşme fırsatı yakaladım.Başarılı bir şekilde bakıcımı bulmuş... Devamını oku

  Osman Eligül - Kurucu

  Bakiciburada.com sitesini kullanarak ev işlerimizde destekçi, iyi bir yardımcı bulma şansımız oldu.Bulamama korkusu olduğu için tedirginlik vardı başta ancak sonrasında sürecin kısa sürede sonuçlanması ile endişelerim kayboldu.İlana gelen başvurulardan bir adayla anlaştım ve cv haklarımı... Devamını oku

  Selen Bora - Memur

  Bir çok arayışımız için 3-4 yıldır çalıştığımız bakiciburada.com sitesi bize bir çok konuda destek oluyor ve hizmet veriyor.Aile danışmanımız sürecimizi başından sonuna kadar ilgi ve alaka ile takip edip gerek maille, gerek arayarak her durumda bilgilendirdi ve son arayışımız olan oyun ablası... Devamını oku

  Aziz Onay - Yetkili

  Yaşlımızın bakımından sorumlu olacak ve evimizden biri olabilecek bir aile üyesi bulmak adına girdiğimiz bakiciburada.com''un ve aile danışmanımızın emekleri ileistediğimiz kriterlerde, iyi bir bakıcı bulduk.Hizmetten çok memnun kaldık.

  Gencay G. - Sigortacı

  Sitenin aracılık hizmeti sayesinde çocuğumuz için bakıcı bulduk.Sürecimizi takip eden aile danışmanımıza çok teşekkür ederiz.Tavsiye ederiz :)

  Özge D. - Halkla İlişkiler Uzmanı

  Bakiciburada.coma kayıt olarak havuzdan adaylara baktım ve beğendiklerimi favorilerime aldım.Bir süre sonra paket aldım ve sitenin kullanımı kolay olduğundan işlemlerimi hallettim.Beğendiklerim arasından iyi bir çocuk bakıcısı ile site aracılığı ile anlaşmış oldum.Memnunum.

  Seda Doruk - Aile Hekimi

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arayışım vardı ve arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine siteden destek aldım.Sürecimi yakından takip edip kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederiz.

  Zeynep A. - Pratisyen Hekim

  Ev işlerimize destek olacak, ailemizin bir üyesi gibi olacak yardımcımızı sitenin aracılığı ile bulduk.Bize kendimize uygun kriterlerdeki adayları bulmamızı sağlayan siteden memnun kaldık.Teşekkür ederiz. :)

  Güneş Kaya - Kendi İşi

  Bakiciburada.com sitesine kayıt olarak çok kısa bir süre içinde ev yardımcısı buldum.Sürecimde emeği geçen danışmanıma da çok teşekkür ederim.

  Esra Yücel - Ev Hanımı

  Çevreden bulmak pek mümkün olmadığından profesyonel bir hizmet alarak gölge öğretmen arayışına girdik.Bakiciburada.com sitesinde bir çok bize uygun adayla irtibata geçtik ve çocuğumuzun uyum sağlayabileceği bir öğretmen bulduk.Destekleriniz için çok sağ olun.Memnunum..

  Serpil Kılınc - Güzellik Uzmanı

  Ev işlerime destek olacak bir yardımcı arıyordum.Yoğun çalıştığım için gün içinde ev ile ilgilenemediğimden siteyi değerlendirmek istedim.Aile danışmanımın da destekleri sayesinde bir yardımcı buldum.Teşekkür ederim.

  Esra K. - Öğretim Üyesi

  Bakıcıburada.com sitesinin aracılık hizmeti ile çocuğumuz için ailemizden biri olacak bakıcı bulduk.Aldığımız hizmetten memnun kaldık ve çevremizdeki herkese tavsiye ederiz.

  Serra B. - İç Mimar

  Siteye çocuk bakıcısı bulmak adına tavsiye ile kayıt oldum.Sürecimi kısa sürede çözüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim.Hızlı bir şekilde bakıcı bulabildik.

  Popüler
  59 yaşında
  17 yıl 10 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  2 kişi değerlendirdi
  Güngören - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  30 yıldır sağlık camiasında aktif olarak çalışmış dinamik, pozitif, deneyimli ve yeni emekli olmuş hemşireyim. Çalıştığım kurumlarda cerrahi servis hemşirel... (Devamı için tıklayın)

  18.01.2022
  30 yıldır sağlık camiasında aktif olarak çalışmış dinamik, pozitif, deneyimli ve yeni emekli olmuş hemşireyim.... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  3 ay tecrübeli
  1500-2000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Battalgazi - Malatya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Evde hasta bakımı bölümünden mezunum Ilk yardım ve sağlık ile ilgili donanıma sahibim Küçük olan yegenlerime bakmış ,çocuk eğitim ve bakımı konusunda d... (Devamı için tıklayın)

  22.11.2021
  Evde hasta bakımı bölümünden mezunum Ilk yardım ve sağlık ile ilgili donanıma sahibim Küçük olan yegenler... (Devamı)
  Popüler
  21 yaşında
  1 yıl 7 ay tecrübeli
  5500-6000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Esenyurt - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  TRABZONluyum. alternatif tıp konusunda sertifika ve tecrübe sahibi olduğum için avantajlı bir hemşire olabileceğimi düşünüyorum. hem hemşire hem de doğum ko... (Devamı için tıklayın)

  15.01.2022
  TRABZONluyum. alternatif tıp konusunda sertifika ve tecrübe sahibi olduğum için avantajlı bir hemşire olabilec... (Devamı)
  29 yaşında
  2 yıl 3 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Sivas

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temizleyici olarak çalıştım güvenilir sorumluluk ... (Devamı için tıklayın)

  26.12.2021
  Üniversite mezunu çocukların derslerine yardımcı yaşlı hasta bakımında tecrübeli ayrıca hilton otelde oda temi... (Devamı)
  Popüler
  30 yaşında
  10 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Başiskele - Kocaeli

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum.

  11.01.2022
  Ben Üniversite mezunuyum. İş arıyorum. Arapça, Fransızca, İngilizce, Korece, Türkçe ve Almanca biliyorum

  Bunları Biliyor musunuz? - Bakiciburada.com

  Türkiye İş Kurumundan İzinli Hizmet

  2012'den beri Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu'ndan izinli olarak hizmet vermektedir.

  Kimlik Doğrulama

  Nüfus müdürlüğü sistemiyle bakıcıların kimlikleri eşleştirilir ve ailelerimize güvenilir bakıcılar sunulur.

  Telefon ve E-Posta Doğrulama

  Bakıcılarla sağlıklı iletişim kurabilmeniz için bakıcıların telefon numaraları ve e-mail adresleri doğrulanır.

  Referans Doğrulama

  Bakıcıların referans verdiği aileler tarafından hakkında yorum yazması ve puanlaması sağlanır.

  Eğitim Belgesi Doğrulama

  Üniversite öğrencisi ya da mezunu olduğunu bildiren bakıcılardan eğitim belgeleri istenmektedir.

  Telefonla Destek

  Müşteri temsilcilerimiz bakıcı bulma süreçlerinizle ilgili hafta içi her gün sizlere destek olmaktadır.

  Türkiye Geneli Hizmet

  Türkiye'nin her bir köşesi için hizmet vermekte, aynı kalite hizmeti tüm ailelerimiz için sunmaktayız.

  Popüler
  20 yaşında
  1 yıl 6 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Tepebaşı - Eskişehir

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba Ben Ecem sağlık bakım teknisyenliği bölümünden mezunum, sağlık alanında çalışma deneyimim var. Diş hekimi asistanlığı, tıbbi sekreterlik ve hasta ... (Devamı için tıklayın)

  10.01.2022
  Merhaba Ben Ecem sağlık bakım teknisyenliği bölümünden mezunum, sağlık alanında çalışma deneyimim var. Diş h... (Devamı)
  Popüler
  24 yaşında
  4 yıl 4 ay tecrübeli
  4000-4500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Bağcılar - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Yaşım 29 ama resmiyette 23 yaşındayım. Daha önce ameliyat olmuş, diyabet hastası diyalize bağlı veya entübe yaşlı erişkinede baktım.Çoçuk bakıcılığı yaptım.

  09.01.2022
  Yaşım 29 ama resmiyette 23 yaşındayım. Daha önce ameliyat olmuş, diyabet hastası diyalize bağlı veya entübe ya... (Devamı)
  Popüler
  23 yaşında
  6 ay tecrübeli
  3 kişi değerlendirdi
  Serdivan - Sakarya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Sakarya üniversitesi sosyal hizmet bölümü öğrencisiyim. Kendi kardeşimden dolayı çocuk bakma deneyimim var. 5 ay kadar da oyun ablalığı yaptım. İnstagram: @... (Devamı için tıklayın)

  03.01.2022
  Sakarya üniversitesi sosyal hizmet bölümü öğrencisiyim. Kendi kardeşimden dolayı çocuk bakma deneyimim var. 5 ... (Devamı)
  Popüler
  43 yaşında
  6 yıl 11 ay tecrübeli
  5000-5500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Ortaca - Muğla

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Rusça ingilizce dilleri biliyorum isteğe bağlı exstra öğretebilirim rusça çok iyi ingilizce orta

  04.01.2022
  Rusça ingilizce dilleri biliyorum isteğe bağlı exstra öğretebilirim rusça çok iyi ingilizce orta
  Popüler
  21 yaşında
  1 yıl 2 ay tecrübeli
  2500-3000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Muratpaşa - Antalya

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  liseden hemşire yard mezunuyum üniversitede yaşlı bakım okuyorum eğitimim uzaktan devam ediyor özverili ve prensip sahibiyim ilkyardim bilgim var pan... (Devamı için tıklayın)

  30.12.2021
  liseden hemşire yard mezunuyum üniversitede yaşlı bakım okuyorum eğitimim uzaktan devam ediyor özverili v... (Devamı)
  Popüler
  25 yaşında
  2 yıl tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Kağıthane - İstanbul(Avrupa)

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Hemşire ve beslenme diyetetik mezunuyum. Aktif olarak çalışmaktayım. Hasta/çocuk bakımı yapabilirim. Mesleğim gereği hijyene dikkat eden biriyim. Ülkemdeki ... (Devamı için tıklayın)

  24.12.2021
  Hemşire ve beslenme diyetetik mezunuyum. Aktif olarak çalışmaktayım. Hasta/çocuk bakımı yapabilirim. Mesleğim ... (Devamı)
  40 yaşında
  1 yıl 10 ay tecrübeli
  3000-3500 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Çankaya - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Dürüstlük temizlik ve güven benim için çok önemlidir çocukları çok seviyorum ve kendi çocuğum gibi bakacagima emin olabilirsiniz

  04.12.2021
  Dürüstlük temizlik ve güven benim için çok önemlidir çocukları çok seviyorum ve kendi çocuğum gibi bakacagima ... (Devamı)
  21 yaşında
  1 yıl 5 ay tecrübeli
  1 kişi değerlendirdi
  Çankaya - Ankara

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Bakmakla yükümlü olduğum hastamalarımın İlaç tedavisini,peg ve ng pansumanı ve mama ayarlaması ,ilk yardım ve acil müdahale, svo lu (felçli ) hastalarda ele... (Devamı için tıklayın)

  16.12.2021
  Bakmakla yükümlü olduğum hastamalarımın İlaç tedavisini,peg ve ng pansumanı ve mama ayarlaması ,ilk yardım ve ... (Devamı)
  25 yaşında
  5 yıl tecrübeli
  3500-4000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Bodrum - Muğla

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Beş yıl hemşirelik tecrübesi olan , çocukları çok seven oyun oynatmak dışında verimli ders saatleri oluşturabilecek güleryüzlü bir çocuk yetiştiricisi buls... (Devamı için tıklayın)

  05.12.2021
  Beş yıl hemşirelik tecrübesi olan , çocukları çok seven oyun oynatmak dışında verimli ders saatleri oluşturabi... (Devamı)
  Popüler
  29 yaşında
  1 yıl 9 ay tecrübeli
  +10000 TL / Aylık
  1 kişi değerlendirdi
  Merkez - Osmaniye

  Hemşire

  olarak çalışabilirim.

  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeliyim oğlum var 3 yaşında suanda onunla birlikte... (Devamı için tıklayın)

  16.10.2021
  Merhaba ?? lisansım anestezi teknikeri olarak, ama hemşirelik tecrübemde var. Çocuk bakımı konusunda tecrübeli... (Devamı)

  Hemşire Ücretleri


  Hemşire ücreti, hemşirenin deneyim ve eğitimine, uygulanacak hizmetlerin detayına, oturduğunuz semte, çalışma şekline göre (yatılı, gündüzlü, saatlik) değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama aylık hemşire ücreti 5.500 TL ‘dir.

  Hemşire'ye Ne Kadar Ücret Vereceğimi Bilemedim?

  Bakiciburada.com ‘da üyeliği bulunan ve Hemşire olarak çalışmak isteyenlerin profillerinde ne kadar ücrete çalışmak istedikleri yer almaktadır. Eğer aile üyeliğiniz yoksa bu bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Aile hesabınız varsa giriş yaparak, yoksa da hemen bir kayıt oluştururak Hemşirelerin çalışmak istediği ücretleri öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca hafta içi 8.45-17.45 saatleri arasında 0850 303 8551 numaralı telefondan uzman aile danışmanlarımızı arayarak Hemşire ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Hemşire'nin Görevleri

  Evde hemşire hizmeti sayesinde bebeğiniz yeni doğduğunda anneye ve bebeğe yenidoğan bakım desteği, hastalarınız için serum takma, kan verme, yara bakım, pansuman gibi hizmetler evinize geliyor. Alanında uzman hemşireler ihtiyacınıza göre ister tam zamanlı, ister günün belirli saatlerinde size ve sevdiklerinize evinizde destek oluyor. Hemşire desteği hizmetinin süresi tedavi gördüğünüz hastanenizin yönlendirmesiyle konulan tanıya bağlı olarak ve sizin ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir.

  Hastalar İçin Hemşire'nin Görevleri
  • Serum Takma, Serum Takip, Serum Çıkartma,
  • Sonda Takma- Çıkartma,
  • Enjeksiyon: I.M, I.V., S.C.,
  • Küçük, Orta, Büyük Yara Bakımı ve Pansuman,
  • Lavman Uygulama ,
  • Mesane İrrigasyonu,
  • Sütür Alma ,
  • Damar Yolu Açma ,
  • Damar Yolu Çıkartma,
  • Port İğnesi Değişimi,
  • İlaç Takipleri,
  Bebek Hemşire'sinin Görevleri

  Bebeklerin doğumdan sonraki ilk bir aylık dönemi yenidoğan dönemi olarak kabul edilir ve bu dönem anne ile bebek arasındaki iletişimin kurulduğu en önemli dönemlerden biridir. Bu dönem içerisinde ne kadar süre bebek hemşireliği hizmeti almak istediğinizin kararı ise size bağlıdır.

  • Bebeğinizin günlük bakımında hizmet verir,
  • Anneye bebeği emzirmeye alıştırmada destek sunar,
  • Bebeğin banyosunu yaptırır, nasıl banyo yaptırılacağını öğretir,
  • Bebeğin göbek bağının bakımını yapar,
  • Bebek sezeryan dünyaya geldiyse annenin pansumanını yapar,
  • Bebeğin anne sütü yeterli gelmediğinde mama ile beslenmesini sağlar,
  • Bebeğin uyku düzeninin oluşturulmasını sağlar,
  • Bebeğin gelişim takibini yapar,
  Evde Hemşire Çalıştırmanın Avantajları

  Hastanın yatalak veya kalkamayacak kadar güçsüz kaldığı durumlarda, kemiklerinde, eklemlerinde ve kaslarında dezenforme meydana gelmemesi ve ciddi atakların ortaya çıkmaması için, evde hemşirelik hizmeti hayati önem taşımaktadır.

  • Evinizde sağlık hizmeti alabilirsiniz,
  • Size ve sevdiklerinize özel bir bakım avantajı sağlar,
  • Hastane psikolojisini yaşamazsınız,
  • Hastaneye gitme süresi olmadığından zamandan tasarruf edersiniz,
  • Enfeksiyon riskini azaltır,
  • Gizliliğiniz en üst seviyede olur,
  • Kişinin yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sevdiklerinizle zaman geçirmenize olanak sağlar,
  • Hastanın ve yakınlarının yaşam kalitesini yükseltir,
  • Sağlık hizmetine anında hemen ulaşabilirsiniz.
  Birlikte çalışmaya başlamadan önce Hemşire'den İstenebilecek Evraklar :

  • Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi : Çalıştığınız kişinin kimlik bilgilerini alırken fotokopinin üzerini kaplayacak şekilde " Bu kimlik fotokopisi sadece Hemşire olarak çalıştığım kişinin isteği üzerine verilmiştir" yazdırarak teslim alabilirsiniz. Böylece çalışacağınız kişinin de mağduriyeti oluşmamasına özen gösterin.
  • Sabıka Kaydı : Kesinleşmiş mahkumiyet kararları sabıka kaydında gözükür. (Hapis cezası, adli para cezası vb.)
  • Sağlık Çalışanı Olduğuna Dair Resmi Belge : Daha önce Hemşire olarak özel veya devlet kurumunda çalışmışsa veya hala aktif olarak çalışıyorsa, Sağlık Bakanlığının vermiş olduğu sağlık çalışanı olduğuna dair resmi belgeyi görmelisiniz.
  • İkametgah Belgesi : Çalışacağınız kişi nerede oturuyor ? Bu kişinin açık adresini bilmeniz çok işinize yarayabilir. Ve elbette bunu resmi olarak da teyit etmelisiniz.
  Aradığınız Hemşire'yi Bakiciburada.com’dan bulmak için 2 seçeneğiniz var.

  Birincisi; Şu an bulunduğunuz sayfadır. Bu sayfadan; İl-İlçe-Semt, Yaş Aralığı, Referans, Uyruk vb. birçok kritere göre filtreleme yaparsınız. Listelenen kişilerden seçtiklerinizle iletişime geçerek, iş teklifinde bulunursunuz.

  İkincisi, İlan Yayınlama hizmetidir. Aradığınız özellikleri ve şartlarınızı belirttiğiniz 60 gün yayında kalacak bir ilan yayınlayıp, sizinle çalışmak isteyen, ilanınıza başvuran herkesle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca telefon numaranızı başvuru yapan Hemşirelere açabiliyorsunuz. Böylece siz uğraşmadan, bu kişilerde sizi arayabilir.